Adres

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Lendziona 3a/2, Gdańsk (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
58 765.....

Konsultacje psychologiczne (od 120 zł)

Psychoterapia partnerska (od 180 zł)

Psychoterapia indywidualna (od 120 zł) + 10 więcej

Psychoterapia rodzinna (od 180 zł)

Poradnictwo psychologiczne (od 120 zł)

Poradnictwo dla rodziców (od 180 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym rodzin oraz terapeutą II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W swojej pracy integruję ró...

Zobacz pełen opis

Zdjęcia


Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studia psychologiczne Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS. Specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Twórczości. Tematem mojej pracy magisterskiej był "Wpływ autonomii i socjotropii na zaburzenia depresyjne w związkach partnerskich"
 • Podyplomowe Roczne szkolenie zawodowe "Systemowe rozumienie rodziny" część I, podstawowa, akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
 • Podyplomowe Półtora roczne szkolenie zawodowe "Systemowe rozumienie rodziny" część II zaawansowana, akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego "Systemowe rozumienie rodziny" część II zaawansowana
Zobacz więcej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego konsultacje psychologiczne

Na terapię do Pani Marzeny trafiłam po kilku miesiacach leczenia. W moim przypadku lekarstwa były niezbędne,
ale czułam że one nie wystarczą... Psychoterapia była mi potrzebna do zrozumienia tego co działo się
w mojej głowie i poznania źródła problemów. Pani psycholog poprowadzi
moją psychoterapię poszerzajac moje horyzonty myślowe, pomaga przepędzić lęki, podsuwała proste ale skuteczne sposoby na zrozumienie i rozwiązanie problemów, doradza ale nigdy nie podejmuje za mnie decyzji,
pokazuje mechanizmy rządzące naszym myśleniem i teraz wiem, że zmiana funkcjonowania jest możliwa.
Mimo wzlotow i upadków, powoli pnę się ku górze. Staje się z dnia na dzień szczęśliwsza, doceniam drobne rzeczy i czerpię z nich radość, doszukuję się pozytywów, potrafię racjonalnie myśleć i wyciągam właściwe wnioski, a nie skupiam się na myśleniu negatywnym.
Pani Marzena jest bardzo ciepłym i serdecznym człowiekiem, rzetelnym i zaangażowanym psychoterapeuta, który zmienia życie swoich pacjentów :).

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Pani Katarzyno, dziękuję serdecznie za tak ciepłe słowa. Serce mi się raduje :-) Jest to dla mnie podwójna radość. Dzięki Pani wytrwałości i otwartości na doświadczanie, zyskuje Pani nową siebie. To ciężka i czasami żmudna praca, ale warta wysiłków. Trzymam kciuki za Pani postępy i życzę więcej pogodnych i słonecznych dni :-)))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Bardzo długo zmagalam się z moja choroba i po kolejnym ciężkim ataku trafiłam do Pani Marzeny.Pani doktor bardzo mi pomogła,dzieki niej mogę żyć normalnie,radzic sobie z trudami życia codziennego.Podczas sesji potrafiła razem ze mną spojrzeć w głąb mojego codziennego życia i pokazać co jest ważne.Zaluje że wcześniej nie trafiłam do Pani Marzeny.Bardzo polecam spotkania z Pania doktor,ja nadal korzystam choć już nie tak często

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć w Pani zdrowieniu i odkrywaniu swojego świata. Wspaniale było patrzeć jak rosła Pani w siłę. Myślę sobie, że każdy czas jest dobry na rozpoczęcie terapii i to nie przypadek, że zaczyna się w tym, a nie innym momencie. Nasza gotowość i determinacja do pracy nad sobą, wyznacza właśnie ten termin. Trzymam kciuki za utrzymanie tego stanu rzeczy i serdecznie gratuluję :-))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Psychoterapia depresji

Pani Marzena pomogła mi w wielu kwestiach. Przez długi czas zmagałam się z nawracającą depresją, która znacząco wpływała na moje codzienne życie, utrudniając kontakty z innymi osobami oraz zniekształcając moją opinię o sobie. Dzięki terapii udało mi się przepracować masę rzeczy, z którymi sama pewnie bym sobie nie poradziła. P. Marzena jest rzeczowa, spokojna i cierpliwa; zadaje dokładnie takie pytania, jakie należy zadać, by pacjent samodzielnie był w stanie dojść do właściwych wniosków. Jest świetnym terapeutą i jestem jej niezmiernie wdzięczna za czas, który mi poświęciła i za udzieloną pomoc.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Pani Marto, łezka mi się zakręciła w oku. Dziękuję za tak serdeczne słowa i jednocześnie wartościowe dla mnie i dla moich przeszłych pacjentów :-) Życzę Pani dużo słonecznych dni, oby trwały jak najdłużej i dawały Pani motywację do dbania o siebie i o swój świat. Powodzenia :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego poradnictwo dla rodziców

Pani Marzena jest przede wszystkim profesjonalistką ale także wrażliwym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Podczas naszych spotkań uświadomiła mi wiele prostych ale ważnych prawd i pokierowała moje myśli na nowa, mam nadzieję, że lepszą drogę. Podała mi rękę kiedy tego najbardziej potrzebowałam i bardzo Jej za to dziękuję. Pozwoliła mi "wyfrunąć z gniazda" ale wiem, że jeżeli jeszcze się potknę będę mogła wrócić a to bardzo ważne. Zatem polecam Panią psycholog z całego serca.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie Pani Justyno. Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w poszukiwaniu siebie. Życzę Pani, aby droga którą Pani podąża przynosiła Pani wiele korzyści, spokoju i radości z życia. Proszę dbać o siebie i pielęgnować to, co już się Pani udało. Trzymam mocno kciuki. Gdyby było trudno, to jestem :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego poradnictwo dla rodziców

Jestem mile zaskoczona efektami terapii i profesjonalizmem Pani Psycholog. Przez cały proces terapii zawsze zostawałam uważnie wysłuchana, a Pani Psycholog zwracała uwagę na, jak się okazało, kluczowe aspekty, których nie zauważałam, oraz wyznaczała realne cele, ćwiczenia, co pozwoliło na nowo spojrzeć na siebie i swoje otoczenie. Terapia przebiegała w przyjaznej, swobodnej atmosferze i z pewnością poleciłabym Panią Psycholog każdemu.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję Pani Basiu za ciepłe słowa. Proszę pielęgnować to, co udało się Pani do tej pory zrobić. A udało się to, dzięki Pani otwartości i wrażliwości, która jest Pani siłą !!! Trzymam kciuki za Panią i za Pani własne wybory. Powodzenia :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Z
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pełna profesjonalizmu psycholog. Bardzo otwarta, ciepła i nie oceniająca osoba. Pomogła mi pokonać moje lęki. Teraz mogę swobodniej żyć i cieszyć się życiem. Ponadto bardzo ładny gabinet, aż się nie chciało z niego wychodzić. Myślę, że otoczenie w jakim człowiek uczy się zdrowia, też jest bardzo ważne. Dla mnie było. Szczerze polecam Panią doktor, jest to osoba na odpowiednim stanowisku :-). Pozdrawiam serdecznie.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Bardzo dziękuję za pochlebne słowa. Cieszę się, że przytulność gabinetu przyczyniła się również do większej swobody i komfortu pracy nad sobą. Trzymam kciuki za utrzymanie stanu w jakim zakończyła Pani terapię. Życzę powodzenia na nowej drodze :-). Serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Była to moja pierwsza wizyta u psychologa i nie obiecywałam sobie zbyt wiele .Mimo moich wątpliwości Pani Marzena pomogła zrozumieć mi że moje obawy są naturalnym ludzkim odruchem . Pani Marzena jest bardzo ciepłą i otwartą osobą która potrafi słuchać i próbuje pomóc jak radzić sobie ze swoimi problemami .Bardzo polecam i dziękuję.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie za opinię :-) Cieszę się, że wizyta była dla Pani owocna i pomogła Pani zrozumieć siebie z większą precyzją, czułością i troską. Życzę zatem dalszego poznawania siebie w tym właśnie kierunku :-) Pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Zakończyliśmy terapię par u p. Marzeny. Nie widzieliśmy ratunku dla naszego małżeństwa, ciągle się kłóciliśmy, byliśmy nie ustępliwi w swoich racjach i oczekiwaniach. Wtedy nie wiedzieliśmy, czy chcemy być ze sobą, czy nie. Pani psycholog pokazała nam jak ze sobą rozmawiać, abyśmy się słyszeli, jak dbać o siebie w związku i jednocześnie nie zaniedbywać partnera. Dzięki p. Marzenie widzimy więcej i szerzej. Nauczyliśmy się inaczej rozmawiać, uważniej słuchać i być dla siebie oparciem. Nie jesteśmy już dla siebie wrogami, ale partnerami którzy wzajemnie się kochają, szanują i troszczą o siebie. Dziękujmy pani Marzeno! Cieszymy się, że spotkaliśmy Panią na swojej drodze :-). Dzięki Pani możemy poznawać siebie dalej i czerpać z życia, to co najlepsze. Oby więcej takich lekarzy jak Pani, serdecznie polecamy !!!

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Cieszę się że mogłam być pomocna i udało się Państwu spojrzeć na siebie z większą troską i zaufaniem. To Państwa ogromny wysiłek i praca własna dała takie właśnie rezultaty. Cieszę się, że mogłam to obserwować i towarzyszyć Państwu w tym procesie. Życzę Państwu wspaniałej przyszłości i dziękuję serdecznie za wzruszającą opinię.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Odbyłam trzy wizyty U Pani psycholog i z czystym sumieniem mogę polecić Panią psycholog jako kompetentnego terapeutę który słucha i zauważa rzeczy których człowiek sam nie widzi a są to cenne uwagi , osoba z ogromna wiedzą którą potrafi umiejętnie wykorzystać na każdym spotkaniu . Na pewno nie jest to stracony czas gdyż widać tę współpracę między terapeutą a pacjentem . Już na pierwszym spotkaniu czułam się tak jak bym mogła powiedzieć wszystko , nie było żadnej blokady a to jest bardzo ważne , świadczy to o tym że Pani Marzena jest bardzo ciepłym , otwartym i wyrozumiałym człowiekiem który nigdy nie ocenia a próbuje pomóc w bardzo profesjonalny sposób. Z całego serca polecam i dziekuję Pani Marzeno ! :)

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie Pani Marleno za tak ciepłe słowa. Są one dla mnie bardzo ważne i cenne :-). Chciałabym jednak podzielić się tą zasługą również i z Panią, ponieważ Pani gotowość do pracy własnej jak i duża samoświadomość pozwoliła na tak szybkie zauważalne efekty. Proszę zajmować się sobą z dużą troską, uważnością i miłością. Trzymam za to kciuki!!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Pani Marzena potrafila trafnie okreslic w czym tkwi poniekad moj problem. Owocna wizyta. Oczyszczajaca i dajaca nadzieje.dziekuje.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję również. Niewątpliwie Pani gotowość do współpracy i otwartość na szersze spojrzenie na siebie przyczyniła się do tych owoców. Życzę zatem powodzenia w odnalezieniu drogi do własnych potrzeb. Serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Poradnictwo dla rodziców

od 180 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 180 zł

Konsultacja diagnostyczna

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Konsultacje psychologiczne

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Konsultacja

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Poradnictwo psychologiczne

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Psychoedukacja

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Psychoterapia

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Interwencja kryzysowa

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Psychoterapia indywidualna

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Psychoterapia grupowa

od 60 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 60 zł

Psychoterapia partnerska

od 180 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 180 zł

Psychoterapia depresji

od 120 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 120 zł

Psychoterapia rodzinna

od 180 zł

Lendziona 3a/2, Gdańsk

Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

od 180 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego konsultacje psychologiczne

Na terapię do Pani Marzeny trafiłam po kilku miesiacach leczenia. W moim przypadku lekarstwa były niezbędne,
ale czułam że one nie wystarczą... Psychoterapia była mi potrzebna do zrozumienia tego co działo się
w mojej głowie i poznania źródła problemów. Pani psycholog poprowadzi
moją psychoterapię poszerzajac moje horyzonty myślowe, pomaga przepędzić lęki, podsuwała proste ale skuteczne sposoby na zrozumienie i rozwiązanie problemów, doradza ale nigdy nie podejmuje za mnie decyzji,
pokazuje mechanizmy rządzące naszym myśleniem i teraz wiem, że zmiana funkcjonowania jest możliwa.
Mimo wzlotow i upadków, powoli pnę się ku górze. Staje się z dnia na dzień szczęśliwsza, doceniam drobne rzeczy i czerpię z nich radość, doszukuję się pozytywów, potrafię racjonalnie myśleć i wyciągam właściwe wnioski, a nie skupiam się na myśleniu negatywnym.
Pani Marzena jest bardzo ciepłym i serdecznym człowiekiem, rzetelnym i zaangażowanym psychoterapeuta, który zmienia życie swoich pacjentów :).

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Pani Katarzyno, dziękuję serdecznie za tak ciepłe słowa. Serce mi się raduje :-) Jest to dla mnie podwójna radość. Dzięki Pani wytrwałości i otwartości na doświadczanie, zyskuje Pani nową siebie. To ciężka i czasami żmudna praca, ale warta wysiłków. Trzymam kciuki za Pani postępy i życzę więcej pogodnych i słonecznych dni :-)))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Bardzo długo zmagalam się z moja choroba i po kolejnym ciężkim ataku trafiłam do Pani Marzeny.Pani doktor bardzo mi pomogła,dzieki niej mogę żyć normalnie,radzic sobie z trudami życia codziennego.Podczas sesji potrafiła razem ze mną spojrzeć w głąb mojego codziennego życia i pokazać co jest ważne.Zaluje że wcześniej nie trafiłam do Pani Marzeny.Bardzo polecam spotkania z Pania doktor,ja nadal korzystam choć już nie tak często

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć w Pani zdrowieniu i odkrywaniu swojego świata. Wspaniale było patrzeć jak rosła Pani w siłę. Myślę sobie, że każdy czas jest dobry na rozpoczęcie terapii i to nie przypadek, że zaczyna się w tym, a nie innym momencie. Nasza gotowość i determinacja do pracy nad sobą, wyznacza właśnie ten termin. Trzymam kciuki za utrzymanie tego stanu rzeczy i serdecznie gratuluję :-))

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Psychoterapia depresji

Pani Marzena pomogła mi w wielu kwestiach. Przez długi czas zmagałam się z nawracającą depresją, która znacząco wpływała na moje codzienne życie, utrudniając kontakty z innymi osobami oraz zniekształcając moją opinię o sobie. Dzięki terapii udało mi się przepracować masę rzeczy, z którymi sama pewnie bym sobie nie poradziła. P. Marzena jest rzeczowa, spokojna i cierpliwa; zadaje dokładnie takie pytania, jakie należy zadać, by pacjent samodzielnie był w stanie dojść do właściwych wniosków. Jest świetnym terapeutą i jestem jej niezmiernie wdzięczna za czas, który mi poświęciła i za udzieloną pomoc.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Pani Marto, łezka mi się zakręciła w oku. Dziękuję za tak serdeczne słowa i jednocześnie wartościowe dla mnie i dla moich przeszłych pacjentów :-) Życzę Pani dużo słonecznych dni, oby trwały jak najdłużej i dawały Pani motywację do dbania o siebie i o swój świat. Powodzenia :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego poradnictwo dla rodziców

Pani Marzena jest przede wszystkim profesjonalistką ale także wrażliwym, ciepłym i serdecznym człowiekiem. Podczas naszych spotkań uświadomiła mi wiele prostych ale ważnych prawd i pokierowała moje myśli na nowa, mam nadzieję, że lepszą drogę. Podała mi rękę kiedy tego najbardziej potrzebowałam i bardzo Jej za to dziękuję. Pozwoliła mi "wyfrunąć z gniazda" ale wiem, że jeżeli jeszcze się potknę będę mogła wrócić a to bardzo ważne. Zatem polecam Panią psycholog z całego serca.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie Pani Justyno. Cieszę się, że mogłam Pani towarzyszyć w poszukiwaniu siebie. Życzę Pani, aby droga którą Pani podąża przynosiła Pani wiele korzyści, spokoju i radości z życia. Proszę dbać o siebie i pielęgnować to, co już się Pani udało. Trzymam mocno kciuki. Gdyby było trudno, to jestem :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Pomocy Psychologicznej, Psychoterapii i Rozwoju Osobistego poradnictwo dla rodziców

Jestem mile zaskoczona efektami terapii i profesjonalizmem Pani Psycholog. Przez cały proces terapii zawsze zostawałam uważnie wysłuchana, a Pani Psycholog zwracała uwagę na, jak się okazało, kluczowe aspekty, których nie zauważałam, oraz wyznaczała realne cele, ćwiczenia, co pozwoliło na nowo spojrzeć na siebie i swoje otoczenie. Terapia przebiegała w przyjaznej, swobodnej atmosferze i z pewnością poleciłabym Panią Psycholog każdemu.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję Pani Basiu za ciepłe słowa. Proszę pielęgnować to, co udało się Pani do tej pory zrobić. A udało się to, dzięki Pani otwartości i wrażliwości, która jest Pani siłą !!! Trzymam kciuki za Panią i za Pani własne wybory. Powodzenia :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Z
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pełna profesjonalizmu psycholog. Bardzo otwarta, ciepła i nie oceniająca osoba. Pomogła mi pokonać moje lęki. Teraz mogę swobodniej żyć i cieszyć się życiem. Ponadto bardzo ładny gabinet, aż się nie chciało z niego wychodzić. Myślę, że otoczenie w jakim człowiek uczy się zdrowia, też jest bardzo ważne. Dla mnie było. Szczerze polecam Panią doktor, jest to osoba na odpowiednim stanowisku :-). Pozdrawiam serdecznie.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Bardzo dziękuję za pochlebne słowa. Cieszę się, że przytulność gabinetu przyczyniła się również do większej swobody i komfortu pracy nad sobą. Trzymam kciuki za utrzymanie stanu w jakim zakończyła Pani terapię. Życzę powodzenia na nowej drodze :-). Serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Była to moja pierwsza wizyta u psychologa i nie obiecywałam sobie zbyt wiele .Mimo moich wątpliwości Pani Marzena pomogła zrozumieć mi że moje obawy są naturalnym ludzkim odruchem . Pani Marzena jest bardzo ciepłą i otwartą osobą która potrafi słuchać i próbuje pomóc jak radzić sobie ze swoimi problemami .Bardzo polecam i dziękuję.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie za opinię :-) Cieszę się, że wizyta była dla Pani owocna i pomogła Pani zrozumieć siebie z większą precyzją, czułością i troską. Życzę zatem dalszego poznawania siebie w tym właśnie kierunku :-) Pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Zakończyliśmy terapię par u p. Marzeny. Nie widzieliśmy ratunku dla naszego małżeństwa, ciągle się kłóciliśmy, byliśmy nie ustępliwi w swoich racjach i oczekiwaniach. Wtedy nie wiedzieliśmy, czy chcemy być ze sobą, czy nie. Pani psycholog pokazała nam jak ze sobą rozmawiać, abyśmy się słyszeli, jak dbać o siebie w związku i jednocześnie nie zaniedbywać partnera. Dzięki p. Marzenie widzimy więcej i szerzej. Nauczyliśmy się inaczej rozmawiać, uważniej słuchać i być dla siebie oparciem. Nie jesteśmy już dla siebie wrogami, ale partnerami którzy wzajemnie się kochają, szanują i troszczą o siebie. Dziękujmy pani Marzeno! Cieszymy się, że spotkaliśmy Panią na swojej drodze :-). Dzięki Pani możemy poznawać siebie dalej i czerpać z życia, to co najlepsze. Oby więcej takich lekarzy jak Pani, serdecznie polecamy !!!

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Cieszę się że mogłam być pomocna i udało się Państwu spojrzeć na siebie z większą troską i zaufaniem. To Państwa ogromny wysiłek i praca własna dała takie właśnie rezultaty. Cieszę się, że mogłam to obserwować i towarzyszyć Państwu w tym procesie. Życzę Państwu wspaniałej przyszłości i dziękuję serdecznie za wzruszającą opinię.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Odbyłam trzy wizyty U Pani psycholog i z czystym sumieniem mogę polecić Panią psycholog jako kompetentnego terapeutę który słucha i zauważa rzeczy których człowiek sam nie widzi a są to cenne uwagi , osoba z ogromna wiedzą którą potrafi umiejętnie wykorzystać na każdym spotkaniu . Na pewno nie jest to stracony czas gdyż widać tę współpracę między terapeutą a pacjentem . Już na pierwszym spotkaniu czułam się tak jak bym mogła powiedzieć wszystko , nie było żadnej blokady a to jest bardzo ważne , świadczy to o tym że Pani Marzena jest bardzo ciepłym , otwartym i wyrozumiałym człowiekiem który nigdy nie ocenia a próbuje pomóc w bardzo profesjonalny sposób. Z całego serca polecam i dziekuję Pani Marzeno ! :)

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję serdecznie Pani Marleno za tak ciepłe słowa. Są one dla mnie bardzo ważne i cenne :-). Chciałabym jednak podzielić się tą zasługą również i z Panią, ponieważ Pani gotowość do pracy własnej jak i duża samoświadomość pozwoliła na tak szybkie zauważalne efekty. Proszę zajmować się sobą z dużą troską, uważnością i miłością. Trzymam za to kciuki!!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Pani Marzena potrafila trafnie okreslic w czym tkwi poniekad moj problem. Owocna wizyta. Oczyszczajaca i dajaca nadzieje.dziekuje.

mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Dziękuję również. Niewątpliwie Pani gotowość do współpracy i otwartość na szersze spojrzenie na siebie przyczyniła się do tych owoców. Życzę zatem powodzenia w odnalezieniu drogi do własnych potrzeb. Serdecznie pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

26 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl


 • Mój problem polega na tym że od kilku lat mam dziwne lęki boję się idąc ulicom będąc w domu czy w pracy ale sama nie wiem czego się boję.Paniczny lek przez który muszę się zmuszać np w pracy do udawania że jest ok. choć panicznie się boje, co jest najgorsze bo obsługując ludzi jako bufetowa powinnam być uśmiechnięta. Praca nie jest ciężka jeśli chodzi o fizyczną pracę bo pracuję na pół etatu, tylko niekiedy ludzie są denerwujący.
  Od dłuższego czasu mam myśli samobójcze, myślę jakby to było gdyby tak wszystko się skończyło. Mam czasami przebłyski radości owszem ale nie trwają one długo bo zaraz potrafi mi się momentalnie zmienić humor z uśmiechniętej na płaczącą nawet bez powodu.
  Mam niekiedy napady złości że wkurzam się na błahostki i jak już się zdenerwuje to cały dzień mam zmarnowany bo nie umiem opanować się i się wyżywam na najbliższych chociażby krzycząc na nich.
  Nie mam żadnych przyjaciół, wszyscy odsuwają się gdyż jestem mało imprezująca po prostu nie lubię imprez nie lubię przebywać w dużym towarzystwie bo nie umiem się odnaleźć. Rzadko przy kimś mogę czuć się sobą.. A jeśli już zaangażuje się w przyjaźń z kimś to ta przyjaźń jest jednostronna bo jak ktoś coś potrzebuje to ja jestem a jak ja potrzebuje pomocy to nikogo nie ma.
  Czuję że w swoim życiu nic nie osiągnęłam, nawet nie wiem co chce osiągnąć. Nie mam zainteresowań, z dnia na dzień czuję jakby życie toczyło się obok mnie a ja tylko stała w miejscu ciągle tym samym.Mam niską samoocenę .
  Zdecydowałam się na psychologa, pytanie czy coś się zmieni? W jaki sposób pomoże mi w moich problemach psycholog?
  Czy będę się lepiej czuć? Coś w życiu osiągnę jeszcze?

  Dzień dobry,
  to bardzo dobry wybór, ważne jest, aby to był psychoterapeuta lub psycholog psychoterapeuta. Praca terapeutyczna pozwoli Pani spojrzeć na siebie inaczej, z innej perspektywy, dowie się Pani dlaczego funkcjonuje Pani, tak a nie inaczej, dlaczego lnie czuje się Pani bezpiecznie wśród ludzi, jak również i sama ze sobą. Dlaczego Pani samoocena jest niska i skąd się to wzięło. Praca nad sobą jest jedną z najtrudniejszych prac, ale daje wiele satysfakcji, pomaga dokonywać zmian w swoim życiu i daje wiele nowych możliwości. Życzę wszystkiego dobrego, na nowej drodze rozwojowej.

  mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

 • Pytanie dotyczące badanie kału

  Proszę o interpretację wyniku ph 6,5
  Pojedyncze ziarna skrobi w kale

  Proszę skierować pytanie do internisty.

  mgr Marzena Reszczyńska-Owczarek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą systemowym rodzin oraz terapeutą II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W swojej pracy integruję ró...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studia psychologiczne Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS. Specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Twórczości. Tematem mojej pracy magisterskiej był "Wpływ autonomii i socjotropii na zaburzenia depresyjne w związkach partnerskich"
 • Podyplomowe Roczne szkolenie zawodowe "Systemowe rozumienie rodziny" część I, podstawowa, akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
 • Podyplomowe Półtora roczne szkolenie zawodowe "Systemowe rozumienie rodziny" część II zaawansowana, akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego "Systemowe rozumienie rodziny" część II zaawansowana
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, Oddział Ogólnopsychiatryczny
 • Instytucja Kolory Kobiety - psycholog
 • Firma transportowa - psycholog, dyrektor merytoryczny


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)