mgr

Natalia Zbroja

Dietetyk

Natalia Zbroja- Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego, gdzie zdobyła tytuł magistra inżyniera w zakresie dietetyki. Ukończyła ponadto studia podyplomowe z dietetyki na Małopolskiej Wyższej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Natalia Zbroja- Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego, gdzie zdobyła tytuł magistra inżyniera w zakresie dietetyki. Ukończyła ponadto studia podyplomowe z dietetyki na Małopolskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Na swoim koncie ma ukończone liczne kursy i udział w szeregu konferencji naukowych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Dietetyka jest jej prawdziwą pasją. Doświadczenie zdobyła pracując z pacjentami od ponad 3 lat. W pracy ceni sobie indywidualne podejście, kładąc szczególny nacisk na to, aby każdy przygotowany przez nią program żywieniowy był odpowiednio dostosowany do potrzeb, preferencji smakowych, poziomu aktywności fizycznej i ewentualnych jednostek chorobowych każdego pacjenta. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej- leczeniu nadwagi i otyłości, niedowagi, chorób dietozależnych oraz dietetyce sportowej. Zajmuje się także poradnictwem żywieniowym dla kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci i młodzieży.
  Oprócz codziennej praktyki zawodowej zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych oraz obozów żywieniowo-treningowych. W ten sposób pragnie promować zdrowy tryb życia i motywować pacjentów do stałych zmian w sposobie odżywiania i aktywności fizycznej.

Specjalizacje

 • Dietetyk sportowy

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Rolniczy, kierunek: Żywienie człowieka, uzyskany tytuł: Inżynier
 • Uniwersytet Rolniczy, kierunek: Żywienie Człowieka, specjalizacja: Dietetyka, uzyskany tytuł: Magister
 • Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, kierunek: Dietetyka, Studia Podyplomowe

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: KINESIA Osteopatia FizjoterapiaUsługa: zmęczenie, ospałość

  Do Pani Natalii trafiłem ze względu na ogólne zaburzenia snu, witalności, braku energii oraz dość nieregularne żywienie mając nadzieję, że przez dietę będzie się dało coś zmienić. Zamiast skomplikowanej diety Pani Natalia zaproponowała kilka prostych i łatwych do wprowadzenia zmian, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pomoc w utracie wagi

  Dzieki Pani Natalii zmienilam zupelnie styl zycia , dieta stala sie przyjemnoscia , a wysilek fizyczny czyms niezbednym.
  Zdecydowanie osoba godna polecenia.

 • Lokalizacja: KINESIA Osteopatia Fizjoterapia

  Dzięki diecie ułożonej przez Panią Natalię schudłem 10 kilo, co nie było łatwe gdyż już od dwóch lat trenowałem bieganie 5 razy w tygodniu i nie byłem osobą otyłą. Dzięki diecie udało mi znacznie poprawić wyniki na zawodach, zajmując miejsca na podiach i bijąc ciagle swoje rekordy życiowe. Pani Natalia uwzględnia moje upodopadania i potrzeby, nie jestem głodny i mam pełno energii. Polecam wszystkim uprawniającym sport, którzy chcą osiągać lepsze wyniki i dobrze się przy tym bawić.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: schudnięcie

  Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia diety przez panią Natalię. Schudłam 23 kg bez większych problemów i wyrzeczeń. Nie byłam głodna podczas diety, a efekty zdrowotne są teraz bardzo korzystne! Przy tym atmosfera bardzo miła! Polecam współpracę z panią Natalia!!!!