Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Świętojańska, Gdynia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt. Prowadzę pomoc psychologiczną i profilaktykę w placówkach medycznych oraz prywatnie dla dzieci i osób doros...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Problemy wychowawcze
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Socjoterapia
 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Świętojańska, Gdynia

100 zł

60 minut - kontakt przez konto SKYPEŚwiętojańska, Gdynia

100 zł

60 minutŚwiętojańska, Gdynia

150 zł

90 minut

Pozostałe usługi


Świętojańska, Gdynia

100 zł

60 minut - kontakt telefoniczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Doktor zgłosiłam się z nagłym, dość ciężkim dla mnie problemem. Jest bardzo wyrozumiałą osobą, słucha dokładnie, zadaje pytania. Atmosfera bardzo miła, spokojna. Na spotkaniu nie ma niezręcznej ciszy. Pani Paulina, to bardzo ciepła osoba, która zawsze poświęci swój czas na 100%, a nawet więcej. Potrafi sprawić, że uśmiech pojawi się chociaż na sekundę w najbardziej kryzysowych sytuacjach.
Z całego serca polecam!

mgr Paulina Jelonek

Dziękuję Panie Tomaszu, to bardzo ważne dla mnie słowa. Pozdrawiam serdecznie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Od wielu lat choruję na przewlekłą chorobę psychiczną. Nie mam żadnych szans na to by wyzdrowieć. Jak dotychczas jedyną metodą na w miarę normalne życie było regularne zażywanie leków i prowadzenie higienicznego trybu życia? Rezultaty bywają różne, ale mówiąc szczerze daleko im do zadowalających. Nikt nigdy specjalnie mi nie proponował wspomagającej psychoterapii, często twierdząc ze w przypadku takich osób jak ja, to bezcelowe. Czasami bywa że tracę wiarę w szansę na normalne życie to i tak cały czas szukam metody która sprawi że uda misie w znacznym stopniu zapanować nad tym koszmarem. Uznałem, że mimo braku rekomendacji spróbuję mimo wszystko skorzystać z pomocy psychologa. Pierwsze próby skończyły się fiaskiem i wręcz zniechęciły mnie do kontynuacji realizacji postanowienia. Do kolejnej próby przygotowałem się bardziej rzetelnie i skupiłem się na kwalifikacjach, doświadczeniach i opiniach przyszłego terapeuty. Brnąc do końca opowieści by nie doprowadzić do sytuacji, że opinie okaże się bezcelowa, ponieważ nikomu nie będzie się chciało jej czytać. Pani Paulina jest w stanie krok po kroku sprawiać, że moje życie powoli przestaje być niedoniesienia. Stosowane przez nią metody są zaprzeczeniem typowego obrazu psychoterapeuty znanego z obiegowych opinii. Absolutnie nie mamy tutaj do czynienia z terapeutą w kółko powtarzającym jak mantrę pytanie: A Pan/Pani, co o tym sądzi. Nie jesteśmy poddawani sztampowym testom lub ćwiczeniom, aranżowanym scenkom itp. Lubię nasze sesje terapeutyczne i bardzo chętnie się do nich przygotowuję na podstawie wytycznych, jakie otrzymuję od Pani psycholog Pauliny Jelonek.

mgr Paulina Jelonek

Dziękuję bardzo za opinię! To co Pan pisze jest dla mnie ważne i daje energię do dalszych działań:)


D
Użytkownik zweryfikowany

Właściwie to chciałabym podziękować za pomoc. Dziękuję za poświęcony mi czas, za profesjonalizm, za cenne rady i chęci. Ma Pani w sobie wolę walki. Polecam z czystym sumieniem.

mgr Paulina Jelonek

Dziękuję Pani Doroto za miłe słowa! Tak, wola walki to coś co pozwala mi uznawać, że nie ma sytuacji beznadziejnych i przy pomocy motywacji pacjenta, jesteśmy razem w stanie rozwiązać wiele problemów.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Długo zbierałem się, aby napisać opinię ale w końcu mogę to zrobić z czystym sumieniem. Przyszedłem do Pani Pauliny z problemami z którymi nie potrafiłem poradzić sobie w pojedynkę. Pani Paulina pomogła mi zrozumieć wiele spraw, a także odnaleźć w tym wszystkim samego siebie.Po wizycie czułem się jak by kamień spadł mi z serca. Wizyta napełniła mnie pozytywna energia i chęcią do działania. Serdecznie polecam

mgr Paulina Jelonek

Panie Marcinie cieszę się, że mogłam pomóc. Dziękuję za miłe słowa!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 16 lat. Od niedawna nurtuje mnie pytanie czy " coś złego się ze mną dzieje?". Od roku zamknęłam się w sobie . Izoluje się od bliskich. Nie chce z nikim rozmawiać, nie chce wychodzić z domu, boje się spotykać ludzi, którzy kiedyś byli moimi znajomymi. Moja mama z którą do tej pory byłam cały czas szczera zaczęła zauważać, że co jest nie tak. Jeszcze nigdy nie byłam tak zamknięta w sobie. W środku czuje się nieszczęśliwa, nie chce z nikim rozmawiać. Myślałam, że brakuje mi przyjaciela, ale za każdym razem kiedy ktoś próbuje się do mnie zbliżyć staram się go odepchnąć. Do tego dochodzą ataki agresji. Nie na bliskich Ale na samej sobie. Czuje, że nie radzę sobie z tym co czuje. Moja mama mówi, że nie jestem sobą, że caly czas jestem nieszczęśliwa A jedyne co widzi na mojej twarzy cały czas to obojętność. Może w tym jest problem, że ja nie chce nic czuć bo za każdym razem cierpię I ktoś wyrządza mi krzywdę. Wzbudza moje zaufanie A później zostawia i nie potrafię sobie poradzić ze swoimi emocjami . Dlatego wyciszam je na zewnątrz. Wszystko chowam w środku i cały czas bije się z własnymi myślami. Przez to czasami mam dreszcze i ataki paniki odczuwane bardziej fizycznie . Trzęse się i krzyczę. Czy ja mam jakieś zaburzenia? Co powinnam zrobić?

  Być może są to problemy, które wymagają tylko terapii, a może także przydałaby się wizyta u psychiatry. Ciężko bez wywiadu ocenić funkcjonowanie pacjenta. Na pewno coś jest przyczyna tego stanu. Co nie oznacza, że takie problemy nie mogą być rozwiązane. Warto skorzystać z konsultacji psychologicznej, by psycholog prowdzący mógł ocenic Twój stan i ewentualnie skierować na wizyte psychiatryczną, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  mgr Paulina Jelonek

 • Mam w życiu pewną trudność, a mianowicie często trapią mnie przerażające myśli. Kiedy jestem w sklepie, wyobrażam sobie, że rzucam się na stojącego obok ochroniarza i próbuję zrobić mu krzywdę. Kolejną sytuacją jest jazda samochodem. Prowadzę rzadko, ale już na samą myśl jazdy, w mojej wyobraźni pojawia się "chęć" spowodowania tragicznego w skutkach wypadku. Kiedy stoję przed lustrem i spoglądam sobie w oczy, zastanawiam się, co by było, gdybym podczas zdejmowania/zakładania soczewek kontaktowych wsadził palce w oczy. Nie dość, że wpędza mnie to w poczucie winy, to najzwyczajniej w świecie przeraża. Ta "chęć" zrobienia czegoś strasznego jest dla mnie bolesna i trudna. Trwa to już od dawna, przypominam sobie sytuację z dzieciństwa, kiedy nie chciałem pójść z kolegą odwiedzić w szpitalu jego niepełnosprawnego wujka, ponieważ bałem się, że ta niepełnosprawność w jakiś sposób mnie rozbawi, zacznę się śmiać i będzie mi wstyd. Najgorsze jest to, że obawiam się, iż naprawdę mogę coś zrobić coś potwornego. Sytuacją, w której nie panuję nad takim autodestrukcyjnym zachowaniem, jest np. niemożność powstrzymania się przed oglądaniem zdjęć swojej byłej sympatii wraz z nowym partnerem (oczywiście wywołuje to u mnie przepotężny ból emocjonalny, do którego - co mnie przeraża - w jakiś sposób chyba podświadomie chcę dążyć). Co robić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  Jest to sytuacja trudna dla Pana, ale też z tego co czytam ,trwa już jakiś czas. Nie warto czekać, tylko zwrócić się po pomoc do psychologa. Czasami warto dać sobie pomóc i zadbać tym samym o siebie. Wizyta u psychologa pozwoli Panu na poznanie przyczyny Pana stanu oraz zrozumienie siebie samego.

  mgr Paulina Jelonek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W celu umówienia wizyty proszę o kontakt. Prowadzę pomoc psychologiczną i profilaktykę w placówkach medycznych oraz prywatnie dla dzieci i osób doros...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Problemy wychowawcze
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Socjoterapia
 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania