lek.

Marcin Gruba

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

36 opinii +dodaj

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Starszy asystent na oddziale Ortopedii Dorosłych w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku. Absolwent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Lekarz bardzo profesjonalny, pomocny, no i oczywiście diagnoza postawiona prawidłowo. Leczenie także. Bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy (rodzice chorego dziecka) !!!

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: nagły ból kolana

  Bardzo uprzejmy, rzeczowy szczegółowe badanie poprzedzające wywiadem. Jestem zadowolona i po wykonaniu zalecanego badania będę korzystała z dalszego leczenia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne dla dorosłych

  Szczerze polecam wizytę u Pana Doktora. Jest człowiekiem empatycznym i cierpliwym, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Udziela porad z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych czynników (w moim wypadku zaawansowana ciąża). Jest to lekarz fachowy i budzący zaufanie.

 • Z
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: rekonstrukcja więzadła

  Świetny lekarz, rzeczowo podszedł do sprawy. Od razu stwierdził, że muszę poddać się rekonstrukcji więzadła, wskazał, jakie sporty mogę uprawiać i od razu zapisał na operację do szpitala, w którym pracuje. Szkoda tylko, że na rekonstrukcję będę czekać ok. roku, ale to już nie wina lekarza, a naszej pięknej służby zdrowia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Przed weekendem majowym uległam wypadkowi, w wyniku którego doznałam urazu kolana. Cieszę się, że jestem pod opieką tego lekarza, ponieważ wykazuje się pełnym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą oraz pozytywnym nastawieniem do pacjentów. Żałuję, że nie trafiłam do niego od razu po zdarzeniu. Dzięki jego zaleceniom i skierowaniu na rezonans magnetyczny wreszcie dowiedziałam się co mi dolega i jakie są rokowania. Mam nadzieję, że Pan doktor Marcin Gruba postawi mnie w najbliższym czasie na nogi.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne dla dorosłych

  Bardzo dobry lekarz i przyjazny dla pacjenta.Zbadał bardzo dokładnie,postawił diagnozę i podał plan dalszego leczenia.Szczerze polecam pana doktora,każdemu kto ma problem z kolanem

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne dla dzieci

  Serdecznie polecam pana doktora Grubę, ze względu przede wszystkim na fachowe podejście do małego dziecka. Poza tym pan doktor trafnie zdiagnozował mojego synka, uspokoił i wszystko dokładnie wytłumaczył. Badanie było bardzo dokładne, pomimo ograniczeń czasowych. Mogę śmiało stwierdzić, że pan doktor Gruba jest lekarzem z powołaniem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje ortopedyczne dla dorosłych

  Bardzo miły i sympatyczny Lekarz który po zapoznaiu z wynikami i badaniem potrafi
  postawić diagnoze i odpowiednie leczenie pacjenta . Jest godny zaufania..

 • W
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Najlepszy :D gdy po wypadku lekarze uznali mnie za przyszła inwalidkę, dr Gruba "zrobił robotę" - kolanko złożone, kość elegancko zespolona, śladu nie ma (poza wielką blizną ;) )
  Wspaniały, rzeczowy, profesjonalny... mimo natłoku zajęć, znajduje czas by wysłuchać pacjenta, odpowiedzieć na pytania, wyjaśnić wątpliwości. Fachowiec pierwszej klasy.

 • Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemu. Rzeczowa Analiza danych z rezonansu magnetycznego poszerzająca opis otrzymany z płytą. Ocena stanu badanego stawu kolanowego i przedstawienie dostępnych w tak złej kondycji stawu kolanowego dalszych opcji leczenia.

Pytania pacjentów (95)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

  Starszy asystent na oddziale Ortopedii Dorosłych w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku.
  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Wiele lat związany z Kliniką Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku oraz Kliniką Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP.

  Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia operacyjnego (artroskopie stawu kolanowego, biodrowego, skokowego, łącznie z operacjami rekonstrukcyjnymi więzadeł, łąkotek, plastyką chrząstki ), leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, leczenia urazów sportowych i przeciążeniowych, zespołów bólowych kręgosłupa, zaburzeń zrostu i entezopatii oraz szeroko pojętej chirurgii urazowej kończyn dolnych i górnych.

  Wykonuje operacje artroskopii i rekonstrukcji stawowych także u dzieci. M. in. wykonał artroskopię stawu kolanowego u jednego z najmłodszych pacjentów na Świecie - operacja w wieku niespełna 4 lat. Liczne operacje rekonstrukcyjne więzadeł kolan u dzieci itp.

  Pracuje obecnie w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im.Prof. A. Grucy w Otwocku. Wiedzę poszerza na licznych kursach, stażach. M. in. odbył staż i pracował w klinice leczenia chorób kręgosłupa Vertebralia Wiedniu i w Warszawie, odbył liczne szkolenia w Polsce i za granicą z technik małoinwazyjnego leczenia jak i protezoplastyk stawów.
  Wykładowca na kursach i zjazdach, m.in. organizowanym przez CMKP kursie „Artroskopia biodra”. Uczestnik licznych kursów doskonalących z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej