Kaliska Agencja Medyczna „Medix” powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki ob... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medix

Majkowska 13a

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kaliska Agencja Medyczna „Medix” powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki obejmuje wynajem powierzchni gabinetowych oraz świadczenie usług medycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia ale również komercyjne usługi medyczne w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Nasze usługi są dostępne dla każdego, dzięki Refundacji z NFZ - Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym personelem oraz dostępnymi gabinetami na terenie naszej placówki.

Posiadamy kilkanaście umów z centrami medycznymi oraz firmami ubezpieczeniowymi - karty ubezpieczeniowe.

Świadczymy usługi w ramach badań profilaktycznych dla pracowników w obszarze medycyny pracy

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Cyprian Poleszczuk Inny

  Bardzo dobry fachowiec, wie co robi i nie zostawia na lodzie pacjenta. Jestem bardzo zadowolny z jego pomocy. Po tylu latach ciężkiego bólu mogę teraz domy przeskakiwać. Pomógł mi z przepuklinami wstawił mi blokady i wyleczył zerwanie mięśni ze złamaniem wyrostka kolczastego.. Jedynie co mogę zrobić to bardzo podziękować i polecić innym tego wspaniałego lekarza...

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wit Turkiewicz Inny

  Nie polecam. Moja mama udała sie na prywatna wizyte do tego lekarza po krwawieniu z układu moczowego i z wynikami posiewu jednoznacznie potwierdzającymi zakażenie bakteryjne. Lekarz nie przepisal antybiotyku (mimo że wynik posiewu wskazywał jakie antybiotyki powinny zostać zastosowane) i zlecił zabieg cystoskopii do szpitala, w którym jest ordynatorem. Po kilku nieudanych próbach zapisania sie na zabieg, mamie po dość intensywnych staraniach i dyskusjach z pielęgniarka oddziałową oraz po kolejnych krwawieniach udalo sie skontaktowac z szanownym panem doktorem. Mimo przedstawienia sytuacji, prośbach o jak najszybsze zapisanie na zabieg, jedyna rada Pana doktora bylo udanie sie na prywatny zabieg u kolegi. Żadnej informacji na temat podjęcia leczenia antybiotykowego, ryzyka związanego z bakteriami czy zwyklego ludzkiego zrozumienia strachu u starszej kobiety. Nie wspominajac ze każde nieleczone zakażenie grozi, szczególnie w podeszlym wieku, sepsą.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Paweł Ludwiczak Inny

  Lekarz kompetentny, profesjonalne podejście, po pierwszej wizycie otrzymałam diagnozę i dobrane zostały okulary. Ja szczerze polecam.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Paweł Ludwiczak Inny

  Wczoraj miałam wizytę, lekarz wytłumaczył mi wszystko bardzo szczegółowo i zrozumiale. Pełne zaangażowanie ze strony lekarza. Kompetentny lekarz, polecam.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Podhalański Inny

  Zaczelam chodzi do doktora kiedy sie dowiedzialam o ciazy. Chodze na NFZ i prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczny, fajny lekarz, ktorego mozna o wszystko zapytac.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Janik Inny

  Bardzo dobry lekarz ,który potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i profesjonalnie zbadać a co za tym idzie trafnie postawić diagnozę.Przy tym bardzo miły wspaniały człowiek oraz wysoka kultura osobista.Oby takich wspaniałych lekarzy było jak najwięcej.Pozdrawiam !

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Hajdo

  Doktor jest nieuprzejmy, traktuje pacjentkę z góry. Podczas wizyty przez 10 min rozmawiał przez telefon. Zaproponował mi badanie, które było niepotrzebne i niezwiązane z moim problemem.
  O to, czy współżyłam zapytał bezpardonowo przy mojej mamie przebywającej w gabinecie, co bylo bardzo nieprofesjonalne. Gdy poprosiłam o dodatkowa infomację na temat przepisanych leków usłyszałam, że “najwyraźniej nieuważnie słuchałam”. Leki zostały źle dobrane, zamiast leczyć - pogorszyły problem. Żenujące, nie polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Hajdo Podejrzenie ciąży

  Trafiłam do Pana doktora przez przypadek, zależało mi na jak najszybszym potwierdzeniu ciąży. Podczas jednej wizyty Pan doktor próbował namówić mnie na szerek zbędnych badań za łączną kwotę koło tysiąca złotych. Był bardzo niemiły przez co czułam sie strasznie niekomfortowo. Można by powiedzieć że szkoda czasu i energii na pisanie opinii, ale robię to tylko po to żeby przestrzec potencjalne pacjentki a raczej w tym wypadku klientki. Nigdy więcej i nie polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Cyprian Poleszczuk

  Brak mi słów ,aby wyrazić wdzięczność Panu Doktorowi.Na Naszej drodze pojawił się anioł.Pan Poleszczuk przeprowadził u mnie dwie operacje kręgosłupa.Dosłownie postawił na nogi.Pod każdym względem. doskonały lekarz i dobry człowiek,którego zawsze będę chwalić.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Gawlak ból

  Od 5 lat cierpię na ogromne bóle ręki i każdy kolejny ortopeda miał swój pomysł na leczenie, ale dopiero doktor Gawlak podszedł do problemu z tzw drugiej strony szukając u podstaw. Uwierzyłam, że w końcu obudzę się kiedyś bez bólu i będę mogła normalnie funkcjonować.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania