Reh - Medica Centrum Rehabilitacji

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Reh - Medica Centrum Rehabilitacji

Mlądzka 27 A, Praga-Południe

04-157, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Flasińska

  Kardiolog, lek.

  • H

   Wspaniała osobowość - Lekarz i Człowiek. Tak jak wcześniej zostało napisane - Pani doktor w pełni otwarta na pacjenta i jego problemy. Lekarz z powołania, z którym spokojnie można porozmawiać o różnych bolączkach. To wielka przyjemność i balsam dla chorego móc skorzystać z jej fachowej porady. Szkoda, że zbyt rzadko spotykamy na swojej drodze takich Lekarzy.
   HC

  • M

   Bardzo miła i kompetentna lekarka. Nie bagatelizuje żadnych informacji o stanie zdrowia, pacjenta traktuje z uwagą i szacunkiem, poświęca mi zawsze dużo czasu, długo rozmawia i chętnie zadaje i odpowiada na pytania (także spoza jej specjalizacji!), zleca potrzebne badania i dokładnie wykonuje usg mięśnia sercowego, a przy tym dba o to, by pacjent nie poniósł niepotrzebnych kosztów leczenia. Pani Flasińska potrafi uspokoić, gdy nie ma powodu do obaw, jest także niezwykle kontaktową lekarką. Bardzo polecam wizytę u tej konkretnej, uprzejmej, kulturalnej osoby, która bardzo poważnie traktuje swoją pracę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Michał Lenkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Profesjonalizm,wysoki poziom usług.Jestesmy bardzo zadowoleni.Dziecko uśmiechnięte podczas wizyty,bez strachu.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Gorąco polecam Pana Doktora! Wizyta odbyla sie w milej atmosferze, Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i odpowiedzial na wszelkie pytania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Łukasz Nagraba

  Ortopeda, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: MD Clinic

   Od 2 lat miałem problem z łokciem tenisisty, chodziłem na rózne zabiegi krioterapie laser itd, byłem również na 10 zabiegach fali uderzeniowej, niestety nic nie pomogło. W międzyczasie dostałem równiez 2 blokady, które pomogly na chwilę. Z polecenia trafiłem do dr Nagraby, który wytłumaczył mi jaką metoda mozna mój łokieć wyleczyć. dr Nagraba podał mi czynniki wzrostu następnie zaplanował każdy krok leczenia po zabiegu. Jestem bardzo wdzięczny za wyleczenie, dzieki temu moge normalnie funkcjonowac i wpracy pisac na komputerze bez bolu.

  • A
   Lokalizacja: MD Clinic

   Świetny lekarz. Bardzo miły i wyrozumiały. Zawsze ma czas dla pacjenta. Ale najważniejsze, że jest specjalistą w swojej dziedzinie. Pomógł mojej mamie stanąć na nogach. A mnie wyleczył bark. Polecam bardzo, bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Andrzej Zawadzki

  Fizjoterapeuta, Ortopeda,

  • P

   Wspanilay lekarz ortopeda, ktory ma swieze spojrzenie na doleglowosci pacjentow. Bylam juz u kilku lekarzy ortopedow i neirohirurgow, ktorzy proponowali mi operacje kregoslupa, aby pomoc mi w moich chronicznych dolegliowsciach i bolach. Dolegliwosci kregoslupa rzutowaly juz na moja kondycje, nogi oraz prace. Dr Andrzej Zawadzki natomiast po otrzymaniu wynikow roznorakich badan postawil na intensywna fizjoterapie i..... uchronil mnie przed operacja oraz jego diagnoza ktora okazala sie bardzio sluszna postawila mnie na nogi. Biegam, skacze, tancze, przesypiam wreszcie noce spokojnie. Jestem bardzo wdzieczna Panu Doktorowi za to ze 'postawil mnie na nogi"


 • Karolina Lisiecka

  Ortopeda,

  • P

   Pani doktor nie potrafiła postawić diagnozy, nie widziała problemu w nieprawidłowym sposobie poruszania się dziecka. Twierdziła, że dziecko "niezgrabnie" chodzi, bo "nie zwraca na to uwagi". W chwili obecnej synek jest intensywnie rehabilitowany, tylko dzięki temu, że poszliśmy do innego ortopedy. Nie polecam!


 • Ryszard Kierasiński

  Ortopeda, lek.

  • Konkretny mily uczynny lekarz , dba o pacjenta. Jest slowny. Wyslucha uwaznie pacjenta. Plecam tego lekarza bo jest bardzo dobry.


 • Grzegorz Majewski

  Fizjoterapeuta,

  • M

   W stu procentach polecam rehabilitację z Panem Grzegorzem. Ma on bardzo obszerną wiedzę, a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze poświęci swój czas na wyjaśnienie niepokojących kwestii i robi wszystko, żeby pomóc w walce z bólem.Zgadzam się jednoznacznie z całą opinią pani Moniki, a także z tym, że Pan Grzegorz idealnie potrafi ocenić ból i jego umiejscowienie. Mój przypadek jest dość złożony i rehabilitacja trwa już jakiś czas, gdyż po wypadku jedna kontuzja pociągnęła za sobą inne dolegliwości, ale Pan Grzegorz pomógł i pomaga mi dojść do sprawności fizycznej, poprzez fachowe zajęcie się kontuzją stopy jak i kręgosłupa. Ma bardzo dokładną i obszerną wiedzę, którą potrafi przekazać w sposób prosty, zrozumiały dla pacjenta. Bezdyskusyjnie, polecam każdemu takiego fizjoterapeutę, bo bez wątpliwości stwierdzam, że w dzisiejszych czasach trudno o takich, którzy indywidualnie zajmują się problemem pacjenta i do tego szczerze chcą pomóc innym. Pozdrawiam i dziękuję :) Maria

  • M

   Bardzo polecam współpracę z Panem Grzegorzem. To profesjonalny i bardzo wyrozumiały fizjoterapeuta o wielkim sercu. Jestem zdziwiona, że jeszcze nie ma ogromu pozytywnych opinii na tym portalu. Przy początkowym poznaniu może wydawać się zdystansowany, ale gdy pozna historię przypadku nigdy nie jest obojętny wobec pacjentów i nie traktuje ich przedmiotowo!

   Trafiłam do niego 5 miesięcy temu, gdy zdiagnozowano u mnie rzekome skręcenie kostki. Nie miałam spuchnięcia, mimo to utykałam i czułam silny ból w stawie skokowym. Miesiące mijały a ortopedzi powtarzali, że po kręceniu stopa może do pół roku boleć.Dostałam skierowanie na krioterapię i inne zabiegi, jednak brakowało porządnej diagnostyki. Nikt mnie nie słuchał, że nie miałam fizycznego urazu, a ból stopy nastąpił nagle z dnia na dzień - co mnie bardzo niepokoiło. Dopiero Pan Grzegorz zainteresował się tym niepokojącym bólem, uważając że idzie on z kręgosłupa. Czas mijał, przestałam praktycznie utykać, natomiast pojawiły się liczne objawy bólowe w kręgosłupie (odcinek lędźwiowy, krzyżowy). Ortopedzi do których chodziłam praktycznie nic z tym dalej nie robili, musiałam prosić o rezonans. To właśnie Pan Grzegorz rozpoczął ze mną indywidualną pracę i walkę o życie bez bólu, która trwa do dnia dzisiejszego. W niesamowity sposób rozumie on i czuje budowę mięśni, potrafi idealnie ocenić ból i jego umiejscowienie. Pan Grzegorz przywrócił mi wiarę, że dzięki systematycznej pracy uda się pokonać ból. Wiem, że jeszcze dużo czasu potrzeba abym wróciła do dawnej sprawności fizycznej, ale w 100% ufam jego medycznej intuicji. Ogromnie polecam współpracę z tym fizjoterapeutom.

   Serdecznie pozdrawiam - Monika ( kochające treningi karate).


 • Dariusz Winek

  Kardiolog,

  • M

   Bardzo konkretny i rzeczowy. Cierpliwie udziela pełnej informacji, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Pacjent czuje się ważny i ma pewność, ze znajduje się pod opieką b. dobrego profesjonalisty i wybitnego specjalisty od spraw sercowych. Jest wnikliwy i dokładny, nie lekceważy zadnych sygnałów od pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i dużą serdecznością. Jest godny zaufania - w 100% polecam

  • T

   Prawdziwy lekarz, miły, uprzejmy- ważne nie stwarza nie potrzebnego dystansu. Jeśli test wysiłkowy to tylko u doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwona Janus

  Fizjoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bóle kolan, rozejście się kresy białej i wiele innych.

   Zawsze fachowa i serdeczna. Pozwala wrócić do sprawności, angażuje w sam proces, pomaga zapobiec dolegliwościom w przyszłości. Czy potrzebuje mojej opinii nie sądzę, ale z chęcią polecam dobrych fachowców.


 • Szymon Pietrzak

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia PodyplomowegoUsługa: wydłużenie kończyny

   Jesteśmy bardzo wdzięczni panu doktorowi Szymonowi Pietrzakowi za świetnie wykonaną operację wydłużenia nogi, za opiekę pooperacyjną, co było bardzo ważne. Najbardziej stresujące dla nas wszystkich była opieka w domu pooperacyjna, świetny kontakt z lekarzem, gdzie Pan Doktor bardzo szybko odpisywał na nasze maila, kiedy się niepokoiliśmy.jesteśmy już po zakończeniu lekarza i nasz syn wrócił do pełnej sprawności. Jesteśmy pełni podziwu dla Pana Doktora i jeszcze raz dziękujemy.

  • D

   Według mnie doktor Szymon Pietrzak jest jednym z niewielu bardzo dobrych specjalistów w dziedzinie ortopedii. Jako matka jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę medyczną a także za ludzkie podejście do pacjenta zarówno moich chorych dzieci jak i mnie matki. Popieram opinie poprzednich postów. Trafiłam z córką do Otwocka ze źle postawioną diagnozą i zaleceniem leczenia choroby to pan doktor Pietrzak wytłumaczył i podjął się leczenia mojego dziecka które dzięki niemu w obecnej chwili po 10 latach jest zdrowe. Los sprawił że od dwóch lat mój syn również zachorował na tę samą chorobę co siostra. Natychmiast podjęłam leczenie pod czujnym okiem Doktora i na dzień dzisiejszy po przebytej operacji w marcu w klinice w Otwocku jesteśmy z synem na prostej drodze do wyzdrowienia. Ja jako matka jestem i będę Mu wdzięczna do końca życia i będę polecać zarówno doktora Pietrzaka jak i lekarzy z oddziału I ortopedii dziecięcej w Otwocku oraz personel medyczny każdemu kto potrzebuje pomocy w zakresie ortopedii. Dzięki p. Doktorowi udźwignęłam ciężar leczenia moich dzieci i nie załamałam się psychicznie. Moim mottem są jego słowa: ,, MAMA NIE PRZEJMUJ SIĘ, BĘDZIE DOBRZE" i ja mu wierzę. Zdrowie moich dzieci było jest i będzie w jego rękach. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ;) ;) ;) :) :) :D

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • M

  Chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z wizyty w Centrum Rehabilitacji - PODKREŚLAM IŻ MOJA OPINIA DOTYCZY TYLKO OSÓB PRACUJĄCYCH W RECEPCJI. Panie pracujące w recepcji traktowały pacjentów przedmiotowo, sprawiały wrażenie jakby nie wiedziały po co tam są, było wielu pacjentów natomiast jedna z dwóch Pań siedziała na portalu internetowym zamiast robić to co do niej należy - obsługiwać/pomagać chorym cierpiącym ludziom w jak najszybszym załatwieniu spraw. Druga natomiast jawnie okazywała brak szacunku,drwiła, specjalnie spowolniała tempo pracy, na forum robiła dziwne komentarze. Wszystkie jawnie robiły sztuczny chaos, zamiast zająć się obsługą oczekających ludzi. Po rozmowie z innymi pacjentami - podkreślam większość z tych osób to starsi ludzie, wywnioskowałam iż taka sytuacja ma miejsce zawsze. Ja byłam tam pierwszy raz, natomiast Ci ludzie boją się cokolwiek powiedzieć tym "wielce zapracowanym Panią" z obawy na brak przyjęcia lub złe traktowanie. Uważam że takie osoby jak te młode, beszczelne, bez serca dziewczyny powinny szybko zwolnić miejsce pracy tym które doceniłyby ciepłą posadę oraz potrafiłyby traktować innych ludzi - często jak napisałam wcześniej cierpiących z szacunkiem. Osoby tego pokroju psują renomę całej placówce...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz