Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Szernera 3, Praga-Północ , Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszwie

Znajomość języków

Polski, Rosyjski

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Postępu 21C, Warszawa

od 146 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21c

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Nie polecam. Pani doktor postawiła zła diagnozę, mówiąc że dolegają mi hemoroidy. Zostały mi przepisane leki za 170 zł, które nawet trochę nie pomagały. Po wizycie u lekarza specjalisty okazało się że problemem są zakrzepy, a przepisane leki niepotrzebnie brałem. Pani doktor jest miła, ale od lekarza powinno wymagać się trafnej diagnozy.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Nasze Zdrowie nowy pacjent analiza wyników badań

Wyjątkowy lekarz łącząca profesjonalne podejście do pacjenta z ciepłym przyjęciem . Bardzo wnikliwy wywiad . Umiejętność słuchania. Mimo to , trochę tematów się u mnie zabrało, ani przez chwile nie odczułam zniecierpliwienia . Pani dr. poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam cierpliwie wyjaśniając moje wątpliwości
Olbrzymia szeroka wiedza medyczna . Sama sobie "zazdroszczę" , że pani doktor pracuje w mojej przychodni zdrowia i oby tak zostało . Dawno nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza . Mam nadzieję , że będzie też doceniona przez swojego pracodawce . Serdecznie pozdrawiam Izabella


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa adania okresowe

Odwiedzam Panią Doktor od kilku lat. Znakomity i kompetentny lekarz. Wnikliwy wywiad i badania. Pouczające wskazówki. Polecam serdecznie. prof. Kubiczek


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam z całego serca. Jestem w ciąży i jestem nową pacjentką Pani Doktor. Nie zlekceważyła moich dolegliwości i wszystkim dokładnie się zajęła. Lekarz z sercem, który nie idzie na łatwiznę przepisując antybiotyk na każdą dolegliwość. Ten lekarz pracuje sercem i ludzkim podejściem. Brakuje takich dociekliwych lekarzy, ponadto jest kompetentna oraz ma ogromną wiedzę. Wszystkim serdecznie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam. Bardzo dobry,kompetentny lekarz. Leczę się u Pani doktor kilkanaście lat i zawsze jestem zadowolony z jej usług.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz który potrafi słuchać pacjenta i pytać. W razie wątpliwości zleca badania. Jest bardzo dokładna, drobiazgowa ale przede wszystkim kompetentna. Dokładnie tłumaczy rozpoznanie choroby i zalecenia odnośnie leków. Bardzo miła. Kiedy moja wizyta się opóźniła byłem lekko zły, ale po wizycie zrozumiałem jaki był tego powód. Pani Doktor nie patrzy na zegarek i się nie spieszy. Każdemu przypadkowi poświęca czas. Nie zbywa. Nie owija w bawełnę. Takiego lekarza potrzebowałem. Ponieważ moim zdaniem jest b.dobrym lekarzem ciężko się umówić na wizytę - zwłaszcza gdy się nagle człowiek rozchoruje. Tak czy inaczej warto próbować się umówić.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dokładna i uprzejma. Zawsze wysłuchuje pacjenta od początku do końca i nie ma problemu jak masz 3 kwestie na raz. Z drugiej strony nie traktuje antybiotyku jako panaceum na wszystko, a w razie potrzeby kieruje do specjalistów na szczegółowe badania. Polecam- jednak ciężko z zapisami :) ale jest więcej pacjentów, którzy doceniają kompetencje Pani Doktor. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja! To lekarz "starej daty": dokładny, miły i wyjątkowo profesjonalny! Polecam choć to nie jest najlepsze bo kolejki będą większe....To pierwszy lekarz w moim życiu, który się nie spieszy i patrzy że kolejka czy mniej zarobi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor poświęca pacjentom dużo czasu, dokładnie ich bada, wysyła na badania, nie spieszy się podczas wizyty nawet kosztem własnego czasu. Na dodatek bardzo miła. Polecam ją - tylko długie terminy oczekiwania, ale to zrozumiałe, gdy lekarz jest dobry w swoim fachu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszwie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski, Rosyjski

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil