Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.
Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.
  Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa, stanów przeciążeniowych mięśni i stawów, stanach zapalnych, rehabilitacyjnym postępowaniu pooperacyjnym).
  Moje umiejętności opieram w wiedzy, którą zdobywam i rozwijam systematycznie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, funkcjonalnego treningu rehabilitacyjnego oraz masażu leczniczego i sportowego. W postępowaniu terapeutycznym pracuję nowoczesnymi technikami manualnymi, w treningu neuromotorycznym metodami koncepcji Kinetic Control natomiast w stymulacji śródmięśniowej (metoda IMS) wykorzystuję igły akupunkturowe. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wad postawy. Wykonuję również drenaż limfatyczny.

  Od 2012 roku lat prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Poza tym pracowałem wcześniej jako fizjoterapeuta w Centrum Medycznym ENEL-MED. Pomocniczo współpracuję z klubami sportowymi.

  Po zakończeniu wyczynowej kariery sportowej w wioślarstwie intensywnie trenuję bieganie. Moją pasją są ultramaratony i biegi górskie, zatem dolegliwości bólowe osób związanych z tą dyscypliną są mi szczególnie bliskie. Zajmuję się także motorycznym treningiem przygotowawczym oraz profilaktyką urazów w sporcie wyczynowym i amatorskim.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Reumatologia
więcej

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu
 • TAMK - Tampereen ammattikorkeakoulu Tampere - Finlandia, 2011

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SMART THERAPY

  Polecam współpracę z Panem Michałem. Bardzo dobry specjalista, znający się na tym co robi. Efekt niemal natychmiastowy (dolegliwości bólowe i spięcia pleców ustąpiły bardzo szybko)!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie, kompleksowo i sympatycznie. Wywiad, badanie, terapia, ćwiczenia i zalecenia na jednej wizycie. Bolało, ale warto przecierpieć, bo efekty są bardzo szybkie. Polecam, zwłaszcza biegaczom, którzy słyszeli, że "jak boli, to proszę nie biegać" ;)

 • K
  Lokalizacja: SMART THERAPYUsługa: kontuzja stopy

  Profesjonalne podejście do problemu, badanie, diagnoza, dzłanie, dokładne wyjaśnienie przyczyn powstania kontuzji co robić i jak aby w przyszłości zapobiec takowej kontuzji ponownie. Super specjalista.

 • E
  Lokalizacja: SMART THERAPY

  Znakomity profesjonalista a zarazem miły i kulturalny człowiek. Pan Michał, dwa lata temu wyleczył mnie z ostrego stanu rwy ramiennej .
  Teraz skutecznie usprawnia mój zwyrodniały staw kolanowy, który przez lekarza ortopedę zakwalifikowany został do artroskopii. Polecam!.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SMART THERAPYUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam w 100%
  pełen profesjonalizm. fachowe podejście. merytoryczne wyjaśnienie przyczyn pojawiania się problemu.
  wizyta nie pierwsza i w razie potrzeb nie ostatnia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SMART THERAPYUsługa: terapia manualna

  Najlepszy specjalista u którego byłam z bólem pleców... Wizyta wcale nie należy do przyjemnych, nie dlatego że Pan Michał jest niemiły (bo tego o nim powiedzieć nie można), ale dlatego że nie ma litości i robi wszystko żeby naprawić człowieka- nawet to co nieprzyjemne i bolesne... Zdecydowanie zna się na rzeczy! Pełen profesjonalizm.
  Po jednej wizycie czułam się jak nowo-narodzona. Wracam za każdym razem, gdy problem z plecami się pojawia.

 • Pełen profesjonalizm, wytłumaczenie pacjentowi prostym językiem co mu dolega, słuszna diagnoza. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie ból pleców zniknął praktycznie do zera. Szybko sprawnie i konkretnie. Polecam

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z trzech wizyt które odbyłam u Pana Michała. Z racji że problem z plecami pojawił się nagle, a ból wcale nie ustawał na sile chciałam sie go jak najszybciej pozbyć gdyż mocno utrudniał mi codzienne proste czynności. Na szczęście trafiłam na bardzo dobrego specjalistę, terapia okazała się bardzo skuteczna juz po pierwszej wizycie. Bardzo polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacja!!! 100% fachowiec!!! Polecam wszystkim, którzy maja problemy z ITBS lub inne kontuzje "sportowe". Trafna diagnoza i skuteczne leczenie