Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Kinesia – nowoczesne centrum osteopatii i rehabilitacji

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wysoko wykwalifikowanych, szczerze pragnących pomóc oraz nieustannie poszerzających swoją wiedzę. Ucząc się od siebie wzajemnie oraz wspólnie planując całościowe podejście dążymy do uzyskania jak najlepszych wyników naszej pracy, czerpiąc radość i satysfakcję z efektów i wdzięczności tych, którym pomogliśmy.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum medyczne KINESIA
Rogatka 1, 31-425 Kraków
Centrum medyczne KINESIA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (111)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Pan Przemysław jest wybitnym specjalistą, który podczas 3 wizyt całkowicie odmienił mój stan zdrowia.Od wielu lat borykałam się z bólami głowy, wzmożonym napięciem mięśniowym oraz coraz gorszą ruchomością i koordynacją. Ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, nie wiedziałam też, że mój spory problem tkwił w powięziach. Mam nadzieję, że utrzymam swój obecny stan zdrowia lub jeszcze go poprawię.Bez rehabilitacji,w krótkim czasie,uzyskałam bardzo trafioną pomoc,za co jeszcze raz dziękuję.

  H
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Jestem po mastektomii . Po trzech wizytach pan Przemysław, przez zastosowanie odpowiedniej rehabilitacji, zwiększył zakres ruchu ręki oraz udrożnił przepływ limfy. Jest kompetentny, kulturalny i zaangażowany w swojej pracy. Gorąco polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Przyszłam z okropnym bólem w lędźwiach, w strachu że nie będę już mogła ćwiczyć lub prowadzić normalne życie - a po dwóch wizytach jestem zdrowa i wiem co robić żeby ból nie wracał. Żaden lekarz jeszcze nie popatrzył tak holistycznie na mnie, bo tutaj nie pracowaliśmy tylko w odcinku lędźwiowym ale też w innych powiązanych punktach; ja ten problem mam nawracający od lat i chyba pierwszy raz mam komu ufać w razie potrzeby.

  Z całego serca polecam Pana Doktora!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Polecam Pana Przemka z całego serca. Pomógł mojej córce z problemem związanym z nóżkami. Jedna wizyta, a po dwóch tygodniach od niej poprawa tak duża, że sama nie moglam w to uwierzyć. Odwiedzamy gabinet pana Przemka regularnie, bo naprawdę warto dla takich efektów - córeczka w koncu ma proste nóżki i zero problemów z chodzeniem czy potykaniem się. Do tego pan Przemek jest przesympatyczny i zawsze służy dobrą radą. Szczerze polecam.

  Z
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Tak się zastanawiam czy to moja wiara czy magia płynąca z rąk Pana Przemka? Myślę jednak, że jedno i drugie spowodowało, że nie wstaje już z łóżka na czworaka, że mogę znów chodzić po górach, że mogę ponownie założyć obcasy, że zakres ruchu głowy po wypadku to już nie 15proc, lecz 100, że nie obracam się już w bok całym ciałem, lecz szyją.
  Umiejętności, wiedza, doświadczenie, kultura osobista i niesamowity szacunek oraz uwaga poświęcona pacjentowi sprawia, że aż żal wychodzić z gabinetu. Pieniądze, które zapłaciłam za 5 wizyt to najlepiej zainwestowany w siebie kapitał, który procentuje każdego dnia. Teraz to samo mogę powiedzieć po 3 wizytach mojego nastoletniego syna sportowca, ktory po złamaniach obu nadgarstków i obojczyka odzyskuje całkowitą sprawność ruchową ciała. Moj brat, syn przyjaciółki, a także 2 inne osoby również są wdzięczne za spotkanie z Panem Przemkiem.
  Słowa uznania także dla całego zespołu Kinesji, łącznie z przeuprzejmą Panią z recepcji.Z całego serca polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Do Pana Przemka trafiłam z polecenia mojego lekarza i od pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam na wybitnego specjalistę. Empatia, komunikacja, uśmiech, inteligentne rozmowy i przede wszystkim skuteczność leczenia. Pan Przemek pomógł mi przy ogromnie bolesnej dyskopatii. Jego metoda działa - nie dziwi więc, że również jest nauczycielem swego fachu. Po 5 wizytach znów mogę biegać, a za miesiąc wrócić do moich ulubionych aktywności. Na pochwałę zasługuje również wspaniała Pani z recepcji - profesjonalizm, uśmiech i dobre słowo zawsze na ustach. Z uśmiechem i bez bólu wreszcie pozdrawiam i kłaniam się! Dziękuję.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Pan Przemek jest profesjonalistą w każdym calu. Uprzejmy, taktowny, dobrze zorganizowany. No i najważniejsze, że trafnie mnie zdiagnozował, a potem po 4 sesjach objawy, które leczyłem gdzie indziej nieskutecznie od lat, ustąpiły.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam. fajne podejscie do dzieci + bardzo duza wiedza

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr D.O. Przemysław Sekuła osteopatia

  Polecam Pana Przemka po pierwszej wizycie widziałam różnice u córki, od dwóch lat miała straszne problemy z bólem wzrostowym płacz w nocy był straszny i tylko działały środki przeciwbólowe... A u Pana Przemka po pierwszej wizycie już nie płakała teraz będziemy mieć trzecia, ostatnia wizyte i zero bólu. Każdemu polecam Pana Przemka!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr D.O. Przemysław Sekuła konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam bardzo serdecznie !
  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ! Super

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania