Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum medyczne KINESIA

Rogatka 1

31-425 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Nasz sprzęt

 • Fala Uderzeniowa
 • Fala radiowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Pani Małgosia jest wspaniałym specjalistą! Wszystkie wspólne zajęcia i ćwiczenia zalecone do domu dały szybkie efekty. Dodatkowo, podejście do dzieci Pani Małgosi jest wyjątkowe, a atmosfera na zajęciach przemiła. Zaczęliśmy terapię u Pani Gosi gdy syn miał 3 miesiące i m.in. asymetrię urodzeniową oraz wzmożone napięcie mięśniowe, dziś ma skończone 6 miesięcy i ani śladu po tych schorzeniach. Bardzo polecamy!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Pani Malgosia jest zdecydowanie fizjoterapeutką z powołania. Jest szalenie uzdolniona i bardzo pracowita. Ma cudowne podejście do dzieci. Bardzo szybko nawiązała ciepłą i pozytywną więź z naszym synkiem. Jest zawsze bardzo uważna i wrażliwa na sygnały wysyłane przez synka. Ćwiczenia wykonuje z nim delikatnie oraz bardzo precyzyjnie, a co najważniejsze łączy przyjemne (różne zabawy/ masażyki, wykorzystywanie kreatywnych zabawek) z pożytecznym (ćwiczenia, rozciąganie powięziowe, wykorzystaniu medycyny osteopatycznej i terapii manualnej). Pozwala nagrywać filmiki instruktażowe do ćwiczenia z synkiem w domu. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy oraz proponuje powtórzyć pokazane ćwiczenia w jej obecności. Dodatkowo jest osobą bardzo pozytywna i otwartą, troszczącą się swoich pacjentów.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Pan Przemek jest świetnym specjalistą, szczególnie doceniam jego ogólną wiedzę i umiejętność łączenia różnych wątków tak by poprawić zdrowie pacjenta. To człowiek, który patrzy na ciało szerzej nie tylko objawowo, łączy psychikę i fizyczność. Podchodzi do leczenia holistycznie. Polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Pani Małgosia oprócz tego, że jest świetnym specjalistą to jeszcze jest tak ciepła i sympatyczna, że moi chłopcy (4 i 1,5lat) się rozpływają :) Już po kilku terapiach widziałam znaczącą różnicę w funkcjonalności starszego który miał problem z mięśniami rączek i równowagą. U młodszego natomiast zniknęła nadwrażliwość stópek i nastąpiła poprawa w chodzeniu. Polecamy z całego serca i już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła konsultacja fizjoterapeutyczna

  Doskonały fachowiec. Juz po pierwszej wizycie ogromna poprawa u córki. Indywidualne podejście do każdego przypadku. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Moja 2-miesięczna cireczja miała ogromny problem z ulewa jem oraz z napięciem w obrębie karku co utrudniało karmienie piersią.Po jednej wizycie u p. Przemka zupełnie „inne niemowlę”;)
  Dużo mniej ulewa, chętnie i efektywniej ssie pierś, dłużej i spokojniej śpi.
  Polecam z całego serca ;)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Profesjonalne i holistyczne podejście do zgłaszanych dolegliwości.Świetny fachowiec z rękami które leczą.Na pewno przy najmniejszych dolegliwościach będę korzystała z Jego rąk i wiedzy. W końcu znalazłam osobę, która zna się na swoim fachu i wykonuje swoją pracę z pasją i skutecznie.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Rewelacyjny specjalista! Długo zmagałam się z trądzikiem po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Pan Przemek zalecił mi dietę oczyszczającą i suplementy. Po 5 miesiącach problemy z cerą zniknęły. Nadal regularnie uczęszczam na wizyty, podczas których usuwamy napięcia z ciała. Gorąco polecam osobom, które chcą w holistyczny sposób zadbać o swój organizm.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła konsultacja fizjoterapeutyczna

  Rewelacyjny lekarz z ogromną wiedzą, kulturą, podejściem do pacjenta polecam również dla dzieci z którymi "łapie" świetny kontakt moja córka (5l) i syn (12l) są zachwyceni . Obecnie cała moja rodzina się leczy u Pana dr nawet mąż który jest sceptykiem a to najlepsza rekomendacja .

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Gorąco polecam! Od kilku lat chodziłam po rurznych lekarzach. Wszystko było mało skuteczne. Ale już po pierwszych wizytach u Pana Przemysałwa Sekuły odzyskałam wreszcie drogę do zdrowia. To jest specjalistą bardzo wysokiego poziomu i jednocześnie bardzo miły jako człowiek.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania