lek. dent.

Mariusz Pankowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

18 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Implantolog, protetyk Mariusz Pankowski Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1992 r. na wydziale stomatologii. W 2000 r. uzyskał tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Od… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna DENmedUsługa: Założenie implantów

  W czasie zakładania 3 implantów, pan dr Mariusz Pankowski był niemiły, ostro krytykując stan mojego uzębienia. Następnie założył tymczasową obudowę, wykonaną byle jak, która często spadała, odsłaniając metalowe śruby w miejscu dwójek, a ja straszyłam wyglądem.Gdy po kilku godzinach dodzwoniłam się do kliniki i zostałam umówiona na wizytę, musiałam odczekać 45 minut w poczekalni, by ponownie zlepiono mi obudowę-prowizorkę, która najczęściej spadała w drodze do domu, lecz pan dr Pankowski absurdalnie obwiniał mnie, że to wskutek jedzenia, jakby zęby służyły tylko do parady. Ponadto, dr Pankowski ani razu nie zapytał z jakiego materiału chcę mieć koronki, nie uzgodnił ze mną koloru, a gdy zapytałam, odpowiedział, że porcelanowe, nie wspominając, że na podbudowie metalu, o czym dowiedziałam się w rejestracji.Zrezygnowałam z tych koronek, bo skoro zainwestowałam w implanty, to nie po to, by z przodu mieć prześwitujące metalem.Porcelanowe na podbudowie cyrkonu założono mi w innej klinice. Może dr Pankowski jest dobrym specjalistą, ale jego podejście do pacjenta budzi zastrzeżenia.

 • P
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna DENmedUsługa: implanty

  Jestem pacjentką Dr.Pankowskiego od wielu lat, zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością doktora Mariusza Pankowskiego. Mam wykonane implanty.Zabiegi przebiegały bez żadnych komplikacji. Od początku naszej "współpracy" przed każdym zabiegiem byłam szczegółowo informowana o zakresie i możliwościach technicznych jak i finansowych za wykonanie zabiegu.Zawsze miałam wybór materiału do zabiegu, oraz ceny. Zabiegi przeprowadzane są w bardzo skutecznym,bezbolesnym znieczuleniu i bardzo przyjaznej atmosferze którą tworzy cały personel Kliniki. Polecam Klinikę Ewa Potrykus Toruń

 • Jestem zachwycona profesjonalizmem, rzetelnością i fachowością doktora Mariusza Pankowskiego, no i efektem moich półrocznych wizyt u Pana doktora. Harmonogram wizyt były ustalony na początku leczenia, więc mogłam swobodnie planować swoje sprawy zawodowe.Mam wykonane 2 implanty. Wszystko przebiegało bez komplikacji. Byłam szczegółowo informowana o każdym etapie leczenia. Komfortowe znieczulenie, tak że praktycznie bezboleśnie przeszłam przez cały półroczny proces przywrócenia mi przez Pana doktora beztroskiego, nieskrępowanego uśmiechu :)

 • G

  Niedotrzymywanie i przesuwanie terminów wizyt, opóźnienia umówionych wizyt - nie dla osób z napiętym harmonogramem. Co do fachowości - brak zastrzeżeń.

 • P

  Żyjemy w tym, co opowiedziane.To miejsce temu służy, stąd chcę dorzucić swoje...
  Profesjonalizm, wysoki poziom usług, przystępne ceny, zadowalające efekty oraz przyjazny klimat i atmosfera tworzą Klinikę DENmet w Toruniu. Polecam Wszystkim - wszak uśmiech i zdrowe zęby mają wielką wartość ! W Klinice miałam wszczepione 4 implanty. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Leczenie trwało ok. pół roku(łącznie z protetyką). Wstępnie ustalone koszty nie uległy zmianie.Rzetelnie dobrano materiał. Na koniec - wysoka estetyka wykonania ! Fachowcy służą pomocą i radą, proponują najdogodniejsze rozwiązania, dbają o komfort Pacjenta ! Ta Klinika ma duży potencjał, tworzy siebie na swój niepowtarzalny sposób, niesie generatywność na miarę dzisiejszych czasów ! Pozdrawiam całą Kadrę, a szczególnie dr dr L.Pluskotę i M.Pankowskiego, których miałam przyjemność poznać będąc pacjentką .

 • T

  Świetny lekarz i specjalista! Miałem u doktora w Bydgoszczy robione dwa implanty. Wszystko profesjonalnie, szybko i bezboleśnie! Ceny też nie są jakieś porażające bo słyszałem że w innych miejscach potrafią zwalić z nóg :) Polecam!

 • J

  Kilka lat temu leczyłem zęba kanałowo u innego dentysty. Niestety po zabiegu ząb cały czas lekko "pobolewał" szczególnie podczas gryzienia. Zgłosiłem reklamację, ale tamten "specjalista" twierdził, że ząb będzie "ćmił" i że on nic na to nie poradzi. Poszedłem do DENmedu, zrobiono mi zdjęcie rentgenowskie, okazało się, że kanały były źle opracowane. Pan doktor zaproponował mi zabieg pod mikroskopem, aby dokładnie oczyścić i ponownie wypełnić te kanały. Świetny sprzęt, profesjonalna obsługa, przemiła recepcja i naprawdę ogromnej klasy fachowiec. Jestem wdzięczny, ząb już tydzień po leczeniu i nic nie boli.

 • K

  Witam. Szukając dobrej kliniki w Bydgoszczy trafiłem na DENmed w Fordonie. Leczenie moich zębów zacząłem 1,5 miesiąca temu i efekty są znakomite. Pan doktor Pankowski wszczepił mi 2 implanty a Pan doktor Szulist leczy mi pozostałe zęby. Najwyższej światowej klasy specjaliści oraz sprzęt. Fakt, nie jest tanio ale płacimy za najwyższej klasy usługi. Wszystko w miłej atmosferze od samego wejścia do rejestracji ( pozdrowienia dla Pań). Dla mnie wcześniej wizyta w gabinecie stomatologicznym była wielkim stresem, od czasu jak trafiłem do DENmed-u jest normą bez bólu i ze świadomością że zajmują się mną najlepsi (wiem co mówię) specjaliści w regionie lub nawet w Polsce. Czeka mnie jeszcze wiele wizyt ale piszę to po to, by przekonać tych co się po prostu boją tak ja wcześniej! Na koniec jeszcze dopiszę że załoga jest na bieżąco ze światowymi nowościami a sama klinika posiada najwyższej klasy sprzęt i wyposażenie, po prostu mają wszystko na miejscu. Pozdrawiam Karol

 • M

  Już po trzech dniach od wszczepienia dolnych implantów mogłam "szaleć" w basenie. Doktor Pankowski to naprawdę świetny stomatolog. Z pewną ręką i ogromną życzliwością dla pacjenta, dyskretny i delikatny. Cierpliwie wytłumaczy wszelkie zawiłości dentystyczne, uspokoi panikarza. Zabieg oczywiście nie jest przyjemny, bo nie może być, ale w klinice panuje spokojna,sympatyczna atmosfera, która neutralizuje "niedogodności" . Dziąsło szybko się goi, a radości z pełnego uzębienia nic nie zastąpi. Szczerze polecam Denmed i doktora Pankowskiego - nie tylko bardzo dobrego implantologa, ale także sprawnego menedżera, dzięki któremu możemy korzystać z nowoczesnego sprzętu. Nie mam wątpliwości, że klinika szybko pozyska zaufanie i sympatię pacjentów, dla których pod koniec czerwca także w Bydgoszczy otwiera swe podwoje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Implantolog, protetyk Mariusz Pankowski

  Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1992 r. na wydziale stomatologii.
  W 2000 r. uzyskał tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.
  Od roku 1997 prowadzi prywatną praktykę, a w 2001 r. otworzył pierwszą w Toruniu Klinikę
  Stomatologiczną DENmed.
  Uczestniczył w najlepszych zagranicznych kursach i szkoleniach z zakresu implantologii.
  Na przestrzeni kilkunastoletniej praktyki implantologicznej związał się z tematyką zaawansowanej
  chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji
  protetycznej pacjenta.
  Prowadzi trzy własne, nowoczesne Kliniki implantologiczne w Toruniu i w Bydgoszczy.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna