prof. dr hab. n. med.

Marek Napiontek

Ortopeda, Chirurg

93 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Ortop Poliklinika

  ul. A. Kosińskiego 16, Nowe Miasto
  61-519 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  1660
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Usługi

  Ortopedia dziecięca
  Ortopedia rekonstrukcyjna u dorosłych
 • Usługi

  Ortopedia dziecięca
  Ortopedia rekonstrukcyjna u dorosłych
 • Med-Polonia

  Obornicka 262, Stare Miasto
  60-693 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Ortopedia dziecięca
  Ortopedia rekonstrukcyjna u dorosłych

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

Choroby

 • stopa końsko-szpotawa

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista w swojej dziedzinie najlepszy na Świecie i przy tym bardzo serdeczny kochany człowiek, to jest lekarz z powołana, mam 32 lat i choruję na mpd pan prof bardzo dużo mi pomógł wykonał 2 udane operacje które naprawdę mi pomogły. Z pełną opowiedzialnoscią polecam pana prof Napiontka.

 • bardzo dobry

  13 maja 2015r - sala operacyjna, ja 21-letni chłopak i Profesor Marek Napiontek dokonujący heroicznej operacji na obu moich stopach zniekształconych przez chorobę. Już dziś wiem, że powierzyłem swoje zdrowie wybitnemu specjaliście, który dźwignął mnie z wózka inwalidzkiego. Nie zawiódł moich oczekiwań. Profesor Marek Napiontek to człowiek o wielkim, złotym sercu i ogromnym kunszcie w swoim fachu. Panie Profesorze jestem Panu bardzo wdzięczny, za to że odmienił Pan moje życie. Mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się, że spotkałem na swojej drodze tak wspaniałego lekarza, który postawił mnie do pionu. Panie Profesorze wszystkiego co najlepsze. Z wyrazami wielkiego szacunku Szymon Glinkowski z rodzicami

 • bardzo dobry

  Super Magic Profesor Marek Napiontek. Przy pierwszej wizycie u Pana Profesora, nie dałem wiary w skuteczną operację wady stopy końsko-szpotawe u naszej córki, gdy miała 1.5 roku. Pan Marek uświadomił mi (niedowiarkowi), że bez tej operacji nie nastąpi żadna poprawa w związku z tą dolegliwością u córki. Dzisiaj, Karolina nasza córka, po zabiegu sprzed ponad 8-miu lat, jeździ na rowerze, uczęszcza do klasy sportowej o profilu pływackim, gra w tenisa ziemnego i zimą śmiga na nartach. Dziękuje jeszcze raz serdecznie Panu Profesorowi i jego zespołowi w wielki wkład w zdrowie i życie naszej córeczki. "Karolina to fajna dziewczyna". Po porstu, zajebisty gość.

 • bardzo dobry

  Ja oceniam doktora Napiontka bardzo dobrze. Kilka lat temu po wielu wizytach u różnych ortopedów jeden z nich odesłał mnie do "doktora stopy" (czyli Napiontka) i dopiero wtedy dowiedziałam się co tak naprawdę mi dolega! Przyjemny, uśmiechnięty, zalecił kilka badań żeby mieć pewność diagnozy, realnie oceniał sytuacje i szczerze mówił, że operacja może pomoże na pół roku, a może na życie i decyzja należy do mnie, bo to ja muszę wiedzieć w jakim stopniu mi to dokucza. Byłam bardzo zadowolona z wizyt u tego Pana. Kiedyś nawet poczekał za mną godzinę kiedy zadzwoniłam, że utknęłam w korku pod Poznaniem przez wypadek,a byłam umówiona jako ostatnia

 • bardzo dobry

  Polecam z przekonaniem. U syna (10 lat) zdiagnozowano stopy płasko-koślawe (znaczna deformacja), ze skróceniem mięśnia brzuchatego łydki. Wizyty rzeczowe i przyjazne, diagnoza pewna. Zabieg operacyjny, o którym Profesor wyraźnie mówił, że musi być naszą decyzją, przebiegł bez problemów. Metoda zabiegu sprawdzona przez Profesora wielokrotnie w przeszłości. Postępy w rehabilitacji dobrze przewidziane przez Profesora. Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.

 • bardzo dobry

  Profesor leczył moje dziecko z wady stopy końsko-szpotawe od 10 dnia życia. Leczenie się powiodło. Dzisiaj (7 lat później) tylko specjalista jest w stanie rozpoznać że była jakaś wada przy urodzeniu. Profesor jest bardzo kontaktowy, miły. Gorąco polecam :)

 • bardzo dobry

  jestem bardzo zadowolona z opieki jaką dano mojemu dziecku, polecam każdym rodzicom, którym urodziło się dziecko ze stopami końsko szpotawymi, po zaniedbanym leczeniu dziecka, profesor postawił synka na nogi, dzięki doświadczonemu lekarzowi jakim jest Prof. Marek Napiontek,moje dziecko może normalnie funkcjonować, chodzić, biegać, cieszyć się dzieciństwem, jestem wdzięczna ze za okazałą mu pomoc.

 • bardzo dobry

  Mamy synka Filipa, syn obecnie jest w trakcie noszenia szyny ortopedycznej skończył rok,ale na dzień dzisiejszy wszystko jest super.Dziękujemy za fachową pomoc profesorowi.Pozdrawiamy :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor NAPIONTEK to wspaniały lekarz. Miałam kontakt z profesorem 19 lat temu,gdy operował mojego syna.Miał wadę stóp końsko-szpotawą,przebył dwie operacje;oczywiście udane.Bardzo dziękujemy PANIE PROFESORZE i polecamy!!!!!

 • bardzo dobry

  Mam na imię Ania i mam 32 lata. Przeczytałam dziś artykuł w lokalnej gazecie gdzie pisano o udanej operacji małego chłopca przeprowadzonej przez Pana Profesora i zaraz potem trafiłam na tę stronę.Ja poznałam tego dobrego człowieka w 2001 roku i tylko żałuje że nie miałam tej przyjemności wcześniej.Urodziłam się ze stopami końsko-szpotawymi ale niestety wtedy chyba jeszcze nie bardzo wiedziano co z tym zrobić bo pamiętam wizyty u lekarzy którzy mówili "może operacja ale w wieku 16 lat". A potem już moja choroba była traktowana jakby jej nie było,nikt nic nie mówił potem niestety Moja choroba bardzo utrudniała mi życie i chodzenie sprawiało mi ból ale nie dzieliłam się tym problemem z nikim, aż do pewnego dnia kiedy postanowiłam coś z tym zrobić dostałam numer telefonu do Pana Profesora.Pan Profesor Napiontek jest przemiłym człowiekiem i doskonałym lekarzem i z tego co tu przeczytałam i z własnego doświadczenia śmiało mogę powiedzieć że dzięki Panu Bogu że jest taki lekarz. Ja niestety spotkałam go zbyt pózno bo w moim przypadku nie można było już dokonać tego by stopy wyglądały tak jak wyglądać powinny ale jest mi znacznie łatwiej.Poruszam się bez problemu i bólu,kiedy chodzę nie czuje już spojrzeń ludzi na ulicy.Jestem bardzo wdzięczna za jego pomoc , profesjonalizm i serdeczne podejście do mnie pacjenta.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online