Adresy (2)

Chrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk
Gabinet Psychologiczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka
58 309..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym (nr 395, wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Swoją pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Sopocie- studia magisterskie (2005-2010)
 • Gdański Uniwersytet Medyczny- studia podyplomowe Psychologia Kliniczna (2011)
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie- studia podyplomowe w zakresie Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej (2011-2015)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Konsultacje onlineChrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

170 zł

Gabinet Psychologiczny

Indywidualna konsultacja psychologiczna (pierwsze wizyty)

Pozostałe usługi


Chrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

180 zł

Gabinet PsychologicznyChrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

230 zł

Gabinet Psychologiczny

Konsultacja dla par, pierwsze wizytyChrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

180 zł

Gabinet PsychologicznyChrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

od 130 zł

Gabinet Psychologiczny

sesjaChrobrego 36A lokal 108, I piętro, Gdańsk

200 zł

Gabinet Psychologiczny

psychoterapia par- sesja

16 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia partnerska

Po pierwszej wizycie z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Paulina wydaje się nam być profesjonalistką.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Przyjazna atmosfera, podejście pełne empatii i profesjonalizmu oraz dogodne terminy spotkań. Gorąco polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Po pierwszej wizycie trudno wystawić opinie. Odczułem, że jestem z fachowcem. I że to jest ta osoba, która mi pomoże. Uwierzyłem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny konsultacja psychologiczna

Pani Paulina cierpliwie wysłuchała problemów, które nagromadziły się we mnie. Umiejętnie podpowiedziała na co wzrócić uwagę aby poradzić sobie z nimi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Bardzo sympatyczna Pani. Potrafi sluchac, prowokuje do cennych wnioskow i sprowadza człowieka na właściwe tory.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Pani Paulina wzbudziła moja zaufanie i zachęciła do kolejnej wizyty. Zwróciła mi uwagę na kwestie, o których sama bym najprawdopodobniej nie pomyślała, dzięki temu jestem w stanie inaczej spojrzeć na mój problem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny

Wspaniała psycholog! Po stracie osoby bliskiej myślałam że rzucając się w wir codziennych czynności ból i poczucie straty szybko odpuści. Po paru miesiącach nie mogłam wstać z łóżka, żałoba którą odwlekałam wróciła ze zdwojoną siłą. Zasugerowałam się poniższymi opiniami i postanowiłam odwiedzić gabinet. Jestem po 3 wizytach i czuję się o niebo lepiej. Bolesne przeżycia zaczynają być przeszłością , a co najważniejsze po długich rozmowach z Panią Pauliną czuję znaczną ulgę oraz poczucie dochodzenia do siebie. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny psychoterapia partnerska

Do pierwszej wizyty u pani Pauliny nakłoniła mnie żona, która zauważyła, że nasze małżeństwo cierpi na zaangażowaniu się nas obojga w pracę w gastronomii.
Dzięki wizytom udało nam się zrozumieć nasze potrzeby, nazywać emocje i odnaleźć dawną nić porozumienia, pomimo moich pierwotnych oporów przed "psychoterapeutką". Wstydziłem się i było mi głupio mówić o kłopotach z obcą osobą, ale po przekroczeniu progu gabinetu rozmowa nie wiadomo jak i dlaczego, toczyła się jak z kolegą albo raczej mądrą koleżanką. Teraz z żoną znowu bywamy ze sobą szczęśliwi. Dziękujemy Pani.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Rzeczowo, konkretnie, świetny kontakt. Umowilam się na kolejną wizytę, by doprecyzować problem i moje oczekiwania odnośnie terapii. Polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Paulinę!
Moja historia jest pewnie dość standardowa. Wstydliwy problem, narastająca frustracja a zarazem blokada psychiczna by przyznać się do swojej słabości, a tym bardziej by podzielić się nią z kimś obcym. Na panią Paulinę padło przypadkiem (google), ale teraz myślę, że był w tym palec boży... przede wszystkim, pani Paulina wzbudza zaófanie - pomimo wspomnianego lęku i wstydu, otworzenie się przed nią zajęło mi jakieś trzy minuty. Potem było już łatwiej! Pani Paulina oczywiście zachowuje profesjonalny dystans, ale z drugiej strony wprowadza atmosferę przyjazną i przystępną. Dzięki temu mija stres, a pojawia się chęć szczerego zmierzenia się z problemem. Pani Paulina nie podaje "na tacy" gotowych rozwiązań - raczej tylko wskazuje kierunki działania, by samemu z problemem się mierzyć. O takie podejście mi zresztą chodziło, widać, że ma ona doświadczenie w podobnych przypadkach.
Jak na pierwszą wizytę - było lepiej niż myślałem! Już cieszę się na kolejne, chociaż dzięki pani Paulinie wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy własnej, niekoniecznie przyjemnej. Wiem też, że kolejne wizyty to nie będzie "rozmowa przy herbatce", ale realne mierzenie się z moimi problemami. Wiem też, że nie będzie łatwo, ale takie szczere przedstawienie sprawy jest dla mnie ważniejsze niż protekcjonalne poklepywanie po plecach. Podsumowując, cieszę się, że trafiłem do prawdziwej profesjonalistki. A po zakończonej sukcesem terapii (w co wierzę!) z przyjemnością wystawię pani psycholog kompletną laurkę.
Sławek


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

witam ,oj jakiegos czasu ubzduralam sobie ze mam raka mozgu albo ze cos jest nie tak , 2 lata temu robilam nawet tomografie jednak nic nie wykazala , siadlo mi to tak na psychike ze non stop o tym mysle i nawet glowa mnie poboloewa mam takie uderzenia pulsacyjne prosze o pomoc

Witam, jeśli słuszności obaw nie potwierdzają badania medyczne ani lekarze specjaliści a równocześnie towarzyszący Pani lęk o własne zdrowie utrudnia codzienne funkcjonowanie i powoduje cierpienie, prawdopodobnie wymaga Pani konsultacji psychologicznej. Z takim uczuciem i zachowaniami można sobie poradzić, należy jednak zbadać dokładnie Pani objawy psychologiczne, okoliczności wystąpienia objawów po raz pierwszy oraz sytuacje w jakich lęk o zdrowie nasila się obecnie itp. Psycholog przyjrzy się Pani zachowaniom i myślom pojawiającym się w kłopotliwych sytuacjach. Zalecam konsultację psychologiczną.

Paulina Miklikowska

Zawsze chciałam mieć pieska wiec przygarnelam małego szczeniaka juz po jednym dniu mały sprawiał problemy bo maz się nie wysypial i nie można było go zostawić samego w domu wiec po trzech dniach postanowiłem ze go oddam komuś w dobre ręce choć wiedziałam ze jakby został ze mną to bym się z nim meczyla bo ani wyjść z domu ani oka nie zmrozyc w nocy a męża mam tylko na weekendy a z drugiej strony wiedziałam ze jak go oddam to przeżyje to bardzo i tak się stało. Wczoraj oddalam go a teraz nie mogę sobie z tym poradzić wszystko mi go przypomina wpadam w napady płaczu nie potrafię przestać myśleć o nim. Proszę o pomoc co mam zrobić żeby wyleczyć się jakoś z tego. Chciałam jeszcze dodać ze jestem osoba bardzo wrażliwa emocjonalnie.

Witam!
tak jak Pani pisze, marzenie o piesku towarzyszyło Pani od dawna, kiedy w końcu się ziściło musiała Pani się z nim pożegnać. Choć piesek był krótko w Pani życiu to jednak pewnie zdążyła Pani cieszyć się jego obecnością, oprócz kłopotów przysporzył też pewnie wielu pozytywnych przeżyć i wyobrażeń tego, jak życie z nim będzie teraz wyglądało. Zatem przeżyła Pani stratę, musiała pożegnać nie tylko pieska z sensie fizycznym, ale też swoje marzenie i wyobrażenie swojego życia związanego z jego obecnością w Pani życiu. Emocjonalna reakcja jest jak najbardziej zrozumiała, może się utrzymywać jeszcze jakiś czas, trudno powiedzieć jak długo, ponieważ długość opłakiwania straty w życiu to bardzo indywidualna sprawa. Proszę być teraz dla siebie wyrozumiałą przez najbliższe dni. Jeśli problem będzie się nasilał, lub długość występowania objawów będzie Panią niepokoić, proszę nie wahać się przed skorzystaniem z wizyty u psychologa. Psychoterapeuta pomoże Pani przyjrzeć się swoim emocjom i zrozumieć ich znaczenie. Życzę siły i powodzenia.

Paulina Miklikowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym (nr 395, wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Swoją pr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Choroby psychosomatyczne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Sopocie- studia magisterskie (2005-2010)
 • Gdański Uniwersytet Medyczny- studia podyplomowe Psychologia Kliniczna (2011)
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie- studia podyplomowe w zakresie Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej (2011-2015)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania