Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

  W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z uwagą słucha pacjenta. Zaraża pozytywnym usposobieniem. Wizyta krótka, konkretne, z odpowiedziami na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
  Polecam.

 • nie ma porównania z innymi lekarzami którzy wypisują milion leków i nic nie wyjaśniają. Doktor nie dość ze opowie w czym jest problem, to zleci odpowiedni badania, poradzi i uspokoi. Moim zdaniem lepiej sie nie da. Fachowo, rzeczowo, kompetentnie.
  Po prostu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Krótko i na temat.
  Wiedza i doświadczenie, przy tym bardzo komunikatywny człowiek.
  Polecam gorąco!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z podejściem do pacjenta.Konkretny,sympatyczny,godny zaufania.Cierpliwy,odpowie na kazde pytanie.Polecam;>

 • L

  Profesjonalne podejście i empatia. Doktor bardzo sympatyczny i rzeczowy. Bez problemu odpowiada na każde pytanie i widać ze dobro pacjenta jest dla niego priorytetem. Bezpłatnie zlecił mi dodatkowe badania. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora! młody lekarz, zaangażowany i dokładny, w razie konieczności nie ma problemu z konsultowaniem z bardziej doświadczonym lekarzem, sympatyczny człowiek, przy tym spokojny i normalny wiec wzbudza też zaufanie u pacjenta.

 • W

  Polecam. Bardzo dobry lekarz, odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania, uspokoił, wyjaśnił. Profesjonalne podejście do pacjenta.

 • N

  Bardzo miły, sympatyczny człowiek i lekarz. Zalecił dodatkowe badania-bezpłatne. Przekazał jakie kroki podejmie, jakie są ich wady i zalety oraz powiedział co zrobi, jeżeli zaplanowana kuracja nie przyniesie skutku. Młody lekarz-widać ze podchodzi z zapałem do pacjentów. Nie dopadła go jeszcze znieczulica

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wzbudził moje zaufanie. Odpowiedział na pytania i wyjaśnił najlepsze rozwiązanie mojego problemu. Myślę, że jeśli zdecyduję się na proponowane rozwiązania to zabieg wykonam u tego lekarza.

 • P

  Pan Doktor jest bardzo cierpliwym lekarzem. Ponieważ jestem "panikarą", a każda wizyta u lekarza jest dla mnie stresująca, to podejście Pana doktora i jego spokój pomogły mi opanować swój strach. Na każde pytania otrzymałam konkretną odpowiedź, Pan Doktor cierpliwie słuchał i czułam, że zaangażował się żeby mi pomóc. Przez swoje podejście do pacjenta oraz profesjonalizm wzbudza ogromne zaufanie. Z czystym sumieniem polecę wizytę każdemu z problemami skórnymi. Panie Doktorze jest Pan moim ulubionym lekarzem chociaż mam nadzieję, że nie będziemy się często spotykać ;) Lekarz na 6+