Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

  W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana Marcina. Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko zostało bardzo dokładnie wyjaśnione i rozpisane wszystkie zalecenia. Polecam tego dermatologa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan bardzo sympatyczny i konkretny, dopiero zaczynam leczenie, wiec zobaczymy jak sie przyjmie u mnie kuracja. Dałam 4, a nie 5 bo lekarz nie powiedział nic o lekach osłonowych przy braniu antybiotyku, ale poleciłabym Pana doktora komuś innemu :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Postawił prawidłową diagnozę w moim przypadku. Poza tym lekarz ten to bardzo miła osobą, wysłucha pacjenta,przeprowadzi wywiad i stara się rozwikłać problem dokładnie. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: botoks, alergia skorna

  Bardzo miły i kompetentny lekarz, polecam z czystym sumieniem. Odpowiada rzeczowo na pytania pacjenta.Jest życzliwy i rozsądny.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z uwagą słucha pacjenta. Zaraża pozytywnym usposobieniem. Wizyta krótka, konkretne, z odpowiedziami na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
  Polecam.

 • nie ma porównania z innymi lekarzami którzy wypisują milion leków i nic nie wyjaśniają. Doktor nie dość ze opowie w czym jest problem, to zleci odpowiedni badania, poradzi i uspokoi. Moim zdaniem lepiej sie nie da. Fachowo, rzeczowo, kompetentnie.
  Po prostu.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Krótko i na temat.
  Wiedza i doświadczenie, przy tym bardzo komunikatywny człowiek.
  Polecam gorąco!!!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z podejściem do pacjenta.Konkretny,sympatyczny,godny zaufania.Cierpliwy,odpowie na kazde pytanie.Polecam;>

 • L

  Profesjonalne podejście i empatia. Doktor bardzo sympatyczny i rzeczowy. Bez problemu odpowiada na każde pytanie i widać ze dobro pacjenta jest dla niego priorytetem. Bezpłatnie zlecił mi dodatkowe badania. Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora! młody lekarz, zaangażowany i dokładny, w razie konieczności nie ma problemu z konsultowaniem z bardziej doświadczonym lekarzem, sympatyczny człowiek, przy tym spokojny i normalny wiec wzbudza też zaufanie u pacjenta.