Łowickie Centrum Kardiologii

(18 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Łowickie Centrum Kardiologii

Batalionów Chłopskich 2b

99-400 , Łowicz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Kania

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog,

  • Z

   Konkretny, rzetelny, kompetentny. Ma dobra pamięć, interesuje się pacjentami. Nie boi się kierować na dodatkowe badania i do specjalistów. Bywa oschły w rozmowie ale dobrze traktuje pacjentów. Jak trzeba to zrobi na miejscu EKG. Orientuje się dobrze jeśli chodzi o leki, nawet te przepisane przez innych, dba o to żeby je odpowiednio łączyć. Jedyny konkretny w Sławie.

  • P

   Dobrzy ale nie najlepsi. Niestety innych lekarzy w Slawie nie mamy. Przydal by sie jeszcze jakis lekarz rodzinny w eskulapie. ;]


 • Paweł Wojewoda

  Internista, Kardiolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cudowny lekarz i czlowiek. Przyjmowal mojego tate na dyzuze z zawalem w Grodzisku Mazowieckim. Wszystko wyjasnil, uspokoil. Bardzo polecam.

  • A

   Znakomity lekarz, świetny w kontakcie z pacjentem. Zanim podejmie leczenie wykonuje i zleca badania diagnostyczne. Tłumaczy zawiłości zdiagnozowanej choroby,świetny fachowiec. Można z pełnym zaufaniem poddać się wyznaczonemu leczeniu. Zdecydowanie polecam, obyśmy spotykali tylko takich lekarzy.
   Andrzej


 • Piotr Perdeus

  Kardiolog, Kardiolog Dziecięcy, lek.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Absolutnie doskonały lekarz. Bardzo dokładny, a przy tym komunikatywny. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Wizyta trwała bardzo długo i miałam poczucie, że więcej zrobić dla diagnozy mojego dziecka zrobić nie było można :). Doktor jest sympatyczny, uważny, niesztampowy...jak ktoś napisał: anioł nie człowiek! Polecam w 200%.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor, to anioł nie człowiek. Jego zaangażowanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym dzieciom jest absolutnie wyjątkowa. Jako mama wiem, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza dla mojego synka Janka, któremu Pan Doktor wykonywał echo serca. Podczas wizyty byl bardzo skupiony na dziecku i wszystko klarownie nam tłumaczył. Mamy ogromne szczęście, że nasz synek został jego pacjentem, gdyż Pan Doktor jest niewątpliwie lekarzem z powołania. Serdecznie wszystkim polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu