Klinikę Dental4You® tworzy zespół młodych lekarzy z pasją, którzy rozwijają swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach stomatologii, by efektywnie łączyć swoje siły w kompleksowym leczeniu Pacjen... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental4You®

Al. Pokoju 83/95

31-564 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinikę Dental4You® tworzy zespół młodych lekarzy z pasją, którzy rozwijają swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach stomatologii, by efektywnie łączyć swoje siły w kompleksowym leczeniu Pacjentów. Dzięki temu możemy zaoferować pełen wachlarz usług stomatologicznych, z możliwością wykonania interdyscyplinarnego, holistycznego leczenia. Wybierając Dental4You® możesz mieć pewność, że w jednym miejscu uzyskasz niezbędną pomoc i opiekę stomatologiczną najwyższej klasy dla siebie i całej Twojej rodziny (oferujemy usługi dla seniorów, jak i zabiegi dedykowane najmłodszym Pacjentom).

Zabiegi

 • implanty - leczeniu braków w uzębieniu
 • protezy
 • korony i mosty
 • leczenie kanałowe (pod mikroskopem)
 • aparaty zębowe
 • chirurgia stomatologiczna
 • stomatologia dziecięca
 • leczenie zachowawcze - wypełniania
 • wybielanie zębów
więcej

Badania

 • RTG
 • kamera wewnątrzustna
 • mikroskop

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kuśnierz Inny

  Naprawdę świetny lekarz! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usuwania ósemek. Dzięki Panu Doktorowi w końcu przestałam się bać słowa "dentysta". Podejście do pacjenta jest godne podziwu, a wizyta przebiega bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Podczas zabiegu Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia, dzięki czemu nie musimy się niczym stresować. Szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Bargiel Inny

  Serdecznie polecamy. Dr wykonywał u naszego dziecka zabieg podcięcia wędzidełka języka. Terminy niestety są odległe ale warto poczekać aby mieć pewność że zabieg zostanie wykonany dobrze, przez doświadczonego lekarza.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Bargiel miniimplanty ortodontyczne

  Świetna i uprzejmie wykonana usługa. Zarówno ja, jak i żona jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy!
  Bardzo dobry kontakt i cierpliwe podejście, pani doktor świetnie tłumaczy zawiły lekarski żargon na zrozumiały język, a samo wykonanie zabiegów nie wiązało się z żadnymi komplikacjami.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Bargiel Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz z dużym doświadczeniem. Podcinał wędzidełko córce , super szczegółowe instrukcje jak przeprowadzić masaż , sam zabieg trwał chwilę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Bargiel konsultacja ortodontyczna

  Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Pani Doktor uprzedzała każdy swój ruch dzięki czemu dziecko nie czuło się zaniepokojone. Konkretna diagnoza przekazana i objaśniona rodzicowi. Serdecznie polecam !


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Kuśnierz Inny

  Bardzo serdecznie polecam. Miło przebiegająca, bezbolesna wizyta. Cenie sobie bardzo komfort i zaangażowanie.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kuśnierz Inny

  Do Dr. Kuśnierza trafiłam z polecenia przyjaciółki po tym, jak dwóch poprzednich chirurgów nie chciało tknąć mojego problemu (ekstrakcja zatrzymanej ósemki) ze względu na poziom skomplikowania.

  Dr Kuśnierz już na początku wizyty dokładnie wyjaśnił mi jakie komplikacje mogą się pojawić, czego się spodziewać (warto zaznaczyć, że było to bardzo rzeczowe i nie brzmiało jak straszenie, z którym spotkałam się na konsultacjach u innych chirurgów). Dzięki temu i zdecydowanemu zapewnieniu doktora, że czuje się na siłach aby się podjąć tej ekstrakcji, nie miałam większych obaw przed wejściem na fotel.

  Sam zabieg przebiegł świetnie, doktor pracował spokojnie i systematycznie i bardzo zwracał uwagę na mój komfort - jeżeli ktoś się obawia bólu u dentysty to tym bardziej polecam! Praktycznie nic nie czułam :)

  Zostałam odesłana do domu ze szczegółowymi instrukcjami (na szczęście w formie pisemnej :)) oraz pełnym omówieniem dalszego postępowania.

  No i na koniec niespodzianka - po poprzednim usuwaniu ósemki (u innego chirurga) praktycznie 1,5 tyg po zabiegu nie byłam w stanie funkcjonować (a całe leczenie ciągnęło się prawie 3 tygodnie!), więc tu spodziewałam się tego samego, a nawet gorszej sytuacji. Proszę sobie wyobrazić moje zdumienie, kiedy już następnego dnia czułam się naprawdę bardzo dobrze, a trzy-cztery dni po zabiegu trudno było zauważyć, że w ogóle miałam coś robione - ból i opuchlizna ustąpiły praktycznie w całości, a żadne z możliwych komplikacji nie wystąpiły w najmniejszym stopniu.

  Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem i polecam z całego serca!!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Bargiel Inny

  Bardzo pewna ręka w stosunku do niemowląt. Podcięcie wędzidełka u 3msc córki przebiegło bardzo sprawnie i skutecznie. Dodatkowo szczegółowy instruktaż pozabiegowy.
  Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Bargiel Inny

  Wspaniały doktor, świetnie podejście do pacjenta, ogromna wiedza i zaangażowanie. Z pewnością nie raz skorzystamy z usług.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paulina Gęsich Inny

  Pani dr profesjonalna, bardzo dokładna i sympatyczna. Od zawsze bałam się dentysty, a dzięki podejściu dr Gęsich przełamałam swoje lęki z dzieciństwa ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania