Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

INTER Polska


Karta płatnicza, Gotówka, Płatność ratalna
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika Dentystyczna leczenie kanałowe pod mikroskopem, korona

Doktor Michał to najlepszy lekarz, do jakiego trafiłam. Bardzo dokładny, zaangażowany, wie co robi.
Leczy najbardziej skomplikowane przypadki, czego jestem przykładem - odsyłana z zębem do ekstrakcji przez innych 2 lekarzy trafiłam do dr Michała, który uratował mi ząb i go zabezpieczył.
Jeszcze raz dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika Dentystyczna licówki

Wizyty zawsze odbywały się terminowo, Pan Doktor miły i bardzo kulturalny, poświęcił mi dużo uwagi. Widać duże doświadczenie w tematyce stomatologii. Na moje zęby zostały wykonane korony i licówki, mam je już kilka miesięcy i nic się z nimi nie dzieje o co się bardzo bałam. Wyglądają bardzo naturalnie przez co cały czas się uśmiecham, dziękuję!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika Dentystyczna

Kilka faktów. Pan Doktor na początek miał za zadanie znaleźć przyczynę krzywienia się moich zębów.
Konsultacja trwała godzinę, bo tego wymagała diagnoza, bez ponaglania i patrzenia na zegarek. Wszystko wyjaśnione, rozrysowane, a ja lubię wiedzieć i zadaje dużo pytań:-) Dziękuję Panie Doktorze!
Doktor zaproponował nadbudowę kilku zębów, co było pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ lekarze z innych miejsc sugerowali aparat, piłowali zęby, albo chcieli wszystko wymieniać w zębach bez próchnicy za duże pieniądze.
Oczywiście temat został załatwiony w 100%, bez stałego aparatu i dodatkowych miliona monet.
Po prawie roku czasu nic się nie dzieje.
Miałam też przygotowaną po leczeniu kanałowym (zbędnym jak się okazało) w innym gabinecie 7 do wstawienia korony. Wystarczyło wziąć wycisk a potem wystawić rachunek za nową porcelanę.
Pan Doktor podjął się całkowitej odbudowy bez konieczności instalowania korony. To było kolejne zaskoczenie, nie musiał tego robić.
Profesjonalista i pasjonat w swoim zawodzie. Precyzyjnie wykonuje zabiegi, dokłada wszelkich starań, by pacjent był zadowolony.
Walczy o zęby, a nie wymienia je. Kieruje się dobrem pacjenta, nie idzie na skróty.
Poza tym Pan Doktor jest bardzo pozytywną osobą, z taką „dobrą energią” dla otoczenia i szacunkiem nie tylko do pacjenta, ale i do Pań asystentek. Zdecydowanie polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Mój mąż trafił do doktora, bo bolały go stawy skroniowo-żuchwowe, zdarzało sie nawet, że rano nie mógł otworzyć buzi, przeskakiwała mu żuchwa. Dr Korzan wykonał diagnostykę stawów (nie jest to męczące), mąż dostał specjalny aparat do noszenia, żeby stawy się ułożyły w końcu we właściwy sposób.
Okazało się, że to ósemki "haczyły" o siebie (góra i dół), doktor je usunął, poprawił jeszcze zgryz i wykonał inne drobniejsze już zabiegi. Leczenie udane, ból zniknął.


E
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, uśmiechnięty, kulturalny, cierpliwy stomatolog. Faktycznie czułam, że jest fachowcem. Miałam leczone zęby bez znieczulenia (karmienie piersią) i pan doktor mówił mi kiedy będzie boleć, uprzedzał. Ja zdecydowanie polecam


O

Świetny fachowiec, budzi zaufanie rzeczowością i sympatią. Poleciła mi go znajoma i nie żałuję. I polecam dalej;)


Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr Michała. To świetny protetyk (opinia znajomych). Ja korzystałam z jego usług w zakresie endodoncji - przełamał moją dentofobię. Miły, kulturalny i rzeczowy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania