Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kazimierska 12 a, Rumia

Gabinet Chirurgiczny

Pozostałe usługi


Kazimierska 12 a, Rumia

Gabinet ChirurgicznyKazimierska 12 a, Rumia

Gabinet ChirurgicznyKazimierska 12 a, Rumia

Gabinet ChirurgicznyKazimierska 12 a, Rumia

Gabinet ChirurgicznyKazimierska 12 a, Rumia

Gabinet Chirurgiczny

Moje doświadczenie

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Zabieg chirurgiczny

Zabieg chirurgiczny wykonany w Puckim szpitalu. Pierwsza wizyta odbyła się w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), konkretna a zarazem kompetentna. Pozdrawiamy i Dziękujemy za pomoc. Magdalena i Piotr.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja przepukliny pępkowej, rozejście kresy białej

Lekarz pasjonat. Jestem mile zaskoczona podejściem do pacjentki. Chętnie i z uśmiechem odpowiada na pytania, objaśnia w razie watpliwości. Byłam operowana we wrześniu 2019r. ,żadnych powikłań. Polecam z całego serca !

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamany palec

Lekarz niemiły, odniosłam wrażenie, że nie lubi odpowiadać na pytania pacjenta. Podczas wizyty w szpitalu w Pucku przy urazie stopy, niechętnie pokazał na monitorze, w którym miejscu jest złamany palec. Zapytał, po co mi to? Na pytanie, czy przy takim urazie stopy na pewno muszę mieć gips, ze zdenerwowaniem stwierdził, że może być jeszcze śrubowanie palca ale gips i tak jest nieunikniony. Założył mi longetę gipsową sięgającą prawie pod kolano. Po konsultacji z innym doświadczonym chirurgiem ortopedą okazało się, że żadnego gipsu nie trzeba, tylko wygodny but z twardą podeszwą. Pozostałą cześć urlopu uda mi się dzięki temu spędzić normalnie.

Marcin Kuriata

Unieruchomienie w opatrunku gipsowym obejmujące dwie okolice anatomiczne wynika z zasad unieruchamiania złamań; ze względu na to, iż jestem chirurgiem 'miękkim' - zawsze zalecam kontrolę chirurga urazowego i cieszę się, że kolejna wizyta usatysfakcjonowała Panią.


A
Profil zweryfikowany

Jestem miło zaskoczona, że są tacy dobrzy lekarze. Przed operacją wszystko szczegółowo objaśnił. Podmiotowe traktowanie, solidność chirurgiczna i ogólnie pozytywne nastawienie do pacjentów (nie tylko do mnie) powoduje, ze mogę go polecić znajomym.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

2 tygodnie temu mialem zszywane ścięgno zginacza głębokiego operacyjnie . Od tygodnia pojawia sie bol ciepłota dłoni , lecz rana goi sie ladnie , nic nie ropieje . Dodam ze dłoń zrobila sie żółta miejscami lecz kolor żółty schodzi wraz z wysuszonym naskórkiem.Czy to moze byc stan zapalny?

Trudno ocenić ranę nie widząc jej, niemniej opierając się na opisie - w mojej ocenie jest to naturalny przebieg gojenia rany (włącznie z nieco podwyższonym miejscowym uciepleniem). Niepokój powinny budzić zaczerwienienie, bądź wyciek mętnej treści z rany.

 Marcin Kuriata

Pytanie dotyczące przepuklina pachwinowa

Mam takie pytania: czy mając przepuklinę pachwinową - można jeździć motocyklem, którego praca silnika jest wolnoobrotowa (a w związku z tym praca ta - jest to tzw. "stukanie", które jest przenoszone jako wstrząsy na cały motocykl i tym samym na całe ciało kierującego)?
A jeszcze w dodatku przy tym - czy można w ogóle motocyklem jeździć po nierównym terenie (mając przepuklinę pachwinową)? Chodzi o to, że podczas jazdy na motorze, nie dość, iż nogi trzyma się w rozkroku (a wtedy udo nie podtrzymuje tak przepukliny, jak wówczas, gdy trzyma się nogi złączone lub blisko siebie), to na dodatek jeżdżąc po nierównościach (kamieniach, wertepach, dołkach, kretowiskach, itp.) jest się narażonym na bardzo silne wstrząsy, oraz przeciążenia (podobnie, jak n.p. przy skoku z wysoka).
Będę Państwu wdzięczny za odpowiedzi na te moje pytania.

Nie ma żadnych przeciwwskazań, co więcej - jazda motocyklem nie ma żadnego wpływu na przepuklinę (o ile oczywiście nie trzeba podnosić przewróconej maszyny). LwG!

 Marcin Kuriata

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania