Monika Norko

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

7 opinii +dodaj

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia z psychologii na Uniwersytecie im A. Mickiewicza w Poznaniu oraz 4 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Niezwykle ciepła i empatyczna osoba. Wspaniale pracowało mi się z Panią Norko, potrafiła rozwiązać, każdy mój problem. Swoimi słowami potrafiła dotrzeć do mnie i smutków, które w sobie nosiłam. Jestem teraz zupełnie inną osobą niż przed wizytą u Pani psycholog. Jestem bardzo wesoła i pełna nowych pomysłów na swoje życie.

  Monika Norko2017-10-19

  Bardzo dziękuję, wszystkiego dobrego!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stres, poczucie straty

  Polecam! Pani Monika podchodzi do pacjenta w indywidualny i bardzo rzetelny sposób. Podczas wizyt czułem się bardzo komfortowo i nie miałem problemu z mówieniem o tematach dla mnie trudnych. Powodem, dla którego zdecydowałem się na wizyty, był stres towarzyszący mi od długiego czasu, oraz poczucie pustki po zakończeniu związku. Każda wizyta pozwalała mi przemyśleć sprawy, które były podczas niej omawiane. Pani doktor zadając mi pytania dawała początek do tego, aby przemyśleć i przeanalizować swoje postępowanie i zrozumieć siebie na nowo. Dzięki wizytom dowiedziałem się o sobie kilku nowych rzeczy, dzięki czemu mogłem dążyć do zmiany siebie. Jestem bardzo zadowolony z efektów wizyt, mogę polecić Panią Doktor Monikę każdemu, kto potrzebuje pomocy lub po prostu tego, aby go wysłuchać. Warto porozmawiać o swoich problemach z osobą bezstronną, która będzie w stanie obiektywnie nas ocenić i przede wszystkim nam pomóc. Pozdrawiam serdecznie!

 • Pani Monika rzetelnie wykonuje swój zawód. W pełni traktuje pacjenta indywidualnie oraz podmiotowo. Potrafi wysłuchać, wczuć się w sytuację pacjenta oraz pomóc. Polecam z czystym sercem ją każdemu kto szuka dobrego psychologa :)

 • Godna polecenia pani psycholog.Córka szybko obdarzyła panią dr zaufaniem i spotkania były owocne.Uważam że każdy powinien trafić do tak profesjonalnego lekarza!

 • Cieszę się że trafiłam do pani Moniki. Szczera ,ciepła ,rzetelna i wnikliwie wczuwa się w emocje i przeżycia pacjenta .. Dodała mi dużo sił :) Polecam każdemu kto szuka prawdziwej pomocy :)
  pacjentka Anna

 • Bardzo kompetentny specjalista. Pełen empatii i indywidualnego podejścia do pacjenta. Pani Monika jest psychologiem godnym polecenia.

  Monika Norko2016-11-04

  Bardzo dziękuje :) pozdrawiam serdecznie

 • Bardzo solidne i sympatyczne, indywidualne podejście do problemu. Psychoterapia w wykonaniu Pani Moniki Norko to jest naprawdę na wysokim poziomie. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia z psychologii na Uniwersytecie im A. Mickiewicza w Poznaniu oraz 4 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym, a także poradnictwo psychologiczne dla dorosłych, młodzieży i rodziców dzieci. W pracy zawodowej kieruje się kodeksem etycznym psychologa określanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz poddaje się regularnej superwizji.

  Pomaga osobom dorosłym:

  - borykającym się z problemami lęku, stresu, napięcia, depresji, nerwicy, poczucia krzywdy;
  - mającym trudności w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi lub przeżywającymi trudności w związkach;
  - cierpiących na dolegliwości psychosomatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia w badaniach medycznych;
  - przeżywającym kryzysy życiowe i trudne sytuacje;
  - doświadczającym stanów przygnębienia i utraty sensu życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia