Adresy (3)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
17 700..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto: 44 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja dietetyczna (opis) • 750 zł


Lwowska 64/205, Rzeszów
ORTO SPORT CENTER_205

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Blik
17 700..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

1) Piotr Kaczka - Professional Pharma, Body and Health Consulting 2) Doświadczenie zawodowe w Olimp Laboratories Sp. z o.o. (ścieżka kariery) ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2011). Studia Podyplomowe. Kierunek: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2021). Studia Podyplomowe: Kierunek: Metodyka Badań Klinicznych
 • Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie (2010). Zakład Biofizyki. Uzyskany tytuł: Doktor nauk biologicznych w zakresie biofizyki. Tytuł rozprawy doktorskiej: "The domain 4 of s70 subunit of Escherichia coli RNA polymerase in trifluoroethanol aqueous solution – three dimensional structure and its dynamics"
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Medycyna sportowa
 • Endokrynologia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


750 zł

Pierwsza wizyta wraz ze szczegółowym rozpoznaniem problemu, wywiadem dietetycznym i propozycję pierwszego spersonalizowanego planu dietetycznegoLwowska 64/205, Rzeszów

750 zł

ORTO SPORT CENTER_205

Pierwsza wizyta wraz ze szczegółowym rozpoznaniem problemu, wywiadem dietetycznym i propozycją pierwszego spersonalizowanego planu dietetycznego wraz z wymaganą suplementacją i poradnictwem farmakologicznym (jeśli konieczne).Rzeszów

750 zł

Konsultacje on-line

Pierwsza wizyta wraz ze szczegółowym rozpoznaniem problemu i pierwszymi wytycznymi do jego rozwiązania (plan dietetyczny).

Pozostałe usługi


Rzeszów

1 000 zł

Konsultacje on-line

Holistyczne podejście do farmakologii stosowanej w wysiłku fizycznym:
- optymalizacja ilościowo-jakościowa produktów leczniczych stosowanych w tym zakresie,
- konsulting w obrębie przywracania homeostazy po stosowaniu zabronionego dopingu,
- jak i naturalnych zaburzeń układu endokrynologicznego wszystkich osób, niewłaściwie prowadzonych czy niepoprawnie zdiagnozowanych.Rzeszów

500 zł

Konsultacje on-line

Zwykle polega na wprowadzeniu zmian do już istniejącego spersonalizowanego planu dietetycznego.Rzeszów

400 zł

Konsultacje on-line

Pierwsza wizyta mająca na celu ustalenie spersonalizowanego planu treningowego (wraz z otrzymaniem planu).Rzeszów

250 zł

Konsultacje on-line

Modyfikacja obecnego planu treningowego, w kolejnym mikro/makrocyklu.Rzeszów

250 zł

Konsultacje on-line

Opisanie lub nadzór pod obrazem z kamery techniki wykonywania ćwiczenia mającego prowadzić do osiągnięcia danego celu treningowego.

Opinie

5

Ogólna ocena
18 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam Pana Piotra ogromna wiedza i duże zaangażowanie . Lekarz który pochodzi indywidualne do pacjentów . Wystarczy jedna wizyta u pana doktora, żeby przekonać się o jego fachowym podejścu i ogromnej wiedzy. Efekty mówią wszystko


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje on-line konsultacja online

Bardzo polecam Pana Piotra. Ogromna wiedza, wspaniałe podejście do pacjenta, oraz zaangażowanie. Pierwszy raz trafiłam na kogoś tak kompetentnego, oraz podchodzącego tak bardzo indywidualnie.. A efekty są wspaniałe i są żywa reklama! :) jeszcze raz polecam z czystym sercem i bardzo dziękuję!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam z czystym sumieniem! 100% zaangażowania i ogromna wiedza. Dr inż. Piotr potrafi wyjaśnić wszystko na chłopski rozum i zawsze podejmuje konkretne działania by jak najszybciej rozwiązać problem. Polecam wszystkim sportowcom oraz amatorom. Z panem Piotrem można czuć się bezpiecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetne podejście i ogromna wiedza. Atmosfera podczas spotkania bardzo swobodna - to ważna cecha szczególnie jeżeli mówimy o problemach zdrowotnych. Pan Piotr jest profesjonalistą z zakresu wielu dziedzin. Potrafi świetnie zmotywować i co najważniejsze - rozwiązać problemy, z którymi borykam się od miesięcy.
Bardzo się cieszę, że nawiązaliśmy współpracę.

Pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje on-line konsultacja online

Ogromna wiedza, którą w sposób kompletny Pan doktor się dzieli. Wszystko wytłumaczone w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo dobry kontakt z pacjentem w miłej i przyjaznej atmosferze. Człowiek, który chce naprawdę pomóc.

dr inż. Piotr Kaczka

Dziękuję za opinie Panie Arturze,

mam nadzieję, że z wypracowanym podejściem bardzo szybko wróci Pan do zdrowia i sportu po przebytym COVID-19.
Polecam się na przyszłość.
Pozdrawiam
Piotrek


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje on-line konsultacja online

Zdecydowanie polecam. Bardzo duża wiedza z pakiecie z nie mniejszym zaangażowaniem i bardzo dobrym kontaktem. Całościowe podejście do pacjenta i jego zdrowia. Jeśli jesteś zawodowym sportowcem lub zaangażowanym amatorem. Jeśli chcesz po prostu poprawić wyniki sportowe, lub rozwiązać problemy zdrowotne stające na przeszkodzie do realizacji Twoich planów to jest dobry adres. Jeśli uważasz się za przypadek trudny, od lat chodzisz od lekarza do lekarza i masz wrażenie że większość jeśli nie każdy z nich zajmuje się wąską przestrzenią swojej specjalizacji jakby zupełnie pomijając fakt że Twój organizm tworzy całość, skomplikowaną układankę pełną wzajemnych zależności to dr Piotr Kaczka jest człowiekiem, który pomoże Ci poukładać te puzzle w całość i odzyskać zdrowie. Warto !


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Piotr bardzo pozytywnie zaskakuję swoją otwartością i podejściem do pacjenta - człowiek czuje się jak na kawce z dobrze znanym znajomym. Zostałam "potraktowana" bardzo kompleksowo - zakres badań naprawdę mnie zaskoczył. Po kilku tygodniach wyglądam lepiej ale I czuje się znacznie lepiej. Hormony się regulują - walczę dalej... dziękuję

dr inż. Piotr Kaczka

Pani Doroto,
dziękuję za tak ciepłą opinie. Prosze pamiętać , że sukces to wyłącznie zasługa Pani otwartości i konsekwencji w działaniu. Cieszę się , że mogłem być jego częścią. Nie przestajemy, do przodu, jeszcze trochę pracy przed nami.
Powodzenia nam obojgu. A w razie potrzeby ZAWSZE....JESTEM :)
Pozdrawiam
PK


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje on-line

Świetne podejście do klienta, widać w nim pasję do tego co robi, oraz ogromną wiedzę. Korzystałem z usług dietetycznych. Po przeprowadzeniu ze mną rozmowy Pan Doktor jasno określił mój problem, oraz postawił przede mną cele, które miałem realizować. Dieta pozwoliła mi osiągnąć upragnioną wagę, oraz sylwetkę. Zdecydowanie polecam wszystkim!

dr inż. Piotr Kaczka

Bardzo dziękuje za motywującą opinię. Proszę jednak pamiętać, że sukces/ sylwetka, nie jest nam dana raz na zawsze, ale mam nadzieję, że z czasem pozytywne nawyki wejdą "w krew" na tyle, że staną się piękną codziennością zdrowia i komfortu psychicznego.

Kłaniam się.
PK


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z przygotowanej dla mnie diety, treningu oraz suplementacji. Potężna wiedza w tym zakresie idąca w parze z wysoką kulturą osobistą, a i pożartować można :) Polecam w 100%

dr inż. Piotr Kaczka

Dzień dobry Pani Ewo,

Miejmy nadzieję, że udało się na dobre wykluczyć błędy moich przedników. Jakby coś się działo, proszę bez najmniejszych oporów się ze mną kontaktować.
Teraz już tylko czas, bo efekty już widać, także cierpliwości, a będzie efekt o którym Pani mówiła, wszystko jest pod kontrolą, Endokrynologicznie też.

Pozdrawiam
PK


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetne konsultacje, fantastyczny fachowiec, którego cechuje przede wszystkim profesjonalizm. Nieszablonowe, niepowtarzalne oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor przejawia wysoki poziom osobistego zaangażowania oraz posiada szeroką i specjalistyczną wiedzę. W dodatku jest osobą bardzo komunikatywną. W moim przypadku pomoc jaką otrzymałem od Pana doktora to nie tylko dobór odpowiedniej dla mnie diety, treningu, który przynosi oczekiwane rezultaty, ale przede wszystkim zmiana stylu życia, myślenia, złych nawyków oraz ogromna porcja motywacji do działania. Szczerze polecam Pana doktora dziękując za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

dr inż. Piotr Kaczka

Panie Marcinie,

Dziękuję za tak budująca i miła opinię. Praca z Panem to czysta przyjemność. Polecam się na przyszłość.
Pozdrawiam
PK


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry,proszę o interpretacje wyników P-ciała p/peroksydazie tarczycowej TPO 162,1 czy ten wynik może oznaczać Hashimoto?
Ft4 wynosi 13,72. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

proszę pamiętać, że nie leczy się norm, tylko wskaźniki. Teoretycznie p/ciała anty-TPO nie powinny występować znajdować się we krwi zdrowych osób. Nawet 5-7% populacji zdrowych może je mieć i nic sienie dzieje. FT 4 jest ok , anty-TPO przekroczone. Potrzebuję wyników jeszcze TSH i FT3, bez nich nie ruszymy. Po ich wykonaniu zapraszam na konsultację on-line.

dr inż. Piotr Kaczka

Witam, mam podwyższony 17ohp. Lekarz zalecił mi sprawdzić czy jest to wrodzone czy też nie. Jakie są sposoby by to sprawdzić? Słyszałem coś o profilu steroidowym w moczu i o jakimś teście w Klinice. Czy to prawda?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Dzień dobry,

w mojej opinie genetyka, badania genetyczne w tym przypadku to wytaczanie armaty na komara. Informację dostarczone, jak sądzę przez Panią (nie Pana; nie ma podpisu), są dalece niewystarczające, co skutecznie uniemożliwia mi interpretację. Hormon ten produkowany jest w różnych narządach i w różnych sytuacjach. Niezbędna jest konsultacja i dokładny wywiad.
Zapraszam na konsultację.
Z poważaniem
PK

dr inż. Piotr Kaczka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

1) Piotr Kaczka - Professional Pharma, Body and Health Consulting 2) Doświadczenie zawodowe w Olimp Laboratories Sp. z o.o. (ścieżka kariery) ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Osteoporoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2011). Studia Podyplomowe. Kierunek: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2021). Studia Podyplomowe: Kierunek: Metodyka Badań Klinicznych
 • Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie (2010). Zakład Biofizyki. Uzyskany tytuł: Doktor nauk biologicznych w zakresie biofizyki. Tytuł rozprawy doktorskiej: "The domain 4 of s70 subunit of Escherichia coli RNA polymerase in trifluoroethanol aqueous solution – three dimensional structure and its dynamics"
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy
 • Medycyna sportowa
 • Endokrynologia
Zobacz więcej

Staże

 • 20 lat własnej (prywatnej) działalności


Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

Powiązane wyszukiwania