Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • stopa końsko-szpotawa

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Do doktora trafiłem jako noworodek. Już wtedy rozpoznał u mnie stope końską koślawą. kilka operacji. jakaś rehabilitacja według zaleceń doktor i do dzisiaj wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wszystko to miało miejsce 30 lat temu. wtedy doktor pracował w klinice przy ul. 28 czerwca 1956.Do tego należy dodać bardzo indywidualne podejście do pacjenta. nawet przy kontrolach po kilku latach doskonale pamiętał mnie i mój przypadek.

 • P

  Znakomity specjalista w swojej dziedzinie najlepszy na Świecie i przy tym bardzo serdeczny kochany człowiek, to jest lekarz z powołana, mam 32 lat i choruję na mpd pan prof bardzo dużo mi pomógł wykonał 2 udane operacje które naprawdę mi pomogły. Z pełną opowiedzialnoscią polecam pana prof Napiontka.

 • S

  13 maja 2015r - sala operacyjna, ja 21-letni chłopak i Profesor Marek Napiontek dokonujący heroicznej operacji na obu moich stopach zniekształconych przez chorobę. Już dziś wiem, że powierzyłem swoje zdrowie wybitnemu specjaliście, który dźwignął mnie z wózka inwalidzkiego. Nie zawiódł moich oczekiwań.
  Profesor Marek Napiontek to człowiek o wielkim, złotym sercu i ogromnym kunszcie w swoim fachu.
  Panie Profesorze jestem Panu bardzo wdzięczny, za to że odmienił Pan moje życie.
  Mogę normalnie funkcjonować i cieszyć się, że spotkałem na swojej drodze tak wspaniałego lekarza, który postawił mnie do pionu.
  Panie Profesorze wszystkiego co najlepsze.
  Z wyrazami wielkiego szacunku
  Szymon Glinkowski z rodzicami

 • B

  Super Magic Profesor Marek Napiontek. Przy pierwszej wizycie u Pana Profesora, nie dałem wiary w skuteczną operację wady stopy końsko-szpotawe u naszej córki, gdy miała 1.5 roku. Pan Marek uświadomił mi (niedowiarkowi), że bez tej operacji nie nastąpi żadna poprawa w związku z tą dolegliwością u córki. Dzisiaj, Karolina nasza córka, po zabiegu sprzed ponad 8-miu lat, jeździ na rowerze, uczęszcza do klasy sportowej o profilu pływackim, gra w tenisa ziemnego i zimą śmiga na nartach. Dziękuje jeszcze raz serdecznie Panu Profesorowi i jego zespołowi w wielki wkład w zdrowie i życie naszej córeczki. "Karolina to fajna dziewczyna". Po porstu, zajebisty gość.

 • Ja oceniam doktora Napiontka bardzo dobrze. Kilka lat temu po wielu wizytach u różnych ortopedów jeden z nich odesłał mnie do "doktora stopy" (czyli Napiontka) i dopiero wtedy dowiedziałam się co tak naprawdę mi dolega! Przyjemny, uśmiechnięty, zalecił kilka badań żeby mieć pewność diagnozy, realnie oceniał sytuacje i szczerze mówił, że operacja może pomoże na pół roku, a może na życie i decyzja należy do mnie, bo to ja muszę wiedzieć w jakim stopniu mi to dokucza. Byłam bardzo zadowolona z wizyt u tego Pana. Kiedyś nawet poczekał za mną godzinę kiedy zadzwoniłam, że utknęłam w korku pod Poznaniem przez wypadek,a byłam umówiona jako ostatnia

 • Polecam z przekonaniem. U syna (10 lat) zdiagnozowano stopy płasko-koślawe (znaczna deformacja), ze skróceniem mięśnia brzuchatego łydki. Wizyty rzeczowe i przyjazne, diagnoza pewna. Zabieg operacyjny, o którym Profesor wyraźnie mówił, że musi być naszą decyzją, przebiegł bez problemów. Metoda zabiegu sprawdzona przez Profesora wielokrotnie w przeszłości. Postępy w rehabilitacji dobrze przewidziane przez Profesora. Jesteśmy zadowoleni z wyników leczenia.

 • Profesor leczył moje dziecko z wady stopy końsko-szpotawe od 10 dnia życia. Leczenie się powiodło. Dzisiaj (7 lat później) tylko specjalista jest w stanie rozpoznać że była jakaś wada przy urodzeniu. Profesor jest bardzo kontaktowy, miły. Gorąco polecam :)

 • jestem bardzo zadowolona z opieki jaką dano mojemu dziecku, polecam każdym rodzicom, którym urodziło się dziecko ze stopami końsko szpotawymi, po zaniedbanym leczeniu dziecka, profesor postawił synka na nogi, dzięki doświadczonemu lekarzowi jakim jest Prof. Marek Napiontek,moje dziecko może normalnie funkcjonować, chodzić, biegać, cieszyć się dzieciństwem, jestem wdzięczna ze za okazałą mu pomoc.

 • Mamy synka Filipa, syn obecnie jest w trakcie noszenia szyny ortopedycznej skończył rok,ale na dzień dzisiejszy wszystko jest super.Dziękujemy za fachową pomoc profesorowi.Pozdrawiamy :)

 • Pan doktor NAPIONTEK to wspaniały lekarz. Miałam kontakt z profesorem 19 lat temu,gdy operował mojego syna.Miał wadę stóp końsko-szpotawą,przebył dwie operacje;oczywiście udane.Bardzo dziękujemy PANIE PROFESORZE i polecamy!!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

942

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.