dr n. med.

Piotr Czyż

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

28 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Piotr Czyż to specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii. Studia medyczne ukończył w 1990 roku na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Mòj ulubiony lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytanie. Pan doktor ma ogromną wiedzę i przede wszystkim leczy przyczyny a nie objawy choroby. Po 8 miesiącach kuracji Aknenorminem trądzik wyleczony :) Przepisując lek zostałam dokładnie poinformowana o skutkach ubocznych. Przestrzegając w 100% zaleceń Pana doktora ( czego zapewne część pacjentów nie robi - później ma pretensje ) z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż jest to jedyny znany mi lekarz ( a było ich wielu ), ktòry wie w jaki sposób rozwiązać problem. Polecam każdemu !

  Piotr Czyż2016-11-29

  Dziękuję za Pani opinię, cieszę się że mogłem pomóc, mam nadzieję że rezultaty będą trwałe. Pozdrawiam serdecznie.

 • M

  Opinia neutralna wystawiona po kilkunastu latach od wizyty. Bylem pacjentem doktora jako nastolatek, przyjmowal wtedy w Turku. Leczylem tradzik. Doktor slusznie zasugerował terapie Izotekiem ale niestety koszty i powiklania odstraszyly rodzicow od tego rozwiazania. Niestety, doktor zasugerowal opcje inna, tansza oparta na antybiotykach, bez sprawdzenia z wymazu czy zmiany sa typu bakteryjnego!. Nie wydawało mi sie wtedy to niczym nienormalnym, ale oczywiscie nie bylo zadnej poprawy. Po kilkunastu latach przebylem kuracje Izotekiem ktora okazala sie dosc skuteczna (70% poprawa). Nowy dermatolog przed jaka kolwiek opcja, pobrala wymaz z ktorego wynikalo ze tradzik nie ma podloza bakteryjnego wiec nie ma sensu stosowanie antybiotykow. Doktor powinen zrobic to samo. Nie leczyc bateri ktorych nie bylo.

  Piotr Czyż2016-09-12

  Bardzo mi miło, że Pan pamięta lekarza sprzed kilkunastu lat i to że proponowałem kurację Izotekiem, którą faktycznie należy uznać za najskuteczniejszą formę leczenia trądziku. Co do wymazów ze zmian trądzikowych...prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami medycyny zawsze im powtarzam, że wykonywanie posiewów ze zmian skórnych w tej chorobie jest błędem. Po pierwsze wiemy bez badań jakie bakterie odgrywają rolę prozapalną (Propionibacterium acnes, Staphylococcus epidermidis), po drugie ta pierwsza bakteria jest beztlenowa a więc w badaniach wykonywanych w warunkach tlenowych nie jest widoczna (a tak są wyk.bad.w 99% laboratoriów), po trzecie zazwyczaj w wyniku wymazu stwierdza się obecność gronkowca złocistego, który nie odgrywa żadnej roli w powstawaniu zmian trądzikowych, ale jego obecność zwykle skłania lekarzy do antybiotykoterapii nie działającej na bakterie trądzikowe. Mam nadzieję że rozwiałem Pana wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

 • P

  Bardzo fachowy i miły specjalista w swojej pracy. Zawsze wysłucha, doradzi, a nawet w późnych godzinach wieczornych odpisze na sms :) Wyprowadził mnie z ciężkiego trądziku, leki drogie, ale żeby było dobrze- to musi kosztować. Kto jest zdeterminowany, ten wyda. Teraz liczę na to, że będzie już tylko lepiej i do przodu. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam, bo warto.

  Piotr Czyż2016-07-30

  Dziękuję za Pana opinię, bardzo się cieszę że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 • K

  Bardzo dobry i miły specjalista. Przyjął mnie mimo dużego spóźnienia przez awarię samochodu. A lekarstwa, które przepisał już w pierwszym tygodniu przyniosły efekty. Co do ceny lekarstw to uważam, że warto zapłacić taką cenę aby w końcu mieć ładną cerę. Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty u Doktora i będę polecała Pana Piotra znajomym.

  Piotr Czyż2016-02-08

  Mam nadzieję że poprawa będzie nie tylko w pierwszym tygodniu, pozdrawiam.

 • Mimo tego, że jestem bardzo wymagającą pacjentką, polecam myślę, że jedyny dermatolog który przyjmuje w Koninie którego mogłabym polecić, a niestety udało mi się odwiedzić większość. Konkretnie, rzeczowo, jasny przekaz informacji, i co najważniejsze trafna diagnoza.

  Piotr Czyż2014-09-02

  Dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam

 • K

  Świetny lekarz! Polecam z calego serca! Leczyłam się latami u różnych dermatologów i nic nie pomogało. U Pana Doktora bylam raz i choroba minęła jak ręką odjął. A co ważne, to był to pierwszy lekarz który mnie porządnie obejrzał i wypytał się o przebyte i rodzinne choroby. Wcześniej nikt tego nie zrobił. Pękała mi do krwi i schodziła skóra z rąk, łokci i lewego kolana. Dziękuję za pomoc!

  Piotr Czyż2014-05-19

  I ja Pani dziękuję i mam nadzieję że dolegliwości nie będą nawracały.
  Pozdrawiam

 • I

  Pan doktor Czyż to jedyny lekarz dermatolog jakiego mogę polecić i POLECAM wszystkim! To lekarz, który ma bardzo rzadko teraz spotykaną wśród lekarzy wysoką kulturę osobistą. Jest lekarzem konkretnym , rzeczowym i przede wszystkim szczerym! Nie próbuje naciągnąć na pieniądze i bezsensowne wizyty! Byłam na wizycie u pana doktora ze swoją osobą i z 2,5 letnią córeczką Mają. U której inni lekarze stwierdzili łuszczycę , której oczywiście nie było oraz ciężkie Atopowe Zapalenie Skóry. Pan doktor zapisał leki, maści, kremy oraz inne zalecenia malutkiej przeszło wszystko w ciągu 2 tygodni! Codziennie dziękuje Bogu, że są prawdziwi lekarze którzy wiedzą co robią i znają się na tym! Tak tez jest w przypadku pana doktora Czyża! Polecam wszystkim którzy cenią sobie swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich!

  Piotr Czyż2014-03-26

  Bardzo Pani dziękuję za tak pozytywną opinię, ale z całą pewnością nie jestem ani tak dobrym lekarzem jak Pani pisze ani tak słabym jak mogą sądzić czasem inni. Staram się pomagać w miarę moich możliwości i umiejętności ale także popełniam błędy. Proszę pamiętać że atopowe zapalenie skóry to przewlekłe schorzenie i mimo tak dużej poprawy, córeczka Pani nie jest trwale z niego wyleczona. Bardzo się cieszę że w chwili obecnej skóra jest wolna od zmian chorobowych ale profilaktykę o której rozmawialiśmy należy utrzymać do 12 rż a wszelkie nawroty traktować jako wskazówkę czego w codziennym postępowaniu unikać. Jeszcze raz dziękuję za wpis i serdecznie pozdrawiam.

 • A

  Moja opinia na temat Pana Doktora jest raczej średnia, leczyłam się u niego dawno temu i dość długo. Trafiłam tam jako nastolatka z dość opornym i bardzo zaawansowanym trądzikiem. Leczenie trwało długo, było dość uciążliwe i drogie, Pan doktor zapisał mi chyba wszystkie możliwe (i bardzo drogie) leki i kosmetyki, które działały z różnym skutkiem ale tylko podczas stosowania i ani chwili dłużej. Po ponad roku stosowania różnych antybiotyków moja mama nie widząc efektów a w obawie o moje zdrowie - Pan Doktor zaczął w końcu mówić, że jedyna nadzieja to pochodna wit. A, zakończyła leczenie, ponieważ te antybiotyki uszkodziły mi prawdopodobnie wątrobę, z którą mam problemy do dziś a minęło już chyba z 10 lat. Dzisiaj z perspektywy czasu widzę, że Pan doktor nie bardzo się przyłożył, po pierwsze w trakcie antybiotykoterapii powinnam mieć kontrolowany stan wątroby, gdyż te antybiotyki są bardzo inwazyjne (chodzi mi o Tetracyklinę), a nie miałam wykonanych żadnych badań pod tym kątem, Pan Doktor nie zasugerował nawet konsultacji z hepatologiem. Po drugie inne objawy wtedy mi towarzyszące powinny skłonić Pana doktora do skierowania mnie do endokrynologa, gdyż jak się okazało dużo później mój trądzik ma podłoże hormonalne i jest podobno bardzo charakterystyczny dla schorzenia, które wykryto u mnie przypadkiem dużo później i nie powinnam się leczyć wcale u dermatologa ale u endokrynologa-ginekologa. Na moje sugestie, że bardzo przetłuszczają się i wypadają mi włosy odpowiadał mi ze szczerym uśmiechem, że jemu też ale już się do tego przyzwyczaił. Niestety ten objaw w parze z trądzikiem już wtedy powinien zapalić Panu Doktorowi lampeczkę, że przyczyna mojego trądziku to nie popularne propionibacterium acnes. Podsumowując, uważam, - zaznaczam jednak, że jest to tylko moja subiektywna ocena i być może wynika z braku efektów leczenia - że Panu doktorowi wtedy zależało tylko na tym, abym jak najczęściej się u niego pojawiała, z wiadomych względów. Teraz dopiero widzę, że całe moje leczenie było niepotrzebną stratą czasu i pieniędzy, gdyż działało tylko objawowo, przyczyna leży zupełnie gdzie indziej, ale każdy uczy się na błędach. Dodatkowo wówczas Pan Doktor bardzo polecał dość drogie kosmetyki, które miały działać cuda, miał kolorowe ulotki, próbki itp. natomiast w rzeczywistości te preparaty działały cudownie ale na kieszeń producentów i przedstawicieli handlowych :) Pozdrawiam Pana Doktora i innych jego pacjentów, mam nadzieję, że mój przypadek jest odosobniony i jednak komuś pomaga, ja już do Pana na pewno nie wrócę.

  Piotr Czyż2014-03-26

  Ze względu na to że leczyłem Panią przed wielu laty i siłą rzeczy nie mogę pamiętać jak przebiegał proces leczenia, odniosę się jedynie do tego co Pani pisze.
  1."Trafiłam tam jako nastolatka z dość opornym i bardzo zaawansowanym trądzikiem"-podjęcie w tej sytuacji decyzji o przewlekłej wielomiesięcznej (3-5 m-cy) antybiotykoterapii ogólnej było prawdopodobnie uzasadnione ( nie stosuję dłuższych jednorazowych cyklów antybiotykowych, choć w piśmiennictwie dopuszcza się kursy 8-12 m-czne), jeśli były stosowane kolejne cykle z całą pewnością z przerwami
  2." Pan doktor zapisał mi chyba wszystkie możliwe (i bardzo drogie) leki i kosmetyki, które działały z różnym skutkiem ale tylko podczas stosowania i ani chwili dłużej"-w sytuacji kiedy leczenie nie przynosiło pożądanych rezultatów, zmiana i poszukiwanie leków skuteczniej działających jest naturalne, kwestia ich ceny nie leży w gestii lekarza, za wyjątkiem izotretynoiny (poch.wit.A) wszystkie pozostałe używane w trądziku preparaty tak doustne jak i zewnętrzne działają tak długo jak są stosowane. Początkowe leczenie doustne służy uzyskaniu poprawy którą ma utrzymać dalsze postępowanie zewnętrzne (nieraz kilkuletnie), niestety ciężkie trądziki po odstawieniu leków doustnych (także izotretynoiny) mają skłonności do nawrotów mimo terapii podtrzymującej
  3."antybiotyki uszkodziły mi prawdopodobnie wątrobę"-spośród antybiotyków ogólnych od lat stosuję głównie tetracyklinę (o której Pani pisze) i która z całą pewnością nie ma działania hepatotoksycznego i jedynie w bardzo rzadkich sytuacjach może powodować przejściowe zwiększenie poziomu enzymów wątrobowych, w piśmiennictwie medycznym tetracyklina jest jednym z niewielu antybiotyków dopuszczonych do długotrwałych kuracji (mimo że na opakowaniu jest adnotacja "nie stosować przewlekle"!), bez konieczności wykonywania kontrolnych badań dodatkowych (w przeciwieństwie do izotretynoiny)
  4."... powinny skłonić Pana doktora do skierowania mnie do endokrynologa, gdyż jak się okazało dużo później mój trądzik ma podłoże hormonalne..." czy sugerowałem czy nie wizytę u ginekologa lub endokrynologa mógłbym zweryfikować po zapoznaniu się z dokumentacją, praktycznie każdy trądzik zwykły ma podłoże hormonalne napędzające m.in.łojotok ale trądzik androgenowy (wymagający postępowania hormonalnego) nie jest typowy dla kilkunastoletnich dziewcząt (choć i takie przypadki b.rzadko się zdarzają) i występuje zwykle po 23-25 rż (dlatego też Pani pisze "jak się okazało dużo później mój trądzik ma podłoże hormonalne")
  5."Na moje sugestie, że bardzo przetłuszczają się i wypadają mi włosy odpowiadał mi ze szczerym uśmiechem, że jemu też ale już się do tego przyzwyczaił"-nie mam w zwyczaju bagatelizować dolegliwości pacjentów, co do łojotoku występuje praktycznie u wszystkich chorych z trądzikiem, wypadanie włosów to często zwłaszcza przez kobiety podawany objaw (zresztą normą jest ich dzienna utrata na poziomie 100-150) , ale o do pełnego obrazu klinicznego należy przerzedzenie włosów w okolicy ciemieniowej (tzw.łysienie androgenowe)
  6." ...zapalić Panu Doktorowi lampeczkę, że przyczyna mojego trądziku to nie popularne propionibacterium acnes"-bakteria o której Pani pisze nie jest przyczyną trądziku jest jedynie odpowiedzialna za przejście istniejącego już trądziku z fazy niezapalnej do zapalnej, przyczyny tej choroby to łojotok i nadmierne rogowacenie ujść mieszków włosowych i gruczołów łojowych silnie uwarunkowane genetycznie
  7." Panu doktorowi wtedy zależało tylko na tym, abym jak najczęściej się u niego pojawiała"-trudno sobie wyobrazić leczenie bez wizyt kontrolnych, ale nawet na tym portalu wśród napisanych opinii jest wzmianka o tym iż kontrolne wizyty staram się wyznaczać jak najrzadziej, w trądziku przerwy między jednym a drugim spotkaniem z pacjentem w zależności od metody leczenia wynoszą od 4-5 tyg. do 24 tyg., średnio 7-8 tyg.
  8."abym jak najczęściej się u niego pojawiała, z wiadomych względów" i "preparaty działały cudownie ale na kieszeń producentów i przedstawicieli handlowych :)"-pozostawiam bez komentarza
  9."Dodatkowo wówczas Pan Doktor bardzo polecał dość drogie kosmetyki, które miały działać cuda, miał kolorowe ulotki, próbki itp"-faktycznie nasze spotkania musiały być dawno temu bo od kilkunastu lat nie rozdaję pacjentom próbek (do których dostęp mam cały czas) widząc że czasem jest to przez nich postrzegane w opaczny sposób.
  Podsumowując, moja odpowiedź ma na celu pokazanie że leczenie rozmaitych chorób jest procesem trudnym, czasem pełnym zasadzek czyhających na pacjenta i lekarza, przykro mi że akurat w Pani przypadku moje działania nie dały oczekiwanych rezultatów. Podobnie jak Pani i ja mam nadzieję że to jednak przypadek odosobniony. Dziękuję za pozdrowienia i takimi samymi się rewanżuję.

