Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

Prądnicka 80

31-202 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
142 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Sobczyński Inny

  Operacja ratująca życie dała nadzieje na lepsze jutro. Z całego serca polecamy i dziękujemy za opiekę w czasie i po wykonanej operacji mojego taty. Prawdziwy lekarz z powołania, zaangażowany i pełen pasji. Lekarz empatyczny, wrażliwy na potrzeby pacjenta. Regularnie dostawałam informację dotyczącą stanu zdrowia taty co również bardzo doceniam. Życzę każdemu, kto będzie potrzebował specjalistycznej opieki, aby trafił na Dr Sobczyńskiego.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Sikora Inny

  Pani Doktor nie wykazała empatii dla osoby chorej w trudnej sytuacji nie tylko zdrowotnej ale i życiowej, oceniła mnie zanim nastąpiła rozmowa. Nie była zainteresowana dolegliwościami jakie podawałam, nie potrafiła postawić diagnozy gdy byłam diagnozowana w Szpitalu Jana Pawła 2,5 roku temu, teraz też nie potrafiła nic sensownego powiedzieć na ten temat ale, stwierdziła że jestem zdolna do pracy, z krwotokami płuca, konsultując się przy okazji z lekarzem który mnie źle zdiagnozował 3 lata temu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Królczyk konsultacja onkologiczna

  Pan doktor to bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, który pomógł mi wyjść z choroby. Na wizycie cierpliwie i rzeczowo odpowiada na pytania ,rozwiewa wszelkie wątpliwości. W procesie leczenia Pan doktor zlecał potrzebne badania i czuwał nad wynikami. Wprowadzone leczenie zadziałało w 100%.
  Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jaroslaw Zalewski Inny

  Wspaniały lekarz! Pan Docent jest bardzo empatyczny i miły. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem. W moim przypadku - Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Mariusz Trystuła Inny

  Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak ogromnym zaangażowaniem jak u Pana Doktora kiedy leczył tętniaka aorty brzusznej mojego dziadka. Pan Doktor był z nami w ciągłym kontakcie dając pewność że dziadek jest w najlepszych rękach, co w warunkach pandemicznych kiedy kontakt telefoniczny jest jedynym z możliwych kontaktów, jest niezwykle ważne. Poziom opieki jaki Pan Doktor zapewnił mojemu dziadziowi był na najwyższym z możliwych poziomów a wszystko to w sposób niesamowicie kulturalny i przyjazny. Wszystkie zawiłości medyczne były nam przejrzyście wytłumaczone. Pan Doktor jest doskonałym przykładem połaczenia ogromnej wiedzy medycznej i empatii skierowanej na pacjenta. Polecam z całego serca!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Odrowąż-Pieniążek Inny

  Od 26 lat, po wszczepieniu bajpasów ( właściwie jednego), jestem pod opieką prof. Piotra Odrowąża Pieniążka. To, że żyję tyle lat i mam się dobrze , zawdzięczam tylko wybitnym zdolnościom profesora. Nie jeden już raz tylko jego umiejętnościom i zaangażowaniu zawdzięczam życie. To wspaniały fachowiec i wielki człowiek . Jestem dumny i szczęśliwy, że moje zdrowie i życie jest w rękach tak wspaniałego lekarza. To moje wielkie szczęście, że na drodze moich zmagań zdrowotnych stanął prof. Piotr Pieniążek, bo tylko dzięki jego nieprzeciętnym zdolnościom wciąż jestem.
  Dziękuję , dziękuję , dziękuję !!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Królczyk Inny

  Od miesiąca jestem Pacjentem dr. Grzegorza. Leczenie które wprowadził jak do tej pory przynosi bardzo dobre efekty, doktor wyjaśnił wszystkie wątpliwości i odpowiedział na każde moje pytanie. Zdiagnozowano u mnie raka jądra z przerzutem na oba płuca, praktycznie nie mogłem oddychać.. leczenie wdrożono natychmiast, dosłownie z dnia na dzień.. Nie musiałem na nic czekac. Jestem po 2 serii chemioterapii, przedemna zabieg usunięcia jądra, następnie 2 serię chemioterapii i prawdopodobnie koniec. Resztę pokażą końcowe wyniki badań które już mam zaplanowane dzięki dr. Grzegorzowi. Polecam

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Majkowski Inny

  Doktor jest osobą empatyczną, mającą profesjonalne podejście do pacjenta. Dysponuje dużą wiedzą, mającą przełożenie na trafne diagnozy. Złożone zagadnienia medyczne opisuje w zwięzły i zrozumiały dla pacjenta sposób. Jest osobą cierpliwą i zaangażowaną. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Majkowski Inny

  Pan dr Krystian Majkowski leczył mnie po udarze mózgu. Miły i profesjonalny. Wszystko szczegółowo wyjaśniał dzięki czegu mniej się denerwowałam zawałem mózgu w tak młodym wieku. Polecam gorąco.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Bogusław Kapelak Inny

  Człowiek Anioł :) Jestem 7 miesięcy po operacji tętniaka aorty i zastawki aortalnej. Profesor przeprowadził mnie jak Anioł za rękę przez najtrudniejsze chwile mojego życia. Okazał mi bardzo dużo cierpliwości, ciepła i zrozumienia. Bez żadnych komplikacji wróciłam do zdrowia, rowera, sportu :) Człowiek u którego diagnoza nie staje się wyrokiem. Anioły przychodzą na ziemię w postaci ludzi... Bardzo dziekuję :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania