Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii LaserowejUsługa: Żylaki, zapalnie żył powierzchownych

  Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Nauk Medycznych Mariuszowi Trystule za udaną operację i opiekę po zabiegu. Usunięcie żylaków obu kończyn dolnych udało się przeprowadzić w ciągu 2 tygodni. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i podejścia całego zespołu, na czele z Panem Doktorem, do pacjenta. Wszystkich wymagających pomocy z zakresu chirurgii naczyniowej zachęcam do oddania się w ręce Pana Doktora.
  Wdzięczna pacjentka, Maria Herod

 • E
  Lokalizacja: Ośrodek Terapii LaserowejUsługa: Inny

  Wspaniały chirurg a przede wszystkim wspaniały człowiek o dużej kulturze osobistej. Panie Ordynatorze bardzo dziękuję za dwukrotne (2012 r. i 2017 r.) operacyjne uratowanie mnie przed udarem mózgu. Życzę Panu dalszych sukcesów w pracy zawodowej.
  Wdzięczny pacjent z Tarnowa Emil P.

 • J

  Od kilku lat jestem pacjentką pana dr M.Trystuły. Wielokrotnie korzystałam z jego pomocy, dlatego uważam, że jest kompetentnym, rzetelnym lekarzem i ponad wszelką wątpliwość jest chirurgiem "Wielkiego Formatu", z dużą znajomością "tematu". Prezentuje pełen profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. Obdarzony sporą dozą empatii, ciepły i serdeczny człowiek, ostoja spokoju i cierpliwości. W pełni oddany swoim pacjentom, dostępny dla nich o każdej porze dnia, a nawet nocy. Jego życzliwy stosunek do pacjenta, jak też rzeczowość działań w zakresie jego leczenia oraz niezwykła cierpliwość wobec szeregu obaw i pytań z jego strony, sprawiają, że chory uspokaja nerwy i przestaje się bać. Ma się poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki. Potrafi rozsądnie doradzić i podnieść na duchu.
  Chętnie wracam do gabinetu pana doktora, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, bo wiem, że zawsze poświęci dla mnie swój czas i talent, za co z całego serca - Dziękuję.
  Można obdarzyć go zaufaniem, POLECAM z czystym sumieniem!!!!!!!

 • Niestety muszę się przyłączyć do negatywnych ocen.Pan doktor potrafi się spóźnić 2 godziny,dopiero za trzecim razem dostałem się na umówioną wizytę w poradni szpitalnej, za każdym razem miałem przenoszony termin a nie mieszkam w Krakowie więc takie lekceważenie doprowadza do szału.Czary goryczy przelała się gdy mówiłem o swoich dolegliwościach a wielce szanowny doktor pisał w tym czasie SMSa.Żałuję że trafiłem na tego lekarza,nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr n. med. Mariusz Trystuła to doskonały lekarz , profesjonalista w każdym calu, bardzo stara się i przejmuje swoimi pacjentami, jest doskonałym fachowcem i wykonuje specjalistyczne zabiegi w zakresie nowoczenej chirurgii naczyń w szpitalu Jana Pawła gdzie prowadzi Oddział Naczyniowy, jak również zabiegi naczyniowe i chirurgiczne wszelkie i nie tylko. Lekarzy TAKIEJ KLASY, co z przykrością stwierdzam,niestety jest już coraz mniej , właściwie nieliczni pozostali . Polecam z czystym sumieniem tego chiruga wszystkim pacjentom. Zawsze spokojnie rozmawia z pacjentem, tłumaczy i wykonuje to co należy, zazwyczaj doskonałym efektem lub co najmniej dobrym ( pewne rzeczy mają uwarunkowania i po prostu nie da się ich cudownie zrobić, a przecież zdrowi ludzie nie zgłaszają się do lekarza bo i po co? Panie pielęgniarki może nie uśmiechają się zbyt często do pacjentów, ale są to doświadczone pielęgniarki chirurgiczne i pracujące na sali operacyjnej, z doświadczeniem . One może się nie uśmiechają, ale doskonale wychwytują kiedy coś niepokojącego się dzieje z chorym i reagują natychmiast, taka ich rola. Nie liczenie pieniędzy mnie się kojarzy z zaufaniem do człowieka, a nie z czymś innym ,może ta osoba jw ma jakies ksobne nastawienie..? Osobiście ja i moja rodzina oraz znajomi korzystamy z opieki Pana Doktora i jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni, zawsze pomoże, poradzi, dostepny pod telefonem - zawsze, w razie gsyby coś niepokoiło przyjedzie sie zobaczyć z pacjentem w swoim wolnym czasie ... .szczerze polecamy!!!

 • Zgłosiłam się do gabinetu Doktora z polecenia, co już pozytywnie mnie nastawiło bo polecał mnie zadowolony inny pacjent. korzystałam z usług innych lekarzy tej specjalizacji (również prywatnie) natomiast zdawkowe oględziny i skierowanie na usg (na które musiałam zresztą czekać) doprowadzało mnie do, delikatnie mówiąc, frustracji. Tutaj natomiast badanie odbyło się od razu i dostałam szczegółową opinie i zalecenia co do leczenia. Nie rozumiem negatywnych opinii na temat gabinetu i personelu pomocniczego, ja nie miałam zastrzeżeń. Osobom, którym zależy na fachowej profesjonalnej pomocy polecam. cena za usługę plus usg wyniosła 300 zł co było taniej niż w konkurencji gdzie badanie (na które się czeka dodam) z wizyta daje koszt 330 zł. Jest to normalna średnia cena za tego typu konsultacje, natomiast kompetencje Doktora zapewne ją wielokrotnie uatrakcyjniają. Jak ktoś ma zwyczaj narzekać i szukać negatywnych wrażeń to je znajdzie nawet u Doktora Hausa :) Wypowiadam się na temat tych negatywnych opinii bo wydają mi się nieuczciwe, bowiem nawet gdyby gabinet był w garażu a panie miały wąsy to NIE MA TO WPŁYWU NA KOMPETENCJE Doktora. Pozdrawiam i polecam. Monika Grelecka

 • W moim oraz mojej osiemdziesięcioletniej mamy imieniu tą drogą pragnę podziękować Panu doktorowi Trystule za wspaniałą opiekę nad nią, wyleczenie, troskę i nie często dziś spotykany profesjonalizm,powołanie doktora i pielęgniarek z nim pracujących. Odnosząc się do cen to leczyliśmy dolegliwości w innych placówkach ze słabym skutkiem i niestety płacąc więcej . Dlatego jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam innym którzy mają problem natury medycznej PZ

 • Znam lekarzy, którzy wiedzą medyczną dorównują lub przewyższają pan doktora a wizyta jest tańsza. 150zł za wizytę nie jest adekwatne do tego co otrzymujemy. Poczekalnia obskurna , przy 30 st.C na zewnątrz strasznie duszno, zwykły wentylator z Obi za 30 zł. rozwiązałby sprawę,ale widocznie za drogo. Za te pieniądze oczekiwałbym lepszego traktowania przez personel pomocniczy i dotrzymywanie ustalonej wcześniej godziny wizyty. Punktualność u pana doktora nie jest jego mocną stroną, dwie wizyty i dwa razy godzinny poślizg. Podejście do pacjenta słabe a wiedza?. Jak poprzednicy pisali dużo pieniędzy mało kosztów, ot taka sobie ekonomia. Dla mnie bardzo słabo w porównaniu z innymi lekarzami, ale to moja opinia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Uprzejmy, kulturalny, zabiegi na bóle kręgosłupa i przepisane leki były skuteczne. Pozdrawiam Pana Doktora
  Andrzej Żelazny

 • Bardzo dobry chirurg - na każdym kroku widać jego fachowość.
  Jest zawsze uśmiechnięty, ma dobry kontakt z pacjentami i dużą wiedzę.
  Piszę to ze swojego doświadczenia, gdyż kilkakrotnie korzystałem z jego usług
  i nigdy się nie zawiodłem.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

270

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.