lek. dent.

Małgorzata Protasewicz-Nowicka

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Moją pasją jest kompleksowe leczenie pacjentów. Przeprowadzana w gabinecie diagnostyka pozwala na szczegółowe sprecyzowanie potrzeb każdego Pacjenta, cierpliwe wysłuchanie oczekiwań… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Protetykę

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: Wypełnianie ubytku

  Bardzo sympatyczna osoba,profesjonalne podejście do pacjenta jak i spora wiedza,pomimo innych zadań kompetentnie stwierdzono inne usterki, które zostały naprawione.

 • J
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: ubytek w zębie

  To była moja pierwsza wizyta w Dental Premium, ale zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pani stomatolog wydaje się na prawdę kompetentna. Jest uśmiechnięta, miła i mówi o tym co robi. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: stomatologia estetyczna

  Do gabinetu Dental Premium trafiłem przez przypadek, ukruszyło mi się wypełnienie zęba. Moja dotychczasowa stomatolog jest na urlopie, a ja nie lubię chodzić z dziurą w zębie, poza tym czeka mnie wyjazd za wschodnią granicę. Umówiłem się poprzez Internet na następny dzień, bez kolejki i stresu oczekiwania na wizytę.Wypełniłem szczegółową ankietę na temat stanu mojego zdrowia, opisałem krótko historię dotychczasowego leczenia, a sympatyczna Pani doktor wyjaśniła mi co i jak będzie robiła i ile to będzie kosztowało. Nawet zasugerowała pogłębiony zabieg bowiem zauważyła początki próchnicy.Całość trwała pół godziny, nie odczuwałem w tym czasie żadnego bólu ani dyskomfortu. Doktor informowała mnie co robi w danym momencie i jakich materiałów użyje do rekonstrukcji zęba. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zabiegu i jego ceny, oraz profesjonalizmu Pani doktor. Polecam wszystkim potrzebującym wizytę w tym gabinecie. Dbajcie o swoje zęby, a unikniecie wielu kłopotów. Ja na pewno jeszcze tu przyjdę.

 • P
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: leczenie próchnicy

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i całkowicie bezboleśnie :) Wypełnienie ubytku całkowicie niewidoczne - idealnie dopasowany kolor do zęba. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, bardzo duża wiedza i dokładność. Miły kontakt. Każdy przypadek jest wytłumaczony. Wysokiej jakości sprzęt. Gorąco polecam wizytę.

 • B
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUM

  Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalnego podejścia dr Małgorzaty Protasiewicz-Nowickiej. Profesjonalne podejście oraz ogromna wiedza fachowa sprawiła że czułem się komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane najnowsze profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam wszystkim. Burzyński.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Bardzo o podobała mi się praca szanownej Pani. Przyjazny uśmiech, profesjonalne ręce, eleganckie wyposażenie kliniki. Tanio, bardzo wysokiej jakości. Wszystko to pozostawiło najbardziej korzystne wrażenie z wizyty w Klinice! Bardzo radzę zwracać się do tego specjalisty!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  Bardzo kompetentna pani doktor. Poświęca pełną uwagę pacjentowi i zależy jej na jak najlepszym efekcie. Serdecznie polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: ból zęba

  Wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze. Widać, że ośrodek jest nowy i zadbany jak i sprzęt. Pani Doktor miła i co najważniejsze problem z bólem zęba rozwiązany.

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTAL PREMIUMUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Obsługa profesjonalna .W dokładny sposób przedstawiono możliwości dalszego leczenia .Polecam .

  Beata

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją jest kompleksowe leczenie pacjentów. Przeprowadzana w gabinecie diagnostyka pozwala na szczegółowe sprecyzowanie potrzeb każdego Pacjenta, cierpliwe wysłuchanie oczekiwań pozwala na doprecyzowanie najwłaściwszego planu leczenia a dokładne i bezbolesne wykonywanie procedur daje komfort każdemu naszemu Pacjentowi. Zajmuję się stomatologią estetyczną w zakres której wchodzi wybielanie zębów, wykonywanie licówek pełnoceramicznych oraz koron na podbudowie z tlenku cyrkonu oraz wysokoestetyczne wypełnienia kompozytowe. Wykonuję również zabiegi imlantologiczne dla uzupełnienia brakujących zębów, wraz z zabiegami chirurgii regeneracyjnej wyrostka zębodołowego. Mając do dyspozycji zaawansowany technologicznie sprzęt i wykwalifikowaną kadrę lekarzy z poodzeniem kieruję i koordunuję zespołem lekarzy w Centrum Stomatologicznym DENTAL PREMIUM, którego jestem waścicielem. Dzięki współpracy w dziedzinie endodontycznej stomatologii mikroskopowej, zaawansowanej chirurgii i protetyce stomatologicznej jesteśmy w stanie podjąć się leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków oraz bardzo wymagających pacjentów.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna
 • Periodontologia
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl