Klinikę Dental4You® tworzy zespół młodych lekarzy z pasją, którzy rozwijają swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach stomatologii, by efektywnie łączyć swoje siły w kompleksowym leczeniu Pacjen... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dental4You®

Al. Pokoju 83/95

31-564 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinikę Dental4You® tworzy zespół młodych lekarzy z pasją, którzy rozwijają swoje umiejętności w poszczególnych dziedzinach stomatologii, by efektywnie łączyć swoje siły w kompleksowym leczeniu Pacjentów. Dzięki temu możemy zaoferować pełen wachlarz usług stomatologicznych, z możliwością wykonania interdyscyplinarnego, holistycznego leczenia. Wybierając Dental4You® możesz mieć pewność, że w jednym miejscu uzyskasz niezbędną pomoc i opiekę stomatologiczną najwyższej klasy dla siebie i całej Twojej rodziny (oferujemy usługi dla seniorów, jak i zabiegi dedykowane najmłodszym Pacjentom).

Zabiegi

 • implanty - leczeniu braków w uzębieniu
 • protezy
 • korony i mosty
 • leczenie kanałowe (pod mikroskopem)
 • aparaty zębowe
 • chirurgia stomatologiczna
 • stomatologia dziecięca
 • leczenie zachowawcze - wypełniania
 • wybielanie zębów
więcej

Badania

 • RTG
 • kamera wewnątrzustna
 • mikroskop

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Bargiel konsultacja ortodontyczna

  Dziękuję wraz z synem za trafną diagnozę, szczegółowe przedstawienie planu terapii, za profesjonalizm,dokładność, ogrom wiedzy ,który Pani Doktor łączy z empatią, cierpliwością i uśmiechem. Zdecydowanie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Kuśnierz Inny

  Dr. Karolina wybitna specjalistka w swojej dziedzinie i nie tylko. Rewelacyjne podejście ,do każdego indywidualnie, razem z mężem jesteśmy pod opieką Pani doktor, tłumaczyła krok po kroku co będzie robiła, jakiego efektu można się spodziewać. Strach przed wizytą u dentysty został zapomniany


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Kuśnierz Inny

  Doktor Kuśnierz przeprowadzał u mnie usunięcie dwóch skomplikowanych zatrzymanych ósemek. Bardzo się bałam i choć zabiegi były trudne i długie, zakończyły się pomyślnie. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za spokój, profesjonalizm i troskę. Nie wyobrażam sobie, że aby mogła być pod opieką innego lekarza. Polecam z całego serca!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Jakub Bargiel Inny

  Wspaniały lekarz, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta. Synek miał podcinane wędzidełko jak i robioną całą plastykę języka. Lekarz fachowo wszystko wyjaśnił i synkowi jak i nam. Bardzo kompetentny człowiek z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Kuśnierz Inny

  Do Pani Karoliny chodzę od dzieciaka. Najpierw bałem się bardzo jako dziecko wizyt u dentysty, a teraz chodzę z wielką przyjemnością bez żadnego strachu. u pani doktor zawsze wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm w leczeniu zębów. Polecam każdemu


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Bargiel Inny

  Wspaniały lekarz i człowiek, rzeczowy i konkretny. Wykonywał zabieg u dziecka. Rewelacyjne podejście i komunikacja. Polecamy w 100%.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Bargiel konsultacja ortodontyczna

  Najbardziej zaangażowana lekarka ,jaka spotkałam w życiu !wnikliwa diagnoza,dokładne wyjaśnienie problemu i zainteresowanie dodatkowym problemem zdrowotnym syna .Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji i zaangażowania .


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Furtak Inny

  Zdecydowałam się na zabieg augmentacji dziąsła u dr Anety Furtak. Pełne profesjonalizmu podejście oraz najwyższa dbałość o komfort i zdrowie pacjenta Pani Doktor sprawiły, że zabieg był przyjemnością. Zabieg odbył się absolutnie bezboleśnie, a gojenie przebiegło bez powikłań. Ze strony Pani Doktor czuć pełne zaangażowanie, odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo, rozwiewając wątpliwości. Z całego serca polecam leczenie u dr Furtak


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Bargiel Inny

  Podcięcie wędzidełka u mojego syna wykonane szybko i profesjonalnie. Stresowaliśmy się ale wszystko przebiegło w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Syn istotnie lepiej radzi sobie teraz z jedzeniem a to bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam wizytę u tego Pana.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Bargiel Inny

  Pan Doktor wykonał synkowi zabieg podcięcia wędzidełka. Efekty przyszly od razu! Karmienie stało się dużo łatwiejsze. Polecam Pana Doktora że względu na bardzo dobre podejście do niemowlaka (a także zestresowanego rodzica;), szczegółowe wyjaśnienia podczas wizyty i profesjonalne podcięcie wędzidełka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania