lek.

Michał Lenkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pan doktor wieloletnią praktykę zawodową zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP Otwocku im. Prof. Adama Grucy. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ortopedii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: poradnia preluksacyjna(usg, konsultacja)

  Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i kwalifikacji Pana Doktora. Dokładnie przebadał oraz zdiagnozował dwumiesięcznego synka. Sam przebieg wizyty w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękujemy za pomoc i zainteresowanym polecamy wizyty u tego Lekarza.

 • A
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoUsługa: płaskostopie

  Bardzo dobry specjalista,z genialnym podejściem do dzieci.Od pierwszych minut lekarz tworzy bardzo przyjazną atmosferę w gabinecie-wita się przez podanie ręki zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem.Dokładnie zbadał mojego syna,wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo,odpowiedział na każde pytanie. Przywraca wiarę w empatię u lekarzy.Gorąco polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Moja 4,5 letnia córka została bardzo szczegółowo zbadana, wszystko, co jej dolega zostało mi wyjaśnione, przedyskutowane. Lekarz odpowiedział mi na wszystkie moje pytania. Ma świetne podejście do dzieci.
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, to lekarz zaangażowany, konkretnym, mam wrażenie pasjonat a dodatkowo sympatyczny.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz dokładnie zbadał syna i wytłumaczył co się wiąże z jego przypadłością (hiper elastyczność stawów) i stopy płasko koślawe.

 • Doktor bardzo profesjonalny, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Wita i żegna się uściskiem dłoni, co w obecnych czasach jest rzadkością. Konsultacja i ocena zdrowia dziecka na bardzo wysokim poziomie, widać że doktor angażuje się 100% w swoją pracę, wszystkie zagadnienia dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Bardzo polecam!:)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: uraz kolana

  Super Człowiek, lekarz z powołania, dokładnie zbadał syna, operacja okazala się niepotrzebna :)
  Polecam wszystkim. Dziękuję i pozdrawiam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: kontrolna wizyta kiedy dziecko zaczęło chodzić

  Rewelacyjny lekarz. Po wejściu do gabinetu przywitał się z nami i swoją najmniejszą pacjentką :) Zbadał córeczkę bardzo dokładnie. Cierpliwie wszystko nam wytłumaczył i odpowiadał na pytania. Wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze. Muszę powiedzieć, że to najlepszy ortopeda z jakim miałam styczność. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz rozmawiał z córką. Dokładnie wypytał o dolegliwości podczas badania, a następnie wyjaśnił ich przyczyny. Córka (15lat) zadała dodatkowe pytania, na które lekarz również odpowiedział.

 • K
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoUsługa: konsultacja

  Lekarz z prawdziwego powołania. Wchodzących do gabinetu wita przez podanie ręki. Nie daje odczuć, że trzeba się spieszyć, bo na korytarzu na wizytę czeka tłum. Empatyczny - w stosunku do dziecka i do matki. Spokojny, profesjonalny, odpowiada na wszystkie pytania. Pan doktor zyskał moje zaufanie w 100%. Naprawdę polecam!

 • M
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REH - MEDICA" Centrum RehabilitacjiUsługa: kontrola chodu u rocznego dziecka

  Cudowny lekarz, sympatyczny, rzeczowy. Wykonywaliśmy u niego usg bioderek u noworodka a nastepnie kontrolę chodu u dziecka. Wszystko dokladnie obejrzał, ocenił, wyjaśnił. W spokoju możemy oczekiwać na kontrolę po 3 r.ż.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pan doktor wieloletnią praktykę zawodową zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP Otwocku im. Prof. Adama Grucy. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii (Sekcja Ortopedii Dziecięcej PTOiTr ). Ściśle współpracuje z Prof. Czubakiem. Dr konsultuje dzieci od 0 r.ż oraz osoby dorosłe, zajmuje się pełnym profilem pacjenta z wyjątkiem stawu barkowego u osób dorosłych .

  Doświadczenie i wybrane zainteresowania zawodowe w zakresie:

  - wady wrodzone narządu ruchu

  - wady stóp

  - urazy narządu w tym sportowe u dzieci i młodzieży

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Publikacje

 • Członkostwo w Polskim Towarzystwie Ortopedii i Traumatologii(sekcja ortopedii dziecięcej PTOiTR)

Nagrody i wyróżnienia

 • Gwiazda jakości obsługi - 2017

Staże

 • Starszy asystent w klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku
 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
 • Kursy i szkolenia European Petric Orthopaedic Socjety

Certyfikaty

 • Michał Lenkiewicz, ortopeda w mieście Otwock - Certyfikaty
 • Michał Lenkiewicz, ortopeda - Certyfikaty