Zespół pracowników naszego Centrum składa się z wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ortopedii, reumatologii, neurologii i neurochirurgii, terapii manualnej i rehabilitacji, kardiologi i kardi... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia

Bystrzycka 59

04-928 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zespół pracowników naszego Centrum składa się z wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ortopedii, reumatologii, neurologii i neurochirurgii, terapii manualnej i rehabilitacji, kardiologi i kardiologii dziecięcej. Wszyscy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym praktyką w referencyjnych ośrodkach krajowych i zagranicznych.
Nasze motto
Pacjent jest najważniejszy

Zabiegi

 • Injekcje w obrębie kręgosłupa
 • Injekcje w obrębie stawów i tkanek miękkich
 • Injekcje czynnikami wzrostu

Badania

 • ECHO serca dziecięce
 • ECHO serca
 • Holter ciśnieniowy u dzieci i dorosłych
 • Holter EKG u dzieci i dorosłych
 • EKG
 • USG narządu ruchu
 • USG naczyń
 • USG narządów wewnętrznych
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Gruba konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, a przede wszystkim szybko postawił właściwą diagnozę. Szczerze polecam!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Pietrzak konsultacja ortopedyczna

  Gorąco polecam Pana doktora Marcina Pietrzaka, jako bardzo dobrego lekarza, specjalistę w swojej dziedzinie, ale również jako człowieka. Pan doktor jest bardzo cierpliwy, dokładny, profesjonalny. Jestem po operacji kolana (wstawienie protezy). Mimo, że operacja przeciągnęła się prawie o rok Pan doktor cały czas opiekował się mną i podtrzymywał na duchu. Przed operacją i po operacji mogłam o wszystko zapytać, pan Marcin cierpliwie tłumaczył i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Bardzo się cieszę, że polecono mi doktora Marcina Pietrzaka i ja również zachęcam do korzystania z wiedzy i doświadczenia Pana Doktora!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Złotorowicz Inny

  Panie Profesorze. tylko taką drogą mogę wyrazić swoje niezadowolenie ze sposobu ustalania terminu wizyty. Rok temu w trakcie pierwszej wizyty w Fitmedica byłam bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia rozmowy i dokładnego wyjaśnienia mojego schorzenia i dalszego postępowania. W tym roku próbowałam zarezerwować wizytę kontrolną. W sierpniu systematycznie dostawałam informację, że jeszcze nie przedstawił Pan grafiku. A jak kolejny raz zadzwoniłam w trzecim tygodniu sierpnia, to już nie było miejsca. We wrześniu udało mi się zapisać, ale dwa dni przed wizytą pani recepcjonistka próbowała mnie przepisać na wcześniejsza godzinę, a ja wybrałam tę konkretną bo pracuję. W końcu zrezygnowałam i poprosiłam o dopasowanie terminu w październiku. Dzięki uprzejmości pani recepcjonistki udało się, ale kilka dni temu sytuacja się powtórzyła. Usłyszałam, tak jak poprzednio, że Pan Profesor koniecznie musi skończyć wizyty wcześniej i żadne moje wyjaśnienia nie pomogły. Bardzo proszę o przemyślenie tego, jak takie postępowanie wpływa na pacjentów oraz na Pana wizerunek.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bruno Krauze Inny

  Do Pana Bruna trafiłam z naciągniętym ścięgnem stopy, ból podczas chodzenia i świadomość rehabilitacji przez okres wakacji była co najmniej przygnębiająca. Jednak po zaledwie 5 zabiegach w prawdzie dość bolesnych, ale jak się później okazało bardzo skutecznych mogłam
  nawet nieźle potańczyć w swoje 50 urodziny :)
  Z Panem Bruno w trakcie zabiegów można poczuć się swobodnie, porozmawiac na wiele tematów. To napewno nie jest to jeden z tych sztywnych fizjoterapeutów do których zdarzało mi się chodzić. Ostatnio przeciążyłam kregosłup szyjny i czułam ostry promieniajacy ból, wystarczyły dwa zabiegi i ból jak ręką odjął.
  Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i dwóch zamrożonych barkach , przez ostatnie 6 lat rehabilitowałam się u u wielu fizjoterapeutów. W związku z tym mogę tylko stwierdzić, że Pan Bruno to jeden z najlepszych fizjoterapeutów z jakim miałam doczynienia. Profesjonalny, miły, życzliwy i mega skuteczny.
  Będę wracać i dziękuję Panu za jakość i skuteczność zabiegów oraz za pełen profesjonalizm i serdeczność.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Gruba Inny

  Pod koniec maja Pan Doktor operował mi kolano. Uważam, że jest najbardziej godnym polecenia lekarzem ortopedą. Zwraca uwagę profesjonalizm, rzeczowość, cierpliwość i kultura w stosunku do pacjenta. Dziękuję, Panie Doktorze!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bruno Krauze rehabilitacja

  Pan Bruno to świetny , profesjonalny i przemiły fizjoterapeuta ,żałuję że tak późno do niego trafiłam po artroskopii kolana.
  Usprawnia moje kolano, dzięki niemu zaczynam normalnie chodzić.
  Dzìękuję bardzo za pomoc i uśmiech.
  Pozdrawiam serdecznie, a wszystkim osobom po zabiegach i nie tylko szczerze polecam Pana Bruna

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bruno Krauze fizjoterapia

  Moje kolano znajdowało się w mocnym stanie zapalnym spowodowanym rozległym zakażeniem.
  Niezbędny był zabieg oczyszczenia stawu oraz farmakoterapia.
  Następnym krokiem były wizyty u tego masażysty.
  Spotkania polegały na rozluźnianiu tkanek, które z uwagi na wielotygodniowe usztywnienie kolana utraciły swą elastyczność.
  Po każdej fizjoterapii mobilność zwiększała się aż w końcu odzyskałam możliwość bezproblemowego poruszania się.
  Ponadto dużym plusem jest przyjazne podejście do pacjenta.
  Najwyższa możliwa ocena!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bruno Krauze fizjoterapia

  Pan Bruno Krauze to zdecydowanie bardzo dobry fizjoterapeuta, który przede wszystkim wie co robi. Trafiłam do Pana Bruna z powodu braku wyprostu kolana po urazie. Zastosowana technika /masaż oraz igłoterapia/ okazała się bardzo skuteczna i po 5 tyg moja noga jest prosta . Pan Bruno pokazał mi również jakie ćwiczenia wykonywać samemu. Właściwie już od drugiej wizyty było widać poprawę. Wszystkie wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze, Pan Bruno ma świetny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daniel Adam Kowalski Inny

  Dr Daniel Kowalski to wspaniały człowiek i lekarz. Mądry, z podejściem do pacjenta.
  Moje chore kolano jest już zdrowe, a to za sprawą wykonanej przez Pana doktora operacji. Mam połowiczną endoprotezę
  Nic mnie nie boli. Mogę chodzić.
  Kontrolne wizyty u dr Kowalskiego przebiegały bardzo miło, a to takie ważne, kiedy człowiek ledwie chodził i nie wiedział co dalej robić. Doktor wyjaśniał, podpowiadał co jest dla mnie dobre.
  Polecam dr Kowalskiego wszystkim, którzy chcą być sprawni do końca

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bruno Krauze Inny

  Pan Bruno jest znakomitym fizjoterapeutą. Obecnie rehabilituję się u Pana Bruna po rekonstrukcji ACL, szyciu LCL oraz szyciu łąkotki.
  Muszę powiedzieć, mając spore porównanie, że Pan Bruno jest bez wątpienia najlepszym specjalistą jaki stanął na mojej rehablitacyjnej drodze, a to już drugie kolano operowane (10 lat temu reko ACL w innej nodze).
  Ma ogromną wiedzę, jest precyzyjny, skuteczny. Po każdej wizycie jest ogromna różnica. Jest bardzo kontaktowy i dużo wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie.
  Absolutnie pełen profesjonalizm! A do tego wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze :) i z dużą kulturą osobistą.
  Jeśli potrzebujesz pomocy z obszaru fizjoterapii - nie ma lepszego specjalisty :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania