mgr

Paulina Szczechowicz

Dietetyk

129 opinii +dodaj

Umów wizytę
1 862 odwiedziny w ciągu 30 dni

Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Studio Zen SPA

  Piątkowska 122, Stare Miasto
  61-001 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Indywidualna dieta 7-dniowa z możliwością powtarzania 150 zł
  Indywidualna dieta 28-dniowa z możliwością powtarzania 400 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 7-dniowa 220 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 28-dniowa 470 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 14-dniowe 500 zł
  Wizyta kontrolna dla 2 osób 60 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 4 dni 150 zł
  Konsultacja dietetyczna (bez diety) 100 zł
  Konsultacja dietetyczna (przed dietą) 70 zł
  Indywidualna dieta 14-dniowa z możliwością powtarzania 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (przed dietą) 100 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 14-dniowa 320 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 7-dniowe 350 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 28-dniowe 700 zł
  Indywidualna dieta protokół autoimmunologiczny 200 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 8 dni 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (bez diety) 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
129 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Pani Paulina posiada bardzo dużą wiedzę na temat odchudzania, zdrowego odżywiania, którą przekazuje bardzo zrozumiale. Oprócz praktycznych porad, bardzo dobrze dobranego jadłospisu i wyjaśnień dotyczących odżywiania dla mnie istotne było wparcie, co dla osób o średniej motywacji jest bardzo istotne. Początek odchudzania wydaje się trudny, ale pani Paulina jest w stanie przekonać, że kilka miesięcy na przestrzeni lat nie jest tak tak długim czasem jak nam się wydaje. Kilogramy giną, a świadomość zdrowego odżywiania pozostaje:) Polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadwaga

  Miałam problemy z nadwagą, nie było ona przesadnie duża, ale na tyle duża, że czułam się źle w swoim ciele. Wizyta u dietetyka - Pani Pauliny Szczechowicz była strzałem w dziesiątkę. Schudłam sporo, a dieta, która była dla mnie rozpisana była dobrze dopasowana do moich upodobań. Bardzo polecam tę Panią dietetyk.

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Bardzo dobry i kompetentny dietetyk z dużym doświadczeniem. Pani Paulina ma indywidualne, troskliwe podejście do pacjenta, co rzadko się zdarza, jest świetnym specjalistą. Polecam wszystkim, szczególnie z dietą w chorobie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odchudzanie po ciąży

  moja ciąża przebiegała z licznymi komplikacjami, dlatego musiałam leżeć a co za tym idzie bardzo dużo przytyłam. Źle czułam się ze wszystkimi dodatkowymi kilogramami, a samodzielne próby zgubienia ich nie przyniosły rezultatu. Na podstawie opinii z internetu wybrałam Panią Paulinę i była to dobra decyzja. Już w trakcie pierwszej rozmowy bardzo szczegółowo wypytała mnie o wszystkie moje przyzwyczajenia dietetyczne i styl życia bardzo dbała o mój komfort emocjonalny. To był bardzo dobra rozmowa która zmotywowała mnie do działania Opracowana dieta w stu procentach mi pasuje bo jest smaczna i bardzo prosta, a przy małym dziecku nie mam wiele czasu na przygotowywanie posiłków i zakupy. Po trzech miesiącach stosowani jest dużo lepiej. W końcu wracam do mojej sylwetki!

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Miałam nadwagę, przeszkadzało mi to bardzo i dlatego postanowiłam skorzystać z dietetyka. Pani Paulina rozpisała mi dietę, która pasowała do moich upodobań, oraz mojego trybu życia jaki prowadzę. Dieta przyniosła efekty, których oczekiwałam. Wciąż jestem na diecie od Pani Pauliny, chudnę dalej i wszystko idzie w dobrym kierunku.

 • Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: osłabienie po chorobie

  ostatnia zima była dla mnie bardzo ciężka ponieważ dużo chorowałam i dłuższy czas musiałam przyjmować antybiotyki, a potem się zaczęło niby byłam zdrowa ale na nic nie miałam siły , normalne codzienne czynności był wielkim wyzwanie nie wiedziałam co robić i gdzieś usłyszałam takie zdanie jesteś tym co jesz, więc postanowiłam udać się do dietetyka po poradę. Pani Paulina dokładnie wypytała mnie o wszystkie problemy zdrowotne oraz o samopoczucie. Rozmowa była bardzo serdeczna. Przygotowana dieta jest fajna bo nie wymaga wiele wysiłku a dania są smaczne. Po tygodniu stosowania poczułam różnicę. Z każdym dniem miałam coraz więcej siły i pogody ducha. Na prawdę ważne jest to jak się odżywiamy a do dietetyka takiego jak Pani Paulina warto pójść nie tylko po dietę odchudzającą!

 • S
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: nadwaga

  Miałem nadwagę, która mnie od dłuższego czasu irytowała i zmniejszała pewność siebie. Pani Paulina rozpisała mi dietę, po 2 miesiącach są już efekty, które są widoczne naprawdę. Jestem bardzo zadowolony z tej diety, działam dalej i trzymam się jej nieustannie. Wielkie podziękowania dla Pani Pauliny.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: walka z nadwagą

  od dłuższego czasu zmagam się z nadwagą wypróbowałem kilka diet i staram się być aktywny fizycznie jednak efekty moich starań były marne. Szczerze straciłem już nadzieję że uda mi się kiedykolwiek schudnąć. Panią Paulinę poleciła mi przyjaciółka, rozmowa z nią bardzo mi pomogła. Po raz pierwszy czułem , że ktoś jest po mojej stronie i bardzo mu zależy żeby mi się udało. Zaproponowana dieta bardzo mi odpowiada bo uwzględnia moje przyzwyczajenia oraz jest bardzo prosta w stosowaniu. Po miesiącu stosowania widzę pierwsze efekty. Polecam gorąco

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Jestem akurat po 3 miesięcznej diecie jaką przygotowała dla mnie pani Paulina. Na wadze dzięki niej już jest 5 kg miej, a będzie jeszcze więcej. Za 4 miesiące mam własny ślub, także jest to dla mnie ogromną motywacją do tego aby zgubić parę kg. Jeszcze raz dziękuję Pani Paulinie za wsparcie i pyszny jadłospis.

 • Ł
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadwaga

  Miałem nadwagę, głównie za dużo tłuszczyku przybyło w brzuchu i udach. Pani Paulina dobrała dietę dostosowaną do mojego stylu życia i upodobań, jestem bardzo wdzięczny za wszystko. Zrzuciłem zbędne kilogramy i w końcu wyglądam znacznie korzystniej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja

  Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Specjalizuje się w przygotowywaniu indywidualnych jadłospisów opartych na dogłębnym wywiadzie żywieniowym obejmującym stan zdrowia, tryb życia oraz preferencje smakowe.

  Bezpośredni kontakt: paulinaszczechowicz@gmail.com

  Płatność za konsultację wymagana jest przed wizytą (przelewem bankowym). Płatność za diety możliwa jest wyłącznie gotówką, na pierwszej wizycie. Dieta przygotowywana jest w ciągu 7 dni od wizyty i przesyłana mailowo.

  Poradnia mieści się w studio Zen SPA przy ul. Piątkowskiej 122

  UWAGA! Umówienie na wizytę możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uregulowaniu należności (70zł za konsultację dietetyczną, 40zł za wizytę kontrolną, 100zł za konsultację dla 2 osób, 60zł za wizytę kontrolną dla 2 osób) na konto bankowe. W ciągu 24 godzin od zapisania się na wizytę (mailowo, telefonicznie lub poprzez kalendarz online) należy dokonać przelewu za wybraną usługę na konto bankowe (w tytule podając imię i nazwisko osoby, na którą dokonana została rezerwacja):

  Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz
  mBank 24114020040000350274297159

  Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać mailowo na adres paulinaszczechowicz@gmail.com. W przypadku braku otrzymania przelewu bądź jego potwierdzenia 24h po zapisie rezerwacja wizyty jest anulowana. Płatności za jadłospis dokonuje się (wyłącznie gotówką) w gabinecie podczas wizyty.

  Termin umówionej wizyty można bezpłatnie zmienić do 24 godzin przed umówionym spotkaniem. W przypadku zmiany mniej niż 24 godzin przed umówionym spotkaniem wizytę należy ponownie opłacić.

  Istnieje również możliwość skorzystania z usługi dietetyk online - szczegóły na stronie internetowej.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Medycyna sportowa
 • Pediatria
 • Alergologia
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
więcej

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
 • Certyfikowana Akademia Dietetyka

Publikacje

 • Marskość wątroby - przyczyny, objawy i postępowanie dietetyczne, Poznań 2013