Paulina Danielak, psycholog Warszawa

mgr Paulina Danielak

Zapisz

Psycholog więcej

12 opinii

Zapisz

Wygodnie, szybko i bezpiecznie. Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Mostowa, Warszawa
Gabinet prywatny - Mostowa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj! Nazywam się Paulina Danielak. Jestem psychoterapeutą CBT w trakcie szkolenia, psychologiem, terapeutą ACT (Terapia akceptacji i zaangażowania)...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia emocjonalne
  • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychologia Sportu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Paulina jest profesjonalistką w swoim fachu, wiatrem w żagle.
Uczy umiejętności, które pozwalają na samodzielność w radzeniu sobie z problemami.
Dodatkowo jest osobą z dobrą energią, spokojem, które pięknie łączy z konkretnymi zaleceniami. Pani Paulino, bardzo dziękuję za tę bezcenną pomoc!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Półroczna współpraca z Pauliną to była i jest świetna inwestycja! Inwestycja w zdrowie i lepsze poznanie siebie. Na cotygodniowych sesjach mogłem liczyć na 100% zaangażowanie. Paulina jest bardzo empatyczna i ma zdecydowanie szósty, a może nawet siódmy zmysł! Jest świetnie przygotowana do spotkań. Jest inteligentna i oczytana. Wspólnie przeszliśmy przez trudne chwile z mojego życia. Było też mnóstwo chwil kiedy śmialiśmy się i dobrze bawiliśmy :) To był wyjątkowy czas! Jeśli szukasz pomocy psychologa to wierzę, że dobrze trafiłeś.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo duzo się zmieniło podczas mojej rocznej terapii. Pani Paulina mega wszystko dobrze dobrała a ja starannie wykonywałam zadania. To był magiczny czas. Moje skrzydła mogą latać i dzięki narzędziom jakich się nauczyłam chwytam za ster swojego zycia. Systematycznie wracam do notatek by wszystko utrwalać, energia zyciowa na wysokim poziomie. Często osoby szukają odpowiedniego psychologa - ja trafiłam od razu ! Pani Paulina pomogła mi bardzo obudzić potencjał, który był schowany gdzieś głęboko. Bardzo polecam !! I jeszcze raz bardzo dziękuję!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Paulina jest wspaniałą osobą z ogromną wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem i intuicją. Potrafi rozmawiać, zadawać trafne pytania i przede wszystkim słuchać. Decydując się na terapię i pracę z Pauliną nie spodziewałem się, że będę w stanie wypracować u siebie tak życiodajne zmiany. Potrafiła pokierować mnie właśnie w kierunku tych zmian dając mi mnóstwo narzędzi i odpowiedzi na moje trudne pytania. Zawsze profesjonalna, świetnie przygotowana, pomocna i obecna, stale kształci się i rozwija, aby móc pomagać jeszcze lepiej takim osobom, jak ja. Zdecydowanie polecam - Paulina to świetna specjalistka.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Paulina to bez wątpienia świetny psycholog! Ma wspaniałe podejście, jest dokładna i zaangażowana. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Zawsze z uważnością wysłuchuje i pomaga spojrzeć na pewne sytuacje z różnych stron, co sprawia, że zaczyna się samemu zauważać co jest problemem i nad czym trzeba popracować. Ćwiczenia zalecane przez Paulinę są bardzo pomocne i skuteczne w życiu codziennym, w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Zawsze jest pomocna i otwarta. Polecam z całego serca :-)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam Pania Psycholog. Bardzo ciepla, spokojna osoba z ogromna wiedza i wielka intuicja. Pomogla mi zrozumiec wiele kwesti tlumaczac i dajac przyklady. Polecam :-)


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pozałem Panią Pauline przez przypadek na instagramie . Zainponował mi sposób prowadzenia profilu jak i sposób kontaktu z społeczeństwem . Miałem pewnego rodzaju problem który został rozwiązany poprzez metody jakie promuje jak i doświadczenie które widać na każdym kroku . Bardzo polecam tą osobę, gdyż jej szeroko pojęte rozumienie jak i empatia którą obdarowywuje swoich podopiecznych i innych jest fenomenalne.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Paulina jest świetnym specjalistą, osobą bardzo zaangażowaną i empatyczną, z dużą wiedzą. Po odbyciu kilku sesji udało mi się nauczyć, w jaki sposób lepiej radzić sobie z problemami i stresami tak, by móc działać i rozwijać się lepiej. Bardzo doceniam ten czas i mam poczucie, że dzięki Pani Paulinie zrobiłam wieki krok w przód jeśli chodzi o psychologiczną sferę mojego życia :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny - Mostowa

Wizyty wspominam jako bardzo pracowity, bezpieczny i przyjazny czas. Paulina jest doświadczonym i bardzo empatycznym specjalistą. Z jej wsparciem udało mi się dokonać wielu pozytywnych zmian oraz nauczyłam się bardziej dbać o samą siebie. Polecam z całego serca !


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam Panią Paulinę. Wykazała się dużym zaangażowaniem, zrozumieniem problemu i wsparciem. Zachęcam każdego kto boryka się z problemem akceptacji siebie, niskim poczuciem własnej wartości, czy zrozumieniem swoich emocji.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


Mój Partner jest chory. Chodzi do psychologa oraz psychiatry. Niestety lekarze nie mogą stwierdzić czy to schizofrenia czy bolderline. Tabletki bierze od 2 lat systematycznie. Są dni. Gdzie np wczoraj byłam całym światem dla Niego a dziś mnie nienawidzi. Nie mogę się odzywać do Niego wtedy, dotknąć go czy cokolwiek. Traktuje mnie jak powietrze. Ja już sama sobie przestaje z tym radzić. Może w trudnym momencie gdy zbliża się tzw przeze mnie otchłań, może rozmowa z któryms z Państwa by pomogla? Chciałabym się dowiedzieć jak by mogło to wyglądać z Państwa strony.
Pozdrawiam

Czy dobrze rozumiem, ze szuka Pani dla siebie pomocy? Rozmowa i sama terapia w każdym nurcie różnią się od siebie. Są pewne ogólne zasady - jak nawiązanie relacji itp. które obowiązują, jednak sam proces prowadzenia rozmowy i terapii jest zindywidualizowany i wynika w trakcie procesu. Jeżeli czuje Pani potrzebę wsparcia - warto zwrócić się do psychologa/psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Paulina Danielak

Dlaczego poziom inteligencj poniżej przeciętnej mieści się w normie? Takie dzieci nie mają szans na poradzenie sobie w normalnej szkole. Moja córka wykazuje objawy podobne do upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim.Ma 8 lat. Nie zna wszystkich liter, umie podstawowe działania tylko do 20 i pomaga sobie palcami, nie potrafi zapamiętać tabliczki mnożenia i alfabetu, nie zawsze rozumie co czyta i nie radzi sobie w nauce. Po mimo tego musi uczyć się tego samego czego uczą się inne dzieci. Poradnia stwierdziła że ma inteligencje poniżej przeciętnej ale to cały czas norma. Moim zdaniem ona nie jest w normie. Czy mogę jeszcze raz iść do poradni i prosić o ponowne przebadanie? Co robić gdy wynik się powtórzy i poradnia nie stwierdzi upośledzenia umysłowego?

Zgadzam się z odpowiedzią Pani psycholog Urszuli - należy pogłębić diagnozę. Jeżeli Pani oraz nauczyciele zauważają trudności dziecka, które utrudniają mu spełnianie wymagań edukacyjnych - należałoby zgłosić się jeszcze raz do poradni. Dziecko powinno otrzymać opinie/orzeczenie (zależnie od diagnozy). W takim dokumencie zawarte są zalecenia i wskazówki, które szkoła ma obowiązek stosować względem dziecka. Placówka tworzy dostosowania, które pomagają dziecku spełniać wymagania edukacyjne. Na przykład uczeń z trudnością może mieć obniżone wymagania edukacyjne - co umożliwi mu osiągać sukcesy szkolne.

mgr Paulina Danielak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj! Nazywam się Paulina Danielak. Jestem psychoterapeutą CBT w trakcie szkolenia, psychologiem, terapeutą ACT (Terapia akceptacji i zaangażowania)...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia emocjonalne
  • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychologia Sportu

Powiązane wyszukiwania