Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

  Prądnicka 80, Prądnik Biały

  31-202, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Samitowski

  Kardiochirurg, dr n. med.

  • T

   Sz. P. Doktorze!

   Bardzo dziękuję za okazane serce i leczenie. Bogu dziękuję że na swojej drodze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Panie doktorze, ze swoim stoickim spokojem jest Pan jak balsam który koi rany. Ten spokój udziela się również pacjentom. Dziękuję również za to, że ile razy dzwoniąc do Pana, nigdy nie odmówił mi Pan pomocy. W obecnym czasie rzadko jest spotykany lekarz o gołębim sercu i fachowości dla pacjenta.

   Pozdrawiam serdecznie, wdzięczna pacjentka z Zakopanego.

  • Z

   Po zawale życie już nie jest takie samo, jednak możliwe. Do doktora chodzę na wizyty kontrolne i zawsze jest równie miło. Zdecydowanie widać , że ma smykałkę do tego :) Lekarz z powołania, wrażliwy a przy tym bardzo profesjonalny..

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Barbara Sikora

  Pulmonolog, Internista, lek.

  • K

   Ja niestety nie moge polecic Pani Doktor.
   na wizycie (prywatnej) wykazała brak jakiegokolwiek zainteresowania objawami ktore jej przedstawiałam.
   Nie była dociekliwa,a wizyte zakonczyła informujac iz widzi ze ciezko mi sie oddych ale ona nie widzi powodu takiego stanu.

  • A

   Pani doktor jest sympatyczna i otwarta na pacjenta, po jednej wizycie już pacjenta dobrze pamięta, potrafi słuchać i sprawia, że pacjent czuje się zadbany. Pani doktor jest całkowicie skupiona na pacjencie,nie spieszy się,poświęca pacjentowi tyle uwagi, ile trzeba.Serdecznie polecam!!!

   Agnieszka

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Barbara Małecka

  Kardiolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Pani doktor jest świetną specjalistką. Miałam problem z lekami na serce przepisanymi przez innego lekarza, dr.Małecka po dokładnym badaniu i wywiadzie zmieniła dawkowanie, co zdecydowanie pomogło.

  • Z

   Pani doktor to wysokiej klasy specjalistka, zna się na tym, co robi. Można jej zaufać w sprawach swojego zdrowia, zawsze dobre doradzi, a przy tym uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Kompetenta, miła i konkretna - to właśnie cechy pani Małeckiej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anetta Undas

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • Profesor Undas to świetna kobieta i lekarz. Bardzo mi pomogła i na każde pytanie odpowoada wyczerpująco. Rzadko spotyka się takiego oddanego lekarza. Nasi lekarze powinni brać z niej przykład.


 • Anton Chrustowicz

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: Inny

   Badanie EKG oraz Echo Serca wykonane przez dr Antona Chrustowicza w Unimedica wykonane bardzo starannie, szczegółowo oraz bez pośpiechu co najważniejsze. Oceniam bardzo pozytywnie całą wizytę, konsultacje oraz podejście do pacjenta. Czuć indywidualne podejście co bardzo ważne!! Polecam!

  • Z

   Jestem pełna uznania dla jego kompetencji oraz jego podejścia do każdego pacjenta. Myśli niestandardowo, do każdego ma jakby osobną szufladkę. Po pierwszej wizycie już mnie pamiętał i doskonale znał mój „przypadek”. TO bardzo miłe, że nie trzeba co wizytę przypominać o tym, co dolega, co boli i jakie badania już zostały przeprowadzone. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Senderek

  Kardiolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG serca

   Brakuje takich lekarzy. Pomimo krępującego badania, wszystko przebiegło ekspresowo i w miłej atmosferze.

   Jeśli widzicie, że doktor ma wolny termin, a potrzebujecie odbyć wizytę u kardiologa, bez zastanowienia rezerwujcie! :)

  • E
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Wyjątkowo miły, bardzo kompetentny i życzliwy!!Zapewnia wyjątkową, spokojną i miłą atmosferę podczas badań. Dzięki temu po wizycie można poczuć się znacznie lepiej!!! Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Stąpór

  Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: zwężenie zastawki tętnicy głównej, choroba nadciśnieniowa z zajęciem serca, migotanie i trzepotanie przedsionków, niewydolność serca

   Lekarz godny polecenia i zaufania. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Pacjentka, pomimo skierowania do szpitala, wyszła z gabinetu podniesiona na duchu z wszelkimi informacjami o swojej chorobie i dalszym postępowaniu.
   Panie Doktorze! Dziękujemy za okazane serce choremu sercu mojej Mamy!

  • S

   Znam dr Stąpora od bardzo dawna. Jest osobą rzetelną, uczciwą i kompetentną. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Myrdko

  Kardiochirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: ubytki miedzyprzedsionkowe

   Wspaniały lekarz i człowiek. Udziela wyczerpujących odpowiedzi, jest przy tym niezwykle cierpliwy i rzeczowy. Dzięki niemu strach przed operacją nie był taki duży, zajął się wszystkim ściągając z barków sporo stresu. Zawsze w kontakcie w razie potrzeby. Ma w sobie spore pokłady empatii ale i poczucia humoru. Tacy lekarze to skarb:)) Polecam

  • dzisiaj 2.07.2016 mija dokładnie rok od przeprowadzonej u mnie przez Dr. Tomasza Myrdko wymiany zastawki aortalnej w Klinice Jana Pawła II w Krakowie.Mam 74 lat,czuję się bardzo dobrze,wrociłem do mojego ulubionego pływania.Pan Doktor jest fachowcem wysokiej klasy, zastawka jest bardzo dobrze dobrana,funkcjonuje super.Życzę Panu Doktorowi samych wspaniałych dni i aby nigdy nie zabrakło mu sił
   w służbie chorym, serdecznie dziękuję i pozdrawiam
   Henryk Hupka

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grzegorz Gajos

  Kardiolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • B
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Wrażenia bardzo pozytywne. Konsultacja dotyczyła przygotowania przed zabiegiem operacyjnym. Pan doktor bardzo skrupulatnie analizował dokumentacje medyczną i od razu tłumaczył drogę postępowania. Dzięki temu moja Mama bardzo zdenerwowana przed wizytą z gabinetu wyszła uspokojona. Polecam wizytę u Pana doktora Grzegorza.

  • B

   Świetny specjalista, bardzo dobry kontakt. Leczę się u pana doktora od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Moja babcia i mój tata również chodzą do pana doktro i sa zadowoleni. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Igor Tomala

  Kardiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

   Polecam pana doktora z całego serca .
   Leczę się u doktora ponad 10 lat , zawsze miły i uśmiechnięty znajduje dla mnie czas .


Opinie o placówce

 • MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE ZACZYNAJĄC W TEJ CHWILI TURNUS REHABILITACJI MIAŁAM MIESZANE UCZUCIA Z POCZĄTKU BYŁO TROCHĘ BAŁAGANU I ZAMIESZANIA,ALE WSZYSTKO SIĘ USTABILIZOWAŁO,REHABILITANCI SĄ WSPANIALI MAJĄ DLA KAŻDEGO CHWILKĘ BY BYĆ POMOCNYM,UŚMIECHNIĘCI,MILI TO NAPRAWDĘ BYŁO ZASKOCZENIEM DLA MNIE,LEKARZE,WIDAĆ SŁYCHAĆ I CZUĆ ŻE FACHOWCY W SWOJEJ DZIEDZINIE ; )))))))))) BRAWO DLA CAŁEGO PERSONELU ZA TO ŻE TRAKTUJĄ NAS NIE JAK ZŁO KONIECZNE LECZ LUDZI WYMAGAJĄCYCH POMOCY.JEST RÓWNIEŻ POMOC PSYCHOLOGICZNA ,A TO W NIE KTÓRYCH PRZYPADKACH JEST STRZAŁEM W 10.

 • B

  Profesjonalne podejscie do pacjenta,doskonaly kontakt z operowanymi pacjentami,życzliwy ,miły.Dbajacy o powrot do zdrowia swoich pacjentow.Dziekuje,ze uratował mojemu meżowi życie.

 • T

  Duży minus za zachowanie pielęgniarek i rehabilitantów. Dawno nie spotkałam się z tak nieuprzejmym traktowaniem, a przecież pacjenci mają za sobą ciężkie przeżycia, a tym, którzy przyjeżdżają z odległych stron Polski często pozostaje kontakt jedynie z obsługą, która wydaje się mieć chorym za złe, że leżą w szpitalu i zabierają im cenny czas.

 • E

  Za pośrednictwem tej strony składam serdeczne podziękowania za uratowanie mi życia! Cały personel Kliniki Kardiochirurgii okazał mi wiele troski, życzliwości i profesjonalizmu. Te wartości są tak potrzebne w ciężkich chwilach. Powierzyłem swoje życie ludziom odpowiedzialnym, sumiennym i oddanym swojemu powołaniu a w szczególności człowiekowi. Dziękuję za stworzenie tak miłej atmosfery, która pozwoliła mi uwierzyć, że dam radę.Szczególnie dziękuję wspaniałemu człowiekowi, który mnie operował dr Robertowi Sobczyńskiemu.