Adres

al. Niepodległości 107/ 109, Mokotów , Warszawa Przyjmuje na NFZ
Scanmed S.A. w Warszawie

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Plutonu Torpedy 47, Przyjmuje na NFZ
Lecznica Ursus, Plutonu Torpedy 47

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E lok.3, Śródmieście , Warszawa
Centrum Medyczne MML

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Jestem pediatrą i alergologiem. W swojej praktyce lekarskiej pracowałam na Oddziałach Pediatrii,...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Konsultacja alergologiczna


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie


Konsultacja pediatryczna


al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A. w Warszawie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Gajewska jest świetnym lekarzem. Parokrotnie wyciągnęła moje starsze dzieci (wiek 7 i 5) z różnych chorób w mądry sposób, nie "przywalając" antybiotyku jak nie było trzeba. Zalecane przez nią leczenie zawsze skutkowało. Od niedawna, jako lekarz opiekuje się też moim najmłodszym - 2 miesięcznym synkiem. Zawsze miła, uśmiechnięta, ma super podejście do dzieci. Zawsze służy radą. Jej podejście do pacjentów jest wyjątkowo cierpliwe, ciepłe, ale też profesjonalne.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Ursus, Plutonu Torpedy 47

Do doktor Marzenki trafiliśmy ponad 5 lat temu, kiedy pracowała jeszcze w Enelmed w Blue City. Od tamtej pory jesteśmy jej pacjentami i do żadnego lekarza nie mam takie zaufania jak do niej.
Pani Doktor prowadzi dwójkę naszych dzieci. Jej diagnozy są zawsze trafne, a przez te lata naprawdę przychodziliśmy z różnymi dolegliwościami od zwykłego kataru, po zapalnie ucha, problemów z drogami moczowymi czy wysypką.
Pani Doktor jest bardzo profesjonalna z dużym doświadczeniem, kieruje na odpowiednie badania i do specjalistów. A poza tym jest ciepłą, empatyczną i sympatyczną osobą. Zawsze wita nas z uśmiechem, a moje córki ją uwielbiają.
Cieszę się, że trafiliśmy na takiego lekarza, który z sercem i poświęceniem podchodzi do swojej pracy.
Oby jak najwięcej takich lekarzy

Mama Hani i Zosi


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Ursus, Plutonu Torpedy 47 Zatkany nos u dziecka

Niestety nie mogę wyrazić pozytywnej opinii na temat pani doktor. Pomijając podejście zarówno do dziecka (przez całą wizytę pani Gajewska nie odezwała się słowem do dziecka) jak i rodzica (po wizycie czułam się niczym wyrodna matka, która nie dba o zdrowie dzieci), bo nie to jest najważniejsze w zawodzie lekarza, mam poważne obiekcje względem kompetencji pani doktor. Zgłosiłam się do ww. pani z zatkanym nosem u dziecka, na co pani doktor przepisała steryd. Po tygodniu trafiliśmy do wspaniałego pediatry, który wykrył w nosie syna ciało obce i natychmiast skierował nas na SOR. "Dzięki" pani Gajewskiej, która zupełnie zbyła moją informacją o możliwości mechanicznego zatkania nosa, dziecko musiało chodzić tydzień dłużej z gnijącym obiektem w nosie i brać niepotrzebnie silne leki. Nie oczekuję od lekarza wszechwiedzy, w przeciwieństwie do szczypty krytycyzmu wobec swojej nieomylności. Wystarczyłaby chwila zwątpienia w pochopną diagnozę i skierowanie do specjalisty, a syn nie ryzykowałby poważnych komplikacji, które mogły były wyniknąć w skutek dostania się ciała obcego do płuc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Ursus, Plutonu Torpedy 47 konsultacje pediatryczne

Moja córa (19m) nie toleruje lekarzy. Histeria zaczynała się od momentu wejścia do bydynku przychodni do momentu wyjścia z budynku przychodni.
Wreszcie trafiłyśmy na Panią doktor M. Gajewską, która ma MAGICZNE podejście do dzieci. Karinka szybko się uspokoiła dała się osłuchać, nie musiałam jej trzymać jak w imadle przy badaniu uszu, a do badania gardła, młoda sama pokazała język.
Na pytanie „czy dr ciocia jest fajna?”
Cicho, ale jednak, odpowiedziała „TAK”
A na koniec zrobiła „pa pa”
Wreszcie wizyty u lekarza nie są traumatycznym przeżyciem dla mojej córki :)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Ursus, Plutonu Torpedy 47

Od całego serca polecam Pani Doktor. Jest przemiła dla dziecka, nigdy u niej na wizycie synek nie płakał. A także jest bardzo tolerancyjna do ludzi z obcych krajów.
Pod czas wizyty rzetelnie sprawdza stan dziecka oraz wszystko tłumaczy. Nie namawia na płatne wizyty u innych lekarzy, tylko akurat zawsze mówi poszukać w ramach NFZ.
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam serdecznie. Mama Merta.


U
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała pani doktor. Jedyna, której roczna córeczka się nie boi. Zawsze skupia się na dziecku, jak wspomniano wyżej unika antybiotyków (choć bez przesady - kiedy stan jest poważny, to przepisuje) i popiera karmienie piersią. Mądra, rzetelna, miła - czujemy się zaopiekowani zawsze kiedy idziemy na wizytę.


E
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna pani doktor, ma bardzo dobre podejście i do dzieci i do rodziców. Synek badanie traktuje jak zabawę i w ogóle się nie boi, a my mamy pełen komplet informacji, przy czym dostajemy go z uśmiechem. Kiedy trzeba skonsultować coś telefonicznie, pani doktor zawsze ma czas . Bardzo miło, kompetentnie i rzeczowo. Zdecydowanie polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Trafiliśmy do Pani doktór przez przypadek z przeziębionym niemowlakiem. Zostaliśmy na dobre. Jako jedyna zrobiła diagnostykę zamiast w ciemno przepisać suplementację, unika antybiotyków. Jest rzetelna i bardzo miła. Kojarzy swoich pacjentów, odbiera telefon komórkowy gdy rodzic potrzebuje porady. Nigdy nie odradziła karmienia piersią (a kilku poprzednich pediatrów na wszystkie dolegliwości zalecało mleko modyfikowane). Ma świetny kontakt z dzieckiem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Super pediatra, genialne podejście do dzieci. Spokojna, miła, kompetentna.Zdecydowanie polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.


A
Użytkownik zweryfikowany

Na wizycie u Dr. byliśmy z niemowlęciem. Roztoczyła synka opieką, na poczekaniu zleciła specjalistyczne badania (krew z paluszka + wymaz), za chwilę były częściowe wyniki. Podeszła w sposób bardzo opiekuńczy. Dziękuję za profesjonalne podejście godne przysięgi Hipokratesa. Polecam jako lekarza. Poza tym bardzo atrakcyjna kobieta, miło popatrzeć:-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

58 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, mój syn który ma 4lata ma ciagle zapalenie krtani objawia się szczekajacym kaszlem skończyło się lato w które wgl nie choruje nie ma żadnych problemów zdrowotnych z nim a kiedy zaczyna się jesień i zima co miesiąc zmagamy się z tą krtania byłam już u laryngologa który stwierdził że to nie jest przyczyną że jeśli chodzi o laryngologiczne rzeczy to wszystko jest ok miał rtg migdałków i też nic nie wykazało że mam szukać może u alergologa byliśmy z testów wychodzi ze jest uczulony w małym stopniu na brzozy więc skąd ta krtan która w okresie jesienno zimowym łapie go co miesiąc i co miesiąc na nebudzie i innych sterydach wziewnych. Proszę o pomoc bo już rozkładamy ręce:(

  Nawracające zapalenia krtani mogą być spowodowane uczuleniem na inne alergeny wziewne, które u 4-letniego dziecka jeszcze nie zostały potwierdzone w testach z powodu wieku dziecka. Takie testy powinno się powtarzać co 1-2 lata, a w oczekiwaniu na potwierdzenie stosuje się leki, które w danym momencie są potrzebne wg lekarza tzn. m.in. nebulizacje z leków sterydowych.

  lek. Marzena Gajewska

 • Pytanie dotyczące astma

  Jestem od 3 łat chory na astmę.
  21go pażdziernika mialem wizytę u Pana Lekarza alergologa, bo zapomnialem w ogóle już o Astmie ale wrócila do mnie. i Pan wypisał mi leki (Do inhalacji) [Berodual i Nebbud]
  Więc robię już 7 dni to co trzeba i zaczyna się mokry kaszel, czasami mam wysoką temperaturę ciala (37 - 37.5)
  To jest dobry znak lub nie?

  Witam:) z Pana wypowiedzi wynika, że od 3 lat ma Pan astmę, która pomimo rozpoznania nie była leczona regularnie, a od tygodnia pojawiła się infekcja, leczona teraz doraźnie lekami wziewnymi. Aby mieć pewność, że infekcja całkowicie ustępuje musi być Pan zbadany przez lekarza - niestety nie jestem w stanie stwierdzić tego bez badania przez internet. Proszę umówić się na wizytę kontrolną do alergologa, który powinien ocenić Pana stan, zmodyfikować obecne leczenie, jak również powinien poinstruować Pana o dalszym długofalowym leczeniu astmy. Leczenie astmy wymaga przewlekłego postępowania i regularnych okresowych kontroli, aby zapobiegać zaostrzeniom astmy i pogarszaniu się czynności płuc. Pozdrawiam:)

  lek. Marzena Gajewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej. Jestem pediatrą i alergologiem. W swojej praktyce lekarskiej pracowałam na Oddziałach Pediatrii,...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Alergologia