dr n. med.

Mariusz Lisiak

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Ciąża

  Wspaniały lekarz, prowadził moja ciążę. W pełni można mu zaufać, ponieważ ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Można odczuć, że to lekarz z powołania, nie jest pazerny na pieniądze, zdarzały się wizyty, za które nie brał ani złotówki. Ponadto jest bardzo spokojnym człowiekiem i nie ma tendencji do straszenia kobiet, jak to niektórzy lekarze często robią, wręcz przeciwnie, zanim omówi ewentualne obawy, zastanowi się 5 razy czy w ogóle jest sens denerwować pacjentkę. Z prawdziwą przyjemnością odwiedzałam go co miesiąc, gdy byłam w ciąży. Polecam.

 • Wspaniały lekarz, baardzo kompetentny, swoim spokojem uratował moje zszargane nerwy podczas ciąży. Nigdy niczego nie bagatelizuje. Lekarz z powołania. Bardzo żałuję że nie mieszkam juz w miejscowosci w której przyjmuje, drugiego takiego nie znajdę :(

 • E

  Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem, specjalista w swojej dziedzinie. Odpowiada na wszystkie pytania, wyraża własne zdanie i niczego nie narzuca. Jeżeli dzieje się coś niepokojącego, zleca konkretne badania. W przypadku kiedy wyniki są podwyższone nie zwleka i od razu kieruje do szpitala. Pan Doktor prowadził całą moją ciążę – mało tego – własnoręcznie wykonał cesarskie cięcie. Dzięki temu czułam się bezpieczna. Profesjonalnie opiekuje się pacjentką podczas wizyt jak i pobytu w szpitalu. Długo szukałam dobrego ginekologa, teraz już znalazłam i nie mam zamiaru zmieniać :)

 • K

  Pan Doktor prowadził mnie przez całą ciążę i poród w sposób bardzo profesjonalny. Podczas każdej wizyty sympatyczny i rzetelny. Zawsze spokojnie wytłumaczył i rozwiał moje wątpliwości i obawy. Czułam, że mogę polegać na Jego doświadczeniu i wiedzy, nawet podczas urlopu! Szczerze polecam każdej przyszłej mamie !

 • A

  rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście do pacjentki, bez dziwnych żartów które u innych są codziennością... doktor prowadził moją ciążę, aż do rozwiązania. dodatkowo wykrył mutacje genu u mnie, w związku z zakrzepicą, którą inni lekceważyli od 10 lat. dziś mam cudownego zdrowego synka, wszystko dzięki lekarzowi z powołania. ja znalazłam już swojego lekarza... jeszcze raz serdecznie dziękuje.

 • S

  Serdecznie podziękowania za nieocenioną pomoc podczas porodu, później zabiegu. Za zaangażowanie dzięki któremu czułam się bezpieczna. Bardzo sympatyczny lekarz, doświadczony i zdecydowanie godny polecenia!

 • Witam Prowadził mi ciążę, która była zagrożona, na czas odstawił leki podtrzymujące ciążę, dzieki temu dziecko urodziło się zdrowe, Profesjonalizm i zaangażowanie, W czasie porodu był na dyżurze, bezinteresownie pomógł przy porodzie, Dziękuję!

 • Cudowny lekarz, pomimo że poroniłam już dwa razy obiecał, że w końcu będę mamą i ja mu wierzę! Lekarz mało mówi ale odpowie na każde pytanie, poświęca tyle czasu ile trzeba i wzbudza wielkie zaufanie. Oboje z mężem jesteśmy zgodni, że trafiliśmy w ręce prawdziwego profesjonalisty i dobrego człowieka.

 • Szczerze polecam.Obecnie doktor prowadzi moją drugą ciążę.Po każdej wizycie jestem spokojna,że maluszek i ja zostaliśmy zbadani profesjonalnie i starannie.Badania kompleksowe indywidualnie dobierane do stanu zdrowia pacjentki. Małomówny,ale w razie pytań odpowie cierpliwie i szczegółowo nawet na najbardziej upierdliwe pytania;)Jeśli nie odbiera telefonu to zawsze oddzwania.Zawsze miły i spokojny.Jakiś czas temu zmienił aparat USG na sprzęt nowszej generacji, chociaż poprzednim (chyba Honda 2100- zresztą najlepszy aparat w swojej klasie) badał mojego pierwszego synka i też badanie było na najwyższym poziomie. W tej kwestii najważniejsze jest doświadczenie i dobre oko lekarza a nie gabaryty aparatu,więc ten post o neseserze wydał mi się śmieszny.Czasem zdarza się w gabinecie poślizg czasowy wynikający raczej z tego ,że doktor dłużej zajmuje się jakąś pacjentką.Na chwilę obecną płacę 140 zł za pełną wizytę,ale też zdarzało się ,że nic nie płaciłam.

 • Dr Lisiak-lekarz z powołania.Przyszłam do niego,bo staraliśmy się z mężem o dziecko prawie 3 lata i nic.Wcześniej byłam pod opieką innego ginekologa.Dr Lisiak za pierwszą wizytę skasował 160zł,za następne 5 PRYWATNYCH WIZYT 0ZŁ.Wyznaczał owulacje,zlecił odpowiednie badania,przepisał tabletki i po 3 miesiącach pod Jego opieką jestem w ciąży.Polecam serdecznie!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online