mgr

Paulina Szczechowicz

Dietetyk

111 opinii +dodaj

Umów wizytę 2623 odwiedziny w ciągu 30 dni

Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Studio Zen SPA

  Piątkowska 122, Stare Miasto
  61-001 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Indywidualna dieta 7-dniowa z możliwością powtarzania 150 zł
  Indywidualna dieta 28-dniowa z możliwością powtarzania 400 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 7-dniowa 210 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 28-dniowa 460 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 14-dniowe 500 zł
  Wizyta kontrolna dla 2 osób 60 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 4 dni 150 zł
  Konsultacja dietetyczna (bez diety) 100 zł
  Konsultacja dietetyczna (przed dietą) 60 zł
  Indywidualna dieta 14-dniowa z możliwością powtarzania 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (przed dietą) 100 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 14-dniowa 310 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 7-dniowe 350 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 28-dniowe 700 zł
  Indywidualna dieta protokół autoimmunologiczny 200 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 8 dni 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (bez diety) 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
111 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: zbyt duża waga

  Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pani Pauliny. Na początku wizyty wita człowieka pełna ciepła uśmiech, który zachęca do szczerego zreferowania problemu, po dokładnym wywiadzie i pomiarach otrzymujemy dietę idealnie dopasowaną do danych gustów i preferencji. Co ważne, nie jest to dieta sztywna a elastyczna - którą można przekształacać i tworzyć wiele smacznych dań - oczywiście z zachowaniem proporcji i gramatury :) a co najważniejsze - dieta przynosi efekty! Naprawdę polecam!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy trawienne

  polecam gorąco Panią Paulinę, to doskonały dietetyk , wydawało mi się że już nigdy nie poczuję się dobrze, ciągle miałam problemy trawienne, czułam się słabo, bolała mnie głowa i niestety moje wyniki morfologi też nie były zadowalające . Zdiagnozowano u mnie niedokwaśność żołądka... Nie dostałam żadnych rad jeżeli chodzi o dietę. Koleżanka poradziła mi żebym poszła do dietetyka, bo przecież służy on pomocą nie tylko wtedy kiedy chcesz schudnąć. Umówiłam się na wizytę. Pani Paulina przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad przyjrzała się wszystkim moim wynikom. A następnie opracowała dla mnie dietę. Dieta zawierała produkty, które powinna spożywać, ale też sposób przygotowania posiłków i zasady jedzenia. Zaczęłam przestrzegać tej diety i muszę przyznać że po miesiącu poczułam znaczącą różnicę. Problemy trawienne ustąpiły, tak samo jak bóle głowy, moje wyniki poszły w górę, czuję że mam więcej energii. Polecam Panią Paulinę naprawdę to osoba której warto zaufać!

 • J
  Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Jako osoba, która w miarę regularnie uczęszcza na siłownię, a jednocześnie walczy z nadmiernymi kilogramami potrzebowałem dobrej dietetyczki, która posiada bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie. U Pani Pauliny to znalazłem. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu kto walczy z uporczywą, powracającą nadwagą. Pozdrawiam Pani Paulino i do zobaczenia.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Zawsze miałem problem z lekką nadwagą. Nie miałem pojęcia jak się zabrać do diety. Postanowiłem poszukać pomocy u Pani dietetyk. Myślałem, że dieta to są tylko wyrzeczenia. U Pani Pauliny dieta nie jest wcale męcząca. Pani jest bardzo miła i rozumie moje uwagi do których się dostosowuje. Po kliku tygodniach widać efekty. Teraz wiem, że ograniczenia tylko są w mojej głowie. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wszystko przebiegło pomyślnie. Wizyta jak najbardziej na plus. Pani Paulina jest fachowcem w swojej branży i potrafi pomóc. Przekonałem się na własnej osobie. Dieta była odpowiednio dobrana i przede wszystkim bardzo smaczna. Pani zaleciła jeszcze dużo więcej ruchu.
  Na razie jest dobrze. Będę wracał na kontrolę przynajmniej raz w miesiącu. Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: powrót do wagi po ciąży

  polecam gorąco panią Paulinę po ciąży byłam załamana myślałam że nigdy nie odzyskam sylwetki. Pani Paulina bardzo mi pomogła przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, pytania dotyczyły nie tyko diety ale też stylu życia . Opracowana przez nią dieta była przede wszystkim bardzo prosta w wykonaniu i uwzględniała moje upodobania żywieniowe. Przestrzegałam jej i udało się ! W końcu mieszczę się w ukochane jeansy sprzed ciąży!

 • A
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: dieta

  W ciągu ostatnich czterech miesięcy zrzuciłam 12 kg. Dieta była idealnie przystosowana do moich potrzeb i przede wszystkim była smaczna.
  Pani Paulina zna się na rzeczy i jest godną polecenia dietetyczką. Mam wielka nadzieję, że razem osiągniemy wymarzony cel. Serdecznie polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: konsultacja dietetyczna dla 2 osób (przed dietą)

  Byłem na pierwszej wizycie razem z żoną. Jesteśmy bardzo zbudowani profesjonalizmem Pani Pauliny. Szczegółowy wywiad i dobre rady. Czekamy na dietę i do dzieła!

 • M
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: dieta

  Długo szukałam profesjonalnej dietetyczki. Aż do pierwszego spotkania z Panią Pauliną. Pierwsza wizyta odbyła się w miłej, przyjaznej atmosferze. Co najlepsze Pani Paulina przede wszystkich słucha pacjenta i dlatego jest w pełni profesjonalistką w tym czym się zajmuje. Dieta w stu procentach przemyślana i w pełni satysfakcjonująca moją osobę. Naprawdę polecam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Bardzo profesjonalnie zostaliśmy obsłużeni. Zalecenia dane przez Panią doktor rzeczywiście przyniosły rezultaty i zrobiły dużą różnicę pomiędzy tym co było, a co jest. Chodzę od 4 miesięcy raz na 2 tygodnie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja

  Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Specjalizuje się w przygotowywaniu indywidualnych jadłospisów opartych na dogłębnym wywiadzie żywieniowym obejmującym stan zdrowia, tryb życia oraz preferencje smakowe.

  Bezpośredni kontakt: paulinaszczechowicz@gmail.com

  Płatność za konsultację oraz diety możliwa jest wyłącznie gotówką, na pierwszej wizycie.

  Poradnia mieści się w studio Zen SPA przy ul. Piątkowskiej 122

  UWAGA! Od dnia 1.03.2018 umówienie na wizytę możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uregulowaniu należności (60zł za konsultację dietetyczną, 40zł za wizytę kontrolną, 100zł za konsultację dla 2 osób, 60zł za wizytę kontrolną dla 2 osób) na konto bankowe. W ciągu 24 godzin od zapisania się na wizytę (mailowo, telefonicznie lub poprzez kalendarz online) należy dokonać przelewu za wybraną usługę na konto bankowe (w tytule podając imię i nazwisko osoby, na którą dokonana została rezerwacja):

  Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz
  mBank 24114020040000350274297159

  Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać mailowo na adres paulinaszczechowicz@gmail.com. W przypadku braku otrzymania przelewu bądź jego potwierdzenia 24h po zapisie rezerwacja wizyty jest anulowana.

  Termin umówionej wizyty można bezpłatnie zmienić do 48 godzin przed umówionym spotkaniem. W przypadku zmiany mniej niż 48 godzin przed umówionym spotkaniem wizytę należy ponownie opłacić.

  Istnieje również możliwość skorzystania z usługi dietetyk online - szczegóły na stronie internetowej.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Medycyna sportowa
 • Pediatria
 • Alergologia
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
więcej

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
 • Certyfikowana Akademia Dietetyka

Publikacje

 • Marskość wątroby - przyczyny, objawy i postępowanie dietetyczne, Poznań 2013