lek.

Piotr Ciszewski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Proktolog

33 opinie +dodaj

Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Chirurgów. Pracuje w Specjalistycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Allianz, Axa, Signal Iduna, PZU Życie, Interubezpieczenia, Medica Polska, SKOK Asekuracja więcej

  Usługi

  Zwykła wizyta od 150 zł
  Biopsja gruboigłowa tkanek miękkich od 500 zł
  Wycięcie guzka piersi od 2 000 zł
  Usg piersi 150 zł
  Usunięcie guzka, kaszaka, tłuszczaka od 250 zł
  Wycięcie nowotworu skóry od 350 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu 600 zł
  Usuwanie kłykcin kończystych w znieczuleniu dożylnym 2 500 zł
  Zabiegi kosmetoproktologiczne od 1 000 zł
  Biopsja mammotomiczna od 3 000 zł
  Biopsja cienkoigłowa tkanek miękkich od 350 zł
  Ginekomastia od 3 000 zł
  Operacja przepukliny od 3 950 zł
  Usuwanie zmian skórnych od 250 zł
  Plastyka powłok brzusznych od 12 000 zł
  Operacyjne leczenie szczeliny odbytu 2 000 zł
  Operacje żylaków odbytu 3 000 zł
  Badania videodermatoskopowe od 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

  Świetny chirurg ! Dwa lata temu trafiłam do Doktora Ciszewskiego z powodu podejrzenia raka piersi. Okazało się, że konieczna jest mastektomia prawej piersi. Pan Doktor wykonał ten zabieg perfekcyjnie. Blizna była minimalna. Po pół roku zdecydowałam się rekonstrukcję piersi. Efekt jest znakomity! Pan Doktor Piotr Ciszewski wyróżnia się nie tylko ogromną wiedzą i umiejętnościami, ale także wspaniałym podejściem do pacjenta.

 • E

  Lekarz o wyjątkowo dobrym podejściu do pacjenta. bardzo delikatnie przeprowadzil biopsję cienkoigłową, nastepnie wytlumaczyl dalsze kroki w celu diagnostyki okazujac cierpliwość, zrozumienie i wielką pogodę ducha. bardzo polecam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: konsultacja proktologiczna

  Wspaniały, konkretny lekarz. Doskonale wie co robi i mówi. Atmosfera przy tego rodzaju wizycie jest również bardzo potrzebna i nawet tu Pan Doktor radzi sobie doskonale. Reasumując, lepiej nie mogłam trafić

 • G
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

  Doktor Ciszewski przeprowadził wizytę sprawnie, z poszanowaniem praw i godności pacjenta. Był przy tym ostrożny, delikatny i rzeczywiście zainteresowany problemem. Nie będę szukała innego lekarza i zdecydowanie polecam innym pacjentom jego wybór.

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: operacja przepukliny

  Pan doktor podszedł to tematu konkretnie i fachowo, tłumacząc jak będzie wyglądać zabieg. Sposób prowadzenia rozmowy i badania nie powoduje krępacji. Zabieg przeprowadzony bez komplikacji. Ślad po cięciu i szwach goił się bardzo dobrze. Po zabiegu nie było problemów z umówieniem się na kontrolę. Osobiście poleciłbym tego lekarza.

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: wycięcie guzka piersi

  Konkretny ale i niesamowicie sympatyczny lekarz. To typ człowieka, którego zdrowie i samopoczucie pacjenta po prostu obchodzi. Biopsja mammotomiczna wykonana tak ze nawet nie zdażyło zaboleć. Gorąco polecam.

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rak piersi

  Pan Doktor Ciszewski jest nie tylko świetnym lekarzem, ale też wspaniałym człowiekiem, który zawsze ma dla swojego pacjenta czas. Daje bardzo duże poczucie bezpieczeństwa. Miły, ciepły i sympatyczny człowiek.
  W październiku zdiagnozowano u mnie raka piersi. W niecałe 3 tygodnie później byłam już po operacji, którą w całości zorganizował Pan Doktor. Rak został wycięty w całości, pierś niewiele straciła na swoim kształcie, a blizna pooperacyjne minimalna. Nie mam pojęcia jak to wszystko udało się Panu Doktorów zrobić. Jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Panie Doktorze.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed

  Pan Doktor ma fajne podejście do pacjenta, konkretny i rzeczowy potrafi tak rozmawiać z pacjentem ze czas wizyty leci miło i nawet wstydliwe badanie nie jest już tak wstydliwe. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: chirurgia estetyczna

  Wspaniały człowiek, profesjonalny lekarz! Ma niesamowite podejście do pacjenta. Doskonale potrafi zniwelować stres pacjenta związany z zabiegiem. Usunięcie znamion nie pozostawiło na skórze żadnych blizn.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: Zwykła wizyta - diagnostyka i usuwanie nowotworu skóry

  Polecam Pana Piotra Ciszewskiego . Wyjątkowy lekarz . Wszechstronna wiedza medyczna, profesjonalizm, doświadczenie w wielu obszarach, wrażliwość na drugiego człowieka (pacjenta) .
  Pan doktor zdiagnozował i usunął mi zmianę skórną , a szycie chirurgiczne w Jego wykonaniu to mistrzostwo świata ! Nie ma ani śladu :)
  Ciesze się , że trafiłam właśnie do tego lekarza !

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Chirurgów. Pracuje w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej WILMED.
  Zajmuje się operacjami i zabiegami z zakresu chirurgii onkologicznej i ogólnej, a w szczególności diagnostyką i leczeniem chorób piersi, diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych, w tym również zagrożonych transformacją nowotworową, laparoskopową chirurgią jelita grubego, wykonuje operacje przepuklin w ramach leczenia jednego dnia, operacje żylaków kończyn dolnych, wykonuje pod kontrolą USG nowoczesne biopsje mammotomiczne, biopsje gruboigłowe i cienkoigłowe guzów piersi i tarczycy. Prowadzi także poradnię proktologiczną i wykonuje zabiegi związane z takimi schorzeniami i zabiegi kosmetoproktologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna