Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Ukończyłam szkolenia z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań, terapii prowokatywnej, coachingu oraz treningu umiejętności miękkich.
Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z psychiką człowieka dorosłego. Przez ostatnie lata rozwijałam się prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów oraz prowadząc konsultacje psychologiczne.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz pracując jako psycholog na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu w Toszku.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą

Oferuję pomoc w zakresie:
*zaburzeń lękowych,
*nerwic,
* depresji,
* problemów w relacjach,
* zaburzeń odżywiania,
* zaburzeń psychosomatycznych,
* kryzysów emocjonalnych,
* problemów z samooceną,
* problemów związanych z radzeniem sobie ze stresem.

W gabinecie tworzę relację terapeutyczną opartą na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa, akceptacji i uważności. Koncentruje się na tym, aby bazując na zasobach klientów, wspierać ich w dążeniu do realizowania celów terapeutycznych. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji oraz kieruję się w niej Kodeksem Etycznym Psychologa.

Do zobaczenia
więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia
Psychoterapia młodzieży
Psychoterapia
Terapia behawioralna

Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia społeczna
  • Psychosomatyka

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    220 zł - 250 zł

  • Konsultacja psychologiczna online

    220 zł

  • Psychoterapia

    220 zł - 250 zł

  • Bezpłatna konsultacja wstępna - telefoniczna

    Darmowa usługa

Adresy (3)

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

Telefon

32 735...
Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii
Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

ul. Plebiscytowa 1/402a, 44-100 Gliwice

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

32 735...
Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

Konsultacja online

Dostępność

59 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Bardzo konkretnie rzeczowo i przede wszystkim skutecznie, właściwa osoba która potrafi elastycznie na wielu płaszczyznach pomóc

     • Wyspa Harmonii Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kądzielawa

    Bardzo dziękuję za opinię!

    Pozdrawiam serdecznie


  • J

    Serdecznie polecam współpracę z Panią Natalią! Z jej pomocą udało mi się przepracować zaburzenia lękowe, znaczącej poprawie uległa jakość mojego życia, zarówno w codziennym funkcjonowaniu, jak i w relacjach z innymi. Dzięki zaproponowanym narzędziom nauczyłam się rozpoznawać i lepiej rozumieć własne emocje, co dało mi większe poczucie kontroli i spokoju. Zaproponowane przez nią metody okazały się skuteczne w radzeniu sobie ze stresem i lękiem. Spotkania odbywają się w miłej atmosferze, nie umniejszającej pełnego profesjonalizmu.

     • Wyspa Harmonii Psychoterapia  • 

    mgr Natalia Kądzielawa

    Dziękuję za opinię i za zaufanie w trakcie naszej współpracy.
    To dla mnie ważna informacja zwrotna.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Natalia Kądzielawa


  • W

    Serdecznie polecam. Rzeczowe podejście, jasna komunikacja i konkretna rozmowa. Pani Natalia w sposób zrozumiały pokazała nowe spojrzenie i podzieliła się sugestiami co do dalszych kroków. Dziękuję!

     • Wyspa Harmonii Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Natalia Kądzielawa

    Dziękuję za te słowa i za zaangażowanie w proces.
    Cieszę się, że mogłam pomóc.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Natalia Kądzielawa


  • K

    Przez długi czas uważałam, że terapia nie jest dla mnie, bo niekomfortowo czuję się, mówiąc o swoich problemach. Do pani Natalii też trafiłam z pewnym sceptycznym nastawieniem, ale jednocześnie byłam w tak złym stanie, że sama już nie mogłam sobie poradzić.
    Pani Natalia sprawiła, że w trochę ponad rok jestem nowym człowiekiem. Trafiłam do niej z problemami i lękami na tle zawodowym, rodzinnym, związkowym i zdrowotnym, było nad czym pracować, więc kiedy po ponad roku doszłyśmy do wniosku, że nasze spotkania można już zakończyć, trudno było mi uwierzyć, jak wiele się zmieniło i jak bardzo mi to pomogło. Serdecznie polecam Panią Natalię, bo jest niesamowicie konkretnym specjalistą, który w mojej opinii doskonale znajduje odpowiednie i indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze po naszych spotkaniach czułam niesamowitą ulgę i szybko zauważałam coraz więcej popraw w swoim życiu. Kiedyś rządziły mną stres i lęki, a teraz stawiam na spokój i samoświadomość. Jestem za to przeogromnie wdzięczna

     • Wyspa Harmonii Psychoterapia  • 

    mgr Natalia Kądzielawa

    Dziękuję za podzielenie się opinią.
    Cieszę się, że mogłam pomóc.
    Życzę wszystkiego dobrego na dalsze etapy życia i powodzenia w realizowaniu swoich planów.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Natalia Kądzielawa


  • E

    Bardzo się cieszę, że trafiłam za pierwszym razem na tak profesjonalną osobę jaką jest Pani Natalia. Już po pierwszym spotkaniu czułam się bardzo komfortowo i przede wszystkim czułam duże zaangażowanie. Bardzo szybko rady i wskazówki jakie dostałam pomogły mi z problemami jakimi się borykałam nawet w zaostrzeniu choroby przewlekłej. Widzę ogromną poprawę, patrze na rzeczy z innej perspektywy, przez co czuję większy spokój i czerpię więcej z każdego dnia. Wracam na dobry tor, a to wielka zasługa Pani Natalii i naszej współpracy, za którą bardzo dziękuję.

     • Wyspa Harmonii Psychoterapia  • 

    mgr Natalia Kądzielawa

    Dziękuję za wystawienie opinii i za zaufanie.
    Cieszę się, że nasze spotkania okazały się pomocne.
    Życzę Pani spokoju, dobrych decyzji i dalszej troski o siebie.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Natalia Kądzielawa


  • P

    Na panią Natalię trafiłam chyba w najgorszym momencie swojego życia. Z każdego spotkania wynoszę wiele mądrości i ważnych wniosków, a przede wszystkim realną ulgę i poczucie, że jest mi łatwiej. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam właśnie pod skrzydła pani Natalii.
    Terapia u niej to praca, działanie i konkret. Zdecydowanie postawiła mnie na nogi. Już na pierwszym spotkaniu potrafiła trafnie określić, z czym się mierzę, co później potwierdził również psychiatra. Zawsze jest zaangażowana w to, co mówię, uważna i obecna. Na każdej wizycie czuję się komfortowo i bezpiecznie.
    Uważam, że miałam ogromne szczęście, trafiając na panią Natalię. To nieoceniona specjalistka, którą z pełnym przekonaniem polecam.

     • Wyspa Harmonii Konsultacja psychologiczna  • 

    Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

    Dziękuję za zaufanie i podzielenie się swoją opinią.
    Pozdrawiam serdecznie.


  • J

    Wizyta u pani Natalii była dla mnie niezwykle wspierającym doświadczeniem. Była profesjonalna, ciepła i pełna zrozumienia. Dzięki jej podejściu i zaangażowaniu poradziłam sobie z depresją związaną z wypaleniem zawodowym.

    Dzięki

     • Wyspa Harmonii  • 

    Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

    Dziękuję za zaufanie i podzielenie się swoją opinią.
    Pozdrawiam serdecznie.


  • K

    Bardzo pozytywna wizyta, rzetelne i przyjazne podejście. Zdecydowanie polecam

     • Wyspa Harmonii  • 

    Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

    Dziękuję za zaufanie i podzielenie się swoją opinią.
    Pozdrawiam serdecznie.


  • P

    Bardzo polecam! Chodzę na terapie od kilku miesięcy i zdecydowanie widze zmiane. Czuje się wysłuchana i zrozumiana, dzięki spotkaniom ucze się patrzeć na wszystko co mnie męczy z innej perspektywy. Naprawdę warto!

     • Wyspa Harmonii  • 

    Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

    Dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się opinią.
    Pozdrawiam


  • N

    Z całego serca polecam Panią Natalię. Z sesji na sesję czuję się coraz lepiej i widzę efekty naszej pracy. Pani Natalia ma bardzo trafne spostrzeżenia i bardzo dobre metody, które pomagają mi w codziennym życiu. Dziękuję!

     • Wyspa Harmonii  • 

    Poradnia Zdrowia Psychicznego Wyspa Harmonii

    Dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się opinią.
    Pozdrawiam serdecznie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Natalia Kądzielawa

Szanowna Pani,

Rozumiem, jak uciążliwe i stresujące może być doświadczanie czerwienienia się w sytuacjach społecznych, zwłaszcza gdy zaczyna ono wpływać na codzienne życie. Proszę… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Natalia Kądzielawa

Widzę, że zmaga się Pani z przewlekłym lękiem, natrętnymi myślami, niską samooceną, brakiem motywacji i poczuciem osamotnienia. To bardzo obciążające i naturalne, że czuje się Pani przytłoczona.… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania