Marcin Noweta

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycyna

  Pan Doktor bardzo sympatyczny, cierpliwy i przede wszystkim kompetentny. Bez pośpiechu wysłuchał i odpowiedział na wszelkie pytania, a co najważniejsze zdiagnozował problem. Już po krótkim czasie od stosowania się do zaleceń Pana Doktora widzę poprawę i jestem bardzo zadowolona, że do Niego trafiłam.

 • K
  Lokalizacja: DERMOKLINIKA

  Doktor cierpliwy, uprzejmy, zalecone leczenie skuteczne. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Polecam.

 • E
  Lokalizacja: DERMOKLINIKA

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Marcina Nowety.
  Weszłam do gabinetu przestraszona i zdenerwowana z powodu mojej dolegliwości, a wyszłam uspokojona i ze świadomością, że jestem w najlepszych rękach. Pan doktor jest spokojny, sympatyczny i empatyczny, a do tego - świetny fachowiec, który mi pomógł i dobrze zdiagnozował. Dziękuję bardzo. Ewa

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana Marcina. Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko zostało bardzo dokładnie wyjaśnione i rozpisane wszystkie zalecenia. Polecam tego dermatologa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan bardzo sympatyczny i konkretny, dopiero zaczynam leczenie, wiec zobaczymy jak sie przyjmie u mnie kuracja. Dałam 4, a nie 5 bo lekarz nie powiedział nic o lekach osłonowych przy braniu antybiotyku, ale poleciłabym Pana doktora komuś innemu :)

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Postawił prawidłową diagnozę w moim przypadku. Poza tym lekarz ten to bardzo miła osobą, wysłucha pacjenta,przeprowadzi wywiad i stara się rozwikłać problem dokładnie. Jak najbardziej polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DERMOKLINIKAUsługa: botoks, alergia skorna

  Bardzo miły i kompetentny lekarz, polecam z czystym sumieniem. Odpowiada rzeczowo na pytania pacjenta.Jest życzliwy i rozsądny.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z uwagą słucha pacjenta. Zaraża pozytywnym usposobieniem. Wizyta krótka, konkretne, z odpowiedziami na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
  Polecam.

 • nie ma porównania z innymi lekarzami którzy wypisują milion leków i nic nie wyjaśniają. Doktor nie dość ze opowie w czym jest problem, to zleci odpowiedni badania, poradzi i uspokoi. Moim zdaniem lepiej sie nie da. Fachowo, rzeczowo, kompetentnie.
  Po prostu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Krótko i na temat.
  Wiedza i doświadczenie, przy tym bardzo komunikatywny człowiek.
  Polecam gorąco!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

  W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce znamion oraz nowotworów skóry. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowymi.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • -