Mam 32 lata. Dwa lata temu miałam operacje przepukliny pachwinowej wszyto mi siatkę. Przeplukina poj
1
odpowiedzi
Mam 32 lata. Dwa lata temu miałam operacje przepukliny pachwinowej wszyto mi siatkę. Przeplukina pojawiła się po częstym kichaniu na alergie. Do tej pory było ok czasami lekki ból ale po rozmasowaniu przechodził. Dziś od 4 rano a jest teraz 8:09 czuję ciągły ostfy ból wzmacniający się przy chodzeniu czy dotyku tego miejsca. To miejsce określam jako nad narządami rodnymi po prawej stronie. Niestety doszły też zaparcia. Nie wiem co robić. Zaznaczam, że wyrostka robaczkowego nigdy nie usuwałam. Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź. (ból jest mocno kłujący, przy dotyku boli jeszcze mocniej, gdy leżę ból się uspokaja)
Sugeruję pilną, osobistą konsultację chirurgiczną
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam na powiekach zolte plamki,prawdopodobnie od wysokiego cholesterolu.Czy mozna sie ich pozbyc przez jakies masci,czy laserowe usuwanie?Bardzo prosze o odpowiedz. Dziekuje
- W dzień pracuję fizycznie na budowie. Od jakiegoś czasu zawsze rano bolą mnie na dole plecy, jest to bardzo silny ból. Dzień szybciej żona mnie wieczorem smaruje maścią przeciwbólową. Na początku pomagało ale teraz już nie.
- Biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin chce zacząć brać tabletki USA LABS CUTTING EDGE. Czy mogę łączyć te tabletki razem? Czy nie zmienia działania poprzez zmieszanie ich ? Czy tabletki USA labs cutting edge będą działać ?
- Od paru lat mam objawy nerwicy kiedy sie zdenerwuje boli mnie serce, nie moge złapać oddechu dusze sie i trzęsą mi sie ręce. W takich momentach biore hydroxyzium przepisane przez lekarza rodzinnego na ból serca. Mam 18 lat i od roku mam straszną fobie szkolną panicznie boje sie chodzić do szkoły…
- Moje prawe oko jest opuchnięte od kącika do zewnętrznej strony jest też przekrwione i cały czas łzawi. Wpuszczam krople i to nie nie daje. Dzieje się tak już od 2 tyg. Czytałam że może to być zapalenie spojówki oka. Co się stało z moim okiem? Jak to wyleczyć?
- środkowy palec po zgięciu nie może się wyprostować
- Mam polowe sztucznego zeba (Jedyna) chcialabym wybielic zeby Jak potem zmienic kolor implantu?
- Od pół roku, znowu regularnie powtarzają mi się ataki paniki(przez ostatnie 3 lata też je miałam ale był duży odstęp od ostatniego), które nawet nimi nie są. Zawsze są spowodowane myślami o złych sytuacjach, które mogłyby się zdarzyć. Wydaje mi się , że nie powinnam tak reagować na względnie…
- Sprawa w sumie trochę śmieszna. Uderzyłam się w palec u nogi. Myślałam, że to głupstwo, i że ból zaraz przejdzie, ale przez cały dzień nie byłam w stanie stanąć na tej stopie. Nie mogę też tego palca zgiąć. Zaczęłam się zastanawiać, czy palec może być złamany. Nie jest jednak zniekształcony,…
- Czy podczas zazywania Mozarin 10 mozna oddawac krew jako honorowy dawca?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.