Umów wizytę 1047 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Marii Zientary-Malewskiej 21
  10-305 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Kosultacja pediatryczna od 150 zł
  Holter ekg dzieci olsztyn od 160 zł
  Leczenie noworodków i niemowląt od 100 zł
  Frenotomia – podcięcie wędzidełka językowego po porodzie od 200 zł
  Konsultacja kardiologiczna (zawierajaca echo i ekg ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku od 160 zł
  Ekg - elektrokardiografia dzieci olsztyn od 50 zł
  Echo serca dzieci olsztyn od 160 zł
  Ocena układu sercowo naczyniowego sportowców od 160 zł

  więcej

 • Gabienet "ECHO "w Giżycku

  ul. Wilanowska 24
  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Echo serca dzieci olsztyn

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
244 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Gorąco polecam Pana doktora. Bardzo rzetelnie podchodzi do badania, ma świetne podejście do dzieci, nawet tych najmniejszych.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Michał to lekarz z powołania, bardzo dobre podejście do dzieci, wizyta bezstresowa, bez pośpiechu. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, rzetelny opis stanu zdrowia dziecka. Szczerze polecam jako pediatrę i kardiologa!

 • P
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Polecam bardzo serdecznie.Podejscie do dzieci poprostu rewelacja , plus mega dokladnosc przy badaniu I fachowosc.Jesli juz trzeba sie leczyc lub diagnozowac to tylko u Pana doktora.

 • M
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna

  Polecam serdecznie. Już dawno żaden lekarz nie zyskał mojego zaufania podczas pierwszej wizyty. Na wizytę nie czekaliśmy długo, dowiedzieliśmy się wszystkiego bez dopytywania. Cena wizyty adekwatna do jej jakości.

 • Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Pan doktor przesympatyczny z super podejściem do dziecka. Kontakt rewelacyjny. Bardzo dziękujemy za udzielona pomoc i zaangażowanie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: bilans 4latka

  Lekarz sympatyczny z podejściem do dzieci. Podczas rozmowy rzetelnie odpowiada na pytania rodzica. Nasza wizyta była prostym bilansem 4latka ale przebiegła konkretnie i fachowo. Wierze że doktor jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie kardiologi i chorób dziecięcych ponieważ wzbudza zaufanie rodzica już na pierwszej wizycie. Gabinet o dobrym standardzie , przyjazny maluchom! W małm ekraniku lecą bajeczki , dostępne są również książeczki w poczekalni. W razie potrzeby Chętnie będziemy zaglądać do tego pediatry. Można rzec spokojnie lekarz z powołania o wielkiej wiedzy!

 • Znakomite podejście do małego pacjenta. Ciekawa konwersacja z dzieckiem skutkuje tym, że maluch zapomina o tym, że jest w gabinecie lakarskim i zamienia się w przyjazną pogadankę. Lekarz przyjazny dziecku. Polecam bez cienia wątpliwości.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz,miły i z bardzo dobrym podejściem do dzieci.Udziela wyczerpujących odpiwiedzi.Z czystym sumieniem polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: szmery w okolicach serca u córki

  Polecam. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy po badaniu, odpowie na wszelkie pytania. Bardzo miły Pan doktor, który zna się na swojej pracy.

 • B
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: bilans zdrowia

  Byliśmy na konsultacji tzw.bilans 2 latka.Polecam serdecznie pana doktora. Świetne podejście do dziecka i bardzo dobra komunikacja z rodzicem.Każda wątpliwość wyjaśniona.

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).