Informacje o placówce

Gabinety

DENTAL PREMIUM

Śrutowa 15

50-256 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • Leczenie implantologiczne, protetyczne oraz endodontyczne na najwyższej klasy sprzęcie. Praca w powiększeniu z użyciem lup i mikroskopu.

Choroby

 • Implanty jako odbudowa utraconych zębów
 • Leczenie chorób miazgi z użyciem mikroskopu

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Krystian Porwolik chirurgia stomatologiczna

  Najlepszy chirurg stomatologiczny we Wroclawiu.Rzeczowy ale przedewszystkim wyrozumiały,wysłucha i wyczerpująco odpowiada na każde pytania.Na wizycie usunął mi dwa zęby 7 i 8.Pomimo mojej dentofobii czułem się bardzo dobrze w gabinecie, w czasie zabiegu cały czas był ze mną w kontakcie. Polecam z całego serca.Komplikacji po zabiegu brak.Czas wizyty wraz z szyciem rany ok. 30 bezbolesnych i bezstresowych minut.Doktor zdobył moje zaufanie, będę szerzył wśród znajomych fachowość i zaangażowanie dr. Krystiana. Dziękuję raz jeszcze.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Diana Popławska leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Do Pani Doktor trafiłem z polecenia i zaopiekowała się moim uzębieniem. Miałem przyjemność robić u Pani Doktor dwa leczenia kanałowe, które były.... przyjemne i co ważne skuteczne. Podczas wizyt czuć, że Pani Doktor jest w pełni skupiona na pacjencie. Daje poczucie bezpieczeństwa i zaopiekowania oraz najważniejsze - na każde pytanie odpowiada wyczerpująco serwując mini wykład :) Oprócz wyleczonych zębów za każdym razem wychodzę z gabinetu ze sporą dawką wiedzy medycznej.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Krystian Porwolik chirurgia jednego dnia

  Do lekarza zgłosiłam się z zamiarem usunięcia ósemki. Weszłam do gabinetu mocno zestresowana, ale atmosfera w gabinecie błyskawicznie mnie uspokoiła. Czułam się bezpiecznie zarówno za sprawą Pana doktora, jak również jego sympatycznej asystentki. Ostatecznie zdecydowałam się na usunięcie obu ósemek po jednej stronie. Cały zabieg przebiegł w dobrej atmosferze, lekarz często upewniał się, czy nie odczuwam bólu. Spytał o lubianą muzykę i włączył ją na czas zabiegu :) Po wszystkim zostałam poinformowana o przebiegu gojenia się i stosując zalecenia wszystkie etapy gojenia przebiegły dokładnie tak, jak opisał to Pan doktor. Dziękuję i polecam :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystian Porwolik ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Wyrwanie ósemki wiązało się z namawianiem do wyrwania kolejnych ósemek podczas jednej wizyty. Lekarz był bardzo opryskliwy. Sam zabieg trwał 30min. Dr Porwolik spieszył się, ponieważ na wizytę czekał już znajomy innego lekarza.
  Po kilku dniach od wyrwania trafiłam do innego chirurga z powodu bólu dziąsła. Okazało się, że przez pośpiech dr Porwolika czas zdejmowania szwów wynosił prawie 40min i jeden ze szwów wrósł w dziasło...
  Miałam również spodziewać się telefonu z przychodni, aby ustalić termin zdjęcia szwów, co uczynił inny stomatolog. Do dziś nikt do mnie nie zadzwonił,a mija już kolejny miesiąc od wizyty.
  Nie polecam!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Małgorzata Protasewicz-Nowicka konsultacja protetyczna

  Serdecznie polecam!
  Wrażliwa i kompetentna Pani doktor. Wizyta przebiega w przebiega w przyjaznej atmosferze, bardzo komfortowo, wszystko szczegółowo omawiane, pełen profesjonalizm. Jest to lekarz godny zaufania.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Krystian Porwolik ekstrakcja ósemek

  Weszłam trochę wystraszona, a okazało się bezboleśnie i przesympatycznie! Chyba po raz pierwszy śmiałam się na fotelu dentystycznym i to w trakcie szycia ;) Bardzo kompetentnie, skonsultowałam nurtujące mnie pytania o resztę zębów. Polecam! Super chirurg, zdobył moje zaufanie i ósemkę :))

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystian Porwolik ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Dbałość o komfort pacjenta bardzo na plus. Miła atmosfera, sprawnie wykonany zabieg i dokładnie przedstawione objaśnienia dotyczące zaleceń po zabiegu.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agata Michałowska leczenie próchnicy

  Pani doktor dokładnie sprawdziła co trzeba zrobić i zaproponowała plan leczenia. Pierwszy raz się odważyłam na leczenie i bez znieczulenia i na prawdę praktycznie nic nie czułam, polecam. Gabinet dobrze wyposażony, miła obsługa.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Małgorzata Protasewicz-Nowicka leczenie próchnicy

  Pani Doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, dzięki czemu w gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Ma dobry kontakt z pacjentem - konsultuje z nim przebieg zabiegu, liczy się z jego zdaniem i dba o jego komfort na każdym etapie wizyty. Jest cierpliwa i dokładna. Swoją pracę wykonuje fachowo i profesjonalnie. Jest delikatna, a jej leczenie skuteczne i trwałe. To rzetelny i godny polecenia lekarz.

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Małgorzata Protasewicz-Nowicka badania stomatologiczne

  Serdecznie polecam. Bardzo sympatyczne i cierpliwe podejście do pacjenta, duża dawka empatii i pozytywnej energii :). A przy tym zero bólu i pełna świadomość co jest planowane i robione :). Polecam, jako panikara pod względem dentystów .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania