mgr

Paulina Szczechowicz

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

149 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Stały rozwój zawodowy
Skuteczność leczenia
Pomoc przy odchudzaniu

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Studio Zen SPA

  Piątkowska 122, Stare Miasto
  61-001 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Indywidualna dieta 7-dniowa z możliwością powtarzania 150 zł
  Indywidualna dieta 28-dniowa z możliwością powtarzania 400 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 7-dniowa 250 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 28-dniowa 500 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 14-dniowe 550 zł
  Wizyta kontrolna dla 2 osób 80 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 4 dni 150 zł
  Konsultacja dietetyczna (bez diety) 150 zł
  Konsultacja dietetyczna (przed dietą) 100 zł
  Indywidualna dieta 14-dniowa z możliwością powtarzania 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (przed dietą) 150 zł
  Konsultacja dietetyczna + indywidualna dieta 14-dniowa 350 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 7-dniowe 400 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób + indywidualne diety 28-dniowe 750 zł
  Indywidualna dieta protokół autoimmunologiczny 200 zł
  Indywidualna dieta eliminacyjno-rotacyjna 8 dni 250 zł
  Konsultacja dietetyczna dla 2 osób (bez diety) 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
149 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: dieta w ciąży

  W czasie ciąży cierpiałam na anemię, a ponieważ mam uczulenie na żelazo, suplementacja nie była rozwiązaniem dla mnie. Bardzo martwiłam się o zdrowie mojego dziecka, koleżanka poleciła m i Panią Paulinę, ponieważ jej pomogła wyjść z anemii. Pani Paulina opracował dla mnie dietę, bardzo smaczna i prosta w przygotowaniu, co ważne dieta nie była monotonna, czego się spodziewałam. Wyniki poprawiły się już po miesiącu stosowania, a moja córeczka urodziła się zdrowa.

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pani Paulina dokładnie wysłuchała wszystkiego, co miałam do powiedzenia, odpowiedziała na moje pytania i zaproponowała dalszy plan działania. Wizyta kontrolna za 3 tygodnie i wtedy okaże się, jakie mamy rezultaty "wagowe" :)

 • Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: walka z nadwagą

  Rzucenie papierosów zaowocowało dodatkowymi kilogramami, z których wcale nie byłem zadowolony. Próbowałem poradzić sobie na własną rękę, ale kończyło się na dwóch czy trzech dniach diety, a potem przychodził kryzys i znowu lądowałem przy stole pełnym smakołyków. Na szczęście na mojej drodze pojawiła się Pani Paulina i pomogła mi rozwiązać ten problem. Rozmowa była bardzo szczegółowa, ale przyjacielska, w końcu czułem, że mam kogoś po mojej stronie. Dieta bardzo mi pasuje jest prosta, szybka i tania. A najważniejsze nie chodzę głodny, nie mam napadów wilczego apetytu i chudnę.

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Pani Paulina to specjalista, który zdecydowanie zna się na rzeczy i wie co robi. Jest też osobą przemiłą, uśmiechniętą i kulturalną. Nie poczułam się źle ani nieswojo. Po prostu zostałam potraktowana jak człowiek a nie kolejne zero na koncie. Dostałam dużo cennych wskazówek. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zamówiłam dietę i wracam za miesiąc!

 • Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: problemy zdrowotne

  w końcu mogę cieszyć się latem, mam mnóstwo energii i jestem pozytywnie nastawiona do życia, a wszystko to dzięki Pani Paulinie! Choruję na zaburzenia tarczycy od lat i myślałam że jestem skazana na życie na pół gwizdka jednak okazało się że zdrowa dieta może bardzo skutecznie pomóc w terapii. Polecam Panią Paulinę wszystkim, którzy mają problemy ze zdrowiem ma bardzo duża wiedzę jak dietą wspomóż leczenie

 • K
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: powrót do wagi po ciąży

  po ciąży bardzo chciałam wrócić do wagi, a ponieważ karmiłam nie chciałam zaszkodzić dziecku. Pni Paulina ułożyła dla mnie dietę, która z jednej strony pozwala mi gubić kilogramy, a z drugiej mięć pewność że maleństwo dostaje wszystko co trzeba. A co jeszcze bardzo ważne wszystkie posiłki przygotowuję szybciutko z produktów które można znaleźć w osiedlowym markecie, a to bardzo ważne dla młodej mamy, która jest w ciągłym niedoczasie

 • K
  Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Dieta okazała się skuteczna. Zrzuciłam niepotrzebne kilogramy. Pani Paulina znakomicie dobrała mi dietę, pasowała idealnie do mojego codziennego stylu życia.

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Bardzo polecam Panią Paulinę jako dietetyka, widać że dietetyk z powołania. Pomogła mi zrzucić ponad 10 kilo w ciągu roku za co jestem jej ogromnie wdzięczny i oczywiście Polecam.

 • S
  Lokalizacja: Studio Zen SPAUsługa: nadwaga

  warto, Pani Paulina to miła i sympatyczna osoba, która ma bardzo duża wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Pod czas wizyty, a raczej rozmowy bardzo dużo czasu poświecą na zebranie materiału dotyczącego stanu zdrowia oraz nawyków żywieniowych i ulubionych potraw. Jest bardzo zaangażowana, pierwsza uwierzyła, że uda mis się schudnąć to było dla mnie bardzo motywujące. Po za tym dieta super ponieważ uwzględniała moje upodobania, a przede wszystkim przygotowanie posiłków nie wymaga dużo wysiłku ! A efekty diety cieszą z każdym dniem

 • Lokalizacja: Studio Zen SPA

  Pani Paulina to bardzo miła i sympatyczna osoba . Dopasowała moją dietę do stanu zdrowia i wytłumaczyła jak mam się do niej stosować . Bardzo polecam panią Paulinę , gdyż ma ona ogromną wiedzę na temat zdrowego odżywiania , którą potrafi przekazać pacjentowi .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wszystkie aktualne i dostępne terminy wizyt oraz bezpośredni numer telefonu na stronie www.poradnia-dietetyczna.com.pl/rejestracja

  Dietetyk kliniczny i sportowy z 8-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka dietetyki na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Specjalizuje się w przygotowywaniu indywidualnych jadłospisów opartych na dogłębnym wywiadzie żywieniowym obejmującym stan zdrowia, tryb życia oraz preferencje smakowe.

  Bezpośredni kontakt: paulinaszczechowicz@gmail.com

  Płatność za konsultację wymagana jest przed wizytą (przelewem bankowym). Płatność za diety możliwa jest wyłącznie gotówką, na pierwszej wizycie. Dieta przygotowywana jest w ciągu 7 dni od wizyty i przesyłana mailowo.

  Poradnia mieści się w studio Zen SPA przy ul. Piątkowskiej 122

  UWAGA! Umówienie na wizytę możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uregulowaniu należności (100 lub 150zł za konsultację dietetyczną, 50zł za wizytę kontrolną, 150zł za konsultację dla 2 osób, 80zł za wizytę kontrolną dla 2 osób) na konto bankowe. W ciągu 24 godzin od zapisania się na wizytę (mailowo, telefonicznie lub poprzez kalendarz online) należy dokonać przelewu za wybraną usługę na konto bankowe (w tytule podając imię i nazwisko osoby, na którą dokonana została rezerwacja):

  Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz
  mBank 24114020040000350274297159

  Potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać mailowo na adres paulinaszczechowicz@gmail.com. W przypadku braku otrzymania przelewu bądź jego potwierdzenia 24h po zapisie rezerwacja wizyty jest anulowana. Płatności za jadłospis dokonuje się (wyłącznie gotówką) w gabinecie podczas wizyty.

  Termin umówionej wizyty można bezpłatnie zmienić do 24 godzin przed umówionym spotkaniem. W przypadku zmiany mniej niż 24 godzin przed umówionym spotkaniem wizytę należy ponownie opłacić.

  Istnieje również możliwość skorzystania z usługi dietetyk online - szczegóły na stronie internetowej.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Medycyna sportowa
 • Pediatria
 • Alergologia
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy
 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia
 • Endokrynologia
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
 • Certyfikowana Akademia Dietetyka

Publikacje

 • Marskość wątroby - przyczyny, objawy i postępowanie dietetyczne, Poznań 2013