dr n. med.

Marek Wroński

Chirurg, Onkolog, Diagnostyk

18 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej. Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum Medyczne

  Bardzo polecam, tu nie czas sie liczy tylko pacjent. Dowiedzialem sie wszystkiego a badanie bylo bardzo dokladne

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  Była to moja pierwsza wizyta u dra Wrońskiego. Pan Doktor wywarł na mnie wrażenie bardzo rzetelnego i konkretnego specjalisty, ujmującego spokojem, co miało tym większe znaczenie, ze wizyta była dla mnie stresująca. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG tarczycy

  Pan doktor traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak petenta, co często zdarza się innym lekarzom. Kulturalnie i rzeczowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Zdecydowanie polecam wizyty u Pana doktora, oby więcej takich lekarzy.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj byłam na wizycie u Pana doktora. Badanie było bardzo dokładne i trwało tyle ile potrzebowałam czasu. Dostałam wytyczne jak mam postępować dalej i gdzie się udać. Może to właśnie Pan doktor znalazł coś co w późniejszym czasie byłoby nie uleczalne.
  Pozdrawiam i dziękuję.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG jamy brzusznej

  Z całym zaufaniem i uznaniem rzadkiego połączenia w jednej osobie Pana Doktora wysokiego profesjonalizmu i empatii oddałam swoje zdrowie w Jego ręce.
  Dzięki Doktorowi żyję i mam sie dobrze po bardzo skomplikowanej i poważnej operacji.
  Pan Doktor bardzo wnikliwie przeprowadził badanie usg. Wytłumaczył mi cierpiwie co stwierdził i jak dalej postepować. Dzięki temu rozumiem swoją dolegliwość a terapia polecona przez Doktora skutecznie tę dolegliwość eliminuje
  Dlatego uważam że Doktor jest doskonałym specjalistą .

  Dziękuję Panie Doktorze.
  Elżbieta R

 • K
  Lokalizacja: Poradnia specjalistycznaUsługa: usuwanie torbieli

  Wspaniały człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Mając 18 lat pojawiła się u mnie torbiel włosowa na kości ogonowej. Dr. Wroński zajął się mną przeprowadzając leczenie w należyty sposób.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo profesjonalny, konkretny ze świetnym podejściem do pacjenta. Wsłuchał , przeprowadził wywiad dotyczący stanu zdrowia. Podczas badania informował o wszystkim na bieżąco. Udzielił wielu cennych wskazówek na temat dalszego postępowania. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: USG piersi

  dużę zaangażowanie w problem pacjęta, profesjonalne podejście do zagadnienia od strony medycznej.bardzo miły lekarz poświęca tyle czasu ile jest potrzeba z całego serca polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor rzeczowo przedstawił cała sytuacje, rozwiał wszystkie wątpliwości. Podczas badania informował o wszystkim na bieżąco, w ramach usługi wykonał również USG, i poinformował o potencjalnych dalszych sposobach leczenia. gorąco polecam Pana Doktora

 • M
  Lokalizacja: Poradnia specjalistycznaUsługa: badanie USG dróg moczowych

  Badanie wykonane bardzo dokładnie ze wszelkimi informacjami dla pacjenta. zostałem zbadany ponownie po godzinie dla ustalenia wszystkich parametrów pracy układu moczowego. Doktór wszystko mi wyjaśnił i przekazał zalecenia jak mam dalej postępować.
  Badanie odbyło się punktualnie w wyznaczonym terminie.
  Polecam tego doktora osobom z problemami urologicznymi i koniecznością wykonania badania USG.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej.

  Adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1A w Warszawie.

  Posiada prawie 10-letnie doświadczenie w wykonywaniu badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, piersi, tarczycy i narządów położonych powierzchownie potwierdzone uzyskaniem Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU) z zakresu ultrasonografii ogólnej w 2010 roku. Wykonuje zabiegi pod kontrolą ultrasonograficzną takie jak drenaż przezskórny zbiorników wewnątrzbrzusznych i biopsje narządowe.

  W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt. „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)".

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Rozprawa doktorska: „Kliniczno-morfologiczna ocena wyników rozpoznawania i leczenia pierwotnych guzów stromalnych przewodu pokarmowego (GIST)

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni