Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
ul. 3 Maja 54, Jędrzejów
Prywatny Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
22 opinie

D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo dobry i miły leżałam miesiąc przed porodem i kilka razy mnie odwiedził żeby uspokoić gdyż córeczka była hipotrofikiem(niski przyrost masy ciała). Więcej takich lekarzy w tym kierunku. POLECAM SERDECZNIE!


R
Użytkownik zweryfikowany

Witam jestem po pierwszej wizycie u doktora i muszę stwierdzić że w końcu natrafiłam na osobę kompetentną a w dodatku tak wyrozumiałą, nigdy wcześniej nie spotkałam się aby któryś leksrz poświęcił mi tyle czasu zawsze tylko recepta i dowodzenia, a w tym przypadku tak nie było. Bardzo sympatyczny człowiek i wie jak podejść do młodej dziewczyny znacznie skrepowanej, totalny proponuje a nie rozkazuje jak inni, bez żenujących żartów


G

Doktor bardzo delikatny, a to ważne w tej profesji. Dokładny, taktowny i cierpliwy.
Jestem tylko zawiedziona czasem jaki mi poświęcił, jako pacjentce w szpitalu. Poszłam na planowaną cesarkę. Przed operacją spotkałam go przypadkiem na korytarzu. Po operacji zajrzał do mnie tylko raz. Nie robił mi cięcia.
Myślałam, że ma w większym poważaniu swoje pacjentki.
A wizyty prywatne były co 2 tyg.


N

Długo zwlekałam z moją pierwszą wizytą u ginekologa jednak w końcu się zdecydowałam i wybrałam się do pana doktora.Od razu zauważył, że bardzo się stresuję, zapewnił,że nie ma powodu do obaw. Atmosfera była ok, lekarz delikatny, konkretny i bardzo miły. Także cieszę się, że się odważyłam i będę tę wizytę wspominać z sentymentem, a nie jako traumę:) POLECAM


K
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego znam!Kompetentny , bardzo delikatny! Wizyty u Niego to prawdziwa przyjemność! Najlepszy specjalista od USG - już na samym początku ciąży ocenia to czego inni lekarze nie są w stanie ocenić.


T

Bradzo polecam Pana Doktora i nie zgadzam się z forumowiczkami. Po porodzie jednego dziecka, starałam się długi czas o drugie. Pan Dotor zlecił mi wszystkie badania, także męzowi. Wykonał HSG i laparoskopię, zapisał leki hormonalne. Stymulowaliśmy owulację, potem były inseminacja.Gdy nie dało się nic więcej zrobić w Kielcach, wysłał mnie do wspołpracującej kliniki niepłodności w Krakowie.Już po pierwszym invitro urodziłam śliczną córeczkę.Oczywiście Pan Dotor wykonał mi cięcie.Opiekował sie mną cały czas, w każdej chwili mogłam liczyć na telefoniczną poradę i wsparcie.Fchowowość Pana Doktora była też wysoko oceniona w klinice.


W

uważam ze jest to bardzo dobry ginekolog, poprowadził moją ciąże wyśmienicie, świetnie też zrobił cięcie, wszystko sie super zagoiło, ma super podejście do pacjentki, jest bardzo delikatny i wszystko dokładnie wytłumaczy, polecam a i wyposażenie gabinetu świetne


G

Lekarz może i dobry ale na pewno nie powinien zajmować się kobietami mającymi problemy z poczęciem dziecka naprawdę jest w tej dziedzinie bardzo nie doświadczony. Mi np. zaszkodził ODRADZAM.


G

Pierwsze wrażenie dobre ale jak robią się problemy to nie wie co ma robić. Na pewno nie powinien zajmować się problemami zajścia w ciąże bo nie ma o tym zielonego pojęcia. Nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

A dla mnie jest super wreszcie trafiłam na normalnego lekarza i pokonuje kawał drogi aby dojechać do Jędrzejowa.Pan Doktor jest miły ,delikatny wszystko wytłumaczy


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania