Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Pokoju 83/95, Czyżyny, Kraków
Dental4You®

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby miazgi
 • Kamień nazębny
 • Choroby dziąseł
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Pani dr profesjonalna, bardzo dokładna i sympatyczna. Od zawsze bałam się dentysty, a dzięki podejściu dr Gęsich przełamałam swoje lęki z dzieciństwa ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ogrody Uśmiechu Stomatologia Estetyczna i Implantologia wizyta stomatologiczna - dorosły

Pani doktor bardzo miła, uśmiechnięta, a co najważniejsze bardzo profesjonalna i rzeczowa. Od razu ma się poczucie że wie co robi i robi to dobrze.
Do tego chyba nigdy nic mnie u niej nie bolało, tym większy plus.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ogrody Uśmiechu Stomatologia Estetyczna i Implantologia wizyta stomatologiczna - Dorosły

Fantastyczna pani doktor, uśmiechnięta, ciepła, wrażliwa i niesamowicie delikatna, profesjonalizm na najwyższym poziomie, miła atmosfera, byłem już kilka razy i nigdy nie sądziłem że wizyta u dentysty jest czymś na co czeka się z niecierpliwością. Na pewno zawsze będę pacjentem pani doktor i nie pójdę już nigdy do nikogo innego, polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ogrody Uśmiechu Stomatologia Estetyczna i Implantologia Wizyta stomatologiczna - Dorosły

Bardzo miła Pani Doktor, dokładna, delikatna. Profesjonalne podejście do pacjenta i przemiła atmosfera. Dodatkowo piękny gabinet. Serdecznie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

P. Dr. Bardzo fajna, miła, ma podejście do dzieci, potrafi doradzić,a przedewszystkim delikatna
Polecam bardzo. Panią Doktor


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Zapłaciłam łącznie za leczenie kanałowe siódemki 1000 zł. Co jakiś czas ząb mnie pobolewa. Zdjęcie RTG nic nie wykazało. Pani Dr twierdzi, że na moją odpowiedzialność może przeleczyć zęba jeszcze raz. Czy ja powinnam ponieść koszt ponownego leczenia?

  Na początku poszerzyłabym diagnostykę o badanie mikro-CBCT. Zwykle zdjęcie punktowe to badanie 2d i nie da się na nim ocenić, czy nie został pominięty jakiś kanał w zębie. Jeżeli byłaby konieczność powtórnego leczenia kanałowego to radziłabym udać się w miejsce, gdzie leczą pod mikroskopem, takie leczenie jest znacznie bardziej dokładne.

  lek. dent. Paulina Gęsich

 • Ząb, konkretnie 4, Kiedyś leczony kanałowo, przez kilka lat nie było problemów, jednak kilka dni temu ukruszyla się cześć zęba od wewnątrz. Byłam u stomatologa, powiedział ze da się uratować, założył fleczer. Dziś, znowu ukruszyła się cześć zęba, ale nie od strony wewnętrznej a zewnętrznej, tuż pod dziąsłem. Plomba która była kiedyś założona została. Denerwuje się czy ząb będzie do usunięcia. Czy da się go jeszcze uratować. Jak na moje to wyglada to tak, jakbym nie miała w ogóle części zęba, tej od strony policzka. Proszę o poradę, czy z takimi przypadłościami jest możliwe uratowanie go?

  Wszystko zależy jak głęboko ściana uległa złamaniu. Jak najbardziej jest szansa na uratowanie zęba, proszę udać się do gabinetu stomatologicznego gdzie po diagnostyce RVG i badaniu lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu

  lek. dent. Paulina Gęsich

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ponieważ praca to jej wielka pasja, stale podnosi swoje kompetencje i pogłębi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby miazgi
 • Kamień nazębny
 • Choroby dziąseł
Pokaż wszystkie leczone choroby

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania