Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy

Księdza Ryszarda Markwarta 4/6

80-015 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic Inny

  Bardzo dziękujemy Panu Dr Dawidowi za przemiłe podejście w tej stresującej chwili, za dokładne zbadanie, za cierpliwe tłumaczenie, za dobry humor i za to, że Pan Doktor razem z nami potrafił się cieszyć z wyniku badania dziękujemy raz jeszcze!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Janowczyk Inny

  Najlepsza położna w Bydgoszczy! Dzięki pani Małgosi mój synek urodził się zdrowy. Pani Małgosia jest osobą zaangażowaną i pełną empatii, szczegółowo instruowała mnie co i jak mam robić. Pytała o kwestie nacięcia krocza, informowała co będzie się działo. Chociaż mój porod był szybki to dzięki pani Małgosi czułam się zaopiekowana i bezpieczna.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Wolański Inny

  Świetny specjalista i godny polecenia lekarz! Pan Doktor naprawił mi dwie dłonie i teraz mogę w pełni funkcjonować. Dziękuję!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Wicherska Inny

  Bardzo dobry lekarz z powołania. Tak sumiennego i mądrego lekarza poza Panią doktor nie spotkałam. Pani doktor jest na bieżąco z informacjami i nowinkami medycznymi, posiada obszerną wiedzę nie tylko z zakresu neurologii. Nigdy nie odmawia pomocy, doradzi przez telefon i zna na pamięć historię choroby wielu swoich pacjentów, ma potężny umysł. Rewelacyjny lekarz na złoty medal. Serdecznie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Janicki Inny

  Cudowne podejście i zrozumienie kobiety. Podejście do pacjentki ma odpowiednie. Dzięki panu Dr. na świat przyszedł mój synek szybko i bez dłuższego bólu.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Małek Inny

  Lekarz Andrzej Małek jest świetnym specjalistą. Miałam bardzo ciężką ciążę, chorowałam w ciąży na bezsenność, tak naprawdę była to depresja, spałam po 3 godz. na dobę.... Efekt był taki, że byłam skrajnie wyczerpana, a w ciąży przytyłam jedynie 6 kg. Dr Małek podjął decyzję o cesarskim cięciu, ze względu na stan chorobowy i niemożność z tego tytułu naturalnego porodu. Uratował w ten sposób moje dziecko..... Zawsze będę mu wdzięczna. Świetny lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic Inny

  Świetny lekarz. W 2017 odbierał mój poród w MSWiA, niesmawicie empatyczny i zaangażowany. Dzięki Panu Doktorowi bez traumy wspiminam cesarkie cięcie i do tego blizna naprawdę jest malutka. Odpowiedni człowiek w odpowiednim zawodzie. Polecam.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Wicherska Inny

  Boże kochany! Ta Pani dr to istny anioł.
  Jest ona jednym z niewielu lekarzów, którzy nie zbyli mnie słowami 'jesteś zdrowa i mloda'. Pani Beata wysłuchała mnie, zbadała i zasugerowała przyczynę bólu kręgosłupa dodatkowo dostałam skierowanie na rezonans i skierowanie do poradni reumatologicznej. Jestem jej bardzo wdzięczna za fachowe podejście.
  Bardzo polecam tą Panią dr.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Janicki Inny

  Dziś trafiłam na izbę przyjęć gdzie miałam przyjemność poznać Pana doktora. Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Wszystko wyjaśnił i mnie uspokoił. Oby więcej takich lekarzy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic odebranie porodu

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora Dziedzica, wspaniały lekarz i jednocześnie profesjonalista. Nie dawno odbierał mój drugi poród, który do najłatwiejszych nie należał, ponieważ dziecko ułożyło się potylicowo. Dzięki ogromnemu wsparciu doktora wszystko zakończyło się szczęśliwie i mam zdrowego pięknego synka. Życzę każdej kobiecie takiego lekarza podczas porodu!!! Oby takich lekarzy było więcej!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania