lek.

Piotr Ciszewski

Chirurg, Onkolog, Proktolog

Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Chirurgów. Pracuje w Specjalistycznej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Allianz, Axa, Signal Iduna, PZU Życie, Interubezpieczenia, Medica Polska, SKOK Asekuracja więcej

  Usługi

  Zwykła wizyta od 150 zł
  Biopsja gruboigłowa tkanek miękkich od 500 zł
  Wycięcie guzka piersi od 2 000 zł
  Usg piersi 150 zł
  Usunięcie guzka, kaszaka, tłuszczaka od 250 zł
  Wycięcie nowotworu skóry od 350 zł
  Bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu 600 zł
  Usuwanie kłykcin kończystych w znieczuleniu dożylnym 2 500 zł
  Zabiegi kosmetoproktologiczne od 1 000 zł
  Biopsja mammotomiczna od 3 000 zł
  Biopsja cienkoigłowa tkanek miękkich od 350 zł
  Ginekomastia od 3 000 zł
  Operacja przepukliny od 2 950 zł
  Usuwanie zmian skórnych od 250 zł
  Plastyka powłok brzusznych od 12 000 zł
  Operacyjne leczenie szczeliny odbytu 2 000 zł
  Operacje żylaków odbytu 3 000 zł
  Badania videodermatoskopowe od 150 zł

  więcej

 • Witam serdecznie,
  Jakiś czas temu zauważyłam niewielki fałd skórny wystający z okolicy odbytu. Czasami piecze, swędzi.Mało tego niedawno pojawił się też guz. Objawy takie same ( pieczenie, swędzenie, ból).
  Po kilku dniach guzek zmniejszył się ale nie zniknął całkowicie,objawy ustąpiły.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Ciszewski

  Witam. Zapraszam na konsultacje do przychodni lekarskiej Wilmed.

 • Witam. Od pewnego czasu zaobserwowałam ból podczas wypróżniania, a także krew. Martwi mnie to, dlatego prosiłabym o poradę, co mam robić dalej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Ciszewski

  Zapraszam na konsultacje proktologiczną w celu diagnostyki problemu.Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Chirurgów. Pracuje w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej WILMED.
  Zajmuje się operacjami i zabiegami z zakresu chirurgii onkologicznej i ogólnej, a w szczególności diagnostyką i leczeniem chorób piersi, diagnostyką i usuwaniem zmian skórnych, w tym również zagrożonych transformacją nowotworową, laparoskopową chirurgią jelita grubego, wykonuje operacje przepuklin w ramach leczenia jednego dnia, operacje żylaków kończyn dolnych, wykonuje pod kontrolą USG nowoczesne biopsje mammotomiczne, biopsje gruboigłowe i cienkoigłowe guzów piersi i tarczycy. Prowadzi także poradnię proktologiczną i wykonuje zabiegi związane z takimi schorzeniami i zabiegi kosmetoproktologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: chirurgia estetyczna

  Wspaniały człowiek, profesjonalny lekarz! Ma niesamowite podejście do pacjenta. Doskonale potrafi zniwelować stres pacjenta związany z zabiegiem. Usunięcie znamion nie pozostawiło na skórze żadnych blizn.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: Zwykła wizyta - diagnostyka i usuwanie nowotworu skóry

  Polecam Pana Piotra Ciszewskiego . Wyjątkowy lekarz . Wszechstronna wiedza medyczna, profesjonalizm, doświadczenie w wielu obszarach, wrażliwość na drugiego człowieka (pacjenta) .
  Pan doktor zdiagnozował i usunął mi zmianę skórną , a szycie chirurgiczne w Jego wykonaniu to mistrzostwo świata ! Nie ma ani śladu :)
  Ciesze się , że trafiłam właśnie do tego lekarza !

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam u Pana Doktora w CM Enel Med na biopsji cienkoigłowej piersi. Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznym a jednocześnie znającym się na swojej pracy lekarzem. Pan Doktor cały czas podtrzymywał kontakt, rośmieszał, dzięki czemu nawet się nie obejrzałam a już było po zabiegu. Szybko i bezboleśnie. Z całego serca polecam każdemu! Na wrócę do Pana Doktora ponownie jak tylko zajdzie taka potrzeba :)

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WilmedUsługa: Wycięcie guzka piersi

  Dr Piotr Ciszewski to wspaniały lekarz. Dokładnie rok temu z mistrzowską precyzją usunął nowotwór złośliwy piersi. Jest bardzo troskliwym, pełnym życzliwości i ciepła lekarzem, którego wsparcie i poczucie empatii pomogło mi przetrwać te najtrudniejsze chwile. Ogromnie dziękuję. Małgorzata

 • Odwiedziłam wielu lekarzy, ale z tak wspaniałym lekarzem jeszcze się nie spotkałam. Bardzo dokładny lekarz w swoim fachu i już nigdy nie zdecyduję się na innego.

 • U Pana Piotra Ciszewskiego spotkałam się chyba z najmilszą atmosferą jaka może być, gdy pacjent idzie do lekarza. Nie dość, że był uprzejmy to jeszcze sobie nie raz żartował by trochę rozluźnić atmosferę. Nie przyszłam z dużym problemem, dlatego tylko raz byłam na zabiegu, więc trudno mi ocenić trafność jego diagnozy, mój problem co do tego był zbyt prosty, jednak jestem pewna, że jeżeli będę potrzebowała chirurga zdecydowanie wrócę.

 • Dr Ciszewski jest bardzo miły, ale w zakresie proktologii - nie polecam. Byłam u Dra Ciszewskiego kilka razy, najpierw dwa razy, po roku - kolejne dwa. Gdy przyszłam do Pana Doktora po roku przerwy sam zdziwił się swoją pierwotną diagnozą, którą mu przytoczyłam, ale nie zajrzał do tej dokumentacji, żeby zweryfikować, co uważał na temat mojej choroby rok wcześniej... Po wizycie (pierwszej wizycie po tym roku przerwy) Dr Ciszewski zapisał mi leki i kazał przyjść na kontrolę po miesiącu. Nie mógł sobie przypomnieć, dlaczego kazał mi przyjść po miesiącu, ponieważ moje schorzenie leczy się farmakologicznie (jego słowa) minimum 2 miesiące... Mówiłam o swoich wątpliwościach dotyczących ilości i sposobu nakładania maści, którą mi przepisał - niczego się nie dowiedziałam. Dopiero, gdy poszłam do innego proktologa, dowiedziałam się, jak powinno się najlepiej nakładać maść tego typu + usłyszałam wiele dodatkowych innych wskazówek. Po wizycie u innego proktologa mam wrażenie, że Dr Ciszewski zbyt wiele myśli proktologii nie poświęca i raczej skupia się na dążeniu do leczenia chirurgicznego jako remedium na wszystko. Wydaje mi się, że jednak przede wszystkim jest chirurgiem.

 • P

  Polecam- konkretny, rzeczowy i życzliwy Lekarz. Nawet najbardziej krępujące badanie nie jest aż tak bardzo krępujące w jego wykonaniu.

 • POLECAM!!!:)
  Dr Ciszewski to wspaniały, przesympatyczny, a co najważniejsze bardzo precyzyjny chirurg. Profesjonalizmem i poczuciem humoru potrafi wzbudzić zaufanie i zjednać sobie każdego pacjenta. Usunął mi guza piersi, wykonując bezbolesną biopsję mammotomiczną.
  Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna:)
  Pozdrawiam cały zespół kliniki Wilmed, m.in. dra Albińskiego i przemiłe pielęgniarki:)

 • Robił mi mały zabieg w szpitalu na Madalińskiego i tak mnie rozbawił że nie zauważyłam kiedy skończył. To naprawdę świetny lekarz i człowiek. Tworzą fajny team z dr. Albińskim