Reh - Medica Centrum Rehabilitacji

Interna, Kardiologia, Ortopedia, Fizjoterapia

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Reh - Medica Centrum Rehabilitacji

  Mlądzka 27 A, Praga-Południe

  04-157, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Nagraba

  Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta lekarska była bardzo profesjonalana, stąd dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na zadane pytania.

  • E

   Dr Łukasz Nagraba to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Przez ponad 3 lata nikt nie był w stanie zdiagnozować mojego problemu z nadgarstkiem, a doktor po wywiadzie i zapoznaniu się z wynikami badań od razu postawił trafną diagnozę i zaproponował leczenie czynnikami wzrostu. Widząc moje wahanie, nie próbował mnie na siłę przekonywać, a nawet uczciwie powiedział, że ze względu na wcześniejsze leczenie sterydami oraz to, że uraz był już tak dawno temu, szansa, że leczenie się powiedzie jest niższa. Ostatecznie się jednak zdecydowałam i nie żałuję, bo wszystko się udało i po rehabilitacji mój nadgarstek wrócił do życia. Od tego czasu z każdym problemem ortopedycznym chodzę już tylko do doktora Nagraby i polecam doktora wszystkim, bo to najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Michał Lenkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Moja 4,5 letnia córka została bardzo szczegółowo zbadana, wszystko, co jej dolega zostało mi wyjaśnione, przedyskutowane. Lekarz odpowiedział mi na wszystkie moje pytania. Ma świetne podejście do dzieci.
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, to lekarz zaangażowany, konkretnym, mam wrażenie pasjonat a dodatkowo sympatyczny.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz dokładnie zbadał syna i wytłumaczył co się wiąże z jego przypadłością (hiper elastyczność stawów) i stopy płasko koślawe.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Andrzej Zawadzki

  Fizjoterapeuta, Ortopeda,

  • P

   Wspanilay lekarz ortopeda, ktory ma swieze spojrzenie na doleglowosci pacjentow. Bylam juz u kilku lekarzy ortopedow i neirohirurgow, ktorzy proponowali mi operacje kregoslupa, aby pomoc mi w moich chronicznych dolegliowsciach i bolach. Dolegliwosci kregoslupa rzutowaly juz na moja kondycje, nogi oraz prace. Dr Andrzej Zawadzki natomiast po otrzymaniu wynikow roznorakich badan postawil na intensywna fizjoterapie i..... uchronil mnie przed operacja oraz jego diagnoza ktora okazala sie bardzio sluszna postawila mnie na nogi. Biegam, skacze, tancze, przesypiam wreszcie noce spokojnie. Jestem bardzo wdzieczna Panu Doktorowi za to ze 'postawil mnie na nogi"


 • Karolina Lisiecka

  Ortopeda,

  • P

   Pani doktor nie potrafiła postawić diagnozy, nie widziała problemu w nieprawidłowym sposobie poruszania się dziecka. Twierdziła, że dziecko "niezgrabnie" chodzi, bo "nie zwraca na to uwagi". W chwili obecnej synek jest intensywnie rehabilitowany, tylko dzięki temu, że poszliśmy do innego ortopedy. Nie polecam!


 • Katarzyna Flasińska

  Kardiolog, lek.

  • H

   Wspaniała osobowość - Lekarz i Człowiek. Tak jak wcześniej zostało napisane - Pani doktor w pełni otwarta na pacjenta i jego problemy. Lekarz z powołania, z którym spokojnie można porozmawiać o różnych bolączkach. To wielka przyjemność i balsam dla chorego móc skorzystać z jej fachowej porady. Szkoda, że zbyt rzadko spotykamy na swojej drodze takich Lekarzy.
   HC

  • M

   Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje żadnych informacji o stanie zdrowia, pacjenta traktuje z uwagą i szacunkiem, poświęca mi zawsze dużo czasu, długo rozmawia i chętnie zadaje i odpowiada na pytania (także spoza jej specjalizacji!), zleca potrzebne badania i dokładnie wykonuje usg mięśnia sercowego, a przy tym dba o to, by pacjent nie poniósł niepotrzebnych kosztów leczenia. Pani Flasińska potrafi uspokoić, gdy nie ma powodu do obaw, jest także niezwykle kontaktową lekarką. Bardzo polecam wizytę u tej konkretnej, uprzejmej, kulturalnej osoby, która bardzo poważnie traktuje swoją pracę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ryszard Kierasiński

  Ortopeda, lek.

  • Konkretny mily uczynny lekarz , dba o pacjenta. Jest slowny. Wyslucha uwaznie pacjenta. Plecam tego lekarza bo jest bardzo dobry.


 • Grzegorz Majewski

  Fizjoterapeuta,

  • M

   W stu procentach polecam rehabilitację z Panem Grzegorzem. Ma on bardzo obszerną wiedzę, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze poświęci swój czas na wyjaśnienie niepokojących kwestii i robi wszystko, żeby pomóc w walce z bólem.Zgadzam się jednoznacznie z całą opinią pani Moniki, a także z tym, że Pan Grzegorz idealnie potrafi ocenić ból i jego umiejscowienie. Mój przypadek jest dość złożony i rehabilitacja trwa już jakiś czas, gdyż po wypadku jedna kontuzja pociągnęła za sobą inne dolegliwości, ale Pan Grzegorz pomógł i pomaga mi dojść do sprawności fizycznej, poprzez fachowe zajęcie się kontuzją stopy jak i kręgosłupa. Ma bardzo dokładną i obszerną wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób prosty, zrozumiały dla pacjenta. Bezdyskusyjnie, polecam każdemu takiego fizjoterapeutę, bo bez wątpliwości stwierdzam, że w dzisiejszych czasach trudno o takich, którzy indywidualnie zajmują się problemem pacjenta i do tego szczerze chcą pomóc innym. Pozdrawiam i dziękuję :) Maria

  • M

   Bardzo polecam współpracę z Panem Grzegorzem. To profesjonalny i bardzo wyrozumiały fizjoterapeuta o wielkim sercu. Jestem zdziwiona, że jeszcze nie ma ogromu pozytywnych opinii na tym portalu. Przy początkowym poznaniu może wydawać się zdystansowany, ale gdy pozna historię przypadku nigdy nie jest obojętny wobec pacjentów i nie traktuje ich przedmiotowo!

   Trafiłam do niego 5 miesięcy temu, gdy zdiagnozowano u mnie rzekome skręcenie kostki. Nie miałam spuchnięcia, mimo to utykałam i czułam silny ból w stawie skokowym. Miesiące mijały a ortopedzi powtarzali, że po kręceniu stopa może do pół roku boleć.Dostałam skierowanie na krioterapię i inne zabiegi, jednak brakowało porządnej diagnostyki. Nikt mnie nie słuchał, że nie miałam fizycznego urazu, a ból stopy nastąpił nagle z dnia na dzień - co mnie bardzo niepokoiło. Dopiero Pan Grzegorz zainteresował się tym niepokojącym bólem, uważając że idzie on z kręgosłupa. Czas mijał, przestałam praktycznie utykać, natomiast pojawiły się liczne objawy bólowe w kręgosłupie (odcinek lędźwiowy, krzyżowy). Ortopedzi do których chodziłam praktycznie nic z tym dalej nie robili, musiałam prosić o rezonans. To właśnie Pan Grzegorz rozpoczął ze mną indywidualną pracę i walkę o życie bez bólu, która trwa do dnia dzisiejszego. W niesamowity sposób rozumie on i czuje budowę mięśni, potrafi idealnie ocenić ból i jego umiejscowienie. Pan Grzegorz przywrócił mi wiarę, że dzięki systematycznej pracy uda się pokonać ból. Wiem, że jeszcze dużo czasu potrzeba abym wróciła do dawnej sprawności fizycznej, ale w 100% ufam jego medycznej intuicji. Ogromnie polecam współpracę z tym fizjoterapeutom.

   Serdecznie pozdrawiam - Monika ( kochające treningi karate).


 • Dariusz Winek

  Kardiolog,

  • M

   Bardzo konkretny i rzeczowy. Cierpliwie udziela pełnej informacji, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjent czuje się ważny i ma pewność, ze znajduje się pod opieką b. dobrego profesjonalisty i wybitnego specjalisty od spraw sercowych. Jest wnikliwy i dokładny, nie lekceważy zadnych sygnałów od pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i dużą serdecznością. Jest godny zaufania - w 100% polecam

  • T

   Prawdziwy lekarz, miły, uprzejmy- ważne nie stwarza nie potrzebnego dystansu. Jeśli test wysiłkowy to tylko u doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Szymon Pietrzak

  Ortopeda, dr n. med.

  • D

   Według mnie doktor Szymon Pietrzak jest jednym z niewielu bardzo dobrych specjalistów w dziedzinie ortopedii. Jako matka jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę medyczną a także za ludzkie podejście do pacjenta zarówno moich chorych dzieci jak i mnie matki. Popieram opinie poprzednich postów. Trafiłam z córką do Otwocka ze źle postawioną diagnozą i zaleceniem leczenia choroby to pan doktor Pietrzak wytłumaczył i podjął się leczenia mojego dziecka które dzięki niemu w obecnej chwili po 10 latach jest zdrowe. Los sprawił że od dwóch lat mój syn również zachorował na tę samą chorobę co siostra. Natychmiast podjęłam leczenie pod czujnym okiem Doktora i na dzień dzisiejszy po przebytej operacji w marcu w klinice w Otwocku jesteśmy z synem na prostej drodze do wyzdrowienia. Ja jako matka jestem i będę Mu wdzięczna do końca życia i będę polecać zarówno doktora Pietrzaka jak i lekarzy z oddziału I ortopedii dziecięcej w Otwocku oraz personel medyczny każdemu kto potrzebuje pomocy w zakresie ortopedii. Dzięki p. Doktorowi udźwignęłam ciężar leczenia moich dzieci i nie załamałam się psychicznie. Moim mottem są jego słowa: ,, MAMA NIE PRZEJMUJ SIĘ, BĘDZIE DOBRZE" i ja mu wierzę. Zdrowie moich dzieci było jest i będzie w jego rękach. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ;) ;) ;) :) :) :D

  • L

   Pan Doktor Pietrzak to NAJWYŻSZEJ KLASY SPECJALISTA. Kilka razy mieliśmy możliwość przebywać na oddziale ortopedii dziecięcej w szpitalu w Otwocku, nigdy nie spotkaliśmy Rodziców niezadowolonych z zaproponowanego przez Pana Doktora rozwiązania. Pan Doktor często konsultuje i niestety poprawia pracę po innych Lekarzach:( . Ma bardzo dobre podejście do Dzieci i jest dostępny dla Rodziców. Mamy wiele szczęścia, że trafiliśmy właśnie do Niego! Rzadko trafia się Lekarz, który łączy profesjonalism z pasją i poświęceniem Dzieciom.
   Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Jest Pan Najlepszy!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Iwona Janus

  Fizjoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bóle kolan, rozejście się kresy białej i wiele innych.

   Zawsze fachowa i serdeczna. Pozwala wrócić do sprawności, angażuje w sam proces, pomaga zapobiec dolegliwościom w przyszłości. Czy potrzebuje mojej opinii nie sądzę, ale z chęcią polecam dobrych fachowców.