Umów wizytę 1488 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Marii Zientary-Malewskiej 21
  10-305 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja kardiologiczna (zawierajaca echo i ekg ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku od 160 zł
  Ekg - elektrokardiografia dzieci olsztyn od 50 zł
  Echo serca dzieci olsztyn od 160 zł
  Ocena układu sercowo naczyniowego sportowców od 160 zł
  Kosultacja pediatryczna od 100 zł
  Holter ekg dzieci olsztyn od 160 zł
  Leczenie noworodków i niemowląt od 100 zł
  Frenotomia – podcięcie wędzidełka językowego po porodzie od 200 zł

  więcej

 • Gabienet "ECHO "w Giżycku

  ul. Wilanowska 24
  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Sposoby płatności
  Gotówka

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
237 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz,miły i z bardzo dobrym podejściem do dzieci.Udziela wyczerpujących odpiwiedzi.Z czystym sumieniem polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: szmery w okolicach serca u córki

  Polecam. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko wytłumaczy po badaniu, odpowie na wszelkie pytania. Bardzo miły Pan doktor, który zna się na swojej pracy.

 • B
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: bilans zdrowia

  Byliśmy na konsultacji tzw.bilans 2 latka.Polecam serdecznie pana doktora. Świetne podejście do dziecka i bardzo dobra komunikacja z rodzicem.Każda wątpliwość wyjaśniona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Bardzo kompetentny specjalista. Na wstępie potrafił zdiagnozować przyczynę nawracających infekcji dróg oddechowych mojego 5 letniego syna. Profesjonalne podejście do małego pacjenta, rzeczowo tłumaczył przebieg dokonywanych badań rodzicowi. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo, wywiad z rodzicem również. Jako rodzic bardzo polecam Pana doktora wszystkim zatroskanym rodzicom, którzy rozkładają ręce i są bezradni na przypadłości dotykające ich maluszków. Pan doktor dzięki swojej fachowej wiedzy, umiejętnościom, postawie a dodatkowo powołaniu do służenia małym pacjentom na pewno pomoże.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Pan Dr bardzo życzliwy, ma świetne podejście do dzieci (byłam z 4-latką). Konkretny, dobry fachowiec, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Rozwiał moje wątpliwości i podpowiedział w kilku kwestiach. Serdecznie polecam - oby więcej takich lekarzy.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: wizyta z chorym dzieckiem

  Świetny kontakt z rodzicem i dzieckiem, bardzo milo i konkretnie, co bardzo cenie podczas wizyt lekarskich. Lekarz bardzo miły i kompetentny, rozwiewa wszelkie wątpliwości, dokładnie i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna (zawierajaca ECHO i EKG ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelnie przeprowadzone badanie, krótki termin oczekiwania na wizytę. Polecam.

 • T
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: podejrzenie preekscytacji serca

  Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Rzeczowo i przystępnie odpowiadał na pytania zaniepokojony rodziców, zaoferował pomoc w dalszej diagnozie, nawiązał kontakt z synem, na wizycie czuliśmy, że nie jesteśmy kolejnym numerem do odhaczenia.
  Polecam!

 • H
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kontrola kardiologiczna

  Pan doktor przeprowadzil badanie kardiologiczne naszego syna. Przy okazji zwracał również uwagę na ogólny stan zdrowia dziecka oraz jego rozwój. Jasno tłumaczył nam wszystkie czynności oraz ich rezultaty. Syn bardzo dobrze czuł się w gabinecie. Byliśmy zaskoczeni niezwykle sprawnym przebiegiem wizyty. Serdecznie polecamy!

 • Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo polecam. Bardzo fajny i miły kontakt z rodzicem, a podejście do dziecka jeszcze lepsze. Jeden z nielicznych lekarzy, który ma takie super podejście do dziecka (7 miesięcznego).

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).