Adres

ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław
Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
71 773.....

Pschoterapia par i małżeństw • 160 zł

Poradnictwo psychologiczne • 120 zł

Psychoterapia dzieci • 120 zł +2 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem psychoterapeutą. Od 2004 roku pracuję z rodzinami, osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Jeśli doświadczasz problemów w relacj...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Psychologia - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • 4 letni kurs Psychoterapii systemowo-ericsonowskiej (w trakcie) - Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Roczny kurs Psychoterapii Zorientowanej na Proces - Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Pschoterapia par i małżeństw

160 zł


ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław

160 zł

Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca


Poradnictwo psychologiczne

120 zł


ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca


Psychoterapia dzieci

120 zł


ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca


Psychoterapia indywidualna

120 zł


ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca


Konsultacja psychologiczna

120 zł


ul. Zygmunta Krasińskiego 9, Wrocław

120 zł

Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca psychoterapia

U Pana Michała spędziłam 7 miesięcy które całkowicie odmieniły moje życie. Pomógł mi wyjść ze stanów depresyjnych oraz uwierzyć we własne możliwości. Dzięki niemu wypracowałam w sobie nowe postrzeganie i zrozumiałam skąd się brały moje frustracje. Teraz jestem niemal 3 miesiące po zakończeniu naszych spotkań i wiem że spotkanie Pana Michała było jednym z lepszych rzeczy, jakie mogły mi się przydarzyć.

Michał Kasprzyca

Bardzo się cieszę Pani Agnieszko i dziękuję za tę opinię.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

(English version follows)

Świetny psychoterapeuta. Miałam dużo róźnych doświadczeń z terapeutami i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Michał jest bardzo profesjonalny, empatyczny, konkretny, od razu szuka sedna sprawy i sposobów by rozwiązać i pomóc, przy tym będąc bardzo otwarty i wrażliwy. Przez moje pare sesji, dotarłam do konkretnego kolejnego ważnego kroku w moim życiu i odważyłam się wprowadzić zmiany, które pomagają mi się rozwijać i iść do przodu z moim życiem tak jak ja chcę. Serdecznie dziękuję Michał! I polecam każdemu kto szuka dobrego psychoterapeutę.

Michał is a great therapist. I've worked with many different types of therapists in the past, but was really happy to meet Michał. He's very professional, open, empathetic, and dives right in to help you find the answers you're looking for. I found his approach very constructive and solution-oriented, and he helped me find the courage to take the next important step in my life to help me live as I want to live. During the process, he was sensitive and open to feedback, which was also important. I really recommend working with Michał to anyone going through issues big or small. Thank you Michał!

Michał Kasprzyca

Thank you Mariae, I really appreciate this feedback. Good luck!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca konsultacje psychologiczne

Pan Michał jest bardzo empatycznym i uważnym terapeutą. Kilka wizyt pomogło mi podjąć ważne decyzje i uspokoić się. Pan Michał podszedł do moich problemów bardzo profesjonalnie, pomógł mi zrozumieć wiele emocji i podświadomych lęków.
Gorąco polecam!

Michał Kasprzyca

Dziękuję Pani Aleksandro za tę opinię. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

Pana Michała "poleciła" mi Koleżanka - jestem bardzo zadowolona zarówno z samych wizyt, jak i efektów po. Jako zalety: ilość potrzebnych wizyt ustalana na bieżąco, wg moich potrzeb; "prace domowe", które również pomogły uporać się z problemem; obiektywne uświadamianie w zakresie szeroko rozumianych emocji, a także sposób na ich przyjmowanie. Polecam, a sama na wszelki wypadek zachowuję numer do Pana Michała.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

Fachowa i szybka diagnoza problemu. Bez zbędnego naciągania na koszty i przedłużania terapii. Rzeczowa i konkretna pomoc. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

Pan Michał to bardzo uważny i życzliwy słuchacz, psycholog z praktycznym podejściem. Wspólne sesje pomogły mi zrozumieć źródła wielu moich problemów i wypracować skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi. Osiem miesięcy terapii sprawiły, że jestem pewniejszą siebie i spokojniejszą osobą. I przede wszystkim bardziej lubię samą siebie. Bardzo dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca konsultacja psychologiczna

Pan Michał jest niesamowicie ciepły i empatyczny, ale jednocześnie bardzo sprawnie moderował rozmowę podczas terapii małżeńskiej. Budzi dużo zaufania, wiec zdecydowaliśmy się kontynuować spotkania.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

Pan Michał oprócz tych oczywistych umiejętności jak indywidualne podejście, profesjonalizm, empatia jako jeden z niewielu psychoterapeutów (z którymi miałam już wcześniej okazje rozmawiać) nie zbagatelizował żadnej mojej sugestii, zdołał zauważyć początkowo skrywane przeze mnie szczegóły, które finalnie okazały się kluczowe w dojściu do zrozumienia, pogodzenia się z długo chowanymi i wypieranymi emocjami związanymi z traumatycznymi przeżyciami związanymi z ciężką chorobą, bardzo toksyczną relacją sprzed lat oraz niełatwą relacją z rodzicem.
Praca z Panem Michałem nad tym co już było, pozwala mi teraz patrzeć co jest i będzie, akceptując to jaka jestem.
Panie Michale bardzo dziękuję za spokój jaki mam oraz wskazówki jak sobie radzić z lżejszą już duszą :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Joanna

Michał Kasprzyca

Cieszę się, że lepiej się Pani czuje i bardzo dziękuję za tę opinię.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo rzeczowa, konkretna, w miłej atmosferze, przy pełnym zrozumieniu problemu, poczułam się lżejsza duchowo , otrzymałam wsparcie i wzmocnienie, pobudziła we mnie chęć do działania, aby przeciwstawić tym, którzy krzywdzą mnie i moją rodzinę.

Michał Kasprzyca

Dziękuję za tę opinię Pani Iwono.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca konsultacja psychologiczna

Pan Michał to profesjonalny specjalista fachowo podchodzący do każdego przypadku. Trafne spostrzeżenia pomogły mi zrozumieć problem i dzięki radom dobranym pod moją sytuację udało mi się z powodzeniem rozpocząć proces eliminacji kłopotu z którym się zwróciłem. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała ze względu na profesjonalne, pełne pozytywnej energii i indywidualne podejście do sprawy.

Michał Kasprzyca

Dziękuję za tę opinię Panie Tomaszu.
Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

104 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Opiszę niestety sytuacje moich przyjaciół. Otóż mają oni dwóch synów w wieku 8 i 5 lat ( tak m/w) Starszy niestety stważa rodzicom ( i nam przyjaciołom -naszym dzieciom) problemy wychowawcze. Otóż brak u niego empatii. NIe potrafi postawić się w sytuacji drugiej osoby. Nasze dzieci trochę na tym cierpią bo mimo wszystko są przywiązane do "kolegi",który potrafi zranić. Szykam w imieniu przyjaciół dobrego psychologa dziecięcego który zajmowałby się tym tematem. Pozdrawiam.
  Dodam,że temat drażliwy gdyż matka tych chłopców mimo ich złego zachowania-a w szczególności tego starszego nie widzi problemu,wręcz go faworyzuje,koloryzuje,tak jakby chciała uniknąć tematu,że jej syn żle się zachowuje.Nam przyjaciołom ciężko zwrócić uwage,bo boimy się,że żle to odbierze.

  Witam,

  Słyszę, że macie Państwo problem z trudnymi zachowaniami kolegi Waszych dzieci.

  Nie mam niestety jak polecić Państwu dobrego psychologa, gdyż nie dysponuję informacjami z jakiego miasta pochodzicie.
  Nie jestem także pewien w jaki sposób psycholog mógłby pomóc matce, która nie dostrzega problemu w zachowaniu swojego dziecka - taka osoba najzwyczajniej nie będzie potrzebowała wizyty u specjalisty.

  W Państwa sytuacji zachęcam do indywidualnej konsultacji u psychologa pod kątem wyposażenia własnych dzieci w mechanizmy radzenia sobie z raniącymi zachowaniami grupy rówieśniczej. W takim przypadku być może stanie się tak, że nieprzyjemne zachowania kolegi staną wyzwolą w Państwa dzieciach "psychiczne przeciwciała" - po prostu na tej sytuacji nauczą się jak mogą reagować, co to jest agresja itd.

  Na co w tej sytuacji ma Pani wpływ? Na wysłanie matki kolegi syna do psychologa, czy bardziej na spożytkowanie konfliktu dziecka do wyposażenia go na całe Jego życie w narzędzia do radzenia sobie w podobnych sytuacjach...

  Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty rodzinnego!

  Michał Kasprzyca

 • Dzien dobry,
  Szukam psychologa ktory specjalizuje sie w niskie poczucie wlasnej wartosci,w zaburzeniach w relacjach miedzyludzkich , w depresji i ktos kto moglby mi pomoc rozroznic emocje ktore sa potrzebne i emocje ktore sa objawami glebszych problem. Musi tez mowic po angielsu bo niestety nie bede mogla sie w pelni wyrazic po polsku.
  Hello, I am looking for a psychologist that specializes in low self esteem, social anxiety, depression and who could help me differenciate between emotions that are necessary, "normal" in daily life and emotions that are exagerated and influenced by deeper factors. It is important for me that this psychologist could speak english because unfortunately, I can't express myself fully in polish. Also,I read recently about symptoms of maladaptive daydreaming and I thought that it corresponded quite well to what i go through ( it might help with identifying my problems). Thank you very much for your attention and time

  Witam,

  Pracuję również w języku angielskim i jak najbardziej specjalizuję się w leczeniu wspominanych wyżej zaburzeń. Zapraszam na konsultację.

  Michał Kasprzyca

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem psychoterapeutą. Od 2004 roku pracuję z rodzinami, osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Jeśli doświadczasz problemów w relacj...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Psychologia - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • 4 letni kurs Psychoterapii systemowo-ericsonowskiej (w trakcie) - Wrocławski Instytut Psychoterapii
 • Roczny kurs Psychoterapii Zorientowanej na Proces - Akademia Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Dwuletni staż w Anglii w ośrodkach pomocy dzieciom i dorosłym z upośledzenym umysłowym, w domach dziecka, ośrodkach pomocy dzieciom cierpiącym na autyzm, w szpitalu psychiatrycznym The Deen Hospital Hassocks, BSS Social Care Brighton, Windsor Recruitment Londyn,

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski