Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gryfińska 1, Grunwald, Poznań
Fizjo Manufaktura

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Cześć! Jestem Michał. Zdrowie jest dla mnie największą wartością. Chętnie pomogę Ci zadbać o Twoje. Wizyty można umawiać poprzez stronę internetową...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo Manufaktura

Pozostałe usługi


Gryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo Manufaktura

To szereg metod terapeutycznych wykorzystywanych do pracy z Pacjentem. Jej celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, które odczuwa Pacjent.Gryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

od 80 zł

Fizjo ManufakturaGryfińska 1, Poznań

140 zł

Fizjo Manufaktura

Zabieg leczniczy dobrany do potrzeb pacjenta. Podczas zabiegu terapeuta stosuje techniki z zaròwno "miękkie" takie jak punkty spustowe, rozluźnianie mięśniowo - powięziowe jak i techniki "twarde" takie jak mobilizacje i manipulacje.Gryfińska 1, Poznań

150 zł

Fizjo Manufaktura

71 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura Inny

Pan Michał to świetny specjalista. Podczas wizyty przeprowadza dokładny wywiad i dobiera skuteczne terapie. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura fizjoterapia

Polecam serdecznie, Pan Michał Mucha jest świetnym i wszechstronnym specjalistą - bóle z którymi męczyłem się od paru miesięcy ustąpiły po wizycie dzięki użyciu kilku różnych metod (co jest dla mnie nowością). Profesjonalne podejście, dokładny wywiad i jasność dla pacjenta co, jak i kiedy będzie robione.

Michał Mucha

Bardzo dziękuje za opinię! Cieszę się, że mogłem pomóc! :)


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście. Z bólem pleców męczyłam się kilka tygodni, udałam się na wizytę do pana Michała i ból minął :)

Michał Mucha

Dziękuję za dodanie opinii! :) Cieszę się, że mogłem pomóc w bólu! Pozdrawiam i polecam się na przyszłość! Michał Mucha


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura

Do fizjoterapeuty udałam się z kilkoma dolegliwościami: ból w klatce piersiowej, drętwienie rąk, ból szyi. Początkowo sceptycznie podchodziłam do metod stosowanych przez Pana Michała (nie miałam wcześniej do czynienia z takimi metodami). Zabiegi były również bardzo bolesne ale jak się okazało bardzo skuteczne. Każdy inaczej reaguje na metody leczenia więc jeśli któraś z metod nie przyniosła pełnej poprawy, Pan Michał potrafił znaleźć taką metodę, którą będzie trafna i skuteczna dla pacjenta. Pan Michał wykazuje się dużą empatią, jest bardzo dobrym obserwatorem co mnie pozytywnie zaskoczyło. Pan Michał posiada dużą wiedzę, którą umiejętnie wykorzystuje - a do tego potrafi wy/słuchać (co się ceni) i skutecznie działać. Panie Michale, trzymam kciuki aby za kilka-kilkanaście lat również z takim zaangażowaniem podchodził Pan do pacjenta i aby nie zatracił Pan umiejętności obserwacji i wysłuchania. Powodzenia!

Michał Mucha

Bardzo dziękuję za tak super pozytywną opinię! Cieszę się, że moje starania są doceniane a terapia skuteczna! Pozdrawiam! Michał Mucha


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura

Do Michała zgłosiłem się z bólem pleców trwającym kilka miesięcy. Podczas diagnostyki dowiedziałem się jaka jest przyczyna moich dolegliwości. Wystarczyło około pół godziny abym zapomniał o bólu .Dawno nie czułem się tak lekko ! Serdecznie dziekuje i każdemu polecam !

Michał Mucha

Dziękuję za dodanie opinii! :) Cieszę się, że mogłem pomóc w bólu! Pozdrawiam i polecam się na przyszłość! Michał MuchaUżytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura chiropraktyka

Nie polecam. Ból minął jedynie na 5 minut po zabiegu, a następnie powrócił z taką samą intensywnością. Metody zabiegu dość bolesne, ale co najważniejsze nieskuteczne pomimo zapewnień fizjoterapeuty, że szansa na powrót dolegliwości wynosi tylko 5 procent. Strata pieniędzy. Jeśli masz problemy z kręgosłupem radzę szukać pomocy u innego specjalisty.

Michał Mucha

Dzień dobry,

dziękuję za podzielenie się opinią. Bardzo mi przykro, że jest Pan niezadowolony z naszego spotkania. Staram się pomóc zawsze najlepiej jak umiem. Przykro mi, że tym razem nie udało się.

Uważam natomiast, że jest kilka kwestii, które muszę wyjaśnić. Po zabiegu poinformowałem Pana, że jeśli będą JAKIEKOLWIEK problemy to proszę o telefon. Nie zadzwonił Pan do mnie. Po kilku dniach widziałem, że odwołał Pan nasze drugie spotkanie, więc sam zdecydowałem skontaktować się z Panem. Kiedy powiedział mi Pan, że jest niezadowolny ze spotkania i przedstawił swoje objawy, zaproponowałem kolejne, następnego dnia. Poinformowałem od razu, że nie wezmę od Pana pieniędzy. Bardziej zależy mi na zadowolonym Pacjencie niż na kasowaniu za każdą wizytę. Nie skorzystał Pan z mojej propozycji. Zasugerował Pan, że terapia będzie wyglądała tak samo jak pierwsza - co było to błędne założeniem.

Mój komentarz o 5% szans na powrót został przez Pana źle zrozumiany i nie tak przedstawiłem tą tematykę. Jest to dla mnie nauczka, że muszę takie rzeczy wyjaśniać w inny, bardziej zrozumiały sposób.

Dodam jeszcze, że w czasie naszego pierwszego telefonu prosił Pan, aby spotkanie odbyło się jeszcze w dniu dzisiejszym. Pomimo pełnego grafiku Pacjentów tego dnia, przyjąłem Pana i to w ciągu godziny!!! od naszej rozmowy. Dlatego też, z pełną odpowiedzialnością chciałbym powiedzieć, że zaangażowanie po mojej stronie było na 110%.

Raz jeszcze, bardzo żałuję, że nie udało mi się pomóc. Mam nadzieję, że inny Specjalista przyniósł Panu ulgę.

Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam,
Michał Mucha


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura terapia manualna

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, dobre rozpoznanie. Skupił się na zlikwidowaniu bólu ale również podczas badania zwrócił uwagę na inne problemy które trzeba wyleczyć a nie zaleczyć. Po pierwszej wizycie czuję dużą ulgę. Dodatkowy plus za wiedzę z dziedziny igłoterapi i baniek. Dla każdego pacjenta znajdzie się skuteczna metoda leczenia.

Michał Mucha

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc! Dziękuję za wystawienie opinii! Pozdrawiam! Michał Mucha


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura

Bardzo profesjonalne podejście :) A przede wszystkim skuteczność, ból w okolicy lędźwiowej przechodził wraz z kolejnymi działaniami, żeby na koniec wizyty całkowicie ustąpić :) Dziękuję!

Michał Mucha

Bardzo się cieszę, że tak szybko poczuł Pan poprawę! Dziękuję za podzielenie się opinią! Pozdrawiam! Michał Mucha


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura konsultacja fizjoterapeutyczna

Polecam tego fizjoterapeutę.Jest empatyczny,delikatny i skuteczny. Zrozumiale tłumaczy przyczyny dolegliwości.

Michał Mucha

Ciesze się, że moja praca przyniosła oczekiwane rezultaty! To dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za wystawienie opinii! Pozdrawiam! Michał Mucha


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjo Manufaktura konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Trudno jest leczyć samego siebie, a jeszcze trudniej osobę po tym samym fachu. Z czystym sumieniem polecam Michała. Wizyta była bardzo rzetelna i uzyskałam potrzebną mi pomoc.

Michał Mucha

Dziękuję za podzielenie się tak ważną dla mnie opinią! Cieszę się, żę jesteś zadowolona po naszych spotkaniu! Pozdrawiam! Michał Mucha


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Po 7 latach jeżdżenia od lekarza do lekarza stwierdzono u mnie kręcz szyi.
Zanik miesnia MOS, czworobocznego, trzymacza łopatki , obojczyk wysunięty do przodu, lewa strona.
Prawa natomiast znacznie napięta co przekłada się na dolegliwości związane ze słuchem, równowagą i bólem.
Operacja podcięcia przykurczonego miesnia lewego mostkowo sutkowo obojczykowego była w kwietniu.
Baaaardzo powoli uwidacznia sie lewy MOS , który był w zaniku.
Co robić, aby zmniejszyć dolegliwości związane z prawą stroną szyi i jak pomóc w odbudowie mięśni z lewej strony.
Bardzo proszę o jakiekolwiek rady , gdyż życie z owymi dolegliwościami to koszmar .
Mam 43 lata .

Czy przez to 7 lat był Pan u Fizjoterapeuty? Chodzi mi tutaj o prywatną wizytę. Jeśli mam dać jakaś radę która pomoże z najwieksza skueczcnocscią to tylko taka właśnie wizyta. Problem wyglada na dość złożony i trzeba Pana dokładnie zbadać, całego. Wtedy będzie można dopiero coś więcej powiedzieć. Pozdrawiam! Michał Mucha

Michał Mucha

Potrzebuję specjalisty fizjoterapeuta, osteopata ewentualnie ortopeda który przeprowadzi na mnie testy związane ze statyką miednicy i stawami krzyżowo-biodrowymi np test Downinga, Patricka itp.
Problem u mnie prawdopodobnie jest z niestabilnością stawu krzyżowo-biodrowego ale póki co nie trafiłem na odpowiedniego specjalistę który to potwierdzi. Badania obrazowe nie wykazują żadnych zmian.

Dzień dobry! Zapraszam do gabinetu. Chętnie znajdę przyczynę Pana problemów. Niestety nic więcej na ten moment nie mogę powiedzieć. Musiałbym Pana zbadać i przeprowadzić wywiad. Pozdrawiam! Michał Mucha

Michał Mucha

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Cześć! Jestem Michał. Zdrowie jest dla mnie największą wartością. Chętnie pomogę Ci zadbać o Twoje. Wizyty można umawiać poprzez stronę internetową...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

 • Angielski,
 • Niemiecki

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania