Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

Prądnicka 80

31-202 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Sobczyński Inny

  O fachowości i profesjonalizmie p. Dr Sobczyńskiego świadczy fakt ,że piszę ten komentarz. Otóż w maju miałem zawał serca dosyć rozległy właściwie nic wcześniej nie odczuwałem i podczas zakładania stentów pękło mi serce.Helikopterem zostałem przewieziony do Krakowa na Jana Pawła i tam trafiłem na dr. Sobczyńskiego, który mnie zoperował. Dr. poznałem dopiero na drugi dzień,jak przyszedł do mnie zresztą był codziennie i wytłumaczył mi wszystko co się działo ze mną co zrobili i jak dalej postępować. Dziś już czuję się dobrze a właściwie coraz lepiej i nawet komfort życia mi się poprawia.Lekarz całkowicie zaangażowany w to robi, komunikatywny oraz konkretny i nie za bardzo pozwala ,żeby użalać się nad sobą motywuje człowieka ,ze ma być dobrze.Pozdrawiam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Okraska-Bylica Inny

  Pani doktor w stosunku do pacjentów troskliwa, serdeczna, równocześnie bardzo dokładna w badaniach i stanowcza- od Pani doktor można nawet uzyskać poradę nie tylko z jej specjalizacji. Chętnie wysłucha. Oby więcej takich lelarzy! Pacjentka z dnia 30.08 z godziny 15-tej.
  K. P.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Zasada konsultacja chirurga naczyniowego

  Lekarz bardzo kompetentny, serdecznie polecam. Już na pierwszej wizycie sczegółowo wyjaśnił moje problemy zdrowotne. Wizyta bardzo przyjazna ale też w pełni profesjonalna. Mimo młodego wieku, lekarz z ogromym doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Jawor-Bugajska Inny

  Poznałyśmy Pani Doktor w szpitalu Jana Pawła, była lekarzem prowadzącym dla naszej córeczki. Pani Doktor jest bardzo przyjazna, spokojna, empatyczna do dziecka, da się oswoić, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Janusz Konstanty-Kalandyk Inny

  17 kwietnia 2022 r., w Niedzielę Wielkanocną, mój mąż został przewieziony helikopterem z sądeckiego Szpitala do Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie w bardzo ciężkim stanie z tętniakiem aorty.
  W imieniu swoim oraz w imieniu mojego męża, chciałabym serdecznie podziękować Dr Januszowi Konstantemu- Kalandyk za przeprowadzenie natychmiastowej operacji ratującej życie.
  Pan Doktor Janusz Konstanty-Kalandyk z jednej strony to niezwykle profesjonalny, rzeczowy oraz kompetentny specjalista a z drugiej ciepły i wyrozumiały człowiek, który otoczył mojego męża opieką i wsparciem również po operacji.
  Do wyrazów wdzięczności za życie i podziękowań za okazaną życzliwość i cierpliwość w udzielaniu informacji dołączam życzenia szczęścia w życiu osobistym i satysfakcji z pracy, która dla Pana Doktora jest prawdziwym powołaniem.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Sobczyński Inny

  W lutym 2022r Pan Doktor operował moją zastawkę aortalną. Przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnił. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Po operacji opiekował się mną na Oddziale Pooperacyjnym. To wybitny specjalista, bardzo zaangażowany w swoją pracę i dbałość o pacjenta. Stanowczy, konkretny a zarazem subtelny i delikatny o ujmującej osobowości. Odnoszący się do pacjenta z szacunkiem. Człowiek wielkiej klasy. Z całego serca polecam tego wyjątkowego lekarza wszystkim, którzy potrzebują pomocy tego typu specjalisty, !!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Odrowąż-Pieniążek Inny

  Kiedy przypadek mojej mamy okazał się na tyle skomplikowany, że Łódź nie chciała się podjąć operacji, chirurg naczyniowy polecił nam ośrodek krakowski i Profesora Pieniążka. Pana Profesora poznałam tylko przez rozmowę telefoniczną, bo nasz kontakt miał miejsce po zawale mojej mamy i w trakcie kolejnej fali COVID. Bardzo szybko podjął decyzję, że wraz z zespołem podejmie się zabiegu - co dało nam nadzieję. Mama wspomina zabieg jako trudny, ale atmosferę w szpitalu i klasę zespołu ceni do dziś. Dziękuję i polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Janusz Konstanty-Kalandyk konsultacja kardiochirurgiczna

  Polecam i jestem wdzięczna ze wszystkich sił. Pan Doktor operował mnie wstawiając trzy bypassy. Poświęcił mi mnóstwo czasu i cierpliwości tłumacząc wszystko i odpowiadając na pytania. W ciężkim i bardzo nerwowym okresie (pilnie potrzebowałam operacji) był wsparciem i nadzieją. Pan Doktor jest zaangażowany, profesjonalny i podchodził z sercem do mnie i moich najblizszych. Nie traktował mnie jak pacjenta jednego z wielu. Obdarzył troską, wyrozumiałością i wspaniałym poczuciem humoru, które rozbrajało wiele obaw. Za każdym razem Pan Doktor witał mnie wychodząc przed gabinet i odprowadzał mnie do drzwi po wizycie. Potwierdzam wyjątkowe zaangażowanie Pana Doktora, przeogromną klasę i wyczucie. Doskonale psychologicznie radził sobie z moimi zmiennymi nastrojami i lękami.
  Po operacji Pan Doktor również okazywał pełne zaangażowanie i opiekę. Czuję się jak nowo narodzona, a rana jest wzorowo wygojona.
  Dziękuję z całego mojego silnego serca Panie Doktorze!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Mariusz Trystuła Inny

  Do Pana Doktora M.Trystuły trafiłam z tętniakiem aorty piersiowej i brzusznej.Mam ogromny szacunek dla Jego wiedzy medycznej,profesjonalizmu oraz kultury osobistej.Mimo licznych obowiązków, miał czas na wyjaśnienie zawiłości medycznych mojego przypadku i na uśmiech dodający otuchy.Jest szczęściem dla pacjentów. którzy trafią w Jego złote ręce.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan Doktor dla mnie zrobił.Polecam serdecznie innym pacjentom szukającym pomocy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Królczyk konsultacja onkologiczna

  Lecze się już czwarty rok na raka jelita grubego z stomią. Po pierwsze żyję co jest sukcesem dzięki wiedzy i kompetencji Pana Doktora i przy tak dobrej opiece mam zamiar jeszcze długo być na tym padole. Po drugie każda wizyta odbywa się z dużą dozą empatii i spokoju. Serdecznie Polecam tym wszystkim którzy niestety zachorowali bo jest wyśmienitym lekarzem ale i człowiekiem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania