lek.

Monika Moczko

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

7 opinii +dodaj

poniedziałki: przychodnia "Zdrowa Kobieta": ul.Kamiennogórska 10 środy: przychodnia w Świętej Katarzynie ul.Żeromskiego piątki: Formica ul.Królewska 30/ Optimum ul.Szybka 5 Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: kolejna wizyta

  Pani dr Monika Moczko to świetny specjalista w swoim fachu. Potrafi uważnie wysłuchać i dobrze zdiagnozować schorzenie. Z pełnym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem (w moim przypadku zmiany zwyrodnieniowe najpierw bioder, później barku) pomaga mi skutecznie eliminować moją dysfunkcję ruchową i poprawiać komfort codziennej egzystencji.
  Szczerze polecam dr Monikę Moczko. Życzę samych sukcesów zawodowych Pani doktor. Kazimierz B.

 • A

  Operacja bez żadnych komplikacji. Ręka po wieloodłamowym złamaniu kości ramiennej. Przed operacją pełna, szczegółowa informacja na temat planowanego zabiegu, po zabiegu duże zainteresowaniem przebiegiem gojenia się i powrotem do zdrowia pacjenta. Zszycie ręki niemal plastyczne:) Po dwóch tygodniach od operacji pełna sprawność z przed operacji. Osoba bardzo miła, cierpliwa i przy tym profesjonalna! Polecam!!!

 • R
  Lokalizacja: Profesorskie Centrum Medyczne - OptimumUsługa: przewlekly bol

  Pani Doktor bardzo kompetentna, profesjonalna, cierpliwa, delikatna. Wszystko tlumaczy w sposob b. przejrzysty. Przedstawia plan leczenia. Wizyta bezstresowa.

 • M
  Lokalizacja: przychodnia ortopedycznaUsługa: bole barku

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomej- i faktycznie się nie zawiodłam! Bóle barku, które doskwierały mi od wielu lat, były przyczyną wielu wizyt u wielu specjalistów- z nikłym efektem... Pani Doktor jako pierwsza postawiła trafną diagnozę i mogłam wreszcie rozpocząć odpowiednie leczenie. Zalecone leki i zabiegi już przynoszą efekty! Bardzo dziękuję za uwolnienie od bólu!
  Pozdrawiam, Marta

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Monika to kolejny specjalista ortopeda do którego trafiłam w czasie mojego wieloletniego leczenia choroby zwyrodnieniowej, a zwłaszcza pogarszającego się stanu kolan.Po wnikliwym wywiadzie i zapoznaniu się z dotychczasową dokumentacją medyczną, zostałam dokładnie przebadana, w sposób jaki żaden lekarz do tej pory mnie nie badał. Wdrożone zostało leczenie i rehabilitacja wszystko aby uniknąć operacji albo przynajmniej maksymalnie ją opóźnić. Pani doktor kompetentna i rzeczowa jest godnym polecenia lekarzem ortopedą.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta

  Do Pani Moniki trafiłam z powodu skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa. Podczas pierwszej wizyty zostałam wypytana o wszystkie dolegliwości i objawy. Następnie Pani doktor dokładnie i delikatnie mnie zbadała, jednocześnie opisując co w danym momencie robi i dlaczego. Po badaniu z cierpliwością odpowiedziała szczegółowo na moje pytania. Zakończyłam wizytę zadowolona, podbudowana i z konkretnymi zaleceniami. Kilkukrotnie podczas rehabilitacji wracałam na wizyty kontrolne. Za każdym razem było tak samo: profesjonalnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Obecnie zakończyłam leczenie i nie mam już żadnych dolegliwości bólowych. Jak najbardziej polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowa Kobieta

  Przyszedłem do Pani Moniki z bólem kolana występującym podczas biegania. Odwiedziłem już kilku innych ortopedów i za każdym razem usłyszałem "to proszę nie biegać". Miałem dość!

  Na szczęście trafiłem do Pani Moniki która doskonale rozumie sportowców bo sama nim jest. Pani Monika cierpliwie mnie wysłuchała, zbadała chore kolano a po dokładnej analizie wyników postawiła diagnozę. Zalecone zabiegi rehabilitacyjne oraz ćwiczenia dały efekt już po kilku tygodniach.

  Wróciłem do treningów szybciej niż myślałem!

  Profesjonalne podejście do pacjenta, właśnie takiego ortopedy potrzebowałem.

  Polecam!

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • poniedziałki: przychodnia "Zdrowa Kobieta": ul.Kamiennogórska 10
  środy: przychodnia w Świętej Katarzynie ul.Żeromskiego
  piątki: Formica ul.Królewska 30/ Optimum ul.Szybka 5

  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie pracuję na stanowisku Starszego Asystenta w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu prowadzonej przez Profesora Jerzego Goska. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2010 r. rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Tam też rozwijałam swoje umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu i chirurgii urazowej- szczególne doświadczenie w zakresie traumatologii zdobyłam w trakcie pracy i dyżurów w Dolnośląskim Centrum Urazowym przy USK we Wrocławiu.
  Po zdanym egzaminie specjalizacyjnym w roku 2017, rozpoczęłam pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki, gdzie pracuję do dziś.
  Operacje wykonuję również w szpitalu Orthos w Komorowicach i w szpitalu Euromedicare na ul.Pilczyckiej we Wrocławiu.
  Swoją wiedzę wciąż pogłębiam uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
  Obecnie najczęściej zajmuję się chirurgią ręki; operacyjnym leczeniem urazów narządu ruchu (stosuję metody małoinwazyjne); artroskopią; medycyną sportową; ultrasonografią narządu ruchu (diagnostyczną i interwencyjną).

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Najbliższe terminy:

kolejne dni