Umów wizytę 41 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista pediatra, specjalista neurolog dziecięcy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Od czterech lat starszy asystent Oddziału Neurologii Dziecięcej Szpitala DSS im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu.

  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

  Specjalizację z pediatrii realizowała w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach; systematycznie aktualizuje swoją wiedzę medyczną zarówno w teorii jak i praktyce.

  Szkolenia:
  - Ocena Neurorozwojowa Dzieci Metodą Vojty;
  - Szczepienia – aktualny stan wiedzy;
  - Stany napadowe u dzieci;
  - Neuroonkologia;
  - Encefalopatie u dzieci.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Neurologia dziecięca

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani doktor ma rewelacyjne podejście do niemowląt. Oprócz tego, jest przesympatyczna i bardzo komunikatywna, a co najważniejsze, ma bardzo dużą wiedzę i potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości przejętych rodziców. Polecam serdecznie tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Pani doktor jest rewelacyjna i godna polecenia. Cierpliwie i dokładnie badała moją córeczkę. Poświęciła jej tyle czasu ile było potrzeba. Dokładnie omówiła z nami stan zdrowia córeczki. Skierowała nas na dalsze badania.
  Jestem wdzięczna Pani Doktor za życzliwe podejście i zrozumienie.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor przyjęła nas bardzo ciepło i konkretnie. Do dziecka zwracała się z ogromną czułością. Badanie było dokładne, rodzicowi wszystko zostało wytłumaczone. Pani Doktor ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę. Jeśli w czasie badania chce coś dokładniej sprawdzić będzie to robić aż uzyska konkretną odpowiedź. Przy czym nie jest to w ogóle męczące dla dziecka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne, a przy tym cieple i serdeczne podejście pani doktor do pacjenta. Świetnie nawiązuje kontakt z maluszkami, rzeczowo odpowiada na pytania rodziców. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Lekarz z powołania. Niesamowite podejście do dziecka. Byliśmy z naszym trzymiesięcznym synkiem w celu sprawdzenia czy nie ma wzmożonego napięcia mięśniowego. Został dokładnie przebadany. Pani Doktor poświęciła tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Przy takim lekarzu człowiek się nie stresuje. Bez problemu zachęciła do karmienia podczas badania aby uspokoić malucha. Z cierpliwością czekała aż syn będzie gotowy. Nie poganiała nas i z wielkim uśmiechem powiedziała: spokojnie mamy czas. Badanie było dokładne i dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytania. Profesjonalnie postawiona diagnoza. Dziękujemy

 • Bardzo polecam lekarz z powolaniem oraz dobrym podejsciem do dzieci niesamowite jak potrafi podejsc do najmlodszego pacjenta a do tego mila I sympatyczna szkoda ze wszyscy lekarze nie moga byc jak ta Pani Doktor .

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacje neurolog dziecięcy

  Bardzo rzetelna i zaangażowana Pani Doktor. Wspaniałe podejście do małego pacjenta. Polecam wszystkim mamom, które chcą usłyszeć profesjonalną diagnozę i dalsze zalecenia dla swojego dziecka.