Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Znajomość języków

  • Angielski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Przyszłam do Pana Doktora z problemem zgryzu i bruksizmem. Doktor z zaangażowaniem przedstawił możliwości leczenia. Wykonał szynę, skrupulatnie dopasował ją do moich potrzeb.
Dodatkowo, lekarz jest bardzo otwarty, przyjazny i optymistycznie nastawiony do pacjenta.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Po raz pierwszy spotkałam lekarza z ogromną empatią i naprawdę indywidualnym podejściem do pacjenta.
Wspaniały protetyk,wspaniały człowiek, artysta. Pełna profeska i przede wszystkim doświadczenie ,co w tym fachu najważniejsze. Zaufalam Panu Piotrowi i nie żałuję.
Każdemu mogę z ręką na sercu polecić p.doktora . Gdyby każdy dentysta tak fachowo wykonywał swoją pracę to naprawdę znacznie więcej szczęśliwych ludzi chodziło by po tym swiecie,a na pewno szerszej uśmiechniętych.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, dr Chomiuk poświęcił ma dużo czasu i przedstawił wachlarz opcji na rozwiązanie mojego problemu. Zabieg wykonany bardzo estetycznie i precyzyjnie. Sam gabinet jest świetnie wyposażony, co zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Bardzo polecam


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

Pan doktor Chomiuk to najwyższej klasy specjalista. Zostałem skierowany do niego w celu wykonania korony korony protetycznej. Całość leczenia została szczegółowo omówiona i dostosowana indywidualnie, ze względu na moją długą nieobecność w kraju. Wykonano koronę tymczasową, a następnie po moim powrocie na dwóch wizytach wycisk i założenie docelowej konstrukcji. Całość przebiegła bez najmniejszego stresu. Wszystko z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły. Jestem bardzo zadowolony z efektów i z gorąco polecam doktora Chomiuka.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: 32 Nowa Stomatologia

Do doktora Chomiuka trafiłam w związku z koniecznością protetycznej odbudowy zęba. Podczas kilku wizyt, które były potrzebne do założenia korony, doktor za każdym razem wykazywał się cierpliwością, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Doktor wyraża zainteresowanie samopoczuciem pacjenta i stara się zminimalizować jakikolwiek dyskomfort. Wszystkie zabiegi i badania wykonywał z dużą precyzją, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Podczas wizyty na bieżąco informował, jakie będą kolejne kroki badania/zabiegu, co zmniejsza poziom stresu pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na pytania, przedstawia wszystkie możliwe opcje leczenia oraz prezentuje ich plusy oraz minusy w sposób w pełni zrozumiały dla laika. Korona została dobrana idealnie - mimo że zostałam poinformowana, że po jej założeniu mogę przez pewien czas odczuwać ją jako ciało obce w jamie ustnej, nic takiego się nie wydarzyło. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.

Polecam doktora Piotra Chomiuka jako godnego zaufania, profesjonalnego stomatologa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Znajomość języków

  • Angielski

Najczęściej zadawane pytania