dr n. med.

Marek Wroński

Chirurg, Onkolog, Diagnostyk

23 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pooperacyjna

  dr Marek Wroński jest wspaniałym lekarzem. Kompetentny, empatyczny , w pełni zasługuje na polecenie innym pacjentom. Jestem po kolektomii laparoskopowej jelita grubego. Stosując tę metodę doktor oszczędził mięśnie mojego brzucha co daje komfort w poruszaniu się i dalszej egzystencji. Panie doktorze - mistrzostwo świata ! Wielkie dzięki ! Wizyta w Macromedica była dla mnie ważna i uspokoiła mnie. Podejście doktora Wrońskiego do pacjentów jest świetne, spokój , rzetelność i pełny profesjonalizm.

 • K
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: podejrzenie nawrotu choroby nowotworowej

  Chciałabym bardzo mocno podziękować doktorowi. Jestem po wycięciu nerki z powodu choroby nowotworowej. Pół roku po tej sytuacji tomografia wykryła ciało obce przy trzustce. Jeden z lekarzy chciał już mnie ponownie otwierać. Na szczęście doktor Wroński odradził kolejną inwazyjną operację tłumacząc nie ciało obce widniejące na zdjęciach wcale nie jest objawem nawrotu a pozostałościami po operacji. Obecnie jestem po kolejnej rutynowej tomografii i okazało się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję decydując się zaufać doktorowi i nie dając się kroić. Mój stan zdrowia jest bardzo dobry. Dziękuję doktorze.

 • M
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Doktor jest bardzo profesjonalny, badanie zostało wykonane dokładnie. Otrzymałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Wszystko odbyło się w bardzo komfortowych warunkach. Serdecznie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

  Słowo nowotwór brzmi jak wyrok. Doktor Wroński po szczegółowym badaniu i cierpliwych odpowiedziach na wszystkie wątpliwości, omawia wszelkie aspekty choroby i możliwości. Emanuje spokojem, ciepłem, wiedzą, zaangażowaniem i chęcią pomocy. Daje Nadzieję.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG jamy brzusznej

  Świetny lekarz, skrupulatny i bardzo dokładny. Wizyta przebiegła bardzo rzeczowo. Szczerze polecam i pewnie sam wrócę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Bardzo polecam, tu nie czas sie liczy tylko pacjent. Dowiedzialem sie wszystkiego a badanie bylo bardzo dokladne

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Była to moja pierwsza wizyta u dra Wrońskiego. Pan Doktor wywarł na mnie wrażenie bardzo rzetelnego i konkretnego specjalisty, ujmującego spokojem, co miało tym większe znaczenie, ze wizyta była dla mnie stresująca. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG tarczycy

  Pan doktor traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak petenta, co często zdarza się innym lekarzom. Kulturalnie i rzeczowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Zdecydowanie polecam wizyty u Pana doktora, oby więcej takich lekarzy.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj byłam na wizycie u Pana doktora. Badanie było bardzo dokładne i trwało tyle ile potrzebowałam czasu. Dostałam wytyczne jak mam postępować dalej i gdzie się udać. Może to właśnie Pan doktor znalazł coś co w późniejszym czasie byłoby nie uleczalne.
  Pozdrawiam i dziękuję.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG jamy brzusznej

  Z całym zaufaniem i uznaniem rzadkiego połączenia w jednej osobie Pana Doktora wysokiego profesjonalizmu i empatii oddałam swoje zdrowie w Jego ręce.
  Dzięki Doktorowi żyję i mam sie dobrze po bardzo skomplikowanej i poważnej operacji.
  Pan Doktor bardzo wnikliwie przeprowadził badanie usg. Wytłumaczył mi cierpiwie co stwierdził i jak dalej postepować. Dzięki temu rozumiem swoją dolegliwość a terapia polecona przez Doktora skutecznie tę dolegliwość eliminuje
  Dlatego uważam że Doktor jest doskonałym specjalistą .

  Dziękuję Panie Doktorze.
  Elżbieta R

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej.

  Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1A w Warszawie.

  Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, piersi, tarczycy i narządów położonych powierzchownie potwierdzone uzyskaniem Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) z zakresu ultrasonografii ogólnej w 2010 roku. Wykonuje zabiegi pod kontrolą ultrasonograficzną takie jak drenaż przezskórny zbiorników wewnątrzbrzusznych i biopsje narządowe.

  W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)".

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Rozprawa doktorska: „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni