Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Al. Legionów 39
  41-902 Bytom, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Operacyjne leczenie skoliozy
  Artroplastyka lędźwiowa
  Blokada pod kontrolą rtg lub tk
 • AVIMED - Grupa AVIMED

  Gliwicka 159
  40-857 Katowice, śląskie

  Sposoby płatności
  Gotówka, Allianz, Signal Iduna, UNIQA, INTER Polska, enel-med, GENERALI, Compensa, PZU Pomoc, Medica Polska, Medicover, LUX MED, POLMED, Płatność Falck, Centrum Medyczne Puławska, POLSKO – AMERYKANSKI SYSTEM MEDYCZNY - II, iMed24 więcej

  Usługi

  Operacyjne leczenie skoliozy
  Artroplastyka lędźwiowa
  Blokada pod kontrolą rtg lub tk

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Choroby

 • skolioza

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Dr.Pazdziak lubi tylko kroić,blokady mu niewychodzą.Metodami mniej inwazyjnymi nie jest zainteresowany.Po operacji pację już go nie interesuje prubuje się go pozbyć,chyba że druga operacja sie kroi.Ogólnie bardzo mało mówi,dziwny pan.Ja uważam,że operacja w ostateczności,a Pan doktorze?Proszę się przed operacją zastanowić czy jest konieczna i kierować się dobrem pacjęta,a nie własnym interesem

 • Z

  to super lekarz naprawdę polecam miałam problemy z kręgosłupem poddałam się operacji i teraz jest super naprawdę warto pójść zasięgnąć porady

 • Z kręgosłupem walczę od kilku lat. Pierwotnie dr uznał,że należy kręgosłup usztywnić na stałe implantem międzytrzonowym i śrubami, bo mi tak "lata' jak chce z powodu cyt."rozjechanego" dysku. I nic innego mi nie pomoże. Zdecydowałam na zabieg w innym ośrodku, gdzie zastosowano metodę, której celem było zachowanie ruchomości segmentów.Uparcie podkreślał,że to nie tędy droga, że cel zabiegu nie zostanie osiągnięty z powodu mojego wieku/bagatela 30lat/-pomylił się.Niestety później wypierał się swojej diagnozy co do konieczności stabilizacji. Naraz mój kręgosłup się uzdrowił a problem ... w mojej głowie. Każdorazowa wizyta miała na celu zrobić ze mnie wariatkę, a przyczynę dolegliwości bólowych kierunkowała na leczenie zaburzeń psychicznych. Nadmienię,że żaden lekarz psychiatra nie stwierdził u mnie problemów z urojenia/jak sugerował dr Paściak/. Kręgozmyk, tyłozmyk, obniżenia tarczy, przepukliny L3-L6, obrzęki tkanek i więzadeł, uszkodzenia korzeni w badaniu EMG, niedowłady nerwów, zaburzenia siły mięśni...Po prostu tylko sobie radiolodzy tak napisali, papier przyjmie wszystko-dr Paściak nic nie widzi. To są moje urojenia...Jeżeli nie chcesz wylądować w zakładzie i leczyć się na głowę zamiast na kręgosłup, albo co gorsze zacząć leczyć na głowę a przestać chodzić na nogi- Odradzam. Jeżeli chcesz konać z bólu, chodzić na czworakach i żyć w świadomości, że nie ma dla ciebie pomocy, a jedyne co sobie masz wmawiać to, że "jesteś wariatem"-Doradzam wizytę u dr Paściak, taką diagnozę masz jak w banku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry specjalista.Operowal mojego męża ,Maz wrocil do pelnej sprawnosci i pracy zawodowej jako kierowca.Przed operacją ciagle dretwiala mu lewa noga i mial b. silne bole nogi i kregoslupa.Polecam go wszystkim .

 • Pan doktor operuje starymi metodami, proponuje śruby, implanty i Bóg wie jeszcze co. Ogólnie nieprzyjemny dla pacjentów, chyba ,ze w prywatnym gabinecie. Na szczęście byłam na konsultacji u innego lekarza, który odradził mi proponowaną przez doktora rozległą operację i po zrobieniu zabiegu laparoskopem czuję się bardzo dobrze. Uniknęłam pokrojenia mnie i wsadzenia żelastwa do kręgosłupa, które okazało się w moim przypadku całkowicie zbędne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wizyta w gabinecie prywatnym doktora po przeanalizowaniu wyników badań MR RTG- decyzja konieczna operacja. Po operacji pogorszenie, bóle kręgosłupa sie nasiliły, mam problemy z poruszaniem, siedzeniem, konieczność zażywania wielu tabletek przeciwbólowych, przed operacją nie brałam ich wcale. Lekarz stał sie nieosiągalny, nieprzystępny, nieuprzejmy,kompletny brak zainteresowania pacjentem, nie przyjmuje w przychodni przyszpitalnej tylko w prywatnym gabinecie, gdzie po odbytej wizycie nie został wydany jakikolwiek dokument świadczący o odbytej konsultacji. Brak konkretnej diagnozy, i propozycji dalszego leczenia, nie słucha co sie do niego mówi odmienne opiniie innych lekarzy ignoruje i deprecjonuje. W mojej opini podejście do pacjenta przedmiotowe a nie podmiotowe.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wizyta w gabinecie prywatnym. Niestety wg mnie diagnostyka nie jest jego mocną stroną, mimo iż pacjent boryka się z wieloletnim bólem (MR i TK wykazują zmiany), zostaje on zignorowany. Rada lekarza wedle mojej opinii bardzo profesjonalna : "proszę odstawić wszystkie tabletki i przyzwyczaić się do bólu". Opinie innych lekarzy, którzy mają odmienne zdanie od niego ignoruje i deprecjonuje ich wiedzę. W moim mniemaniu lekarza charakteryzuje przedmiotowe a nie podmiotowe podejście do pacjenta oraz jego dolegliwości. Mimo wizyty w gabinecie prywatnym nie został wydany żaden dokument świadczący o odbytej konsultacji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • BARDZO DOBRY SPECJALISTA OPEROWAL MNIE TRZY RAZY .ROZNI LEKARZE MNIE DIGNOZOWLI A KAZDY MNIE ZBYWAL BO SIE BAL OPEROWAC.DR.MAREK PASCIAK SIE NIE PODDAWAL I MI POMOG ZE CHODZE I OMINAL MNIE WOZEK INWALIDZKI.JEST SOLIDNYM USMIECHNIETYM I WSPANIALYM CZLOWIEKIEM.WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO.NIE ZASTANAWIAJCIE SIE TYLKO PODEJMUJCIE SZYBKA DECYZJE ZEBY WAM DR.PASCIAK POMOGL.DZIEKUJE PANIE DOKTORZE

 • Byłem na konsultacji u Doktora, który dokonał bardzo wnikliwej i sumiennej oceny moich badań.
  Myślę, że Doktor Marek Paściak jest specjalistą wybitnym.

 • Witam
  nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami, to że Pan doktor nie zajmuje się tak jak byście chcieli po operacji, bądź na wizycie nie skacze koło was to chyba jest wynikiem tego że jest wiele jego pacjentów w na oddziale, ludzie co on ma skakać koło was byście byli zadowoleni!! On ma naprawdę dużo na głowie!
  Mnie Pan doktor osobiście 3 razy naprawiał i pomimo tego jestem bardzooooo zadowolona z jego opieki, jest konkretny mówi naprawdę co jest i jak to będzie w przyszłości wyglądało.
  Mnie niejednokrotni mówił że niektóre bóle zostaną do końca życia- nie owija w bawełnę:)
  Bardzo miły, jest to mój ulubiony lekarz, mam nadzieje że będzie żył jak najdłużej- życzę mu tego z całego serca!
  Częstochowa jest za nim całym serce!!
  Pobyt w Szpitalu też uważam za bardzo dobry- pielęgniarki super, atmosfera super, nie wierzycie to połóżcie się w szpitalu w Częstochowie na Parkitce na Neurologii - masakra wtedy docenicie szpital w Piekarach.
  Częstochowa to jest dopiero żeżnia- jak ja trafiłam tam z wypadku i mówiłam że to kręgosłup, nie czułam nóg a lekarz zapytał pielęgniarki- " po co ją tu przywieźliście" itp nie będę sie o rozpisywała.
  Bardzooo polecam tego lekarza.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Karol Babiński

stomatolog,  stomatolog dziecięcy,  chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się

Jesteś tym lekarzem?

413

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

40

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.