dr n. med.

Piotr Błądziński

Psychiatra

16 opinii +dodaj

Umów wizytę
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W roku 2004 zostałem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ i uzyskałem tytuł lekarza. W 2011 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W następnym roku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Lekarz bardzo sympatyczny i miły. Przyjemny w odbiorze. Cierpliwy i potrafiący słuchać. Od razu szuka rozwiązania problemu, który zauważa.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta

  Doktor wysłuchał mnie w miłej i przyjaznej atmosferze, zalecił odpowiednie leczenie farmakologiczne i terapię. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba. Ważne jest, że traktuje pacjenta z szacunkiem.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Mam duże zaufanie do profesjonalizmu Pana Doktora. Dba przede wszystkim o podniesienie komfortu życia pacjenta, uważnie przepisuje leki, patrzy całościowo na daną sytuację. Jest uważny, kontaktowy i równocześnie kreuje atmosferę podczas wizyty, że obracamy się w obrębie ludzkich spraw, co mnie bardzo uspokaja. Miałam też poczucie bezpieczeństwa, że mogę zadzwonić w wypadku pilnych spraw. Polecam całym sercem.

 • K

  ludzki, przyjazny, profesjonalny, nie budzi lęku przed mówieniem, otwarciem się, zadaje pytania w sposób jak najmniej stresujący (uprzedza) i daje możliwość by nie odpowiadać na wszystko, nie jest to osoba patrząca na zegarek, daje czas, wysłucha wszystkiego. Z gabinetu wyszłam "oczyszczona", z nadzieją na poprawe, bezpieczna (dostałam recepty) i pod kontrolą (ustaliliśmy precyzyjny plan działania)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: pierwsza wizyta

  Nie mam zastrzeżeń do Pana Piotra. Była to moja pierwsza wizyta u psychiatry, a dzięki Jego profesjonalizmowi obyło się bez dodatkowych stresów. Oby więcej takich lekarzy!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Zwykła wizyta

  Dr. Piotr is the best! Very understanding, very kind, very smart, very professional.

  And speaks English!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta

  Bez wahania polecam! Pan Doktor jest bardzo życzliwą osobą, cierpliwie słucha i szuka rozwiązań. Poświęca pacjentowi naprawdę dużo uwagi i z takim wsparciem można mieć nadzieję na poprawę stanu zdrowia!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta

  Bardzo profesjonalny lekarz! Poświęca dużo czasu, słucha probkemu i znajduje rozwiązanie. Jestem bardzo zadowolony! Gorąco polecam!

 • Wczoraj, w przyjaznej i spokojnej atmosferze, Pan Doktor cierpliwie i z uwagą mnie wysłuchał. Ze zrozumieniem odniósł się do moich poważnych problemów, wyjaśnił na czym polega ich istota i w jaki sposób można spróbować je pokonać. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za życzliwość, poświęcony czas i wskazanie drogi dalszego postępowania. Wierzę, że z pomocą Pana Doktora, uda mi się wyjść zwycięsko z bardzo trudnej i skomplikowanej sytuacji życiowej. Polecam gorąco Pana Doktora i bardzo dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam :) Lekarz kompetentny i godny zaufania. Poswieca duzo czasu pacjentowi, slucha i szuka wszelkich rozwiazan problemow.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W roku 2004 zostałem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ i uzyskałem tytuł lekarza. W 2011 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. W następnym roku ukończyłem 4-letni kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W 2015 roku obroniłem pracę doktorską pt: „Wpływ wglądu pacjenta i jego współpracy w leczeniu farmakologicznym na odległe wyniki leczenia psychoz schizofrenicznych" uzyskując stopnień doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Zakładzie Psychiatrii Środowiskowej Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego gdzie prowadzę badania naukowe oraz zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego UJ CM oraz Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców UJ CM. Ponadto pracuję w poradniach psychiatrycznych: ogólnej, ambulatorium terapii psychoz oraz poradni leczenia uzależnień i współuzależnień.

Specjalizacje

 • Psychiatria