Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Księdza Józefa Schulza 7, Bydgoszcz
Grzegorzewicz Stomatologia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ubytki zębów
  • Urazy zębów
  • Choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia Inny

Bardzo przyjazna atmosfera. Fachowe doradztwo, usługi na wysokim poziomie. Super podejście do dzieci. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia Inny

Polecam! Odwiedziłam p. doktor w maju, w czasach epidemii. Zespół jak i gabinet bardzo profesjonalnie przygotowany na przyjęcie pacjentów. Daje to komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa, szczególnie dla mnie ważne. Naprawdę polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Polecam. Cierpliwa i empatyczna pani doktor. Profesjonalnie wykonane leczenie kanałowe, zostałem poinformowany o kosztach oraz etapach leczenia. Z czystym sumieniem mogę polecić.


J
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam! Przyjazna atmosfera pozwoliła mi przełamać strach. Wyrozumiała i cierpliwa Pani doktor. Jestem zachwycona. Polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Wizyta u Pani doktor jest idealna na przełamanie własnych lęków przed gabinetem stomatologicznym.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia

Profesjonalne leczenie, ładny gabinet, miła atmosfera. Niestety po 3 letniej współpracy zostałam poinformowana poprzez SMS bez żadnego uprzedzenia, że nie będę już rejestrowana z powodu notorycznego nie stawiania się na wizyty.. dodatkowo zostałam z niedokończonym leczeniem kanałowym. Na samym początku ustaliliśmy z panią dr, że z powodu mojej przewlekłej choroby mogę przekładać wizyty z wyprzedzeniem. Jak do tej pory nie było z tym problemu... Sytuacja bardzo dla mnie przykra i nierofesjonalna..
Tym bardziej, że byłam dwukrotnie w tym miesiącu na wizytach i musiałam odwołać nast z powodu choroby- nikt nie raczył mnie nawet upomnieć jeśli był to taki problem..
Pozdrawiam

lek. Marta Grzegorzewicz

Szanowna Pani!
Chciałabym zaznaczyć, że dla nas - zespołu otwartego na Pacjenta i Jego potrzeby była to trudna decyzja. Uważamy, że aby współpraca z Pacjentem, a tym samym wyniki leczenia układały się pomyślnie potrzebna jest systematyczność, zaangażowanie i szacunek. Niestety tego z Pani strony zabrakło. Tylko w przeciągu ostatnich 15tu miesięcy na 21 zarezerwowanych wizyt 11 zostało anulowanych - już spieszę z wyjaśnieniem jak to wyglądało - z reguły dzień przed wizytą potwierdzała Pani obecność ( zazwyczaj drogą smsową, ponieważ nie odbierała Pani telefonu), natomiast kolejnego dnia rano również drogą smsową tą potwierdzoną wizytę Pani odwoływała.
Jesteśmy wyrozumiali, choroba może dotknąć każdego.
Mimo to, że ustalenia, o których Pani pisze, nie miały miejsca, cały czas wychodziliśmy na przeciw.
Niestety sytuacje stały się nagminne, a wizyty przekładane były nie z wyprzedzeniem, a w ostatniej chwili.
życzę zdrowia,
z wyrazami szacunku
Marta Grzegorzewicz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Bardzo polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Realnie przedstawione możliwości i koszty leczenia. Pani Doktor mimo skomplikowanego przypadku podjęła się leczenia zęba za co jestem bardzo wdzięczna. Pierwszy stomatolog u którego przed wizytą nie odczuwałam stresu. Na pewno, gdy zajdzie potrzeba kolejny raz wybiorę ten gabinet. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia

Polecam Panią doktor - jest sympatyczna, komunikatywna, udziela wszelkich niezbędnych informacji, a przede wszystkim bardzo kompetentna!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Polecam. Wyleczyłem kanałowo dwa zęby u Pani doktor. Pełen profesjonalizm, wizyta w przyjaznej atmosferze. Strach przed dentystą poszedł w niepamięć. Rewelacja.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia protezy

Świetna praca Pani doktor! Dokładnośc i dbałośc o szczegóły pozwoliły przywrócić uśmiech na mojej twarzy. Teraz śmieję się bez kompleksów. Dziekuję Pani doktor! Polecam wszystkim pacjentom.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia mosty

Polecam gorąco! Przemiła Pani doktor, z cierpliwością wytłumaczy każdy etap leczenia, znajdzie dogodny termin, bezstresowo przeprowadzi zabiegi. Nigdy się nie zawiodłam, polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Ubytki zębów
  • Urazy zębów
  • Choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania