O nas

Klinikę Dental4You® tworzy zespół młodych lekarzy z pasją, którzy rozwijają swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach stomatologii, by efektywnie łączyć swoje siły w kompleksowym leczeniu Pacjentów. Dzięki temu możemy zaoferować pełen wachlarz usług stomatologicznych, z możliwością wykonania interdyscyplinarnego, holistycznego leczenia. Wybierając Dental4You® możesz mieć pewność, że w jednym miejscu uzyskasz niezbędną pomoc i opiekę stomatologiczną najwyższej klasy dla siebie i całej Twojej rodziny (oferujemy usługi dla seniorów, jak i zabiegi dedykowane najmłodszym Pacjentom).
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Dorota Bargiel leczenie wad zgryzu

  Cudowna i wspaniała Pani doktor! -Przede wszystkim lekarz z bardzo duża i aktualna wiedza medyczna ale tez miły, przyjazny, empatyczny czlowiek… Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wątpliwości, znajduje rozwiązania problemów. Moje leczenie potrwa jeszcze dość długo ale efekty działań Pani doktor widoczne są już od pierwszego miesiąca.
  Jeszcze raz bardzo, bardzo , bardzo dziękuje , ze zgodziła się Pani poprowadzić mnie przez ta wyboista drogę do zdrowego uśmiechu :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Pazera Inny

  Bardzo miła wizyta. Konkretnie i fachowo. Lekarz zna dokładnie fachowość swojego zawodu ponadto jest bardzo miła i sympatyczna miło przychodzić na taką wizyte. Serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Dorota Bargiel konsultacja ortodontyczna

  Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor. Pełen profesjonalizm, poświęca dużo czasu na wyjaśnienie prostym i zrozumiałym językiem wszystkich aspektów diagnozy i leczenia. Wizyta w życzliwej i komfortowej atmosferze, wysoka kultura osobista. Widać ogromną wiedzę i zaangażowanie. Bardzo serdecznie polecam !


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aneta Furtak Inny

  Pani Doktor ,Aneta Furtak, ,bardzo dziękuje ,za dzisiejszy zabieg,dawno tak się nie stresowałem przed wizytą,a teraz jestem w siódmym niebie, Dziękuje....jest super.


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Pazera Inny

  Świetna Pani doktor, idealnie przeciwdziała bólowi oraz tłumaczy wszystkie zalecenia, których wykonanie prowadziło do bezbólowego procesu terapeutycznego, polecam!!!

  lek. dent. Magdalena Pazera

  Bardzo mi miło! Dziękuje serdecznie za rekomendację :)


  J
  Profil zweryfikowany
  dr Jakub Bargiel Inny

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do dr Jakuba na usunięcie zatrzymanych ósemek. Różni chirurdzy i dentyści przedstawiali mi dość straszne wizje tego co się może stać podczas zabiegu lub po. Dzięki doktorowi przeszłam usunięcie obu dolnych ósemek bez traumy, bez powikłań i w głowie odczarował mi się obraz tego zabiegu jako czegoś przerażającego. Bardzo cenię pewność, doświadczenie, sprawność i wiedzę doktora, a jednocześnie poczucie humoru i luz, które rozładowywały mój stres - czułam się bezpiecznie i na prawdę w odpowiednich rękach. Warto było czekać na termin ;)
  Gdybym cokolwiek chirurgicznego musiała w przyszłości robić z twarzą/zębami moim jedynym wyborem byłby dr Jakub Bargiel - dziękuje ;)


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Chomiuk Inny

  Po raz pierwszy spotkałam lekarza z ogromną empatią i naprawdę indywidualnym podejściem do pacjenta.
  Wspaniały protetyk,wspaniały człowiek, artysta. Pełna profeska i przede wszystkim doświadczenie ,co w tym fachu najważniejsze. Zaufalam Panu Piotrowi i nie żałuję.
  Każdemu mogę z ręką na sercu polecić p.doktora . Gdyby każdy dentysta tak fachowo wykonywał swoją pracę to naprawdę znacznie więcej szczęśliwych ludzi chodziło by po tym swiecie,a na pewno szerszej uśmiechniętych.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr Jakub Bargiel Inny

  Polecam z całego serca Pana Jakuba jako lekarza zaangażowanego, wysokiej klasy specjalistę, który dzięki zabiegowi miofrenuloplastyki u mojej 6-letniej córki uratował nas przed dalszymi komplikacjami. Córka jest w tej chwili leczona ortodontycznie i każdy lekarz (stomatolog, ortodonta, laryngolog) zachwyca się tym, w jaki sposób zabieg został przeprowadzony i jak świetne efekty przyniósł. Jechaliśmy do doktora aż z Poznania ale każda droga była tego warta, naprawdę! :)


  M
  Profil zweryfikowany
  Dorota Bargiel konsultacja ortodontyczna

  Dziękuję wraz z synem za trafną diagnozę, szczegółowe przedstawienie planu terapii, za profesjonalizm,dokładność, ogrom wiedzy ,który Pani Doktor łączy z empatią, cierpliwością i uśmiechem. Zdecydowanie polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Kuśnierz Inny

  Dr. Karolina wybitna specjalistka w swojej dziedzinie i nie tylko. Rewelacyjne podejście ,do każdego indywidualnie, razem z mężem jesteśmy pod opieką Pani doktor, tłumaczyła krok po kroku co będzie robiła, jakiego efektu można się spodziewać. Strach przed wizytą u dentysty został zapomniany


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Al. Pokoju 83/95, 31-564 Kraków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania