Kaliska Agencja Medyczna „Medix” powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki ob... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medix

Majkowska 13a

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kaliska Agencja Medyczna „Medix” powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki obejmuje wynajem powierzchni gabinetowych oraz świadczenie usług medycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia ale również komercyjne usługi medyczne w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Nasze usługi są dostępne dla każdego, dzięki Refundacji z NFZ - Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym personelem oraz dostępnymi gabinetami na terenie naszej placówki.

Posiadamy kilkanaście umów z centrami medycznymi oraz firmami ubezpieczeniowymi - karty ubezpieczeniowe.

Świadczymy usługi w ramach badań profilaktycznych dla pracowników w obszarze medycyny pracy

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Janik Inny

  Bardzo miły, cierpliwy i ciepły lekarz. Bardzo dokładnie zbiera wywiad z pacjentem i z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemu z którym pacjent przychodzi. Do tego wszystkiego zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Z całego serca polecam Pana doktora! I szanuje za ogromną wiedzę w każdej dziedzinie medycyny!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Podhalański Inny

  Lekarz mało delikatny, kiedy o coś spytałam to nie odpowiadał na moje pytania, nawet nie wykonał mi podstawowych badań krwi, postawił mi złą diagnozę, gdyby nie szybka zmiana lekarza bym musiała mieć operacyjnie usuwanego jajnika, nie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Czyż konsultacja dermatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejscie do pacjeta szybka i trafna diagnoza polecam wszystkim

  dr n. med. Piotr Czyż

  Dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, że leczenie również spełni Pani oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Podhalański Inny

  Wybrałam tego Pana na prowadzącego ciąże i to był bardzo zły wybór. Od początku lekceważył moje bóle w podbrzuszu tłumacząc ze są związane z rosnąca macica nawet tego nie zbadał tylko od razu stwierdził fakt a to wcale nie było tego powodem ponieważ powodem jest zły rozwój dziecka i wady letalne. Stwierdził u dziecka podwyższona przeziernosc karkowa która okazała się nie być przeziernoscia karkowa tylko przepuklina. Skierował mnie do szpitala w którym mieli zrobić mi badania genetyczne których nawet tam nie robią i byłam tam trzymana 2 dni niepotrzebnie. Po stwierdzonej wadzie w szpitalu zadzwoniłam do Pana Podhalańskiego (bo oczywiście w szpitalu nikt mi nic nie powiedział) w celu dowiedzenia się co to za wada i co mam dalej robić lekarz był bardzo niemiły zbywał mnie i zasłaniał się Covidem. Zamiast od razu zareagować bo liczył się czas lekarz wysyłał mnie po szpitalach w których takich badań nawet się nie wykonuje.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wit Turkiewicz Inny

  Mam kamień na nerce a Pan Turkiewicza powiedział że tego się nie leczy. Żadnych badań, nie potrzebna kolejna wizyta, a krwiomocz to wina pęcherza. Jeszcze za to zapłaciłam 150. Po prywatnej wizycie spodziewałam się lepszego traktowania. A i dodam że kolejny posiew moczu mam sobie sama zrobić bez skierowania.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Cyprian Poleszczuk Inny

  Bardzo dobry fachowiec, wie co robi i nie zostawia na lodzie pacjenta. Jestem bardzo zadowolny z jego pomocy. Po tylu latach ciężkiego bólu mogę teraz domy przeskakiwać. Pomógł mi z przepuklinami wstawił mi blokady i wyleczył zerwanie mięśni ze złamaniem wyrostka kolczastego.. Jedynie co mogę zrobić to bardzo podziękować i polecić innym tego wspaniałego lekarza...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wit Turkiewicz Inny

  Nie polecam. Moja mama udała sie na prywatna wizyte do tego lekarza po krwawieniu z układu moczowego i z wynikami posiewu jednoznacznie potwierdzającymi zakażenie bakteryjne. Lekarz nie przepisal antybiotyku (mimo że wynik posiewu wskazywał jakie antybiotyki powinny zostać zastosowane) i zlecił zabieg cystoskopii do szpitala, w którym jest ordynatorem. Po kilku nieudanych próbach zapisania sie na zabieg, mamie po dość intensywnych staraniach i dyskusjach z pielęgniarka oddziałową oraz po kolejnych krwawieniach udalo sie skontaktowac z szanownym panem doktorem. Mimo przedstawienia sytuacji, prośbach o jak najszybsze zapisanie na zabieg, jedyna rada Pana doktora bylo udanie sie na prywatny zabieg u kolegi. Żadnej informacji na temat podjęcia leczenia antybiotykowego, ryzyka związanego z bakteriami czy zwyklego ludzkiego zrozumienia strachu u starszej kobiety. Nie wspominajac ze każde nieleczone zakażenie grozi, szczególnie w podeszlym wieku, sepsą.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Paweł Ludwiczak Inny

  Lekarz kompetentny, profesjonalne podejście, po pierwszej wizycie otrzymałam diagnozę i dobrane zostały okulary. Ja szczerze polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Paweł Ludwiczak Inny

  Wczoraj miałam wizytę, lekarz wytłumaczył mi wszystko bardzo szczegółowo i zrozumiale. Pełne zaangażowanie ze strony lekarza. Kompetentny lekarz, polecam.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Podhalański Inny

  Zaczelam chodzi do doktora kiedy sie dowiedzialam o ciazy. Chodze na NFZ i prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczny, fajny lekarz, ktorego mozna o wszystko zapytac.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania