Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Wizyta bardzo konkretna, Pan dr bardzo ciepło i profesjonalnie zajął się synem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • N

  Potwierdzam wszystkie poprzednie wpisy. Lekarz profesjonalny, stara się wszystko tłumaczyć, przy badaniu mówi co konkretnie bada, tłumaczy na czym polegają poszczególne wady serca. Na wizycie przekazuje ogrom wiedzy, choć język mógłby być bardziej dostosowany do wiedzy rodziców którzy niekoniecznie są lekarzami :p Zadając pytania przy wywiadzie również mówi w jakim celu o to pyta. Poza tym nawiązuje świetny kontakt z małymi dziećmi, żartuje, zabawia je. Pan doktor jest również wielkim promotorem karmienia piersią, zachęca do długiego karmienia piersią, choć z pewnością mam karmiących inaczej nie piętnuje :) Oczywiście sposób odżywiania to nie "działka" kardiologa, ale to miłe, zwłaszcza, że wielu lekarzy przekazuje mnóstwo mitów na temat karmienia piersią. Ogólnie bardzo polecam :)

 • D

  Mieliśmy parokrotnie wizyty u dr Perdeusa, ponieważ nasz (wtedy 3 miesięczny) synek w połowie 2015 roku przeszedł zapalenie mięśnia sercowego. Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci i rodziców. Tłumaczy wszystko bardzo szczegółowo i cierpliwie. Z miejsca zaangażował się w leczenie i zaopiekował synem. Polecamy wspaniałego lekarza oddanego pracy i szanującego ludzi. Niezwykła osoba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały, kompetentny lekarz, super podejście do dziecka i rodziców, przebieg badania i wizyty wytłumaczony ze szczegółami i poczuciem humoru, co bardzo pomaga zdenerwowanym rodzicom. Polecam, naprawdę warto było czekać na wizytę, na szczęście z serduszkiem córci wszystko w porządku, więc teraz czekamy kilka miesięcy na kontrolę. Pozdrawiamy serdecznie pana Doktora!!!

 • J

  Jesteśmy po wizycie z 5 letnim synem, Pan doktor ma świetne podejście do dzieci. Bardzo miły i rzeczowy, co najważniejsze szczegółowo odpowiada na pytania, dokładnie tłumaczy źródło choroby, udziela szczegółowych informacji i wydaje się mieć bardzo duże doświadczenie.
  Od dawna nie bylismy na wizycie u lekarza, który wzbudziłby aż takie zaufanie i sympatię - widać, że to właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie polecam !!

 • Jesteśmy po wizycie u dra Perdeusa w CM Damiana przy Wałbrzyskiej w Warszawie z naszą 5 miesięczną córką. Znakomity specjalista, ze świetnym podejściem do dzieci. Wszystko wyjaśnia na bieżąco i nie stracił "zimnej krwi" przy naszym małym krzykaczu, który przepłakał większość wizyty ;-)

 • Swietny lekarz wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Polecam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Fantastyczny lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci. Badania wykonuje naprawdę dokładnie, pokazuje i tłumaczy wszystko rodzicom. Byliśmy u niego z naszą dwumiesięczną córeczką na echo i wyszliśmy pod wielkim wrażeniem. Szczerze polecam.

 • Doktor Perdeus ma niesamowite podejście do dzieci, a do tego Jego badania są bardzo dokładne. Odpowiedzialne wykonuje swoją pracę.Twoje dziecko chciałoby mieć takiego kardiologa!