dr n. med.

Marek Wroński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog, Diagnostyk

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Do dr Marka Wrońskiego trafiłam z polecenia mojej mamy. Wizyta od samego początku przebiegała profesjonalnie, pan dr poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzebuje pacjent, dokładnie wykonuje badanie, nie spieszy się, jest przy tym życzliwy, odpowiada na każde pytanie, wykrył u mnie guzek w trudno dostępnym miejscu. Polecam wszystkim wizytę u dr Wrońskiego, to lekarz z powołania

 • B
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Bardzo miły lekarz.Na spokojnie wysłuchał mnie ,zadawał pytania i dokładnie na nie odpowiedział.Polecam!!!

 • L
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG klatki piersiowej

  Jak zwykle rewelacyjnie. Pan Doktor ma niesamowite podejście do pacjenta i niespotykany stoicki spokój w sobie. Taka wizyta dosłownie należy do przyjemności, chociaż w moim przypadku - lekki stres zawsze towarzyszy przed wejściem do gabinetu.To lekarz, którego bez żadnego zwątpienia rekomenduję znajomym. Serdecznie polecam.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w bardzo profesjonalny sposób. Lekarz najpierw spytał z jakim problemem przychodzę. Badanie było wnikliwe i lekarz nie pominął niepokojących symptomów. Dał wskazówki co do dalszego postępowania więc czułam się doinformowana. Odpowiadał też na nurtujące mnie pytania po badaniu. Polecam wizytę w gabinecie USG.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam gorąco p. Doktora. Bardzo rzeczowy, konkretny. Byłam na usg,podczas badania zostało mi wszystko wytłumaczone dostałam kolejne zalecenia odnośnie profilaktyki.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Była to moja pierwsza wizyta. Pan Doktor wykonał dokładne badanie z użyciem USG, odpowiedział na moje pytania dotyczące stanu zdrowia i udzielił rad w sprawie dalszego postępowania. Czas trwania wizyty nie był ograniczony. Pan doktor odnosił się do mnie z dużą empatią i zrozumieniem. Z wizyty jestem bardzo zadowolona będę polecać Pana Doktora wszystkim znajomym.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Magdalena Sz. Była to moja pierwsza wizyta. Pan doktor bardzo profesjonalny, konkretny z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Wysłuchał dokładnie mojego przebiegu leczenia przyjrzał się mojej dokumentacji medycznej oraz wykonał badanie z użyciem aparatury usg. Udzielił wielu wskazówek na temat dalszego postępowania. Czas trwania wizyty nie był ograniczony czasowo. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam Pana doktora wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja pooperacyjna

  dr Marek Wroński jest wspaniałym lekarzem. Kompetentny, empatyczny , w pełni zasługuje na polecenie innym pacjentom. Jestem po kolektomii laparoskopowej jelita grubego. Stosując tę metodę doktor oszczędził mięśnie mojego brzucha co daje komfort w poruszaniu się i dalszej egzystencji. Panie doktorze - mistrzostwo świata ! Wielkie dzięki ! Wizyta w Macromedica była dla mnie ważna i uspokoiła mnie. Podejście doktora Wrońskiego do pacjentów jest świetne, spokój , rzetelność i pełny profesjonalizm.

 • K
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: podejrzenie nawrotu choroby nowotworowej

  Chciałabym bardzo mocno podziękować doktorowi. Jestem po wycięciu nerki z powodu choroby nowotworowej. Pół roku po tej sytuacji tomografia wykryła ciało obce przy trzustce. Jeden z lekarzy chciał już mnie ponownie otwierać. Na szczęście doktor Wroński odradził kolejną inwazyjną operację tłumacząc nie ciało obce widniejące na zdjęciach wcale nie jest objawem nawrotu a pozostałościami po operacji. Obecnie jestem po kolejnej rutynowej tomografii i okazało się, że podjęłam bardzo dobrą decyzję decydując się zaufać doktorowi i nie dając się kroić. Mój stan zdrowia jest bardzo dobry. Dziękuję doktorze.

 • M
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Doktor jest bardzo profesjonalny, badanie zostało wykonane dokładnie. Otrzymałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Wszystko odbyło się w bardzo komfortowych warunkach. Serdecznie polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej.

  Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1A w Warszawie.

  Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, piersi, tarczycy i narządów położonych powierzchownie potwierdzone uzyskaniem Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) z zakresu ultrasonografii ogólnej w 2010 roku. Wykonuje zabiegi pod kontrolą ultrasonograficzną takie jak drenaż przezskórny zbiorników wewnątrzbrzusznych i biopsje narządowe.

  W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)".

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Rozprawa doktorska: „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni