Adresy (2)

PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego
Ochota 9, Nowe Miasto, Poznań

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Ochota 9, Poznań

Od 180 zł

PRO. Pracownia Rozwoju OsobistegoOchota 9, Poznań

Od 180 zł

PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

WAŻNE!
wizyta może odbyć się w gabinecie lub online!


Ochota 9, Poznań

300 zł

Pracownia Rozwoju Osobistego PRO.

Moje doświadczenie

O mnie

- magister psychologii klinicznej (dyplom UAM Poznań, specjalność psychologia kliniczna, praca magisterska z dziedziny seksuologii)
- psychoter...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Terapia behawioralna
  • Psychodietetyk
Zobacz więcej

83 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego Konsultacja psychologiczna

Pamietam rok temu ten dzień , kiedy zostałam zaproszona na Warsztaty Prowadzone przez Natasze … To był moment ,kiedy brakowało sił na głębszy oddech , na każdy kolejny dzień , na spotkanie z ludźmi . A jednak coś sprawiło ,że się tam znalazłam , i pamietam moment po zakończeniu spotkania kiedy weszłam do samochodu i ze łzami w oczach powiedziałam mężowi .. Mam ,znalazłam kogoś kto mi pomoże , jestem tego pewna .
I tak mija prawie mojej terapii i wiem ,że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć .
Natasza to ciepła osoba , pełna profesjonalizmu , która wysłucha , i wyciągnie z tego najlepsze wniosku .
I mówię to do Ciebie , jeśli to czytasz a czujesz tak w środku ,że potrzebujesz pomocy ,że dni jakby coraz trudniejsze są ,nie wahaj się umówić na wizytę do Nataszy .Zobaczysz być może minie trochę czasu, trochę wylanych łez , trochę smutku , trochę złości, dużo pracy ,ale będzie warto ,wszystko się zmieni w Twoim życiu .

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Widać, że Natasza jest psychoterapeutką z pasji i że szczerze interesuje się tym co robi.
To moja druga terapeutka do której zgłosiłam się z „niepalącej” potrzeby, a chęci poprawy jakości pewnych aspektów mojego życia. Po prawie roku współpracy, jestem w zupełnie nowym miejscu, wdzięczna za mentoring Nataszy w procesie nauki życia świadomie i niezależnie od lęków czy pozostałości z przeszłości, takich jak przyzwyczajenia wyniesione z domu czy krzywdzących relacji z innymi.
Ja jestem zadowolona i chętnie kontynuuję moją terapię z Nataszą.

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego Inny

Serdecznie polecam!

Już po pierwszym spotkaniu z Nataszą, widziałam, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
To specjalista, który niczego nie narzuca, zadaje pytania w taki sposób, że człowiek sam zaczyna widzieć nowe rozwiązania.
Wiem, ze zawsze mogę liczyć na wsparcie i zrozumienie (kilka razy otrzymałam pomoc poza umówionymi sesjami, chociażby telefoniczną kiedy Natasza była na wakacjach- wow).
W gabinetach panuje przyjazna atmosfera a ja czuję się komfortowo mówiąc o swoich emocjach/problemach, czego jeszcze niedawno nie potrafiłam. oprócz tego udostępnia materiały do samodzielnej pracy w domu.
Jest świetnym słuchaczem- często zastanawiam się jakim cudem pamięta tak wiele szczegółów, o których wspominałam dawno temu i które w mojej ocenie nie miały większego znaczenia. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

10/10

Jesteś wspaniała, dziękuję


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Natasza ma niesamowity talent do wychwytywania niuansów w moich słowach i emocjach, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć samego siebie.

Najbardziej cenię sobie w pracy z Nataszą jej profesjonalizm połączony z ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w proces mojego rozwoju. Jestem przekonany, że każdy, kto jest gotów podjąć pracę nad sobą z jej pomocą, może doświadczyć znaczącej poprawy w swoim życiu emocjonalnym i psychicznym.


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Nataszy trafiłam w 2016 r., w stanie ciężkiej depresji. Natasza łagodnie ale skrupulatnie dogrzebała się do przyczyn moich problemów i pomogła mi się z nimi uporać. Był to proces. Wtedy spotykałyśmy się kilka razy w miesiącu i dzięki regularnym rozmowom z nią mogłam odstawić leki, które wtedy jako jedyne trzymały mnie w pionie, i już do nich nie wróciłam. W jej gabinecie zawsze jest wygodna kanapa, na której przelałam hektolitry łez, ale wychodziłam z motywacją, planem i nadzieją. W moim życiu pojawiły się widoczne zmiany i aktualnie jestem w pełni funkcjonującym, nawet dość szczęśliwym człowiekiem, więc umawiam się raz, czy dwa razy w roku, gdy nie radzę sobie z natłokiem problemów albo z życiem po prostu. Żaden inny terapeuta nie wzbudził we mnie zaufania ani nie zachęcił swoim podejściem. Natasza jest osobą empatyczną ale logiczną, uważnie słucha, angażuje się, nie prawi farmazonów, tylko po prostu pomaga, mi już od dobrych 8 lat. Polecam z całego serca i dziękuję.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zaczęłam terapię wyrwana ze strefy komfortu.. przewidywalne scenariusze przestały istnieć, mój dotychczasowy „świat się rozsypał”. Zaczęłam terapie bojąc się, że zwariuje, a w konsekwencji skrzywdzę to co mnie otacza. Chciałam by ktoś z zewnątrz miał na mnie oko.

Byłam pewna, że zgłaszam się do prawdziwego profesjonalisty, nie myliłam się.

Natasza to psycholog pełna zaangażowania, jest doskonałą słuchaczką, daje poczucie zrozumienia. Jest uważna i bezpośrednia. Nie tworzy uczucia dystansu. Mimo terapii zdalnej czuje jakby była obok.
Czuję się prze nią niejako zaopiekowana.
Terapia dodaje mi odwagi w byciu sobą i walce ze swoimi lękami. Mam wrażenie, że dostaje więcej niż oczekiwałam.

Polecam każdemu- ja się nie zawiodłam!


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego Konsultacja psychologiczna

Bardzo polecam. Najlepszy psycholog u jakiego byłam. Natasza jest bardzo zaangażowana w terapię. Dla mnie każda wizyta to jak spotkania z kimś o kim wiem, że wysłucha wszystkich moich problemów, doradzi, nie ocenia. Natasza ma naprawdę ogromną wiedzę. Po wizycie zawsze czuje się podniesiona na duchu. Rady od niej zastosowane w życiu naprawdę pomagają rodzić sobie z trudami. Naprawdę szczerze polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego Konsultacja psychologiczna

Wspaniała specjalistka, z którą od razu złapałam kontakt. Cieszę się na każde nasze spotkanie. Dr Natasza bardzo przywiązuje uwagę do szczegółów i potrafi mi przypomnieć coś, o czym wspomniałam rok temu. Ma w sobie duż o zrozumienia, cierpliwości i sprawnie łączy różne wątki. Dzięki Dr Nataszy uczę się siebie i technik radzenia sobie z moimi problemami. Jestem bardzo wdzięczna za otrzymaną pomoc i wsparcie.


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Pracownia Rozwoju Osobistego PRO. Konsultacja psychologiczna

Natasza to psycholog z prawdziwego zdarzenia. Dzięki jej wskazówkom moje życie ulega pozytywnym zmianom. Natasza świetnie łączy wiedzę z byciem blisko pacjenta.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PRO. Pracownia Rozwoju Osobistego

Serdecznie polecam Nataszę! Jest świetną, zaangażowaną terapeutką, doskonałą słuchaczką i najlepszym wsparciem: w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji, wprowadzaniu zmian, odkrywaniu swoich mocnych stron. Zawsze z niecierpliwością czekam na kolejną sesję, by przedyskutować z Nataszą to, co aktualnie mnie trapi. A ona zawsze doskonale potrafi podsumować skąd biorą się moje lęki oraz obawy i uświadomić ich bezpodstawność lub pokazać jak sobie z nimi radzić. Dzięki sesjom z Nataszą wprowadziłam w swoje życie wiele zmian, zrozumiałam jak działam, lepiej poznałam samą siebie. Polecam wszystkim, którzy czują, że stoją w miejscu, a boją się zrobić krok do przodu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania