Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie oste... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum medyczne KINESIA

Rogatka 1

31-425 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Nasz sprzęt

 • Fala Uderzeniowa
 • Fala radiowa

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Drabik Inny

  Świetny fizjoterapeuta. Zaangażowany, skuteczny i ciekawy pacjenta. Leczy i pomaga. Bardzo polecam :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności Pana Przemka. Z dużym zaangażowaniem podszedł do przypadku naszego dziecka. Po wielu miesiącach badań i nic nie wnoszącego leczenia nietrzymania moczu wystarczyła jedna wizyta u Pana Przemka i już nastąpiła znaczna poprawa. Po drugiej wizycie problem całkowicie ustąpił bezpowrotnie.
  Jesteśmy niesamowicie wdzięczni i polecamy wszystkim konsultację zanim zdecydujecie się np. na jakieś zabiegi.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Wizyta z 3 miesięcznym synkiem przebiegła bardzo przyjemnie i owocnie. Pan Przemysław ma dużą wiedzę oraz zdolność przekazania jej, jak również dobre podejście do niemowląt Już po pierwszej wizycie widziałam zdecydowaną poprawę u syna. Szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Szczerze polecam Panią Gosię jako świetnego fachowca i bardzo empatycznego człowieka. Chodziłam do Pani z Synkiem od kiedy miał 3 miesiące ponieważ był dużym niemowlakiem i miał osłabione mięśnie brzucha przy jednoczesnym wzmożonym napięciu na karku, opóźniało to jego rozwój ruchowy. Już po pierwszej wizycie, masażu i sugestiach ćwiczeń widziałam znaczną różnice. Na kolejnych wizytach nakładaliśmy specjalną taśmę na brzuch która zdecydowanie pomogła Synkowi wzmocnić mięśnie brzuszka. Staś dzięki pracy Pani Gosi mając 8 miesięcy pięknie siedzi, raczkuje i chodzi przy meblach. Jestem pewna, że bez dobrego wsparcia Pani Gosi tak szybko by się to wszystko nie potoczyło. Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni z pomocy. Polecam !


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Przemek to cudotwórca ! Pomógł naszej córce na dwóch wizytach, gdzie każdy rozkładał ręce i prognozował długa rehabilitacje. Polecam wszystkim z całego serca ! Pan Przemek to człowiek zaangażowany, z ogromna wiedza .


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Bardzo polecam Panią Gosię, pomogła naszemu synkowi na osłabione napięcie mięśni brzucha oraz wzmożone napięcie w rączkach. Synek ( kiedy zaczynaliśmy wizyty miał 6 miesięcy, kiedy kończyliśmy miał 9,5 miesiąca) miał problem z rozwijaniem się, z uwagi na te napięcia. Pani Gosia popracowała z nim na kilku wizytach, po 3 miesiącach dogonił równików.
  Pani Gosia ma w sobie bardzo dużo czułości i wyrozumiałości do maluchów. Jest otwarta na współpracę z rodzicami, wizyta u niej to nie tylko rehabilitacja dziecka, ale i wsparcie dla rodzica. Miłe rozmowy, rady, doświadczenia ze swojego życia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiliśmy na Panią Gosię!

  Jedyną trudnością, była kwestia zapisywania z wizyty na wizytę - terminy do Pani Gosi były bardzo odległe. Czasem wizyty były odwoływane z uwagi na jakieś szkolenia, wtedy termin niestety przepadał. Można się zapisać na listę rezerwową.

  mgr Małgorzata Bieszko

  Dziękuję serdecznie za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc, ale nie było by to możliwe w tak krótkim czasie, gdyby nie świetna współpraca z rodzicem, za którą bardzo dziękuję!
  Pracuję obecnie nad większą dostępnością terminów, już wkrótce zostaną wprowadzone pewne zmiany.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Bieszko Inny

  Bardzo polecam panią Gosię, chodziłam z córką do niej przez 10 miesięcy i wszystkie trudności córki udało się wspólnymi silami wypracować. Pani Gosia jest bardzo cierpliwa, pomocna i empatyczna.. Z całego serca polecam!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Drabik Inny

  Świetny fizjoterapeuta. Ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście w leczeniu Polecam bez wahania Pana Kamila


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Niesamowita wiedza i umiejętności przyniosła w efekcie ustąpienie mojego długotrwałego bólu uniemożliwiającego chodzenie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr D.O. Przemysław Sekuła Leczenie osteopatyczne

  Lekarz absolutnie wyjątkowy zarówno pod względem wiedzy, zaangażowania, inteligencji oraz komunikatywności. Dziękuję polecającym :).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania