Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu.

  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

  Specjalizację z pediatrii realizowała w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach; systematycznie aktualizuje swoją wiedzę medyczną zarówno w teorii jak i praktyce.

  Szkolenia:
  - Ocena Neurorozwojowa Dzieci Metodą Vojty;
  - Szczepienia – aktualny stan wiedzy;
  - Stany napadowe u dzieci;
  - Neuroonkologia;
  - Encefalopatie u dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: badania diagnostyczne

  Bardzo miła pani doktor. Moi dwaj synowie wymagają podzielności uwagi, a pani doktor wykazała się ogromna cierpliwością. Otrzymałam wiele wskazówek dotyczących dalszej terapii mojego syna.

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: niepokojacy chod dziecka

  Swietny lekarz o wspanialym sercu I podejsciu do dzieci. Trafilismy z synkiem do Pani Marty w marcu 2017 dzis dzieki jej szybkiej reakcji diagnozie i zaangazowaniu jestesmy prawie przy mecie w usprawnianiu synka chodu I sprawnosci fizycznej. Z calego serca dziekujemy.. za pomoc w drodze do rehabilitacji I lepszego jutra .. Maly Kubus z mama..

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Pani doktor ma rewelacyjne podejście do niemowlaków, bardzo dokładnie znadała Naszego 6tyg synka, który z reszta był bardzo zadowolony z wizyty :-) przemiła Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy - bez pośpiechu i z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i serdecznie polecamy Panią doktor :-)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Byłam z córką na pierwszej wizycie. Pani Doktor bardzo starannie przebadala córkę, zrobiła dokładny wywiad, zapoznała się ze wszystkimi wynikami badań, które ze sobą przynioslysmy. Spojrzała na córkę i jej dolegliwosci kompleksowo, co bardzo istotne. Zalecila odpowiednie leczenie, badania kontrolne, dala nam też wiele dobrych rad, nie tylko w kwestiach neurologicznych, ale rowniez ogolnoleczniczych. A przy tym bardzo mila, konkretna i spokojna. Super. Polecamy.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Bardzo jestem zadowolona z wizyty, szczegółowe omawianie problemu zew zdrowiem dziecka, wszystkie informacje brane pod uwagę, świetne podejście do małego pacjenta. Dziękuję!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  bardzo mila i sympatyczna Pani doktor konsultacja neurologiczna odbyła się w milej atmosferze oraz Pani doktor bardzo rzeczowo wyjaśniła problemy córki polecam każdemu taka wizytę u lekarza na pewno nie raz skorzystam z wizyt u pani doktor.....

 • K

  Pani doktor ma rewelacyjne podejście do niemowląt. Oprócz tego, jest przesympatyczna i bardzo komunikatywna, a co najważniejsze, ma bardzo dużą wiedzę i potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości przejętych rodziców. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Pani doktor jest rewelacyjna i godna polecenia. Cierpliwie i dokładnie badała moją córeczkę. Poświęciła jej tyle czasu ile było potrzeba. Dokładnie omówiła z nami stan zdrowia córeczki. Skierowała nas na dalsze badania.
  Jestem wdzięczna Pani Doktor za życzliwe podejście i zrozumienie.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor przyjęła nas bardzo ciepło i konkretnie. Do dziecka zwracała się z ogromną czułością. Badanie było dokładne, rodzicowi wszystko zostało wytłumaczone. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę. Jeśli w czasie badania chce coś dokładniej sprawdzić będzie to robić aż uzyska konkretną odpowiedź. Przy czym nie jest to w ogóle męczące dla dziecka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne, a przy tym cieple i serdeczne podejście pani doktor do pacjenta. Świetnie nawiązuje kontakt z maluszkami, rzeczowo odpowiada na pytania rodziców. Lekarz godny polecenia!