 • P

  Bardzo dobry specjalista, leczyłam się u niego dość długo bo ponad rok. leczenie zaczął bardzo ostrożnie, ale warto było. gdyby nie Pan Doktor do dziś męczyłabym się z miejscową łuszczycą na skórze głowy. Wydałam kupę kasy ale nie żałuje bo teraz nie musze przyjmować żadnych lekarstw ani smarować głowy specjalnymi maściami. Nie szukajcie nikogo innego tylko Pan Doktor Piotr Czyż! Polecam z całego serca!!!

  Piotr Czyż2013-08-22

  Bardzo się cieszę że udało nam się wspólnie osiągnąć tak dobre rezultaty, proszę jednak pamiętać że Pani dolegliwości mają skłonność do nawrotów nawet po całkowitym ustąpieniu i jest koniecznym stosowanie stałej profilaktyki.
  Pozdrawiam Piotr Czyż

 • P

  Bardzo dobry specjalista w dziedzinie dermatologii. Może drogi, ale bardzo skuteczny. Wyleczył moje dziecko z atopowego zapalenia skóry i jestem bardzo z niego zadowolona. Wizyta warta swojej ceny. POLECAM, POLECAM, POLECAM!!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Piotr Czyż to specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii. Studia medyczne ukończył w 1990 roku na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna (Łódź, 1990 rok)

Publikacje

 • Jako autor lub współautor:Tytuł: Aktywność enzymów antyoksydacyjnych w bielactwie nabytym.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody miejscowego leczenia trądziku pospolitego.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Fotodermatozy pierwotne - obraz kliniczny, profilaktyka i leczenie.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Leukocytoklastyczne zapalenie naczyń. Etiopatogeneza, obraz kliniczny, leczenie.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Łysienie androgenowe – postępy w diagnostyce i leczeniu.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Pokrzywka autoimmunologiczna.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Współczesne poglądy na etiopatogenezę i leczenie bielactwa.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Zaburzenia pigmentacji skóry – przebarwienia.
 • Tytuł całości: W: Dermatologia dla kosmetologów / pod red. Zygmunta Adamskiego, Andrzeja Kaszuby.
 • Adres wydawniczy: Poznań : Wydawn. Nauk. UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, 2008
 • Strony: s. 114-117,
 • Tytuł: Ocena stopnia ekspresji onkoproteiny Ki-67 w raku podstawno- i kolczystokomórkowym skóry.
 • Czasopismo: Prz. Derm.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Ocena stopnia ekspresji onkoproteiny p53 w raku kolczysto- i podstawnokomórkowym skóry.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Wykorzystanie leków biologicznych w terapii łuszczycy.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Jakość życia pacjentów z łuszczycą.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2006 :
 • Tytuł: Nowoczesne metody leczenia przebarwień.
 • Czasopismo: Dermat. Estet.
 • Szczegóły: 2006 :
 • Tytuł: Wybrane stany zapalne skóry i jej przydatków u dzieci.
 • Czasopismo: Ped. Dypl.
 • Szczegóły: 2005 :
 • Tytuł: Badanie czynników emocjonalnych oraz cech osobowości u chorych z trądzikiem różowatym.
 • Czasopismo: Prz. Derm.
 • Szczegóły: 2004 :
 • Tytuł: Techniki biopsyjne w diagnostyce dermatologicznej z uwzględnieniem sposobu znieczulenia.
 • Czasopismo: Dermatologica
 • Szczegóły: 2004 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody leczenia trądziku pospolitego. Cz. I. Terapia miejscowa.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody leczenia trądziku pospolitego. Cz. II. Terapia ogólna.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Liszaj czerwony płaski - etiopatogeneza, klinika i współczesne metody leczenia.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Nowe poglądy na etiopatogenezę i leczenie łojotokowego zapalenia skóry.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne metody leczenia bielactwa nabytego.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne metody leczenia grzybic skóry i paznokci.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne poglądy na etiopatogenezę atopowego zapalenia skóry.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Aktywność enzymów antyoksydacyjnych w bielactwie nabytym.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody miejscowego leczenia trądziku pospolitego.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Fotodermatozy pierwotne - obraz kliniczny, profilaktyka i leczenie.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Leukocytoklastyczne zapalenie naczyń. Etiopatogeneza, obraz kliniczny, leczenie.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Łysienie androgenowe – postępy w diagnostyce i leczeniu.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Pokrzywka autoimmunologiczna.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Współczesne poglądy na etiopatogenezę i leczenie bielactwa.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2008 :
 • Tytuł: Zaburzenia pigmentacji skóry – przebarwienia.
 • Tytuł całości: W: Dermatologia dla kosmetologów / pod red. Zygmunta Adamskiego, Andrzeja Kaszuby.
 • Adres wydawniczy: Poznań : Wydawn. Nauk. UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, 2008
 • Strony: s. 114-117,
 • Tytuł: Ocena stopnia ekspresji onkoproteiny Ki-67 w raku podstawno- i kolczystokomórkowym skóry.
 • Czasopismo: Prz. Derm.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Ocena stopnia ekspresji onkoproteiny p53 w raku kolczysto- i podstawnokomórkowym skóry.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Wykorzystanie leków biologicznych w terapii łuszczycy.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2007 :
 • Tytuł: Jakość życia pacjentów z łuszczycą.
 • Czasopismo: Post. Derm. Alergol.
 • Szczegóły: 2006 :
 • Tytuł: Nowoczesne metody leczenia przebarwień.
 • Czasopismo: Dermat. Estet.
 • Szczegóły: 2006 :
 • Tytuł: Wybrane stany zapalne skóry i jej przydatków u dzieci.
 • Czasopismo: Ped. Dypl.
 • Szczegóły: 2005 :
 • Tytuł: Badanie czynników emocjonalnych oraz cech osobowości u chorych z trądzikiem różowatym.
 • Czasopismo: Prz. Derm.
 • Szczegóły: 2004 :
 • Tytuł: Techniki biopsyjne w diagnostyce dermatologicznej z uwzględnieniem sposobu znieczulenia.
 • Czasopismo: Dermatologica
 • Szczegóły: 2004 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody leczenia trądziku pospolitego. Cz. I. Terapia miejscowa.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Etiopatogeneza i współczesne metody leczenia trądziku pospolitego. Cz. II. Terapia ogólna.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Liszaj czerwony płaski - etiopatogeneza, klinika i współczesne metody leczenia.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Nowe poglądy na etiopatogenezę i leczenie łojotokowego zapalenia skóry.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne metody leczenia bielactwa nabytego.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne metody leczenia grzybic skóry i paznokci.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
 • Tytuł: Współczesne poglądy na etiopatogenezę atopowego zapalenia skóry.
 • Czasopismo: Nowa Klin.
 • Szczegóły: 2003 :
więcej

Znajomość języków

 • angielski