Pytania pacjentów (6)

 • Alergia, słabe przybieranie na wadze

  Witam,synek 11,5 miesiąca słabo przybiera na wadze mając 5 miesięcy ważył 8 kg obecnie 8.700.W ciągu dnia oddaje 2-3 luźne stolce.Na skórze suche plamy.Podejrzenie alergii pokarmowej.Syn ma dietę selektywną, nie podaje pomidorów, ryb i owoców małopestkowych .Podaje MM Babilon profutura.Nie wiem co dalej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Polecam wizytę ou gastroenterologa dziecięcego np .Prof .Cyrta ze szpitala dziecięcego .Pozdrawiam Michał Brożyna

 • Echo serca u dziecka

  Witam serdecznie
  Czy jest szansa zrobienia echa serca dla 20 miesięcznego dziecka? Pediatra wysłuchał u córki delikatne szmery i zaproponował abyśmy zrobili takie badanie. Jesteśmy z Giżycka i jeśli jest taka możliwość to chcielibyśmy zrobić je tam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  W Villmedzie w Giżycku można się zarejestrować .Pozdrawiam Michał Brożyna

 • Jak dawkowac Vivomixx u dziecka

  Witam
  Pani w aptece poleciła mi probiotyk Vivomixx podobno dobry jest dla dziecka które często choruje. Ale nie wiem czy mogę go podać bo moja córeczka ma 2,5 roku i czy jest naprawdę skuteczny.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Przykro mi ale to ściema.Nie ma cudownych leków podnoszących odporność.(nie mówię oczywiście o szczepionkach )..Przepraszam ze jestem tak bezpośredni . Pozdrawiam Michał Brozyna ;)

 • Bilans 3 latka

  Witam czy przeprowadza Pan bilans kilkulatka? Ogólna ocena stanu zdrowia itp Mieszkam w Anglii a tu w ogóle nie przeprowadzają tego typu badań i chciałabym się dowiedzieć czy rozwój fizyczny przebiega prawidłowo.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Przeprowadzam ;)

 • problemy z wypróżnianiem u dziecka

  Witam, nasza córka ma 7 miesięcy i problemy z wypróżnieniem się. Stosujemy w diecie dużo owoców: jabłka, śliwki, babcine metody jak woda przygotowana i nic to w zasadzie nie daje. Jak jest sytuacja kryzysowa jesteśmy zmuszeni dać czopki na poślizg, ale mamy obawę, że dziecko może się do nich za bardzo… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Przepraszam że tak pózno odpisuje ale miałem straszny nawał roboty i poprostu nie wyrabiałem ....
  zakładam ze dziecko waży ok 8-9 kg
  Trzeba kupić lek Dicopeg junior w saszetkach po 5 greamów… Więcej

 • Czy nadal Pan wykonuje echo serca w Giżycku?

  Witam Pana
  Mój syn jest po operacji kręgosłupa wykonanej w styczniu br. Musi mieć zrobione echo serca po przebytej operacji. Syn ma 16 lat.
  Czy jest możliwość wykonania echa serca przez pana w Giżycku ( jesteśmy z Kętrzyna) do 21stycznia 2017 roku?
  Ewa

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Nie ma problemu .W Giżycku przyjmuje 14.01.2017.proszę zadzwonić pod numer Villmedu i tam zarejestrować syna .Powinny być miejsca .Gdyby nie było to proszę się powołać na mnie i żeby Panie dopisały do… Więcej