Adres

Księdza Józefa Schulza 7, Bydgoszcz
Grzegorzewicz Stomatologia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia

Profesjonalne leczenie, ładny gabinet, miła atmosfera. Niestety po 3 letniej współpracy zostałam poinformowana poprzez SMS bez żadnego uprzedzenia, że nie będę już rejestrowana z powodu notorycznego nie stawiania się na wizyty.. dodatkowo zostałam z niedokończonym leczeniem kanałowym. Na samym początku ustaliliśmy z panią dr, że z powodu mojej przewlekłej choroby mogę przekładać wizyty z wyprzedzeniem. Jak do tej pory nie było z tym problemu... Sytuacja bardzo dla mnie przykra i nierofesjonalna..
Tym bardziej, że byłam dwukrotnie w tym miesiącu na wizytach i musiałam odwołać nast z powodu choroby- nikt nie raczył mnie nawet upomnieć jeśli był to taki problem..
Pozdrawiam

lek. Marta Grzegorzewicz

Szanowna Pani!
Chciałabym zaznaczyć, że dla nas - zespołu otwartego na Pacjenta i Jego potrzeby była to trudna decyzja. Uważamy, że aby współpraca z Pacjentem, a tym samym wyniki leczenia układały się pomyślnie potrzebna jest systematyczność, zaangażowanie i szacunek. Niestety tego z Pani strony zabrakło. Tylko w przeciągu ostatnich 15tu miesięcy na 21 zarezerwowanych wizyt 11 zostało anulowanych - już spieszę z wyjaśnieniem jak to wyglądało - z reguły dzień przed wizytą potwierdzała Pani obecność ( zazwyczaj drogą smsową, ponieważ nie odbierała Pani telefonu), natomiast kolejnego dnia rano również drogą smsową tą potwierdzoną wizytę Pani odwoływała.
Jesteśmy wyrozumiali, choroba może dotknąć każdego.
Mimo to, że ustalenia, o których Pani pisze, nie miały miejsca, cały czas wychodziliśmy na przeciw.
Niestety sytuacje stały się nagminne, a wizyty przekładane były nie z wyprzedzeniem, a w ostatniej chwili.
życzę zdrowia,
z wyrazami szacunku
Marta Grzegorzewicz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Bardzo polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta. Realnie przedstawione możliwości i koszty leczenia. Pani Doktor mimo skomplikowanego przypadku podjęła się leczenia zęba za co jestem bardzo wdzięczna. Pierwszy stomatolog u którego przed wizytą nie odczuwałam stresu. Na pewno, gdy zajdzie potrzeba kolejny raz wybiorę ten gabinet. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia

Polecam Panią doktor - jest sympatyczna, komunikatywna, udziela wszelkich niezbędnych informacji, a przede wszystkim bardzo kompetentna!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Polecam. Wyleczyłem kanałowo dwa zęby u Pani doktor. Pełen profesjonalizm, wizyta w przyjaznej atmosferze. Strach przed dentystą poszedł w niepamięć. Rewelacja.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia protezy

Świetna praca Pani doktor! Dokładnośc i dbałośc o szczegóły pozwoliły przywrócić uśmiech na mojej twarzy. Teraz śmieję się bez kompleksów. Dziekuję Pani doktor! Polecam wszystkim pacjentom.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia mosty

Polecam gorąco! Przemiła Pani doktor, z cierpliwością wytłumaczy każdy etap leczenia, znajdzie dogodny termin, bezstresowo przeprowadzi zabiegi. Nigdy się nie zawiodłam, polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia licówki

Polecam, wizyta w gabinecie Pani dr to czysta przyjemność. Pani dr omówiła wszystkie etapy leczenia, jasno określiła też wszystkie aspekty finansowe, co było dla mnie bardzo istotne. Leczenie bez stresu, sam relaks :)
Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie próchnicy

Serdecznie polecam, bardzo miła Pani doktor, cierpliwie wszystko wytłumaczyła i bezboleśnie wyleczyła.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie kanałowe

Rewelacyjny gabinet stomatologiczny. Polecam serdecznie, dr. Marta jest niezastąpiona! dr. Marta przeleczyła mi kanałowo dolną 6kę, bez stresu i co najważniejsze bezboleśnie. Czekam na kolejne wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Grzegorzewicz Stomatologia leczenie próchnicy

Doktor Marta jest rewelacyjnym lekarzem, miła, cierpliwa, bardzo dokładna. W jej nowym gabinecie można poczuć się nadzwyczaj przyjemnie i komfortowo! Świetny specjalista, leczy delikatnie. Super lekarz i kobieta :-) serdecznie polecam:-) stawiam na profesjonalizm i wysoką wiedzę medyczną.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz