Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident Inny

Oby świat miał więcej tego typu specjalistów. Dr Michał Benedyk to nie tylko świetny stomatolog, ale lekarz który podchodzi do leczenia człowieka kompleksowo. Uświadomił mi i mojemu dziecku jak ważna jest profilaktyka zębów, moja mama żałuje że nie trafiła do Pana Doktora wcześniej. Doktor jako jedyny podjął się leczenia mojego przypadku - ostry stan zapalny zębów po aparacie ortodontycznym, uratował mi życie, gdyż w takim stanie nie byłam nigdy, mimo ogromnego cierpienia nikt inny nie udzielił mi pomocy. Doktor wykazał się przy tym ogromną wiedzą, zrozumieniem, empatią, profesjonalizmem oraz Dobrocią Serca, której tak często dzisiaj u lekarzy brak... Wspaniały człowiek z holistycznym podejściem do człowieka, polecam w przypadkach choroby okluzyjnej czy bruksizmu, z podejściem do dzieci (u córeczki wykrył próchnicę pod źle założona plombą w innym gabinecie), w gabinecie używa najwyższej jakości materiałów. Polecam gorąco gabinet Dr Bendyka. W gabinecie Doktora leczy się nie tylko cała moja rodzina ale i znajomi i ich rodziny:-)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

Bardzo dobry lekarz. Fachowiec z najwyższej półki. Delikatny co w tej specjalizacji daje pacjentowi niesamowity komfort. Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Znakomity specjalista, oby więcej takich było w innych specjalnościach. Patrzy na zęby w sposób kompleksowy, jedyny dentysta który uświadomił mi jak ważna jest profilaktyka. Używa najlepszych materiałów, leczy nie tylko próchnicę, ale to wspaniały diagnostyk jeśli chodzi o wady zgryzu. Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr M. Benedyk to wyjątkowy lekarz i przemiły człowiek.Od czasu naszej znajomości , wizyta u stomatologa przestała być stresem, - nie kojarzy się już z bólem i męczarnią!Ponadto, potwierdzam,że Pan Doktor korzysta z najlepszych materiałów i sprzętu!Wizyta u dr M. Benedyka to gwarant najwyższego poziomu oferowanych usług, gorąco polecam!!!


G

Naprawde warto wydać troche więcej kasy i mieć spokokój na następne 10 lat,Pan Benedyk to klasa sama w sobie.Właśnie na wiosne się wybieram po prawie 8 latach bez stresu.Lukas LombardA
Użytkownik zweryfikowany

jeszcze takiego stomatologa nie widziałem. Najważniejsze jest podejście do pacjenta jak i sama praca Pana Benedyka. A pieniądze ?! nie ważne że dużo, wolę zapłacić raz i mieć b.dobrze zrobione. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej w tym gabinecie.


znakomty dentysta, stosuje najlpeszy sprzęt, chodzę do niego bez najmniejszego stresu, nigdy nic mnie nie bolało w trakcie ani po zabiegu. bardzo dobre podejście do klineta i najwyższy poziom wykonwyanchy usług.
jeden mały minus to cena, którą trzeba zapłacić, ale jeśli się ma możliwość , to naprawdę warto


P

PO PROSTU WYŚMIENITY DENTYSTA. POLECAM.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania